× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

پرتال خبری iOS

1. Top | #11

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

من رو اون پست دوم دقیقا همین مطلب رو راجع به اندروید بیان کردم... بزرگترین مشکل فعلی تلفن های اندرویدی همین مورده... الان ای فون 5 رو در نظر بگیرید با پرچم دار های سال قبل اندروید... اندرویدی های همشون یک الی 2 مدل از اندروید فعلی یعنی 4.3 عقب هستند... حالا تصور کنید تا چند روزه دیگه اندروید 4.4 منتشر می شه و اصلا معلوم نیست اون گوشی ها حتی به 4.3 آپدیت می شن یا نه چه برسه به 4.4.. در حالی که عملا همه یک سال از معرفیشون به بازار می گذره... در نقطه مقابل اپل رو می بینیم که ایفون 4 اس اون حتی، الان داره با ای او اس 7 کار می کنه، دیگه ایفون 5 که جای خودش رو داره...

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

2. 3 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 711645
    نام : مصطفی
    سپاس ها : 6,196
    سپاس از شما 8,201 بار در 2,233 پست
    خريد از فروشگاه: 1 خريد
    جمع مبلغ خريدها: 243000 ريال
    جزئيات بيشتر

اینکه ios از android سرتره خب حقیقتیه که نمیشه انکارش کرد .
    اما اینکه اندروید در نهایت بشه چیزی شبیه به ios 3 ، یک حرفیه که تا حالا به مُفتی اون رو نشنیده بودم

اما چیزی که توی نسخه های اخیر اندروید و ios دیده میشه اینه که رشد اندروید واقعا بیشتر بوده و من به آینده اندروید بسیار امیدوارم . حالا شاید نتونه توی اندروید 4.4 ( که البته نسخه دندون گیری باید باشه ) خودش رو به ios برسونه اما من فکر میکنم اندروید 5 حرف های زیادی برای گفتن داشته باشه

البته به نظر من بسیاری از نقص هایی که به دستگاه های اندرویدی گرفته میشه، مربوط به کمپانی های مختلفیه که از این سیستم عامل استفاده میکنن و ذات اندروید همچین مشکل خاصی نداره . این رو میشه توی دستگاه های نکسوس و دیوایس هایی که به صورت رسمی از طرف گوگل ارائه میشن اثبات کرد.

4. كاربران زير از شما Mo30HD2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #13

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 628494
    سپاس ها : 1,618
    سپاس از شما 8,505 بار در 891 پست
    کمک مالي به سايت: 1000 ريال
    جزئيات بيشتر

اینا فقط و فقط هایپ هست که گاهی یه شرکتی میاد و راه میندازه!
    مثلاً یکی از عوامل اصلی خرید نوکیا توسط مایکروسافت به راه انداختن هایپ بوده که کمی از ویندوز فون تو اخبار تکنولوژی بیشتر شنیده بشه! البته بقیه چیزها از جمله فناوریهای نوکیا و ... جای خود ولی خب همین امر باعث شد که مایکروسافت ازش در اخبار بیشتر گفته بشه!
    اپل هم میخواد هیشه مرکز توجه باشه و این حرف مدیر عاملش دقیقاً به همین دلیل بوده!
    وگرنه همه سیستم عامل ها مشکلات مخصوص به خودشون رو دارند. در کل اندروید از نسخه 4 به بعد واقعاً چه از نظر ظاهری و چه از نظر کاربردی تغییرات زیادی به خودش دید و پیشرفتهای قابل توجهی هم داشته.

6. Top | #14

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 362731
    سپاس ها : 14,313
    سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

مرسی تیم کوک عزیز
    شکسته نفسی میفرمایید

در اینکه iOS غوله شکی نیست. ولی نه دیگه در این حد!
    یکم انصاف داشته باشید بابا!

7. 6 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع