• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 335 از 355 نخستنخست ... 235285325333334335336337345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,341 به 3,350 از 3546

پرسش و پاسخ

1. Top | #3341

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 38403
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 2 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

فقط روی عکس و فیلمها اینطور میشه..بعضی از بازی ها هم پارازیتی و نویز دار پخش میکنه تو نرم افزار و صفحه اصلی خودش هیچ مشکل نداره

2. کسب و کار

3. Top | #3342

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 820616
      سپاس ها : 15
      سپاس از شما 9 بار در 5 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان اسپیکرای زیر گوشی دو طرف میکروفون هستن دیگه؟ واسه من چپیه نمیزنه فک کنم خراب شده، کلا تور زیر گوشی کنده شده.

بدم نمایندگی آرین تعمیر میشه؟ اگه بشه قابلیت ضد آب بودن و ایناش میپره؟ چقدر هزینه داره؟

4. Top | #3343

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار اندروید|Xperia Z series |تعمیرات
      شماره كاربري : 666753
      نام : ali
      سپاس ها : 2,337
      سپاس از شما 6,258 بار در 2,537 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط InVaderrr
      دوستان اسپیکرای زیر گوشی دو طرف میکروفون هستن دیگه؟ واسه من چپیه نمیزنه فک کنم خراب شده، کلا تور زیر گوشی کنده شده.

بدم نمایندگی آرین تعمیر میشه؟ اگه بشه قابلیت ضد آب بودن و ایناش میپره؟ چقدر هزینه داره؟
      خیر یک طرف اسپیکره یک طرف میکروفون.یعنی یه اسپیکر بیشتر نداره و گوشی شما مشکل خاصی نداره
      نقل قول نوشته اصلی توسط dopanjereh
      فقط روی عکس و فیلمها اینطور میشه..بعضی از بازی ها هم پارازیتی و نویز دار پخش میکنه تو نرم افزار و صفحه اصلی خودش هیچ مشکل نداره
      این مشکل خیلی خیلی کم پیش میاد.بهتره به نمایندگی ارین بگی و ببینی اونا چی میگن.

خوب کافی نیست.بهترین را داشته باشید.

5. 3 كاربر زير از شما henra عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3344

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط henra
      خیر یک طرف اسپیکره یک طرف میکروفون.یعنی یه اسپیکر بیشتر نداره و گوشی شما مشکل خاصی نداره

این مشکل خیلی خیلی کم پیش میاد.بهتره به نمایندگی ارین بگی و ببینی اونا چی میگن.
      آخه یه چند روزه هم احساس میکنم صدای اسپیکر کم شده هم که تلفن میکنن بهم صدام کم میره، باید با یه زد وان دیگه مقایسه کنم

7. Top | #3345

جزئيات بيشتر

دوستان این ..... یا محافظ یا نمیدونم چیچی زیر گوشی اونی که رو اسپیکره کنده شدش، اولش فقط اون قسمت توری کنده شد ولی چون بعدش یه مقدار کثیفی چسبید به لایه های زیری جلوی اسپیکرو گرفت و صداش خفه میشد، که آخر مجبور شدم کلا بکنم اون رو هم. الان اسپیکر و میکروفون لخت هستن.

میشه این تیکه تعمیر بشه؟ البته با قطعات جدید، چون اینا رو بعید میدونم بشه دوباره چسبوند.

خیلی ضدحال بود :(

8. Top | #3346

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 76095
      نام : حبیب
      سپاس ها : 370
      سپاس از شما 69 بار در 45 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام خدمت دوستان عزیز من یکی از همکارام گوشی Xperia Z1 داره و الان مدتیه که مزاحم تلفنی داره و می خواد اون مورد نظر رو شماره رو بلاک کنه ولی گزینه ائی برای این کار پیدا نمیشه ایا واقعا نمیشه شماه ائی رو بلاک کرد؟

9. Top | #3347

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Sony
      شماره كاربري : 733403
      سپاس ها : 29,847
      سپاس از شما 48,022 بار در 10,094 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرانی
      با سلام خدمت دوستان عزیز من یکی از همکارام گوشی Xperia Z1 داره و الان مدتیه که مزاحم تلفنی داره و می خواد اون مورد نظر رو شماره رو بلاک کنه ولی گزینه ائی برای این کار پیدا نمیشه ایا واقعا نمیشه شماه ائی رو بلاک کرد؟
      از برنامه های بلاکر مثل BlackList Pro استفاده کنید
      بسم الله الرحمن الرحیم

الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ
      إلا بِإذنِهِ یَعلَمُ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم* لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَةِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ* الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ

خداى یکتا که جز او کسی شایسته ستایش نیست او همیشه زنده ی پا برجای است .
      (پس) هیچ گاه خواب سبک و سنگین او را فرا نمی گیرد . آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است در سیطره مالکیّت و فرمانروایى اوست . مگر می شود کسی شفاعت کند(مردم را) بدون اجازه ی او . ایشان به پیدا و پنهان آگاه است . وایشان ذرّه ای از دانش او را احاطه ندارند مگر به آنچه او بخواهد . دامنه تخت (سلطنت) او آسمانها و زمین است . نگهداری اینها برایش کاری نیست . و او بلند مرتبه ترین و بزرگ مطلق است * در دین اجباری نیست . فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است . پس آن کس که طغیانگر بود . به خدا ایمان آورد . به بهترین دستاویز نجات (از پرتگاه) رسیده است . که پاره شدنی نیست . و خدا شنوا و دانا است*
      خدا پشتیبان افراد باایمان است . آنها را از تاریکیها بیرون می آورد و به طرف نور می برد . به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند.
      چنان که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد . آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود .

10. 4 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #3348

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 233103
      نام : Frank Castle
      سپاس ها : 171
      سپاس از شما 605 بار در 275 پست
      جزئيات بيشتر

یه سئوال دارم از دوستانی که این گوشی را دارن می خواستم بدونم الان که این گوشی قیمت اکش 830 شده ارزش خرید داره مشکل داغ شدن یا کلا مشکل خاصی نداره قبلا زد 2 داشتم که خیلی خوب بود فقط زیادی داغ میکرد در کل این گوشی را پیشنهاد میکنید
      ممنون

12. Top | #3349

شماره كاربري : 226332
      سپاس ها : 4
      سپاس از شما 281 بار در 129 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط m.punisher
      یه سئوال دارم از دوستانی که این گوشی را دارن می خواستم بدونم الان که این گوشی قیمت اکش 830 شده ارزش خرید داره مشکل داغ شدن یا کلا مشکل خاصی نداره قبلا زد 2 داشتم که خیلی خوب بود فقط زیادی داغ میکرد در کل این گوشی را پیشنهاد میکنید
      ممنون
      دوست عزیز من متوجه نشدم چرا از z2 به z1 تنزل دادین چون واقعا z2 یه گوشی عالیه در مورد داغ کردن من تا مدتی اصلا مشکل داغ کردن گوشیرو نداشتم ولی تو بازیهای انلاین متاسفانه شدیدا داغ میکنه و تا 48 درجه هم میره به هر حال بستگی داره باهاش چیکار کنین

13. Top | #3350

شماره كاربري : 226332
      سپاس ها : 4
      سپاس از شما 281 بار در 129 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام دو تا سوال داشتم اول اینکه گوشی من با آندروید 4.4 بتازگی تا 48 درجه حرارتش بالا میره مخصوصا در بازی دوم اینکه من هنوز اپدیت اندروید پنج رو نگرفتم آیا ارزش داره تا اومدن 5.1 صبر کنم احتمالش هست داغ شدن گوشی در اپدیت جدید حل شه

توضیحاتی درباره این موضوع