• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

پرتال خبری Android

1. Top | #11

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 655245
      نام : بهرام
      سپاس ها : 3
      سپاس از شما 15 بار در 8 پست
      جزئيات بيشتر

سلام درود
      اپدیت نوت2 10.1 سامسونگ کی میاد? واسه من الان ورژنش 4.1.2 هست چیزی جدیدتر نیومده?

2. کسب و کار

3. Top | #12

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 174013
      نام : امید
      سپاس ها : 2,983
      سپاس از شما 21,546 بار در 5,899 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
      بدترين طراحي بدنه: هواوي
      داداش خودمونیم دیگه.. هواوی کیفیت بدنش خوبه.. به خصوص در گوشی های رده بالاش مثل P2. P6 ببینید. هم طراحی شیک هم کیفیت بدنه خوب.بنده خودمم Y300. G510 رو داشتم همین چند روز پیش با مدل G700 هم بر خوردم که بسیار کیفیت ساخت خوب و طراحی شیکی داشت..

بنظر من سامسونگ بین این برندها توی طراحی و بدنه پایینترین رتبه رو داره....

قبول کنید اس 4 اصلا امسال نتونست کاری کنه.. رقیبا مثل جی 2 و وان بهتر بودن.. چون سامسونگ جوگیر شد امد بگه گوشیم 8 هسته ای هست ولی عملا 4 هسته ای بود و نتونستم خوب این سری رو بهینه کنه( سری که با چیپست خودش بود) بلاخره بازی با ارقام کار دستش داد..

در ضمن بنده خودمم ویندوزفون دارم چندمین گوشی ویندوزفونم هست.. از 6.5 بگیر تا الان داشتم مدلاشونو.. اپدیت امبر اپدیت بزرگی نبود..البته امبر در واقع هامون GDR2 ماکروسافته که یکسری ویژگی ها رو نوکیا بخش اضافه کرد برای گوشی های خودش..
      مثل Glance.. یا حتی Double tap هم بازم فقط برای لومیا 820 و 920 به بالا بودن.. یعنی اپدیت خود نوکیا بود....

موفق باشید

4. 3 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع