• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

پرتال خبری Android

1. Top | #1

درجه : مدیر بازنشسته
      گروه : پایگاه خبری
      شماره كاربري : 517331
      نام : رضــــــــا
      سپاس ها : 2,615
      سپاس از شما 12,371 بار در 1,671 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض عکس هایی از رابط کاربری اندروید ۴.۴ کیت کت با تغییراتی در طراحی و رنگ بندی

گویا گوگل نیز به این نتیجه رسیده که بد نیست ظاهر رابط کاربری اندروید خالص را کمی تغییر دهد، البته هنوز تیرگی، وجه قالب اینترفیس است.

از آنجا که در حال ورود به مهر ماه هستیم و هفته گذشته خبر معرفی احتمالی اندروید ۴.۴ به همراه نکسوس ۵ در روز ۲۲ مهر رسید، کاملا طبیعی است که رابط کاربری اندروید ۴.۴ نیز لو برود.

همان طور که در بالا مشاهده می کنید، فعلا اپلیکیشن تلفن و پیام رسان اندروید کیت کت لو رفته اند و استفاده از رنگ های روشن تر و آیکون های خاکستری در نوار وضعیت را می بینیم.

البته به نظر می رسد که رنگ نوار وضعیت (status bar) به فراخور رنگ تم اپلیکیشن تغییر می کند.
      تغییر ماهوی در نحوه استفاده از رابط کاربری جدید دیده نمی شود و به نظر می رسد تمرکز، بیشتر بر بازطراحی عناصر بصری و خلوت کردن فضا بوده. موضوعی که به خوبی در بخش شماره گیر رابط کاربری و استفاده از رنگ آبی روشن قابل مشاهده است.

عکس های بزرگ تر را می توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

منبع : نارنجی

2. کسب و کار

3. Top | #2

بخش : اخبار | HTC HD2
      شماره كاربري : 210412
      نام : ایلیا
      سپاس ها : 16,760
      سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
      جزئيات بيشتر

به نظر من گوگل رو ایننترفیس و رابط کاربری حرف خاصی برا گفتن نداره... اگر لانچر شرکت هایی مثل Htc و سامسونگ و سونی نبودن واقعا آزار دهنده می شد.. کلا از تنها چیز اندروید که بدم میاد همین رابط کاربریشه... چیزی شبیه به ویندوز موبایل های قدیمیه... امیدوارم تغیراتی روش انجام بشه... اینجا که به نظر می رسه کمی بهتر شده... ولی هنوز مقابل گرافیک وین فون و ای او اس ابتدایی به نظر می رسه... در ضمن دقت کردید همه دارن می رن یه سمت گرافیک مسطح؟ انگار گرافیک تخت مایکروسافت رو اندروید هم داره تاثیر می ذاره..

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

4. 15 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

از Holo متنفرم... همين و ديگر هيچ!!!

6. 11 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      رتبه :
      بخش : Windows Phone
      شماره كاربري : 333821
      نام : امید پوررضائی
      سپاس ها : 35,531
      سپاس از شما 55,337 بار در 8,601 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD
      به نظر من گوگل رو ایننترفیس و رابط کاربری حرف خاصی برا گفتن نداره... اگر لانچر شرکت هایی مثل Htc و سامسونگ و سونی نبودن واقعا آزار دهنده می شد.. کلا از تنها چیز اندروید که بدم میاد همین رابط کاربریشه... چیزی شبیه به ویندوز موبایل های قدیمیه... امیدوارم تغیراتی روش انجام بشه... اینجا که به نظر می رسه کمی بهتر شده... ولی هنوز مقابل گرافیک وین فون و ای او اس ابتدایی به نظر می رسه... در ضمن دقت کردید همه دارن می رن یه سمت گرافیک مسطح؟ انگار گرافیک تخت مایکروسافت رو اندروید هم داره تاثیر می ذاره..
      وقتی که مایکروسافت وین فون رو با رابط کاربری مترو زد همه گفتن این چه رابط کاربریه زشتیه و فلان...خیلی ایراد گرفتن بهش...
      من همون موقع توی یه پستی گفتم که در اینده همه چیز به سمت سادگی میره...طرح های مدرن و امروزی همگی ساده شدن...اون پیچیدگی طرح های گذشته رو ندارن...چون مَردم وقت کافی ندارن که با چیزای پیچیده سر و کله بزنن...
      دقیقا همین اتفاق داره میافته......
      ایده ی مترو داره تک تک توی سیستم عاملا راه پیدا میکنه...از iOS 7 و همین تایزن...حالا هم اندروید......

8. Top | #5

شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

براي وين ديگه خيلي ساده است اما باز از Holo زيباتره... البته من از رابط مترو خوشم مياد داره به بلوغ ميرسه فقط بايد يك مقدار api بيشتري در اختيار توسعه دهنده قرار بگيره!
      تاچويز خوبه اما ديگه پر افكت هست براي كسي كه از سيمبين يا ويندوز موبايل (وين فون منظورم نيست!) سري گلكسي ميخره از شوق اشك در چشمانش جمع ميشه از بس جلوه بصري داره اما براي كاربر حرفه اي خيلي مسخره و بدون استفاده به نظر ميرسه!
      سنس شخصي سازي زياد داره اما خيلي پيچيده شده... تمام وقتت با جستجو در منوها و تنظيمات رابط كاربري تلف ميشه!
      iOS در نسخه هفت نسبت به شش افت كرده به نظرم... بيشتر پر آب و رنگ شده!!! اسمش هم گذاشته تغيير انقلابي!!!

كلاً شركتها امسال عقب گرد كردند...
      iOS خوب نبوده، اندرويد هم ظاهراً نتونسته 5 رو آماده كنه به فاصله چند ماه از 4.2 به 4.3 و الان به سرعت به 4.4 رفته!!! اين وسط وين فون جالب بود و راضي كننده... اما هنوز تا حدودي در امكانات اندرويد 2.3 هست و بايد بيشتر تلاش كنه.
      برندهاي سخت افزاري هم پيشرفت چشمگيري نداشتند متاسفانه!!!
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      اين نظر منه براي شش ماه اول:
      برند موفق: LG بابت گوشي G2 و نكسوس4
      گوشي موفق: مجدد G2 و پشت سرش Note3
      انقلاب در تكنولوژي: بي شك آيفون 5 اس كه باز در حكم ناجي بود براي اين دنياي ساكن! و البته سنسور اثر انگشت.
      سيستم عامل موفق: آپديت آمبر وين8 با تغييرات وسيع
      پيروزي بزرگ: نكسوس4
      بهترين آپديت سخت افزاري: نوت3
      بهترين طراحي بدنه: وان و لوميا مشترك
      بهترين رابط كاربري: سنس5 با تغييرات بسيار جالب
      بهترين قيمت گذاري: كسي روي قيمت مناسب نكسوسها شك داره!؟ نكسوس4

عقب گرد: نكسوس5 !
      بدترين آپديت سيستم عاملي: iOS7 با عقب گرد واضح در پرفورمنس نسبت به نسل قبل!
      بدترين معرفي براي يك پرچمدار: motoX
      شكست خورده: موتورلا و نوكيا با افتخار اين سكو رو بردند!!!
      بدترين آپديت سخت افزاري: اس4 سامسونگ با اضافه كردن فقط چند سنسور و معرفي محصول در دو مدل مختلف و آماده نبودن چيپ اكسنوس اوكتا5
      بدترين طراحي بدنه: هواوي
      بدترين رابط كاربري: متاسفانه سوني كه در تكرار رابط گرافيكيش مونده!
      بدترين قيمت گذاري: آيفون5 سي!!!

سوپرايزهايي كه ما براي شش ماه دوم ميخوايم: آمدن ويندوز بلو - آيپد نسل بعدي- اندرويد5-معرفي اولين گوشي با سيستم عامل تايزن- و شايد اوبنتو موبايل-نسل بعدي سورفيس
      ویرایش توسط GenomeX : 22-09-2013 در ساعت 23:31

9. Top | #6

بخش : اخبار | HTC HD2
      شماره كاربري : 210412
      نام : ایلیا
      سپاس ها : 16,760
      سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mido-mido
      وقتی که مایکروسافت وین فون رو با رابط کاربری مترو زد همه گفتن این چه رابط کاربریه زشتیه و فلان...خیلی ایراد گرفتن بهش...
      من همون موقع توی یه پستی گفتم که در اینده همه چیز به سمت سادگی میره...طرح های مدرن و امروزی همگی ساده شدن...اون پیچیدگی طرح های گذشته رو ندارن...چون مَردم وقت کافی ندارن که با چیزای پیچیده سر و کله بزنن...
      دقیقا همین اتفاق داره میافته......
      ایده ی مترو داره تک تک توی سیستم عاملا راه پیدا میکنه...از iOS 7 و همین تایزن...حالا هم اندروید......
      اتفاقا امید جان رو همون تاپیک هم، هم نظر بودیم، یادم هست و اونجا هم نظرم رو در مورد گرافیک مترو به عنوان کسی که سر رشته ای از هنر داره، بیان کردم. در هر صورت ویندوز هنری تر به سیستم عاملش نگاه کرده و Ios رو هم به این سمت کشونده... امیدوارم رو اندروید هم این اتفاق رو به زودی شاهد باشیم...

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

10. 11 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 755585
      سپاس ها : 1,122
      سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
      جزئيات بيشتر

جالبه برام گوگل یه درصد باتری هم حتی به صورت رسمی به اندروید اضافه نمیکنه !!!

12. Top | #8

شماره كاربري : 676958
      نام : محمود
      سپاس ها : 22,497
      سپاس از شما 25,638 بار در 2,681 پست
      جزئيات بيشتر

سيستم عامل موفق: آپديت آمبر وين8 با تغييرات وسيع
      این مورد فقط برای سری لومیا هست

13. 3 كاربر زير از شما o.n.l.i.n.e عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #9

بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 687579
      سپاس ها : 1,377
      سپاس از شما 2,969 بار در 1,246 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD
      نظر شخصی من اینه که این رو در خصوص اندروید 4 به پایین می شد گفت. ولی از 4 به بعد به نظرم پیشرفت خیلی خوبی داشته...از نظر زیبایی باز از سنس اسم ببریم معقوله...ولی لانچر سونی و سامسونگ واقعا زشت تر از اندروید خالص هستن. طراحی آیکونهای سامسونگ که دیگه فاجعست.

15. كاربران زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 415839
      سپاس ها : 144
      سپاس از شما 216 بار در 105 پست
      جزئيات بيشتر

من هنوز با ویندوز فون 8 درست و حسابی کار نکردم ببینم چجوری ولی با ویندوز 8 کارکردم و تا حدی محیط مترو رو درک کردم چجوری کار میکنه
      ولی میخاستم اینو بگم آندروید درسته که محیط بسیار ساده و ابتدایی رو در اختیار کاربر میزاره ولی همین محیط ساده دست کاربر رو واسه چیدمان محیط کاربری دلخواه بوسیله ایکون ها و ویجت ها رو باز میزاره چیزی که من در ویندوز فون 6.5 که داشتم بسیار ازار دهنده بود و حتی اجازه نداشتم اونچیزی رو که دوست دارم بزارم تو صفحه های دلخواه. آندروید تنظیمات زیادی رو واسه کار با محیط لانچر بهتون میده و اجازه میده که خودتون خونتون رو بچینید. و این اجازه رو هم میده که اگه کسی از طرح لانچر خوشش نمیاد لانچر رو کاملا عوض کنه و طرح و دکور رو کاملا تغییر بده و امکانات زیادی رو بهش اضافه کنه. من وسوسه شدم که با ویندوز فون 8 کار کنم ببینم چجوریه ولی فکر نمیکنم بتونه راضیم کنه و اونجوری که میخوام روش تغییرات رو اجرا کنم.

17. كاربران زير از شما fatemi63 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع