• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 263 از 296 نخستنخست ... 163213253261262263264265273 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,621 به 2,630 از 2953

بخش اختصاصی Nokia Lumia 1320 & 1520

1. Top | #2621

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo
      داداش ترجیحن اندروید یا ای او اس تهیه کنین قصد تخریب وینفون ندارم ولی واقعن امکانانش کمن حتی مثلا pptp نداره
      خوب حتما ایشون تحقیق کردن و الان به این نتیجه رسیده اند که وینفون بگیرن ولی وقتی میشه ال 2 تی پی ( L 2 T P ) استفاده کرد چرا آدم بره سمت pptp؟؟ خودم الان دارم توی گوشی از این قابلیت استفاده میکنم و واقعا خیلی خوب و راحت وصل میشه....

@kyle01 عزیز شما که صبر کردی، چند وقت دیگه هم صبر کن. به زودی آخرین کنفرانس و معرفی رسمی ویندوز 10 مخصوص پی سی و موبایل معرفی میشه. با معرفی این دو سیستم عامل گوشی های جدید هم معرفی میشه. جای شما باشم یکم صبر میکنم تا اون زمان. حداقل قیمت ها شکسته شده و آپشن های بهتری برای خرید داری....

2. 4 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2622

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 751900
      سپاس ها : 89
      سپاس از شما 279 بار در 207 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Noob Saibot
      خوب حتما ایشون تحقیق کردن و الان به این نتیجه رسیده اند که وینفون بگیرن ولی وقتی میشه ال 2 تی پی ( L 2 T P ) استفاده کرد چرا آدم بره سمت pptp؟؟ خودم الان دارم توی گوشی از این قابلیت استفاده میکنم و واقعا خیلی خوب و راحت وصل میشه....

@kyle01 عزیز شما که صبر کردی، چند وقت دیگه هم صبر کن. به زودی آخرین کنفرانس و معرفی رسمی ویندوز 10 مخصوص پی سی و موبایل معرفی میشه. با معرفی این دو سیستم عامل گوشی های جدید هم معرفی میشه. جای شما باشم یکم صبر میکنم تا اون زمان. حداقل قیمت ها شکسته شده و آپشن های بهتری برای خرید داری....
      داداش قصد تخریب وینفون رو ندارم ولی ای او اس خیلی بهتره اندروید گیره کلا وینفون هم خیلی کمبود توش حس میشه . ای او اس خیلی خوبه.ولی اگهدنمیخاد ای او اس اندروید انتخاب دوم باشه.باز هر جور خودش میخاد

5. 2 كاربر زير از شما k1ronaldo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #2623

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط k1ronaldo
      داداش قصد تخریب وینفون رو ندارم ولی ای او اس خیلی بهتره اندروید گیره کلا وینفون هم خیلی کمبود توش حس میشه . ای او اس خیلی خوبه.ولی اگهدنمیخاد ای او اس اندروید انتخاب دوم باشه.باز هر جور خودش میخاد
      والا منم منکر خوب بودم iOS و اندروید نیستم. هر کسی هم بر اساس سلیقه و نیازش سیستم عامل انتخاب میکنه. ایشون هم مختاره که هر چی دوست داره انتخاب کنه. خدائیش ما هم هیچ وقت توی راهنمایی ها چیزا اضافه نمیگیم و بقیرو تخریب نمیکنیم. ولی وینفون هم با آپدیت های آخر و به زودی یعنی همین اردیبهشت، تمامی کمبوداش درست میشه و البته شده... واقعا من به عنوان کسی که وینفون دارم و شاید فکر کنی که از روی تعصب میگم ولی واقعا واقعا وینفونالان خیلی خوب پیشرفت کرده....

7. 5 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #2624

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 393255
      سپاس ها : 10
      سپاس از شما 8 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام دوستان میخواستم یه 1520 بگیرم و ازتون در مورد rm 937 و بقیشون سوال داشتم که کلا چه فرقی با هم دارن ممنون میشم جواب بدین

9. كاربران زير از شما masoud_ziru عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #2625

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 751900
      سپاس ها : 89
      سپاس از شما 279 بار در 207 پست
      جزئيات بيشتر

والا منم منکر خوب بودم iOS و اندروید نیستم. هر کسی هم بر اساس سلیقه و نیازش سیستم عامل انتخاب میکنه. ایشون هم مختاره که هر چی دوست داره انتخاب کنه. خدائیش ما هم هیچ وقت توی راهنمایی ها چیزا اضافه نمیگیم و بقیرو تخریب نمیکنیم. ولی وینفون هم با آپدیت های آخر و به زودی یعنی همین اردیبهشت، تمامی کمبوداش درست میشه و البته شده... واقعا من به عنوان کسی که وینفون دارم و شاید فکر کنی که از روی تعصب میگم ولی واقعا واقعا وینفونالان خیلی خوب پیشرفت کرده....
      داداش منم منکر خوب بودن وینفون نمیشم.الان 630 از جی 2 روون تره.ولی خوب باید صبر کرد اگه واقعا مدنظرش وینفونه که مثلا 1520 یه شاهکاره.ولی خوب اگه سیستم عامل براش فرف نمیکنه به نطرم ios کمی نسبت به بقیه سیستم عاملا بهتره.بازم سلیقه مهمه.راستی شما وی پی ان l2tp از کجا میخری سایتش رو ممنون میشم برام پخ بدی.

11. كاربران زير از شما k1ronaldo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #2626

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 782224
      نام : MIKEL
      سپاس ها : 236
      سپاس از شما 194 بار در 61 پست
      جزئيات بيشتر

فکر کنم باید صبر کنم:دی
      تا وین فون10 بیاد تحریمها هم کامل شکسته میشه و لومیاا 1520 میشه 700تومن:
      @k1ronaldo اندروید ؟؟من 3بار نوت3 و نوت2 و 2بار گلکسی اس5 و الجی جی3-الجی جی پرو2 و سونی زد1 وسونی زد2 ودیزایر816 و اچ تی سی وان ...اینا گوشیهای من بودن
      اپ دیت اومدن واسه اندرو.ید یه مدلیه
      ببین ویندوز مثل ای او اسه یعنی کلا یه برنده داره ویندوز کار میکنه=مایکروسافت
      ولی اندروید گوگل خام میده شرکتای دیگه یه جاشو دست میزنن خراب میکنن
      درضمن ماهیت اندرویید از اولش داغون بوده با اون مشکل داغیش و باطریش
      منتظر وین فون10 ببینم چطوریه
      دوستانی ک با اومدن وین 10 تجربه کردن یه پیام خصوصی بهم بدن
      البته میدونم هنوز وین10 نیومده ولی کلی گفتم:

مدیرجان کنفرانس کیه؟؟؟

13. 2 كاربر زير از شما kyle01 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #2627

شماره كاربري : 374363
      نام : ScorpioN
      سپاس ها : 352
      سپاس از شما 298 بار در 149 پست
      جزئيات بيشتر

اقا این بازی ClouD RiderS چیزی نداره ک همیشه انلاین بمونه ؟
      هی پول جم میکنم دو 1 ساعت همشو میدزدن لامسباااا

15. كاربران زير از شما gholzom عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #2628

شماره كاربري : 243770
      سپاس ها : 414
      سپاس از شما 174 بار در 55 پست
      جزئيات بيشتر

آقایون کسی متوجه نشد که چه جوری میشه برنامه ای که نصب نیست ولی گوشی فکر می کنه نصبه رو حذف کرد.من چند روز پیش awesome lock رو که رایگان شده بود نصب کردم توی برنامه های نصب شده(مثل دیگر برنامه ها)دیده نمی شه ولی توی تاریخچه نصب می گه نصبه و وقتی دوباره هم می خواهم نصب کنم گزینه نصب نداره یه فکری به حال ما بکنید.

17. 2 كاربر زير از شما saghar1302 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #2629

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Lumia 920 | نرم افزار بازی WP
      شماره كاربري : 262774
      نام : علی محمدزاده
      سپاس ها : 29,468
      سپاس از شما 59,263 بار در 6,419 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saghar1302
      آقایون کسی متوجه نشد که چه جوری میشه برنامه ای که نصب نیست ولی گوشی فکر می کنه نصبه رو حذف کرد.من چند روز پیش awesome lock رو که رایگان شده بود نصب کردم توی برنامه های نصب شده(مثل دیگر برنامه ها)دیده نمی شه ولی توی تاریخچه نصب می گه نصبه و وقتی دوباره هم می خواهم نصب کنم گزینه نصب نداره یه فکری به حال ما بکنید.

گوشی رو ریستارت کنید ببینید درست میشه یا نه

19. 2 كاربر زير از شما alireza2af عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #2630

شماره كاربري : 243770
      سپاس ها : 414
      سپاس از شما 174 بار در 55 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2af
      گوشی رو ریستارت کنید ببینید درست میشه یا نه
      داداش تا حالا چندین بار این کارو کردم بی فایده بود

21. كاربران زير از شما saghar1302 عزيز، سپاسگزاری كرده اند