• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• ✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔

✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔ ✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔
    صفحه 224 از 296 نخستنخست ... 124174214222223224225226234274 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,231 به 2,240 از 2953

بخش اختصاصی Nokia Lumia 1320 & 1520

1. Top | #2231
      ✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔
      ✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 197801
      نام : حسین
      سپاس ها : 17,558
      سپاس از شما 18,033 بار در 2,897 پست
      خريد از فروشگاه: 5 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 998000 ريال
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.en
      سلام خدمت دوستان موبایلستانی
      چند تا سوال دارم ک مطمئنا در 223 صفحه گذشته پاسخ داده شدن، اما نمیشه جواب سوالاتم رو اینطوری پیدا کنم :)
      بنده میخوام ی گوشی جدید بخرم، خواهش میکنم دوستانی ک با IOS هم کار کردن نظر بدن...
      مطالبی ک تا الان خوندم در مورد این گوشی موارد زیر رو متوجه شدم:
      دوربین خوب نسبت ب رقبا، صفحه نمایش با کیفیت خوب، رنگ بندی های خوب، باطری بهتر نسبت ب رقبا و عدم هنگ و روانی خوب سیتسم عامل و خوش دستی و ...
      حالا سوال بنده این هستش ک با صرف هزینه 1650000 تومنی دل رو راضی نگه می داره یا مجبورم میکنه ب مهاجرت ب IOS؟ می دونم اصلش سلیقه ایه، اما خیلی موارد میتونه کمک کنه ب انتخاب اصلی! کسانی ک آیفون داشته باشن متوجه کاستی ها و مزیت های آیفون میشن. با همین هزینه میشه ی 5S گلد خرید. بنده الان 5 دارم و شاید بودجم جور شه ک بتونم 6 هم بخرم... ولی اختلاف قیمتی ک با 1520 داره خب مسلما خیلی زیاده. با 800 تومن بیشتر میشه خیلی کارهای دیگه کرد...

موارد مهم از نظر بنده حقیر:
      الف: همه برنامه های Social های "مرسوم" مثل ساعت کار کنند، اگر هر کدام کاستی ای دارد اگر زحمتی نیست بفرمایید چ کاستی ای دارند و در کل داشتن کاستی فکر کنم عجیب باشه ی خورده...!
      ب: راحت بشه همه چی رو آپدیت کرد، "این فلان رام هستش اگه مشکلی پیش اومد فلان کار رو بکن"، سخته! هم آپ نرم افزاری و هم سیستم عامل، واسه ایفون "جنرال، ستینگز، آپدیت و تمام" برنامه ها هم ک راحت آپ میشن. منظورمه ادم سختی ب خودش نده اینقدر هزینه میکنه...
      پ: وب گردی باهاش لذت بخش باشه با مرور گر خود گوشی نه دنبال مرور گر خوب باشم. راحت باشه و احتیاجی ب روشن کردن لپ تاپ نداشته باشم، در این حد منظورمه...
      ج: با توجه ب اینکه کمی سنگینه ایجاد ناراحتی نمیکنه؟ کیفیت فیلمبرداریش هم مثل عکاسیش خوبه؟ شنیدم نویز داره یا لرزش دست رابطه مستقیمی ب کیفیت فیلم برداریش داره... شاید هم اشتباه شنیده باشم... عدد و مگاپیکسل برام مهم نیس، کیفیت مهمه چ 8 مگاپیکسل چ 20 مگ فرقی نداره برام. عکاس نیستم ولی نظرم رو میخوام جلب کنه.
      د: باطریش در چه مدل استفاده ای خوبه؟ چقدر دوام میاره کلا؟ چقدر طول میکشه شارژ بشه؟ آیفون 5 در استفاده مداوم (حدود دو سال استفاده کردم) (استفاده مداوم یعنی همش تو وایبر و اینستا و ... باشید و همش ب وایرلس متصل) حدود 10 ساعت کار میکنه، اماده ب کار هم مهم نیست، استفاده فول. از 5 درصد تا 100 درصد هم کمتر از 1:30 طول میکشه و سریع شارژ میشه.
      ر: پلیر هاش چطوره؟ از پخش موزیک (دوست داشتیه؟!) پخش فرمت های ویدئویی؟ و حتی پخش فایل صوتی یا ویدئویی از مرور گرش..
      ژ: فیل شکن "ب راحتی و بدون قطعی" روش نصب میشه؟ فبلت داشته باشی و نتونی فیبوک رو چک کنی کلا ب درد بخور نیست... برای آیفون اراده کنید کلی فیل شکن خوب پیدا میشه...
      ن: شنیدم ی لکه هایی روی صفحه نمایش دیده میشه، بنفش و ... ایا صحت داره و زحمتی نیست کمی توضیح بدید... از اقا جابر میخرم گوشی رو و بهش میگم خودش باز کنه و چک کنه، اما می خوام بدونم صحت داره همچین چیزایی و ممکنه در آینده چنین مشکلاتی وجود داشته باشه!؟

دلیل خرید گوشی جدید: IOS 8.1 روی آیفون 5 اون سرعت همیشگی رو دیگه نداره و قابل حسه ک سخت افزار قوی تری نیاز داره... حالا کوچ به ایفون 5S یا 6 و یا 1520؟ صد در صد باید ضعف سیستم عاملی نسبت به IOS داشته باشه که بدیهیه، اینایی ک عرض کردم در بالا موارد خیلی سادست ک از ی گوشی 500 تومنی هم باید انتظار بره ک این نیاز ها رو برآورده کنه...
      هدف: هدف من فقط راحتی است ک توجیه هزینه رو بکنه، خودم چند سال پیش N8 داشتم، خیلی هم ازش استفاده می کردم و تو همین فروم مردم رو تشویق ب خریدش (شاید نظرات مثبت دربارش رو بشه تشویق ب خرید فرض کرد!) ک شاید بابت هزینه ای ک صرف کرده بودم دلم نمیومد خوبی هاش رو نگم و اشاره کمتری ب بدی هاش داشتم! ی دوربین از جنس آلومنیوم بود ک همین فروم هم ب زور با مرورگرش باز میشد و صفحات گیر می کرد. معمولی ترین نیاز ها رو بر آورده می کرد ولی لذت بخش نبود در برابر آیفون 4s اون موقع جدا! من طرفدار نوکیا بودم و هنوزم هستم. حالا کوچ ب 1520 کار صحیحی ایه یا تجربه مشابهی رو میاره؟
      مرسی از حوصلتون و پاسخ هاتون دوستان گل.
      تا جایی که بتونم جواب سوالاتتون رو میدم.

خب مورد اولی که باید در نظر بگیرید اینه که ۱۵۲۰ پرچمدار فعلی ویندوزفون محسوب میشه. سایز گوشی یه سایز ایده آل برای بازی و ویدئو و وبگردی هست.

جنس بدنه و استحکام اون در حد مطلوبی هست. مهمترین موضوعیکه باید بهش توجه کنید سیستم عامل هست. من موارد مربوط به ویندوزفون رو میگم و بقیه دوستان هم از تجربیاتشون میگن.

جواب الف) برنامه های شبکه های اجتماعی برای ویندوزفون اومده اما . . . ۱- لاین تایم لاین نداره ۲- وایبر خوبه ولی به نظر من میتونست بهتر باشه ۳\ تانگو نداره (وینفون ۷ داشت ولی ۸ نداره )
      بهترین برنامه اجتماعی برای ویندوزفون هایک و واتساپ هستند که پشتیبانی خیلی خوبی دارن و به نظرات کاربران احترام قائل هستن ;)

جواب ب) آپدیت یکی از راحت ترین کارها تو ویندوزفون هست. میتونید آپدیت های مخصوص توسعه دهندگان (دولوپر) رو بگیرید یا صبر کنید و آپدیت رسمی رو بگیرید. آپدیت ها هم بر اساس منطقه عرضه میشه ولی همه گوشی ها و همه رام ها آپدیت میشن.
      الان از ۵۲۰ که یه گوشی ۳۵۰ تومنی هست تا ۱۵۲۰ آخرین آپدیت ها رو گرفتن و امکانات نرم افزاری یکسانی دارن.

جواب پ) مرورگر وینفون خوبه. ولی میتونست خیلی بهتر از این هم باشه! تو آخرین آپدیت رشد و پیشرفت محسوسی داشت و من باهاش هیچ مشکلی ندارم. فقط تو لود کردن صفحه اول موبایلستان به علت سنگین بودنش کمی کند عمل میکنه. با مرورگر گوشی تو پیکو فایل هم فایل آپلود کردم و تو آپارات هم کلیپ دیدم. پس بیشتر کارهای موردانتظار رو انجام میده.

جواب ج) با آپدیت دنیم قرار فیلم برداری 4k بهش اضافه بشه. موارد دیگه رو دوستانی که این گوشی رو دارن میگن.

جواب د) اینم به عهده دوستانی که ۱۵۲۰ دارن. البته تو تست GSMArena بهترین باتری رو داشته و زمان استفاده ۱۰۷ ساعت رو ثبت کرده!

جواب ر) Xbob Music با آپدیت هایی که گرفته خیلی خوب شده و مشکلی نداره. برای پخش فیلم هم CCPlayer و MoliPlayer همه فرمت های رایج رو با زیرنویس فارسی پخش میکنن. برای موزیک برنامه های خوبی هستن مثل پلیر فایل منیجر Real Manager و Quick Play و Mix Radio

جواب ژ) نمیدونم این مسائل رو میشه ایجا مطرح کرد یا نه اپـرا مینی با سرور ویـرایش شده الان برای ویندوزفون هست که به صورت کرک شده نصب میکنیم و همه کارارو انجام میده. فقط هر فایلی باهاش دانلود کردی از بقیه نرم افزار ها بهش دسترسی نداری و باید با PC برداری
      چیز پی ان هم هست ولی پروتکل های کمی رو ساپورت میکنه.

جواب ن) بنفش نشنیدم برای ۱۵۲۰. تو سری اول ۹۳۰ بنفشی داشتیم. ولی برای ۱۵۲۰ انگار یه جاهایی پرنور میشد که اون هم تو بعضی از گوشی ها دیده شده و طبق گفته @EsyMankan به علت چسب زیر باطری هست که قابل حله.

بقیه موارد رو علیرضا @alireza2af میتونه بهتر راهنمایی کنه. چون آیفون هم داشته و الان هم ۱۵۲۰ داره و با آیفون ۶پلاس هم مقایسه کرده بود.

ویندوزفون هنوز آنلاک نشده ولی میشه برنامه کرک شده رو بدون زحمت خاصی نصب کرد. تو ۱۵۲۰ که SD داره میتونی هرچی دلت خواست کرک نصب کنی.

2. 13 كاربر زير از شما Artanik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2232

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Nokia Lumia 920 & 925
      شماره كاربري : 354488
      نام : محمدرضا
      سپاس ها : 27,594
      سپاس از شما 43,888 بار در 6,705 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amin.en
      سلام خدمت دوستان موبایلستانی
      چند تا سوال دارم ک مطمئنا در 223 صفحه گذشته پاسخ داده شدن، اما نمیشه جواب سوالاتم رو اینطوری پیدا کنم :)
      بنده میخوام ی گوشی جدید بخرم، خواهش میکنم دوستانی ک با IOS هم کار کردن نظر بدن...
      مطالبی ک تا الان خوندم در مورد این گوشی موارد زیر رو متوجه شدم:
      دوربین خوب نسبت ب رقبا، صفحه نمایش با کیفیت خوب، رنگ بندی های خوب، باطری بهتر نسبت ب رقبا و عدم هنگ و روانی خوب سیتسم عامل و خوش دستی و ...
      حالا سوال بنده این هستش ک با صرف هزینه 1650000 تومنی دل رو راضی نگه می داره یا مجبورم میکنه ب مهاجرت ب IOS؟ می دونم اصلش سلیقه ایه، اما خیلی موارد میتونه کمک کنه ب انتخاب اصلی! کسانی ک آیفون داشته باشن متوجه کاستی ها و مزیت های آیفون میشن. با همین هزینه میشه ی 5S گلد خرید. بنده الان 5 دارم و شاید بودجم جور شه ک بتونم 6 هم بخرم... ولی اختلاف قیمتی ک با 1520 داره خب مسلما خیلی زیاده. با 800 تومن بیشتر میشه خیلی کارهای دیگه کرد...

موارد مهم از نظر بنده حقیر:
      الف: همه برنامه های Social های "مرسوم" مثل ساعت کار کنند، اگر هر کدام کاستی ای دارد اگر زحمتی نیست بفرمایید چ کاستی ای دارند و در کل داشتن کاستی فکر کنم عجیب باشه ی خورده...!
      ب: راحت بشه همه چی رو آپدیت کرد، "این فلان رام هستش اگه مشکلی پیش اومد فلان کار رو بکن"، سخته! هم آپ نرم افزاری و هم سیستم عامل، واسه ایفون "جنرال، ستینگز، آپدیت و تمام" برنامه ها هم ک راحت آپ میشن. منظورمه ادم سختی ب خودش نده اینقدر هزینه میکنه...
      پ: وب گردی باهاش لذت بخش باشه با مرور گر خود گوشی نه دنبال مرور گر خوب باشم. راحت باشه و احتیاجی ب روشن کردن لپ تاپ نداشته باشم، در این حد منظورمه...
      ج: با توجه ب اینکه کمی سنگینه ایجاد ناراحتی نمیکنه؟ کیفیت فیلمبرداریش هم مثل عکاسیش خوبه؟ شنیدم نویز داره یا لرزش دست رابطه مستقیمی ب کیفیت فیلم برداریش داره... شاید هم اشتباه شنیده باشم... عدد و مگاپیکسل برام مهم نیس، کیفیت مهمه چ 8 مگاپیکسل چ 20 مگ فرقی نداره برام. عکاس نیستم ولی نظرم رو میخوام جلب کنه.
      د: باطریش در چه مدل استفاده ای خوبه؟ چقدر دوام میاره کلا؟ چقدر طول میکشه شارژ بشه؟ آیفون 5 در استفاده مداوم (حدود دو سال استفاده کردم) (استفاده مداوم یعنی همش تو وایبر و اینستا و ... باشید و همش ب وایرلس متصل) حدود 10 ساعت کار میکنه، اماده ب کار هم مهم نیست، استفاده فول. از 5 درصد تا 100 درصد هم کمتر از 1:30 طول میکشه و سریع شارژ میشه.
      ر: پلیر هاش چطوره؟ از پخش موزیک (دوست داشتیه؟!) پخش فرمت های ویدئویی؟ و حتی پخش فایل صوتی یا ویدئویی از مرور گرش..
      ژ: فیل شکن "ب راحتی و بدون قطعی" روش نصب میشه؟ فبلت داشته باشی و نتونی فیبوک رو چک کنی کلا ب درد بخور نیست... برای آیفون اراده کنید کلی فیل شکن خوب پیدا میشه...
      ن: شنیدم ی لکه هایی روی صفحه نمایش دیده میشه، بنفش و ... ایا صحت داره و زحمتی نیست کمی توضیح بدید... از اقا جابر میخرم گوشی رو و بهش میگم خودش باز کنه و چک کنه، اما می خوام بدونم صحت داره همچین چیزایی و ممکنه در آینده چنین مشکلاتی وجود داشته باشه!؟

دلیل خرید گوشی جدید: IOS 8.1 روی آیفون 5 اون سرعت همیشگی رو دیگه نداره و قابل حسه ک سخت افزار قوی تری نیاز داره... حالا کوچ به ایفون 5S یا 6 و یا 1520؟ صد در صد باید ضعف سیستم عاملی نسبت به IOS داشته باشه که بدیهیه، اینایی ک عرض کردم در بالا موارد خیلی سادست ک از ی گوشی 500 تومنی هم باید انتظار بره ک این نیاز ها رو برآورده کنه...
      هدف: هدف من فقط راحتی است ک توجیه هزینه رو بکنه، خودم چند سال پیش N8 داشتم، خیلی هم ازش استفاده می کردم و تو همین فروم مردم رو تشویق ب خریدش (شاید نظرات مثبت دربارش رو بشه تشویق ب خرید فرض کرد!) ک شاید بابت هزینه ای ک صرف کرده بودم دلم نمیومد خوبی هاش رو نگم و اشاره کمتری ب بدی هاش داشتم! ی دوربین از جنس آلومنیوم بود ک همین فروم هم ب زور با مرورگرش باز میشد و صفحات گیر می کرد. معمولی ترین نیاز ها رو بر آورده می کرد ولی لذت بخش نبود در برابر آیفون 4s اون موقع جدا! من طرفدار نوکیا بودم و هنوزم هستم. حالا کوچ ب 1520 کار صحیحی ایه یا تجربه مشابهی رو میاره؟
      مرسی از حوصلتون و پاسخ هاتون دوستان گل.
      سلام دوست عزیز.اول از همه بگم که من با سیستم عامل اپل کار نکردم ولی ویندوزفون محدودیتهاش خیلی کمتر از iosهست.
      اما بریم سراغ سوالات.
      الف.برنامه های اجتماعی اکثرا موجوده ولی میمونه بحث کیفیتشون.واتس اپ مشکلی نداره و کاراییش مثل بقیه سیستم عامل هاست.وایبر ضعیفتر از بقیه س و کندتر است.لاین تایم لاین نداره.اینستاگرام هنوز نسخه بتاست و اصلا به بقیه سیستم عامل ها نمیرسه ولی یه نرم افزار جایگزین هست به نام 6tagکه خیلی خوبه وبه نظرم حتی از اینستاگرام اندروید هم از جهاتی بهتره.بقیه نرم افزارها مثل هایک و تلگرام هم موجودن و مشکلی ندارن.
      ب.بله اپدیت هم بسیار راحته و نیازی به تعویض رام نیست.فقط مثلiosاز طریق تنظیمات گوشی و قسمت phoneupdateمیتونید اپدیت کنید
      پ.بله وبگردی بخاطر صفحه نمایش بزرگ و باکیفیت بسیار لذت بخشه.ولی اینترنت اکسپلورر گوشی با بعضی سایت های بخصوص فارسی مشکل داره که البته تعدادشون کمه و چیز خاصی نیست.
      ج.سنگینیش عادی میشه مشکلی نیست.کیفیت دوربین خیلی خوبی داره.مطمئنا پشیمون نمیشید.
      د.باطریش عالیه فقط کافیه به سایت gsmarena.comبرید وتست باطریشو ببینید فعلا هیچ گوشی بهش نمیرسه.
      ر.پلیرهاش مشکل خاصی نداره و روز به روز هم بهشون اضافه میشه.
      ژ.موجوده و میتونید به فیس چوق برید.
      ن.صحت نداره تا حالا نشنیدم.
      در اخر سیمبین کجا ویندوزفون کجا.ویندوزفون یه تجربه کاملا جدیده و خیلی متفاوته.از لحاظ سرعت و روونی هم چیزی از iosکم نداره

5. 14 كاربر زير از شما behzadshar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #2233

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

البته مواردی هم من اضافه میکنم:

1- مشکل فیلتـــر شکن نداری. در آپدیت آخری L2TP و IKEv2 به تنظیمات اضافه شده. همچنین برنامه های خوبی نظیر یونیک کلاینت هم در استور وجود دارد که کار شمارو راه میندازه.
      2- موارد مربوط به Social گفته شده و فقط تنها ایراد اصلی نبودن تانگو و بی تاک هستش. مابقی موجوده.
      3- آپدیت هم هیچ مشکلی نداره. دوستان اشاره کردن. آپدیت سیستم عامل راحته و حتی برای برنامه و بازی هم میتونی از خود استور ثانیه به ثانیه چک کنی.
      4- من این گوشیو دارم. تمامی فبلت ها سنگین و بزرگ هستند. این ضعف توی همشون هست. بهترین راه برای صحبت کردن استفاده از هندزفری و بلوتوس (ث) هستش.
      5- فیلم برداری عالیه. Full HD میگیره و به زودی 4K هم اضافه میشه. برنامه برای عکاسی و فیلمبرداری هم بسیار زیاده.
      6- باتریش خوبه واقعا. همین الان من هم مثل شما از گوشی اینجوری کار میکشم. گوشیم یک روز و نیم تا دو روز شارژ داره و در 2 ساعت هم فول شارژ میشه.
      7- راجب به پلیر توضیح داده شد.
      8- لکه؟؟ اصلا تا حالا نشنیده بودم. ولی برای خرید هم میتونی از @EsyMankan مدیر بخش خودمون خرید کنی.

خوبی های زیادی داره. نمیشه به راحتی ازش گذشت. مخصوصا در ورژن های بعدی که الان ما ها به صورت دولوپری ( امکانی که در اپل برای کاربران عادی وجود ندارد ) استفاده میکنیم، شخصی سازی های خوب و همچنین محیط گرافیکی خوبی اضافه شده. شاید برای اولین بار نتونی با گوشی ارتباط برقرار کنی چون قبلش با iOS کار کردی و شخصی سازی های اون فراتر از وینفون هستش ولی به مرور شیفته این GUI میشی. نمیخوام امیدوارت کنم که الان بیای توی وینفون تمامی امکانات iOS را داری. دنیای اپلیکیشن های اپل خیلی فراتر از وینفون و Android هستش ولی نرم افزار های موجود تمام نیاز های شمارو برطرف میکنه. ولی خرید این گوشی دو امر بدیهی را برات فراهم میکنه. یا از وینفون خوشت میاد و دیگه سمت iOS نمیری یا اینکه همون لحظه اول دلتو میزنه و میگی اشتباه کردم. پس با دید باز خرید کن. به هر حال یک سری هم محدودیت داره. به عنوان مثال پلیر گوشی. در حالت پیش فرض پلیر گوشی فرمت های تصویری مثل MKV را خوب پشتیبانی نمیکند. ولی دوستان پلیر های خوبی نام برده اند که میتوان از آنها استفاده کرد. یکی از نکات مثبت وینفون، پشتیبانی کامل از زبان فارسی است. واقعا مایکروسافت در این زمینه سنگ تموم گذاشته. اگر خریدی متوجه میشی. فعلا همینا به ذهنم میرسه. باز اگر سئوالی داشتی من و سایر دوستان در خدمت شما هستیم.

7. 12 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #2234

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 404454
      سپاس ها : 6
      سپاس از شما 4 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام دوستان من یه مشکل برا اتصال به شبکه 3g دارم چون نمیشه رو 3g اون رو force کنم یعنی خودش میگرده شبکه قویتر رو پیدا میکنه و تو تنظیمات گزینه network mod نیست راه حلی برا forceکردن گوشی رو 3g هست تو اندروید بود ولی تو ویندوز فون8.1 فقط گزینه high speed conection هست که میزارم رو 3g ولی به همون دلیل که گفتم فقط از 2g که قویتره استفاده میکنه

9. 2 كاربر زير از شما sina90love عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #2235
      ✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 197801
      نام : حسین
      سپاس ها : 17,558
      سپاس از شما 18,033 بار در 2,897 پست
      خريد از فروشگاه: 5 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 998000 ريال
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sina90love
      با سلام دوستان من یه مشکل برا اتصال به شبکه 3g دارم چون نمیشه رو 3g اون رو force کنم یعنی خودش میگرده شبکه قویتر رو پیدا میکنه و تو تنظیمات گزینه network mod نیست راه حلی برا forceکردن گوشی رو 3g هست تو اندروید بود ولی تو ویندوز فون8.1 فقط گزینه high speed conection هست که میزارم رو 3g ولی به همون دلیل که گفتم فقط از 2g که قویتره استفاده میکنه
      تنها روشی که من براش دسدم تو این تاپیک هست:

موضوع: حل مشکل قفل نشدن گوشی های لومیا به حالت 3G با استفاده از برنامه ی Field test

تست هم نکردم. امیدوارم بدردتون بخوره :)

11. 10 كاربر زير از شما Artanik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #2236

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      ببخشید مزاحم شدم
      راستش من میخواستم یه دونه 1520 بگیرم که چون گرون شد ، نظرم عوضض شد
      ولی حالا یکی از همشهری هامون تو گرگان داره 1520 رو میفروشه
      http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=345354
      و با هم به تفاهم نسبی رسیدیم.

1. به نظرتون تا چقدر بهم بده خوووبه ؟
      2.موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم ؟؟؟؟
      3.نمیدونم گوشی طرف 1520 هست یا 1520.1 ، ولی اگه 1520 باشه مشکلی داره و ممکنه رفرش باشه ؟
      4.این مشکلاتی که تو صفحه هست و امکان داره گوشی تو صفحه خوب کار نکنه رو بی زحمت یه مختصر توضیح بدین.
      از مشکلات تاچ و اسکرول کردن گرفته تا پیکسل سوخته و سفیدی محدوده ای از صفحه ؟
      راه های تشخیسش چطوریه ؟؟
      5.مشکلات دوربین چطور ؟؟؟ چطوری خوب تستش کنم ؟؟
      6.راهی هست که بفهمم چند وقته گوشی کار کرده ؟ خودش میگه حدود 1 ماه

7.راستش من ازش پرسیدم مشکل تاچ نداره که گفت نه
      فقط یه چیزی گفت که ترسیدم
      گفت تو رام عراق که روش زده بود بعضی موقع ها موضع اسکرول کردن ، اپلیکیشن ها انتخاب میشد.
      ولی میگه الان تو رام انگلستان و حتی فنلاند هیچ مشکلی نداره
      گوشیشم میگفت سفارش انگلستان هسسسست
      راستی اگه زیاد رام عوض کنیم و فلش بزنیم ، به گوشی آسیب میرسه ؟
      آخه طرف میگفت عراق و انگلیس و فنلاند رو روش زدم
      به نظرتون طبیعیه ؟؟
      مگه امکان داره همچین مشکلی از رام باشه ؟؟
      خودش میگفت باگ رام بودهو الان هیییچ مشکلی نداره و بیا تست کن
      (( اگه یکم بیشتر سر این تاچ توضیح بدین ممنون میشم))

آقا ببخشید خییلی وقتتون رو گرفتم
      ان شااله جبران کنیم

8.راستی یه فلیپ کاور راک هم انداخته روش ، به نظرتون چطوره ؟؟

9. یه چیز دیگه : اونم اینکه جای دیگه ای از گوشی هست که باید تسست بشه ؟ چطوری ؟
      مثلا باتری و یا اجرای بازی که ببینم لگ و هنگ نداشته باشه و گرافیک بالا اجرا کنه و
      اجزای دیگه ای که معمول نیست ، مثلا اسپیکر و میکروفن و اینا رو همه بلدن تست کنن.
      بازم ممنون

13. 2 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #2237
      ✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔✔ کلوپ فبلت نوکیا Nokia™ Lumia 1520 ✔

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 721711
      نام : Mehdi
      سپاس ها : 1,301
      سپاس از شما 535 بار در 252 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان یه قناری از آقا جابر خریدم برای داداشم کدی داره برای تست کردن صفحه وغیره

15. كاربران زير از شما mehdi7667 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #2238

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi7667
      سلام دوستان یه قناری از آقا جابر خریدم برای داداشم کدی داره برای تست کردن صفحه وغیره
      برای تست سخت افزار از نرم افزار های موجود در استور استفاده کنید. یک تصویر کاملا سفید سفید انتخاب کنید و در گوشی باز کنید. اینجوری پیکسل های سوخته دیده میشه. البته آق جابر کارش درسته. خیالت راحت که جنس خوب گرفتی.

17. 4 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #2239

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 708195
      سپاس ها : 330
      سپاس از شما 208 بار در 101 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      اقا شما هایی که 1520 دارین به غیر از رام ایتالیا کدوم خوبه و باگ کمتر داره مصرف باطریش بهینه هست و اپدیتها رو زودتر دریافت میکنه؟
      رام ایتالیا رو 10 بار دانلود کردم اما اولین فایلش اررور انقضای مجوز میده
      رام گوشیم عربستانه خیلی مصرفش ناجوره نهایت 48 ساعت با مصرف خیلی کم
      اگر لینک ادرس رام مربوطه رو بدین که بیشتر لطف کردین ممنون

19. كاربران زير از شما moji777 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #2240

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moji777
      سلام
      اقا شما هایی که 1520 دارین به غیر از رام ایتالیا کدوم خوبه و باگ کمتر داره مصرف باطریش بهینه هست و اپدیتها رو زودتر دریافت میکنه؟
      رام ایتالیا رو 10 بار دانلود کردم اما اولین فایلش اررور انقضای مجوز میده
      رام گوشیم عربستانه خیلی مصرفش ناجوره نهایت 48 ساعت با مصرف خیلی کم
      اگر لینک ادرس رام مربوطه رو بدین که بیشتر لطف کردین ممنون
      اول از همه بزار بگم که تمامی رام های لومیا ها هیچ فرقی با هم ندارند و فقط در 2 چیز متفاوت هستند. زبان پیشفرض و نرم افزار های بومی اون کشور یا منطقه. ولی تجربیات استفاده از رام ها به خود شخص و کارایی اون شخص برمیگرده. برای مثال من خیلی برنامه اجرایی در پس زمینه ندارم. نهایت وایرلس، واتس اپ، اینستا و چند تای دیگه هستش. تا جایی که تونستم برنامه هارو به صورت دستی کنترل میکنم. این قضیه به مصرف باتری من خیلی کمک میکنه. ولی حالا اگر بخواهیم بگیم که رام خوب گدوماست، بهترین رام ها: ایتالیا، فنلاند، آلمان، مالزی و بعضی ها هم هنگ کنگ داشتند و راضی بودند. حالا خود شما باید تصمیم بگیری. رامی که میریزی یه بحثه و استفاده شما یه بجث دیگه. مثلا 3G مصرف بسیار بالایی داره. خوب اگر دائم 3G یا 4G شما روشن باشه، طبیعتا باتری شما بسیار زود تموم میشه. اگر location و nfc هم روشن باشه دیگه بدتر. درثانی کی گفته 48 ساعت مصرف بده؟؟؟ اگر واقعا 48 ساعت باتریت دووم میاره این یعنی عالیه. نمیدونم چرا شما الان ناراضی هستی

21. 4 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع