× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

پرتال خبری iOS

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض تیم کوک : اندروید نهایتا مثل iOS3 خواهد شد!

تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل یک بازه زمانی ۲۴ ماهه برای پیشی گرفتن بازار تبلت از کامپیوتر پیش بینی کرده است در هنگام مصابه با Bloomberg Businessweek، تیم کوک مدیر عامل شرکت اپل به پیش بینی بازار تبلت ها ، نسخه های زیاد اندروید و خرید محصولات تنها با نوک انگشتانتان پرداخت.

به گزارش دنیای فناوری اطلاعات ؛ مقاله اصلی اوایل همین هفته پس از معرفی iPhone 5S and 5C منتشر شد اما بلومبرگ متن کامل مصاحبه منحصر به فرد کوک را اکنون منتشر کرده است.

در طول مصاحبه، کوک پیش بینی خود در مورد زمان پیشی گرفتن بازار تبلت از بازار کامپیوتر را ابراز داشت، “بازار تبلت در برخی از قسمت ها شامل بازار گوشی های هوشمند است، اما بازیگردان های بسیار بیشتری در آن قرار دارند… من همیشه گفته ام که بازار تبلت ها به سوی پیشی گرفتن از بازار کامپیوتر حرکت می کند. من این را زمانی که محسوس نبود و عقل سالمی درباره آن صحبت نمی کرد بیان کردم. این واضح است که ما ۲۴ ماه تا آن زمان فاصله داریم”

هنگام صحبت درباره نسخه های زیاد ابداع شده برای اندروید که به نظر او مانند “تکه تکه شدن یک سیستم عامل” است، کوک بیان نمود که به عقیده او اندروید مشکل دارد، “اندروید می خواهد مانند iOS 3 باشد که من الان در جیبم دارم. من نمی توانم آن را تصور کنم.”

او همچنین در مورد سنسور اثر انگشت که یکی از ویژگی های جدید iPhone 5S می باشد صحبت کرد که امکان خرید و استفاده از Touch ID (شناسه لمسی) در فروشگاه اپل امکان پذیر است، “نخستین بار است که شما چیزی را با انگشت خود می خرید، این قابل توجه می باشد”

او توضیح می دهد که این قابلیت به عنوان ویژگی امنیتی استفاده می شود اما این خرید کردن با نوک انگشتان شما است که “یک تجربه شگفت انگیز تر به حساب می آید”

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

در اینکه مثل Ios 3 باشه یا نباشه به نظرم حرف گذافی گفته بازم این جناب کوک اما یه چیزی رو بنده خدا راست گفته اونم تکه تکه شدن اندرویده... این گوگل باس یه ریزش کاربر تمام عیار رو لمس کنه تا اینطوری رفتار نکنه... فکر کن می ری پرچم دار می خری دو ماه نشده می بینی دو نسخه از اندروید جدید عقبه... البته دوستان گوگلی ممکنه بگن کوشی رسمی گوگل نکسوسه و اون همیشه به روزه...، به این دوستان هم باید عرض کرد که نکسوس اصولا اونقدر جذابیت و نو اوری مقابل دیگر رقبا نداره که بخواد افراد زیادی رو جذب کنه... نه رابط کاربری و امکانات نرم افزاری خیلی خاصی داره و نه کلا شکل شمایلی به نسبت باقی اسمارت فون های مطرح بازار.. اگه مردم اندروید رو می شناسن به واسطه گلکسی اس و اچ تی سی وان و سونی اکسپریا و امثال اینهاس...

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

3. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Nokia Lumia 920 & 925
    شماره كاربري : 354488
    نام : محمدرضا
    سپاس ها : 27,594
    سپاس از شما 43,888 بار در 6,705 پست
    جزئيات بيشتر

وقتی کسی مغرور شد بدون که یه روزی کله پا میشه.(جمله فلسفی از خودم)

4. 14 كاربر زير از شما behzadshar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #4

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 131611
    نام : پویا
    سپاس ها : 155
    سپاس از شما 2,069 بار در 313 پست
    جزئيات بيشتر

چند روز پیش توی یه خبر دیگه که مایکرو رو متهم به کپی کرده بود گفتم این تیم کوک معلوم نیست جدیدا چی میزنه ، ساقیش کیه ، دیگه داره خیلی دور بر میداره انصافا
    همین Ios7ی که داد نصف طراحیش که از وینفون اسکی شده ، نصف قابلیت های جدیدش هم ک از همین اندروید که میگه Ios3 هست ( نوتیف سنتر جدید و اینا..) ، با چه رویی میاد اینارو میگه الله و اعلم :|

6. 12 كاربر زير از شما saphire عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

شماره كاربري : 6044
    نام : محـمدحسیـن
    سپاس ها : 451
    سپاس از شما 6,523 بار در 1,582 پست
    جزئيات بيشتر

حرف حق جواب نداره...
    ولی بی انصافی کرده لا اقل باید می گفت مثل io.s 5 هستش...
    دیگه زده تو سر مال(چشمک)
    .
    غرور چیز خوبی هستش !اما اگر به جا ازش استفاده بشه.مثل اینجا اپل داره کار خودش و می کنه همه شرکتا هم به آب و اتیش می زنن خودشون رو خود به خود این موضوع باعث غرور میشه.
    .
    به زودی زود ما هم این تکنولوژی اپل رو انشاالله مورد عنایت خودمون قرار میدیم.
    .
    دم همه اپلیا گرم.

8. 7 كاربر زير از شما hossain عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 783493
    سپاس ها : 2,984
    سپاس از شما 570 بار در 179 پست
    جزئيات بيشتر

نهایتا مثل سیمبین میشه.

10. 4 كاربر زير از شما jirjir123 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 783110
    نام : naderFLY
    سپاس ها : 1,075
    سپاس از شما 2,844 بار در 981 پست
    جزئيات بيشتر

به نظرم شرکت ها دارن رو اندروید دست کاری می کنن مثلا سامسونگ و الجی و htc همشون اندروید رو دست کاری شده رو دیوایس هاشون عرضه می کنن

برای مثال نسخه های google edition وان و اس 4 رو نمیشه با نسخه های معمولیش از نظر سرعت مقایسه کرد فوق العاده روون تر هستند اما به جاش جلوه گرافیکی کمی دارند و زیاد بهش پرداخته نشده

در اینکه اپل در حال حاضر از اندروید بهتره تردیدی وجود نداره اما انصافا خیلی بالا تر از ios3 هست
    اگه اشتباه نکنم اندروید 3یا 4 سالشه شایدم 5 اما ios چی بیش از 8 سالشه و نباید با هم مقایسه بشن اما مطمئنم به زودی اندروید میزنه رو دست ios

به نظرم ios دیگه چیز جالب نمیتونه خلق کنه بعد از جابز

12. 6 كاربر زير از شما .::naderFLY::. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 755585
    سپاس ها : 1,122
    سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
    جزئيات بيشتر

چه اعتماد به نفسی !!! اوه اوه

14. 2 كاربر زير از شما mohammad200. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

شماره كاربري : 195646
    نام : مهدی
    سپاس ها : 5,545
    سپاس از شما 4,019 بار در 1,371 پست
    جزئيات بيشتر

بسی شادمان گشتیم از جوک ایشون
    فقط موندم واقعا با چه معیار و مبنایی این حرفو زده این یارو دیگه ته خود بزرگ بین تشریف دارن صد رحمت به استیو خدا بیامرز
    حتما اگه کاربر برای استفاده از بلوتوث پول بده یه سیستم عامل عالی داره؟؟

16. 2 كاربر زير از شما 132222 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 331626
    سپاس ها : 138
    سپاس از شما 50 بار در 19 پست
    جزئيات بيشتر

سلام به همگي دوستان عزيز
    راستش به نظر ميرسه مترجم عزيز دچار سوئتفاهم شدن
    به ترجمه درست كه از نارنجي نقل ميكنم توجه كنيد:

گوگل می گوید ۴۵ درصد از کاربرانش از اندروید Jelly Bean استفاده می کنند ولی هنوز ۳۱ درصد در دوران Gingerbread هستند که در انتهای ۲۰۱۰ به بازار عرضه شد. ۲۲ درصد نیز از Ice Cream Sandwich بهره می برند که در اکتبر ۲۰۱۱ عرضه شد. اما طبق اعلام اپل، ۹۳ درصد از کاربران به iOS 6 مهاجرت کرده اند.

از نظر تیم کوک، تفاوت های اینچنینی بین نسخه های مختلف اندروید، باعث می شود آنها سیستم عامل هایی متفاوت از هم باشند: «وقتی مردم محصولی جدید می خرند، سیستم عامل آن محصول جدیدترین نسخه اندروید نیست. و وقتی آن تلفن را کنار می گذارند، سیستم عامل آن ۳ یا ۴ سال قدیمی تر است. انگار که الآن من iOS 3 داخل جیب داشته باشم. حتی تصورش هم ممکن نیست.»

خب ديگه فك كنم روشنه اشتباه جناب مترجم...نه؟!

18. 14 كاربر زير از شما pasrgad8 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع