• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4 جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4
    صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 112

Travel & Local & Transportation › جهانگردی ,حمل و نقل

1. Top | #1
      جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4
      جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 696321
      نام : j.m.d
      سپاس ها : 3,015
      سپاس از شما 2,050 بار در 764 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

offline map for google map v6.14.4

نقشه کامل ایران برای اولین بار در سایت موبایلستان دانلود کنید

درود بر دوستان عزیز
      دوستان همون جور که از اسم تایپیک معلوم هست براتون نقشه افلاین اماده کردم.اما این بار برای خود نرم افزار گوگل مپ.و برای کل کشور ایران !!!
      چند وقتی هست که میخوام نقشه گوگل مپ برای کشور ایران جهت استفاده در نرم افزار گوگل مپ بسازم ولی متاسفانه خود نرم افزار گوگول مپ تنها 6 استان را برای دانلود افلاین ساپورت میکنه.و از طرفی هم هیچ نرم افزاری مثله mobile atlas creatore برای این نرم افزار وجود نداره که نقشه ایران را با کامپیوتر دانلود کرد.برای همین با روش خودم نقشه ایران را براتون اماده کردم.

از مزایا این نقشه کم بودن حجم دیتا که توی نرم افزار های مشابه بی رغیبه.بروز ترین نقشه ها که همیشه شامل نقشه های گوگل مپ میشه.زوم در حدی هست که جهت حرکت در خیابان ها هم توش لحاظ شده

ابتدا یه توضیحی براتون جهت اطلاع از وسعت افلاین این نقشه ها میدم.
      شش استان
      اصفهان
      تهران
      شیراز
      تبریز
      گیلان
      مشهد
      بصورت متد افلاین از طریق make availabel offline که توی نرم افزار هست ایجاد شده
      اما ما بقی شهرها چون به محدودیت دانلود بیشتر از 6 استان توی نرم افزار برخورد میکنیم من اونها را بصورت کش در برنامه در اوردم و در اختیار شما عزیزان قرار دادم.بدین صورن که همه شهرها را بصورت زوم کامل تو نرم افزار مرور کردم و بصورت افلاین توی نرم افزار در اوردم.
      سعی کردم تموم استانها و شهرها توی نقشه باشه .همچنین جاده های مهم مثله چالوس با زوم کامل قرار داشته باشه.
      در نهایت لیست استان ها و شهرها و شهرک ها براتون در زیر قرار میدم.
      از اونجا که این نرم افزار روی گوشی note II ساخته شده جهت اطلاعات تکمیلی تر برای دوستانی که این گوشی را دارند باید بگم این نرم افزار روی رام فرانسه 4.1.2 نصب شده.
      اما لیست استان و شهر های داخل نقشه

مازندران-گلستان-گیلان-اردبیل-اذربایجان شرقی و غربی-کردستان اصفهان-تهران-مشهد-کرمانشاه-کرمان-یزد-قزوین-زنجان-قم-همدان-کردستان-هرمزگان-سیستان و بلوچستان-البرز-خوزستان-چهارمحال بختیاری-بوشهر-کهگلویه و بویر احمد-فارس-مرکزی-سمنان و
      چابهار-کنارک-نیک شهر-ایرانشهر-قشم-دارغان-بندرلنگه-بندرکنگان-رایر-بابل-بابلسر-فریدونکنار-نور-رامسر-هندوماز-چالوس-گنبدکابوس-نیشابور-ازادشهر-علی اباد کتول-اق قلا-گرگان-گز-گلوگاه-بوشهر-نکا-سوراک-ساری-زنجان-لار-بیجار-تربت حیدریه-کاشمر-طبس-قائن-صحنه-کنگاور-باردسیر-رفسنجان-کوشکویه-شهربابک-هرات-بافت-اردکان-رضوانشهر-تاکستان-ابهر-خرمدره-تکتاب-بندرخمیر-بندرپل-بستاک-لار-ایرانشهر-سرادان-خاش-بم-جیرفت-بافت-اهواز-بهبهان-بندرماهشهر-زاهدان-خرم اباد-کاشان-خمین-الیگودرزسربندر-ابادان-خرمشهر-نایین-چادگان-برازجان-دالکی-کازرون-بهبهان-رامهرمز-دزفول-ایلام-فسا-استارا-مریوان-سرپل ذهاب-قصر زرین و ...............

خب اما روش کار

برای اینکه از طریق کپی کردن نقشه ها ممکن هست نقشه ها لود نشه من براتون فایل ریکاوری این نرم افزار را براتون قرار دادم.
      بک اپ بوسیله تیتانیوم بک اپ.(پس نیازمند روت هستید)

ابتدا فایل زیر را دانلود کنید و فایل زیپ را اکسترکت کنید تا به سه فایل زیر برسید

com.google.android.apps.maps-20130706-162122.properties
      com.google.android.apps.maps-20130706-162122.tar
      com.google.android.apps.maps-ed4252c07a4c2b7f59b30dc128e4770d.apk

حالا این 3 تا فایل را درون پوشه نرم افزار تیتانیوم بک اپ بریزید.سپس وارد نرم افزار بشید و از قسمت backup restore ایگون google map را پیدا کنید.حالا روی ایکون تب کردن و گزینه restore app+data را انتخاب کنید.تا نرم افزار ریکاوری بشه.

توجه

چندین مرتبه من این نرم افزار را بک اپ و ریستور کردم و نقشه ها کاملا برگشت.همینطور روی دو دیوایس دیگه امتحان کردم و جواب داد.اما از اونجا که قبلا یه پست شبیه این زده بودم(البته با وسعت افلایت 5 شهر) و بعضی از دوستان اعلام کرده بودند که نمیتونند از بک اپ استفاده کنند بنابراین مسئولیت دانلود حجم 210 مگابابت و احتمال عدم موفقیت با خودتون هست.این هم دلیلش به خاطر رفتار غیر منطقی این نرم افزار گوگل مپ هست که خود به خود نقشه ها را پاک میکنه.بهر حال امید اون هست که روی تموم دیوایس ها قابل اجرا باشه و همه بتونند از این نقشه جامع استفاده کنند

اینم لینک دانلود از 4shared با حجم 210 مگابایت

http://www.4shared.com/rar/y4x0Z2I1/...fline_map.html

جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4 جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4 جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

در اخر سعی شده همه شهرها زوم قابل قبول و حتی خیلی از شهرها زوم کامل داشته باشند و لی اگه دیدی قسمتی از شهر زوم کمتری داشت میتونید خودتون با حجم نهایت 1 مگبایت کامل کنید.
      از دوستان اگه قسمتی جا افتاده تو نقشه پوزش میخوام.باور کنید پیمایش کل ایران تو صفحه 5.5 اینچی بسیار دشواره

2. 171 كاربر زير از شما golta64 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#mosiomm#,+Salman,.:Amir:.,A.Plus,abbas.ir,abdanan12,adelarak21,aghsadegh,AHMAD,ahmad khalili,ahmad7402,AJN,aka_b_ch,ALI,ali 1010,ali610713,alkin_1987,amirit,amirreza_r143,ammar_s,amraii,arash08,arash2901,Arash_323,arash_sa2020,arazm,ARH2008,arman12625,ashkan004,ask_bl,basiiiii,Behrooz_MB,behroz A,behzadshar,bernabeo,bluechalenger,Bozorgtar_14,cholakbaz,compi,ddhalerworden,downocean,draculla444,dr_voroojak,ebrahim1981,ehsan-skyworld,ehsan.esp,elchin13,en.amin,fafa123,farafr,faramarz63,fly66,gahan3020,garjin,Greight,HA M ID,habib_paeidarei,hadi.pro,hadi_2darebaz,HaMiD.NsI,happyfeat,HIROSHIMA,hoji_17203,HOPER,hosein_gh,HOSSEIN 7,i8910,infoenekas,jack_panosyan,javidman,jojobaba,kingmkh,Kourosh1348,LE0,lord of moto,M o H o M o,M.Ø.S.T.A.F.A,M0HAMAD REZA,M2M4,m2relax,mahdi 1371,mahdi.ker,MaHDi2LoNE,mahdiffff,mahdi_ctr,Majid,majidss,majid_lotfi,MALEKY,mamad-me,mamad.s2000,mamjavad,masoud21,mbekh,mbm63,mdhafezi,mebasir2,mehde_682,mehditd,MGEngineer,mhdashtdar,mido-mido,milad_a,mj360,MMBDev,moeini711,mohsen6098,MORTEZA,Morteza561,morteza_pi,mostafait1,Mozilla Firefox,msadegh58,namakdooon,OBEYD,omidkh007,osagafar,ounce,p900oblack,pars71,parsa_6706,PatOMat1,pejman2222,peyman_12,phenomenon,Poisonman,pouriya_z,Rasoulsilver,rasul.nokia,Reza 7,reza7000,romeo,rora,sacleq,sadrah,saeed113,saeeddjx,SAEEDWIZARD,saeid.mousavi,SAJJAD,sasan hatami,sas_ily,see_saleh,sepand_salehi,shahryar2006,shayananvari,shylord,si ya 30,SILENT_PROFILE,smeet,Symbian Master,tayef,tazehkar,tirgas,tourag_stan,tree,tttmttt,TurKurT656,Unknown_2517,فرشود,محمّد امین,vahidhd2,vahid_AZ,virusina,wolf32,xp7,yasin1364,ZARABAN21,ایرانی,ابراهیم پارسایی,دشت لالی

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : نرم افزار Symbian OS | بازارچه
      شماره كاربري : 293234
      نام : رضا
      سپاس ها : 17,582
      سپاس از شما 44,914 بار در 8,058 پست
      جزئيات بيشتر

.این هم دلیلش به خاطر رفتار غیر منطقی این نرم افزار گوگل مپ هست که خود به خود نقشه ها را پاک میکنه.بهر حال امید اون هست که روی تموم دیوایس ها قابل اجرا باشه و همه بتونند از این نقشه جامع استفاده کنند
      معمولاً با تغيير نقشه و بروز رسانی آن باعث پاک شدن کش نقشه ميشه ؛
      به هر حال بسيار زحمت کشيديد ؛ خسته نباشيد و خدا قوت ؛ احسنت ؛

.
      آنان که "فرگوسن" را خدا میپندارند کفرش به کنار، عجب خدایی دارند

5. Top | #3

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 146527
      سپاس ها : 43
      سپاس از شما 10 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید. تصور اینکه این همه شهر را خودتون پیمایش کردید وحشتناکه! در ضمن اگر امکان داره لینک نرم افزار تیتانیوم را برامون بزارید. مرسی

6. 9 كاربر زير از شما OBEYD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 159574
      سپاس ها : 3,540
      سپاس از شما 276 بار در 110 پست
      جزئيات بيشتر

آفرین بر شما . کار بزرگی انجام دادید .

8. 7 كاربر زير از شما sasan hatami عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5
      جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط OBEYD
      خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید. تصور اینکه این همه شهر را خودتون پیمایش کردید وحشتناکه! در ضمن اگر امکان داره لینک نرم افزار تیتانیوم را برامون بزارید. مرسی
      از پست 3 دانلود کنید

http://forum.mobilestan.net/showthre...=1#post3736155

10. 10 كاربر زير از شما golta64 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6
      جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 77276
      سپاس ها : 3,273
      سپاس از شما 374 بار در 120 پست
      جزئيات بيشتر

خیلی ممنون golta64 عزیز کار بزرگی کردی

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza 7
      معمولاً با تغيير نقشه و بروز رسانی آن باعث پاک شدن کش نقشه ميشه ؛
      به هر حال بسيار زحمت کشيديد ؛ خسته نباشيد و خدا قوت ؛ احسنت ؛
      راهی داره تا این مشکل پیش نیاد ؟

12. 2 كاربر زير از شما HOPER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOPER
      خیلی ممنون golta64 عزیز کار بزرگی کردی

راهی داره تا این مشکل پیش نیاد ؟
      شما اگه نسخه جدید اومد اپدیت نکن.
      من خودم نسخه جدید را اپدیت میکنم و بعد با تیتانیوم فقط دیتا را ریکاوری میکنم تا اخرین ورزن نرم افزار را با نقشه داشته باشم.ولی بعضی مواقع جواب نمیده و ورزن خودش را میخواد.الان خیلی وقت که این نرم افزار اپدیت نشده و فعلا اخرین ورزنش همینه

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

14. 7 كاربر زير از شما golta64 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8
      جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 655544
      سپاس ها : 651
      سپاس از شما 1,030 بار در 346 پست
      جزئيات بيشتر

دانلود نمیشه، در سایتش هم عضو هستم ولی...

Sent from my MT27i using Tapatalk 4 Beta

16. Top | #9
      جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4جامع ترین نقشه افلاین ایران برای نرم افزار google map v6.14.4

شماره كاربري : 76800
      نام : کوروش کبیر
      سپاس ها : 32,777
      سپاس از شما 22,621 بار در 4,449 پست
      جزئيات بيشتر

ممنون از دوست عزیزمون.برای فعال کردن نقشه ها تو برنامه کاری باید کرد؟ریستور کردم و گوشی رو هم خاموش و روشن کردم ولی تو برنامه که میرم هیچ نقشه ای نمیاد.موقعیتم رو با یک پیکان آبی نشون میده ولی صفحه سفیده.

17. كاربران زير از شما Kourosh1348 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh1348
      ممنون از دوست عزیزمون.برای فعال کردن نقشه ها تو برنامه کاری باید کرد؟ریستور کردم و گوشی رو هم خاموش و روشن کردم ولی تو برنامه که میرم هیچ نقشه ای نمیاد.موقعیتم رو با یک پیکان آبی نشون میده ولی صفحه سفیده.
      شما اول ورزن قبلی را کلبر دیتا کن بعد اپدیت را انیستال کن.سپس با ریکاوری این ورزن را ریستور کن.حتما اول کلبر دیتا بعد انیستال بعد ریکاوری

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

19. 4 كاربر زير از شما golta64 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 12 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع