• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 233 از 296 نخستنخست ... 133183223231232233234235243283 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,321 به 2,330 از 2953

بخش اختصاصی Nokia Lumia 1320 & 1520

1. Top | #2321

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 197801
      نام : حسین
      سپاس ها : 17,558
      سپاس از شما 18,033 بار در 2,897 پست
      خريد از فروشگاه: 5 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 998000 ريال
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alex666
      درست شد و الان دارم دنیم میگیرم.فقط مشکل السیدی حل نشد.توی صفحه مشکی 3میل خط سبزه درست وسط صفحه.بنظرتون با تعمیر درست میشه.و تعمیرکار خوب کسی سراغ داره
      با احسان صحبت کن. راهنماییت میکنه. @EsyMankan

2. 3 كاربر زير از شما Artanik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2322

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 708195
      سپاس ها : 330
      سپاس از شما 208 بار در 101 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alex666
      درست شد و الان دارم دنیم میگیرم.فقط مشکل السیدی حل نشد.توی صفحه مشکی 3میل خط سبزه درست وسط صفحه.بنظرتون با تعمیر درست میشه.و تعمیرکار خوب کسی سراغ داره
      فکر کنم باید ال سی دی عوض بشه دوستم موبایل فروشی داری هواوی از کارتن باز کرد از بالا تا پایین وسط یه خط سبز داشت!
      برای خودش برداشت اما هیچ مشکلی براش ایجاد نکرده نه توی بازی نه عکاسی و...

5. Top | #2323

جزئيات بيشتر

کسی لینک دانلود رام فنلاند رو داره شاید لینکی که من دانلود کردم اشتباه باشه چون میرم برای چک اپدیت میگه اپدیته اما سیان دارم
      ممنون

6. Top | #2324

شماره كاربري : 470614
      سپاس ها : 180
      سپاس از شما 112 بار در 70 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام

قصدخرید گوشی های ویندوز فون رو داشتم ولی وقتی 1520 (با آخرین آپدیت) رو دیدم، نظرم برگشت!! اون چیزی که در مورد سرعت سیستم عامل شنیده بودم اصلا واقعی نبود، سرعت جابجایی بین بخش های مختلف سیستم عامل به نسبت اندروید 4.4.2 روی گوشی HTC ONE کند تر بود که من همچین انتظاری نداشتم.

گوشی 1020رو هم دیدم اون هم همینطور بود!

درهر دو مورد مثلا وقتی وارد موزیک پلیر رسمی میشدی، شروع میکنه به لود کردن و اون سه نقطه ای که بالا ظاهر میشه و هی میره و میاد!!

نمیدونم چطوری بیان کنم، توی گوشی HTC ONE که خودم دارم، هر تاچی که انجام میدی بسیار سریع عمل میکنه، ولی توی ویندوز فون اولا با تاچ روی یک تایل اول یه افکت هست که تایل های دیگه رو برمیداره تا برنامه مورد نظر اجرا بشه و بعدهم اون سه نقطه ظاهر میشه که می خواد لود کنه و درنهایت برنامه مورد نظر باز میشه!!

قصد تخریب ندارم، دلیلی که این مطالب رو اینجا نوشتم اینه که هنوز باور نمی کنم که این سیستم عامل به نسبت اندروید کندتر باشه و دنبال اینم که بدونم کجا رو اشتباه متوجه شدم و اینکه شاید کسی ازدوستان توضیحی داشته باشه که ارائه بده...

7. Top | #2325

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط angel2020
      با سلام

قصدخرید گوشی های ویندوز فون رو داشتم ولی وقتی 1520 (با آخرین آپدیت) رو دیدم، نظرم برگشت!! اون چیزی که در مورد سرعت سیستم عامل شنیده بودم اصلا واقعی نبود، سرعت جابجایی بین بخش های مختلف سیستم عامل به نسبت اندروید 4.4.2 روی گوشی HTC ONE کند تر بود که من همچین انتظاری نداشتم.

درهر دو مورد مثلا وقتی وارد موزیک پلیر رسمی میشدی، شروع میکنه به لود کردن و اون سه نقطه ای که بالا ظاهر میشه و هی میره و میاد!!

نمیدونم چطوری بیان کنم، توی گوشی HTC ONE که خودم دارم، هر تاچی که انجام میدی بسیار سریع عمل میکنه، ولی توی ویندوز فون اولا با تاچ روی یک تایل اول یه افکت هست که تایل های دیگه رو برمیداره تا برنامه مورد نظر اجرا بشه و بعدهم اون سه نقطه ظاهر میشه که می خواد لود کنه و درنهایت برنامه مورد نظر باز میشه!!

قصد تخریب ندارم، دلیلی که این مطالب رو اینجا نوشتم اینه که هنوز باور نمی کنم که این سیستم عامل به نسبت اندروید کندتر باشه و دنبال اینم که بدونم کجا رو اشتباه متوجه شدم و اینکه شاید کسی ازدوستان توضیحی داشته باشه که ارائه بده...
      اینی که شما میگی اصلا صحت نداره حاظرم فیلم بگیرم برات بزارم شاید اونی که شما دیدی 1520 با اکانت دولوپری بوده که او ن طبیعی هست

8. كاربران زير از شما moji777 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #2326

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط moji777
      اینی که شما میگی اصلا صحت نداره حاظرم فیلم بگیرم برات بزارم شاید اونی که شما دیدی 1520 با اکانت دولوپری بوده که او ن طبیعی هست
      سپاس

نمی دونم دولوپری بوده یا نه ولی میشه توضیح بدین که چه اتفاقی رخ میده(یعنی چه عاملی باعث کندی میشه) اگه این اکانت فعال بشه؟ یعنی من اگه بخوام نرم افزارهای هک شده رو نصب کنم حتما گوشی کند میشه؟

10. Top | #2327

جزئيات بيشتر

سپاس

نمی دونم دولوپری بوده یا نه ولی میشه توضیح بدین که چه اتفاقی رخ میده(یعنی چه عاملی باعث کندی میشه) اگه این اکانت فعال بشه؟ یعنی من اگه بخوام نرم افزارهای هک شده رو نصب کنم حتما گوشی کند میشه؟
      اکانت دولوپری برای برنامه سازهاست و معمولا اپدیت ویندوز هم اول برای دولوپرها میاد اونها دانلود میکنن باگهاشو به ماکرو گزارش میدن حالا بعضی ها این وسط حوصله چند ماه صبر کردن ندارن میرن دولوپر میشن تا زودتر امکانات رو بگیرن که اصلا ارزش نداره و باعث کندی و لگ و هنگ هم میشه
      برای نصب برنامه های هک شده شما کافیه برنامهی pereview for developers رو دانلود کنی و با برنامه چینی گوشیت رو انلاک کنی و بازی کرک شده نصب کنی
      البته همین کار هم کمی گوشی رو کند میکنه اما نه خیلی زیاد مثل حالت دولوپر شده

11. كاربران زير از شما moji777 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #2328

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Lumia 920 | نرم افزار بازی WP
      شماره كاربري : 262774
      نام : علی محمدزاده
      سپاس ها : 29,468
      سپاس از شما 59,263 بار در 6,419 پست
      جزئيات بيشتر

سپاس

شک ندارم گوشی که شما دیدید آپدیت نبوده چون الان با آخرین بروزرسانی دنیم گوشی فوق العاده شده!

13. 3 كاربر زير از شما alireza2af عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #2329

درجه : عضو طلایی
      بخش : LG Prada 3
      شماره كاربري : 121748
      نام : سجاد
      سپاس ها : 489
      سپاس از شما 5,381 بار در 1,565 پست
      کمک مالي به سايت: 200000 ريال
      جزئيات بيشتر

با سلام

سرعت اجرای برنامه ها و بازیها در ویندوزفون فوق العاده هست

15. 3 كاربر زير از شما sazeee عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #2330

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2af
      شک ندارم گوشی که شما دیدید آپدیت نبوده چون الان با آخرین بروزرسانی دنیم گوشی فوق العاده شده!
      جالب شد برام! یعنی قبل از آپدیت دنیم، توصیفاتی که من از گوشی کردم تو همه گوشی ها صدق میکنه؟ چون اینجور که متوجه شدم آپدیت دنیم برای برخی مناطق هنوز نیومده(از جمله مدلی که من باهاش تست کردم)

17. كاربران زير از شما angel2020 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع