× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: گوشی و تبلت خودتونو بیشتر به چه صورت خرید می کنید؟

رأی دهندگان
157. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بصورت حضوری

108 68.79%
  • بصورت اینترنتی و غیر مستقیم

49 31.21%
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 62 از 62

مشاوره

1. Top | #61

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 702509
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 46 بار در 27 پست
    جزئيات بيشتر

سلام.من امروز رفتم از جمهوری یه j5 گرفتم.بدجور سرم کلاه گذاشتن خیلی بدجور با اینکه چندین و چند بار از اونجا گوشی خریدم ولی برای اولین باره سرم کلاه گذاشتن. داستان از این قرار بود رفتیم قیمتو طی کردیم و تاکید کردم من 580 تومنو میدم گوشیو تحویل میگیرم اونم قبول کرد قول شرف(نداشته اش( داد که اره 580 میرم گوشیو میدوم.کارتو که دادم پول بکشه کشید رمزو گفتم رسیدو داد بهم دیدم بله 680 تومن کشیده.چرا؟؟16 درصد فک کنم مالیات.هر چی ما گفتیم هم قولی که داده بودو انکار کرد هم میگفت مالیاته مالیات!!!مالیات گوشیه تورو من بدم؟؟!!
    "برو گمشو بیرون هررری" بهد کلی دعوا و فلان هیچی دیگه آخرش چند نفر جمع شدن مارو بزور از مغازه بیرون کردن.
    آقایون و خانوما و اعضای محترم تا جاییی که میتونید از علاءدین خرید نکنید منی که تا حالا بالای 20 بار گوشی خریدم کلاه گذاشتن سرم دیگه اونایی که اولین باره میرن اونجا خودشون فک کنن چه گرگ ها و بدتر از گرگ هایی اونجا در انتضارشون هستن... همانا خداوند بیناست به آنچه شما انجام میدهید...

2. 5 كاربر زير از شما mahdiimm عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #62

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 831579
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 2 بار در 2 پست
    جزئيات بيشتر

دیجی روز سایت معتبری هستش میخام ازش گوشی برخرم یا توی گوشی دست میبرن؟

چون آدرسش نوشته پاساژعلادین شک کردم گفتم از شما بپرسم

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

توضیحاتی درباره این موضوع