× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

سایر گوشی ها

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 174013
    نام : امید
    سپاس ها : 2,983
    سپاس از شما 21,546 بار در 5,899 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آموزش آنلاک کردن+نصب ریکاوری+روت کردن p768

به نام خدا

WARNING | اخطار

مسئولیت انجام تمام اینکارها و عواقبش برای گوشیتون با خودتونه و اینجانب و انجمن هیچ مسئولیتی نداریم
    سوم:با اینکار گارانتی گوشی شما باطل میشود
    چهارم:کپی از این مطلب تنها با ذکر نام کاربری بنده و ذکر منبع مجاز میباشد
    پنجم:تمام دستوراتی که اینجا نوشتم رو باید به صورت دستی تایپ کنید و از کپی کردن تو پنجره کامند پرهیز کنید

مواد مورد نیاز:

رام ورژن 20 اروپا برای دو گوشیه p760 &p768
    ابزار فلش کردن آفلاین kdz
    پکیج فست بوت
    پکیج ریکاوری و پکیج adb
    فایل مخصوص روت کردن قابل نصب از ریکاوری

نکته خیلی مهم و کلیدی برای استفاده از کل این آموزش:
    یک راه سریع برای باز کردن پنجره command prompt وجود داره به این ترتیب که وقتی شما در پنجره windows explorer قرار دارید کلید shift رو نگه میدارید و بعد راست کلیک انجام میدید.حالا مشاهده میکنید که عنوان windows command prompt در مابین گزینه ها اضافه شده.این به این معنی هست که شما میتونید فایل فست بوت یا فایل adb را در هرجایی از کامپیوتر خود اکسترکت کنید.

بخش اول:آنلاک کردن بوت لودر

همانطور که میدانید شما تونایی باز کردن بوت لودر رو به صورت معمول نداشتید.پس ما روش زیر رو باید انجام بدیم:

ابتدا باید فایل رام مدل p760 رو به گوشی فلش کنیم که این رام قابلیت آنلاک کردن بوت لودر رو داره.خوشبختانه فلش کردن رام p760 بر روی p768 هیچ مشکلی در صفحه نمایش ایجاد نمیکنه در صورتی که این کار بر روی مدل p769 مشکلات فراوانی ایجاد میکنه که قابل ترمیم هم نیستن!!! اما خب برای مدل گوشی شما مشکلی نیست=مدل p768

این روش هنوز مشکلاتی داره ولی ما از این راه فقط برای باز کردن بوت لودر استفاده میکنیم و نه چیزی بیشتر.باز کردن بوت لودر تنها یک بار صورت میگیرد و در دفعات بعدی وقتی شما یک فایل رام رو فلش میکنید بوت لودر همچنان باز میمونه

مرحله اضافه:اگر شما نیاز دارید میتونید از تمام اطلاعات خود قبل از باز کردن بوت لودر بکاپی تهیه کنید(به این منظور باید از روش های دیگه به غیر این آموزش روت بکنید و ریکاوری نصب کنید و بعد بکاپ بگیرید)
    راهنمایی اضافه:از روش lelus گوشی خودتون روت کنید سپس ریکاوری نصب کرده و یک ناندروید بکاپ تهیه کنید.شما میتونید بعدا این فایل بکاپ رو ریستور کنید در انتهای این آموزش

1:فایل رام p760 ورژن v20b یا v20c اروپا رو دانلود کنید.توسط روش فلش کردن آفلاین kdz رام رو روی گوشی خودتون فلش کنید(kdz نام کاربری شخصی هست که این روش رو ابداع کرده.که اگر در بخش موجود نیست این روش باید بگید تا اینم براتون بزارم به صورت جدا)
    بعد از فلش شما نیاز به هارد ریست دارید تا گوشی بوت بشه
    2:گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید در حالت LG software mode و اینکه usb debbuging روشن باشه
    3:گوشی خود را به وای فای متصل کنید و مطمئن بشید به اینترنت دسترسی دارید.بعدش گوشی خود رو به مدت 30 دقیقه در حالی که دسترسی به اینترنت دارد رها کنید
    این مرحله برای اینکه اطمینان حاصل کنید گوشی آماده آنلاک شدن است ضروریه
    4:فایل زیر را که دانلود کرده اید اکسترکت کنید:

حالا فایل adb.exe که روی کامپیوترتون ذخیره کردید رو پیدا کنید و پنجره command رو باز کنید(در بالا توضیح دادم به چه شکل)
    5:چک کنید گوشی شما شناخته شده یا خیر(شناخته بشه تو کامپیوتر نوتیفیکیشن میاد adb devices)اگر گوشی شما وصل بود دستور زیر زیر رو تایپ کنید:

6:شما حالا باید با یک صفحه سیاه مواجه بشید که روی اون درخاست یه تاییدیه برای باز کردن بوت لودر نمایش داده شده.حالا شما ولومبالا رو بزنید تا بوت لودر باز بشه.حالا شما در حالت LG fatboot mode هستید.
    7:دست خودتون رو به مدت ده ثانیه روی کلید قفل کردن تلفن نگه دارید.گوشی دوباره روشن خواهد شد
    8:از روش فلش کردن آفلاین استفاده کنید تا رام جلی بین مورد علاقه خودتون برای مدل p768 رو فلش کنید.بعد از فلش ممکنه نیاز به هارد ریست پیدا کنید تا گوشی بوت بشه
    9:هنگامیکه شما فریمور p768 رو فلش کردید و گوشی روشن شد فایل supersu.zip رو به گوشی خودتون منتقل کنید

بخش دوم:نصب ریکاوری توسط فست بوت

حالا گوشی به شما اجازه میدهد که به فست بوت بروید همانطور که کاربران مدل p760 به فست بوت میروند.

1:فایل fasboot.zip رو اکسترکت کنید و درایورهای داخل اون رو نصب کنید
    2:بعد از نصب درایورها به محلی که فایل fastboot.exe رو قبلا ذخیره کرده بودید برید و پنجره کامند رو مطابق دستوراتی که قبلا داده بودم باز کنید
    3:پنجره کامند رو که باز کردید minimise کنید و بعد از محلی که فایل fastboo.exe رو اکسترکت کردید فایل start.bat رو اجرا کنید
    4:گزینه اول رو انتخاب کنید.گوشی خود را خاموش کنید.حالا به پنجره کامند که در قسمت دوم باز کرده بودید برید.حالا تایپ کنید fastboot devices تا مطمئن بشید گوشی شما شناسایی شده
    5:دستور زیر رو تایپ کنید:

کد:
    Fastboot flash recovery recovery.img
    6:گوشی رو ریبوت کنید با تایپ دستور زیر:

کد:
    Fastboot reboot
    نکته اضافی:اگر در ابتدا بکاپ تهیه کرده بوید حالا از بکاپ خودتون استفاده کنید تا اطلاعات شما برگرده

بخش سوم:روت کردن توسط ریکاوری

1:به ریکاوری برید(با نگه داشتن کلید ولوم بالا+هوم هنگامیکه که میخاید گوشی رو روشن کنید)
    2:فایل super su رو نصب کنید با انتخاب گزینه install from sd card
    3:به گزینه advanced برید و fix permission رو انتخاب کنید
    4:بعد از روشن شدن گوشی از پلی استور برنامه busybox رو دانلود و نصب کنید(playstore.ir)

حالا گوشی شما باید بتونه هر کاستوم رامی رو نصب کنه

بخش چهارم:فایل های مورد نیاز برای دانلود

1:فایل رام های مورد نیاز:
    کد:
    http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=18
    2:نرم افزار فلش کردن آفلاین kdz:
    کد:
    forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=1621531&d=1357477757
    3:فایل فست بوت مورد نیاز:
    کد:
    forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=2191542&d=1376605082
    4:فایل adb و ریکاوری:
    کد:
    http://www.multiupload.nl/48BWS1OIHK
    5:فایل supersu:میتونید نسخه های جدیدتر فایل زیر رو هم دانلود و نصب کنید در صورت تمایل
    کد:
    http://download.chainfire.eu/331/SuperSU/UPDATE-SuperSU-v1.32.zip

2. 3 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 766327
    سپاس ها : 15
    سپاس از شما 40 بار در 26 پست
    جزئيات بيشتر

ببخشید چجوری باید بفهمم گوشیم آنلاک شده یا نه؟
    روت کردم و ریکاوری هم نصب کردم. میخوام کاستوم رام نصب کنم.

Sent from my LG-P768 using Tapatalk

4. Top | #3

شماره كاربري : 325795
    نام : فرزاد
    سپاس ها : 37
    سپاس از شما 112 بار در 58 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shoqeparvaz
    ببخشید چجوری باید بفهمم گوشیم آنلاک شده یا نه؟
    روت کردم و ریکاوری هم نصب کردم. میخوام کاستوم رام نصب کنم.

salam dadash khase nabashi man ye soal azat dashtam ba kodom ram oropa felash zadi v20b ya v20c?

5. Top | #4

شماره كاربري : 766327
    سپاس ها : 15
    سپاس از شما 40 بار در 26 پست
    جزئيات بيشتر

با روش زیر میتونی انلاک کنی
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=287538

6. 2 كاربر زير از شما shoqeparvaz عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 174013
    نام : امید
    سپاس ها : 2,983
    سپاس از شما 21,546 بار در 5,899 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط gfarzad
    salam dadash khase nabashi man ye soal azat dashtam ba kodom ram oropa felash zadi v20b ya v20c?
    سلام ..
    دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید و نوشت فینگلیش خلاف قوانین هست...

8. Top | #6

شماره كاربري : 719079
    نام : Mehrzad
    سپاس ها : 266
    سپاس از شما 106 بار در 22 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    ببخشید من دوجا به مشکل برخوردم ! یکی اینکه نمیتومم رام ورژن 20 برای p760 و دان کنم! رو اون لینکی که گزاشتید میزنم و بعد هم تو اون سایت روی ورژن 20 اروپا میزنم یه فایل 0 بیتی دان میشه! و اگه میشه فایل adb و ریکاوری و یه جای دیگه اپلود کنید من واقعن نمیتونم دانلود کنم! ممنون

Sent from my Galaxy Note10.1 using Tapatalk

9. Top | #7

شماره كاربري : 724996
    سپاس ها : 12
    سپاس از شما 54 بار در 26 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان لطفاً لینک فایل adb و ریکاوری: http://www.multiupload.nl/48BWS1OIHK را اصلاح کنید نمیتونم دانلود کنم اگر میتونید توی سایت دیگه آپلود کنید.
    باتشکر

10. Top | #8

شماره كاربري : 145288
    سپاس ها : 824
    سپاس از شما 30 بار در 12 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    من مرحله سوم رو بدون اینکه به اینترنت وصل بشم رد کردم . چون رام اسپانبا اوپن رو نصب کرده بودم و وای فای منو تشخیص نمیداد .

3:گوشی خود را به وای فای متصل کنید و مطمئن بشید به اینترنت دسترسی دارید.بعدش گوشی خود رو به مدت 30 دقیقه در حالی که دسترسی به اینترنت دارد رها کنید
    این مرحله برای اینکه اطمینان حاصل کنید گوشی آماده آنلاک شدن است ضروریه

خلاصه ، بوتلودر آنلاک شد و به ظاهر همه چیز خوب پیش رفت ولی الان که کاستوم رام میریزم اولش (حدود 24 ساعت ) اینترنت رو میشناسه و عالیه ولی بعد از 24 ساعت دیگه نمیشناسه و باید بک آپ نندرویدم رو ریستور کنم تا 24 ساعت دیگه بشناسه و بعد از حدود 24 ساعت همین آش و همین کاسه .
    اگر رته حلی بهم نشون بدین که این مشکل حل بشه خیلی ممنون میشم

توضیحاتی درباره این موضوع