• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1841 از 1841 نخستنخست ... 8411341174117911831183918401841
    نمایش نتایج: از 18,401 به 18,404 از 18404

Galaxy Note3 N900 - N9005

1. Top | #18401

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,323
      سپاس از شما 38,161 بار در 8,554 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Dramxib
      سلام دوستان
      گوشی من note3 n900 هست. میخواستم بدونم اگه بخوام اندرویدم رو از 5 ارتقاع بدم چکار باید بکنم؟ شنیدم چون اینکار رسمی نیست ممکنه مشکلاتی پیش بیاره. بعد از اینکار اگه به مشکل خوردم میتونم به همین اندروید 5 رسمی برگردم؟
      اگه ممکنه به کمی زیر دیپلم توضیح بدید چون من خیلی سردر نمیارم. میدونم حوصله سر بره ولی ممنون میشم.
      سلام
      اسمش میشه کاستوم رام یا رام دستکاری شده که میتونید ارتقا بدید . بعضیا ممکنه با مصرف ببیشتر باتری مشکل نداشته باشن ولی ممکنه بعضی مشکل داشته باشن . این یکی از ایتم هایی بود که مربوط به کاستوم رام بود . ممکنه کاستوم رام هیچ اذیتی نکنه و گاها بهتر هم عمل کنه .
      بله میتونید به همین ورژن برگردید ولی من گوشی شما رو که یه مدت داشتم رام اصلی المان روش زده بودم و راضی بودم ولی سمت کاستوم رام میرید باید یکم اطلاع هم داشته باشید از انواع کرنل و چه کرنلی بزنید . وگرنه تعویض رام بدون تعویض کرنل زیاد فرقی نمیکنه .
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #18402

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 812347
      سپاس ها : 46
      سپاس از شما 15 بار در 13 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      سلام
      اسمش میشه کاستوم رام یا رام دستکاری شده که میتونید ارتقا بدید . بعضیا ممکنه با مصرف ببیشتر باتری مشکل نداشته باشن ولی ممکنه بعضی مشکل داشته باشن . این یکی از ایتم هایی بود که مربوط به کاستوم رام بود . ممکنه کاستوم رام هیچ اذیتی نکنه و گاها بهتر هم عمل کنه .
      بله میتونید به همین ورژن برگردید ولی من گوشی شما رو که یه مدت داشتم رام اصلی المان روش زده بودم و راضی بودم ولی سمت کاستوم رام میرید باید یکم اطلاع هم داشته باشید از انواع کرنل و چه کرنلی بزنید . وگرنه تعویض رام بدون تعویض کرنل زیاد فرقی نمیکنه .
      ممنون بابت جواب. جایی هست که برای کسی که مبتدیه مراحل رو توضیح داده باشه؟

5. Top | #18403

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 329712
      نام : نیما
      سپاس ها : 176
      سپاس از شما 884 بار در 286 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Dramxib
      ممنون بابت جواب. جایی هست که برای کسی که مبتدیه مراحل رو توضیح داده باشه؟
      معمولا مطمئن ترین کاستوم رامهای فعلی برای گلکسی نوت 3 کاستوم LineageOS هست.
      در انجمن XDA میتونی انواع کاستوم های قدیمی رو هم ببینی. فقط دقت داشته باش که بسیاری از فیچرهای گوشی روی کاستوم رامها حذف شدن. آپشنال قلم توی بسیاری حذف شده و ...

6. 3 كاربر زير از شما NimXa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #18404

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 812347
      سپاس ها : 46
      سپاس از شما 15 بار در 13 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط NimXa
      معمولا مطمئن ترین کاستوم رامهای فعلی برای گلکسی نوت 3 کاستوم LineageOS هست.
      در انجمن XDA میتونی انواع کاستوم های قدیمی رو هم ببینی. فقط دقت داشته باش که بسیاری از فیچرهای گوشی روی کاستوم رامها حذف شدن. آپشنال قلم توی بسیاری حذف شده و ...
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      سلام
      در مورد این کرنل زدن میشه یه کمی توضیح بدین که چیکار باید کرد؟
      من الان باید برم از توی xda کاستوم رام رو پیدا و دانلود کنم و با ادین بریزم روی گوشیم، بعد باید چیکار کنم؟

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع