× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: گوشی و تبلت خودتونو بیشتر به چه صورت خرید می کنید؟

رأی دهندگان
157. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بصورت حضوری

108 68.79%
  • بصورت اینترنتی و غیر مستقیم

49 31.21%
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 62

مشاوره

1. Top | #21

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 298955
    نام : rEzA
    سپاس ها : 14,491
    سپاس از شما 13,512 بار در 3,979 پست
    جزئيات بيشتر

دمت گرم وو خسته نباشی
    تاپیک ایول داشت کلی خندیدم رمان گونه بود در حد هری پاتر
    من هم حضوری تهیه میکنم اما از شهرستان خودمون نه اون بازارایی که گرگ مانند تشبیه فرمودندندی

2. 10 كاربر زير از شما reza0421 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #22

شماره كاربري : 694209
    نام : Mohammad
    سپاس ها : 2,902
    سپاس از شما 3,990 بار در 1,220 پست
    جزئيات بيشتر

منم حضوري تهيه مي كنم!
    ولي از بازار موبايل!
    يه حس بهتري داره در كل،دنج تره،لات نداره،همه ظاهرا آدمن.
    نمايندگي هاي درست حسابي هم داره قيمتا رو هم پرت نمي گن،طوري كه از جلو مغازه ها رد ميشي ميبيني دارن مگس ميپرونن.

4. 12 كاربر زير از شما Mohimier عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #23

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 704910
    نام : mostafa
    سپاس ها : 8,700
    سپاس از شما 1,444 بار در 297 پست
    جزئيات بيشتر

سلام داداش علی
    مر30
    خیلی زحمت کشیدی واقعا خسته نباشی
    تو مشهد ما هم یک علائدین هست که ....خلاصه خوب درست میکنند
    ولی تا حالا مارو درست نکردنا و نمیتونند خلاصه من هر دفعه میرم اون جا درست حسابی کل کل میکنم با مغازه های اون جا
    و این قدر مشتری هاشون رو میپرونم چون که خوب تا دسته درست میکنند
    من با مشتری صحبت میکنم و میگم بیا بیرون مغازه خلاصه مشتری صاحب مغازه رو می پیچونه و میاد بیرون بعد اون موقع
    به قول خودم فضولی میکنم بعد که امار دقیق رو میدم مشتری با اطلاعات کامل میره سراغ خرید
    خلاصه همه ما رو اون جا میشناسند دیگه اگه من رو ببیند .........................یا درست قیمت میدن یا با من طرف میشن
    من شدم اونا گشت ارشاد همه مدل حال میگیرم خصوصنا اگه از دوست هام همه اون جا باشند

6. 14 كاربر زير از شما mostafa c5 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #24

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 404231
    نام : ᴭ
    سپاس ها : 1,054
    سپاس از شما 5,406 بار در 716 پست
    جزئيات بيشتر

با خوندن تمامی متون به این نتیجه رسیدم که کمی از عقاید نویسنده هم وارد متن شده ....
    البته در این که علائدین دزدبازاره و اگر بلد نباشی به آدم میندازن شکی نیست اما ... در مورد برخی مسائل حاشیه ای این طور نیست. به طور مثال همین مسئله دود و دودکشی که گفتین اگر توجه داشته باشید در طبقه ششم فن هایی هست که مقوا رو از چند متری بلند میکنه چه برسه به دود.
    فروشنده با انصاف هم پیدا میشه. شاید کم باشن اما پیدا کردنشون ناممکن نیست. البته همه این ها توی طبقه های پنجم و ششم هستن. اون مسائلی هم که گفتین در مورد طبقه های دیگه شاید باشه اما این دو طبقه آخر اکثرا کاسب واقعی هستند و عمده فروشی دارن و از این حرکت های چیپ نمی زنن.
    در ضمن فکر کنم منظور شما از گوشی های شاخ ، گوشی های جدید بود. چون 820 که شاخ حساب نمیشه. اس 4 و فایواس شاخ حساب میشن که همه این ها توی همون طبقه آخر گیر میاد. ولی خب در مورد گوشی های جدید یکی از دلایلی که فروشندگان سریع عرضه نمی کنند نوسانات قیمتی هست که در ابتدا وجود داره.

ولی در آخر با تاکید بر روی گفته های استارتر میگم اگر زیاد از گوشی سر در نمیارید یکی رو همراه خودتون حتما ببرید. البته این مشکل فقط توی علائدین نیست و توی خرده فروشی های سطح شهر هم خیلی دیده میشه.

8. 9 كاربر زير از شما AmirEmam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #25

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
    شماره كاربري : 146009
    نام : @/\/!$
    سپاس ها : 61,511
    سپاس از شما 66,968 بار در 13,530 پست
    جزئيات بيشتر

راستش دیروز واسه یه نصف روز اومدم تهرون همین علاء الدین سرکی کشیدم گوش خودم wave 1 رو تو پاساژ دیدم 2 مغازه داشت یکی 450 می گفت یکی 400 ((گوشی 3 سال پیش کارکرده)) مطمئن شدم

بعد گوش پسرعموم که صفحه نمایشش دچار مشکل شده ((ازون کشویی های بدون سیستم عامل نوکیا هستش مال دوران 2007)) یه مغازه گذاشته بود 450 دیگه داشتم شاخ درمیاوردم از قیمتا

اولین بار بود سر میزدم هر گوشی ای از گوشی های پدرپدرپدربزرگامون تا گوشی های آینده موجود بود با قیمتای خنده دار ارزون و گرون

نکته عجیب این بود این همه هم بازدید کننده بود منم باشم کلاه میزارم خیلیا از گوشی سر در نمیارن و میگن واسه 5000 ارزونی بریم ازینجا بگیریم و ....

10. 11 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #26

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : بخش درخواست نرم افزار
    شماره كاربري : 191699
    نام : مهران
    سپاس ها : 7,675
    سپاس از شما 8,657 بار در 2,271 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    واقعا زحمت کشیدی.خیلی مفید و کامل و جامع.ببخشید اسپم زدم.طبقه اول معمولا بنداز بندازشون زیاده.همون طبقات بالا بهتره

12. 7 كاربر زير از شما MEHR@N عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #27

شماره كاربري : 193341
    نام : امین
    سپاس ها : 708
    سپاس از شما 5,090 بار در 1,718 پست
    جزئيات بيشتر

با تشکر از دوست عزیز و خوبم بابت گرد اوری این مطالب
    من هم چنتا نکته رو عرض کردم خدمت دوستان گرامی البته نه از این منظر که دوستمون عرض کردن بنده چند ماه پیش شاید بعضی از دوستان خاطشون باشه به دبی رفتم و یه تایپ جدا هم زدم و به بچه ها از حال و هوی دبی و خرید موبایل و پاسازا خدمشون عرض کردم که با یه سرچ می تونید پیدا کنید

کسی برای خرید بره دبی اصلا براش به صرفه نیست اما اگر قصد سفر دارید یا دوستی قصد صفر داره بسیار خرید از اونجا به صرفه هست!
    من خودم نکسوس 7 البته 2013 اون موقع که یادمه توی امازون زده بود 220 دلار خریدم 620 تومن از دبی البته با دلار 2850 یادتونه یه زمانی اومد روی 2850! کی اون موقع که تازه وارد بازر شده بود حالا با دلار 3 تومنی هم می شه 660 تومن والبته به اضافه یه کیف مجانی که حداقا قیمتش 30 یا 40 تومن بود!اما دوستان هنوز که هنوزه قیمت نکسوس 7 هنوز به 700 تومن توی ایران نرسیده!

در کل توی ایران شما با دلار 4000 هزار تومن دارید خرید می کنید در حالی که دلار 3 تومنه یعنی اینکه اگر شمار از بیرون خرید کنید حداقل 15 تا 35 درصد ارزونتر می خرید

14. 7 كاربر زير از شما aminjpo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #28

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 170653
    سپاس ها : 446
    سپاس از شما 117 بار در 52 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام و عرض خسته نباشید

حدود 2 هفته قبل رفتم علاءالدین که نوت 3 بخرم.البته قبلش نوت 2 خودمو فروخته بودم و تو همین سایت قیمت نوت 3 را دوستان حدود 2100000 گفته بودند.بعد از کلی سر زدن به مغازه ها،یه مغازه تو طبقه همکف و سمت چپ و نرسیده به انتهای راهرو کمترین قیمت را 2150000 تومان گفت.وقتی خوب نگاه کردم دیدم از 3 برچسب پلمپ،2 تاش با تیغ بریده و پلمپ سوم هم ازین برچسبهای فله ای طرح شبنم است.وقتی بهش گفتم که اینا پاره است.زیر بار نرفت و گفت اگر پاره است چرا سومی سالمه.هیچی نگفتم و گذاشتم تو خماری بمونه و بفهمه که ... خودشه.مغازه بعدی که بغل دستش بود پلمپ سالم داشت.وقتی گفتم باز کن میخام تست کنم گفت:سیم کارتتو بده گفتم:برای چی میخای گفت:(بصورت سریع و طوطی وار) باید ستاپ باکس کنیم که حدود 80 تا 150 هزار تومان برات آب میخوره.گفتم مگه گوشی من قاچاقه که رجیستر بخواد گفت:نه گفتم :مگه لاک است که بخوای آنلاک کنی گفت:نه گفتم مگه گارانتی داره که بخوای در سیستم وارد کنی(اگرم باشه همچین چیزی نیست) گفت:نه گفتم:رو سرم چیزی میبینی خودش و همکارای کلاهبردارش با تعجب به هم نگاه کردند و گفتند:نه گفتم:گوشام درازه تازه ننه مرده ها دوزاریشون افتاد که گیر بد کسی افتادند گفتند:آقا این چه حرفیه شما میزنید به پسره گفتم:من نون حلال خوردم و هر روز مریضم.اونوقت شما از راه نرسیده میخای این پولا رو بخوری.به خدا از پس کله ات در میاد.همکارش گفت اگه ما اینو نگیریم برامون نمیصرفه گفتم:چقدر باید سود ببرید که براتون بصرفه خلاصه سرتون رو درد نیارم.عطای نوت3 را به لقاءش(شایدم لقایش) بخشیده و اومدم شهرستان و فردای اون روز رفتم قم و مثل بچه آدم یه نوت2 دست دوم خریده و اومدم منزل تا دفعه دیگه ازین کارا نکنم. یا حق

16. 15 كاربر زير از شما see_saleh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #29

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 262056
    سپاس ها : 91
    سپاس از شما 43 بار در 28 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا جای ناراحت شدن داره.
    چند روز پیش با چشمای خودم دیدم که iphon 5s رو تو علاءالدین با نرم افزار و فلان برنامه و فلان گارانتی و هزار کلاه برداری دیگه به یه بنده خدا 3800 فروختن
    یعنی نون .... خورها هم جلو اینا کم میاره به خدا

18. 7 كاربر زير از شما mostfajon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #30

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 600444
    نام : Mohammad
    سپاس ها : 1,117
    سپاس از شما 684 بار در 237 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا عالی بود ممنون
    اتفاقا منم همین هفته پیش رفتم برای داداشم اکسپریا ام بگیرم نزدیک بود سرم رو بکوبم به شیشه مغازه یارو
    بعد از کلی گشتن تو علائدین که اکثرا بین 640 تا 670 قیمت میدادن
    رفتم تو یه مغازه میگم چند داری میگه 600 گفتم فیکس دیگه گفت اره بعد خودش رفت بیرو یکی دیگه اومد برای ما سخنرانی کنه حالا فکر کنم 5 تا فروشنده تو مغازه بودن
    گفت که 630 شد دیگه این پسرعموم قاطی کرد یه صحبت های رد و بدل شد که باز برگشت 600 تومن
    بعد گوشی رو اوردو از تو کارتون خارجش کرد شروع کرد به سخنرانی گفت که این گوشی ها رو ما باید ثبتشون کنیم چوت سنسور رد یابی دارن باید به اسم خودتون ثبت بشه
    در ادامه عرایضش گفت که اینا 90 تا سنسور دارن که باید فعال بشه اگه نشه گوشی کار نمیکنه تازه برای دوسیم کارته ها این خیلی مهم تر هستش
    اینارو گفت منم قاطی کردم گفتم تو در مورد ما چی فکر کردی فکر ما ا....لیم من این همه گوشی اندرویدی داشتم تا حالا همچین چیز مسخره ای ندیدم خلاصه اخرش گفت من برات 2 سال گارانتی هم میزنم که هر مشکلی پیش اومد بیا اینجا کلا در میاد 750 حالا 5 هزار تومن هم تخفیف میدمیعنی اون لحظه تو فضا بودم با گارانتی ارین هم این قیمت نیست
    در نهایت ما با کلی دعوا و درگیری 650 ازش گرفتیم ولی عمرا من از اون جا گوشی بخرم اما لوازم جانبی اونجا قیمت هاش از جاهای دیگه خیلی بهتره یه مغازه رفتم قیمت هاش عالی بود

20. 8 كاربر زير از شما mosolini عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع