• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 62

کتابخانه فرمت های دیگر موبایلی

1. Top | #11

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Ebook
      شماره كاربري : 367698
      سپاس ها : 3,478
      سپاس از شما 22,592 بار در 2,189 پست
      جزئيات بيشتر

کتاب صوتی زندگی کوتاه است – یوستین گوردر

• نويسنده: یوستین گرودر
      • مترجم: گلی امامی
      • راوي:فائزه تیموری

زمان کل: ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه

یوستین گردر نویسنده ی مشهور نروژی و خالق آثار جاودانه ای چون راز فال ورق و دنیای سوفی در رشته های الهیات ، ادبیات و فلسفه به تحصیل پرداخته است. تخصص او ساده کردن فلسفه و تشریح آراء حکما و فیلسوفان بزرگ تاریخ بشر است. “زندگی کوتاه است” ترجمة نامه ای است که گردر ادعا میکند زمانیکه برای شرکت در نمایشگاهی در آرژانتین اقامت داشته، از فروشگاهی که کتابهای عتیقه میفروخته، خریده و نامه را زنی به نام فلوریا خطاب به آگوستین قدیس – اسقف هیپو – نوشته است. فلوریا، معشوقه چندین ساله آگوستین قدیس بود. اگوستین، پس از تصمیمش به ترک دنیا و تعمید یافتن، فلوریا را هم – که نشانه ای از عشق شهوانی یا کجراهه زندگی بود – ترک میکند.

دانلود با لینک مستقیم:

(Format: Mp3 Archive Type: RAR)

2. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی چشم دل بگشا – کاترین پاندر

• نويسنده: کاترین پاندر
      • مترجم: گیتی خوشدل
      • راوي:شفیع شفیعی

زمان کل: ۷ ساعت و ۲۳ دقیقه

توانگری و فراوانی، پایه و اساس ذهنی و معنوی دارد. توانگری راستین، آرامش و تندرستی را نیز در بر می گیرد. با رها کردن یا سپردن بار، این مجال را به خود می دهید که در آرامش، سایر امکانات و راه حلها را ببینید. از استدلال و تقلا دست می کشید، تا از طریق تجسم خلاق به خواسته ها و ثمرات دلخواهتان برسید. با تکرار عبارتهای تاکیدی، موانع درونی خود را از میان بر می دارید، تا راه دریافت آن فراوانی را که پیشاپیش برای شما مهیا شده است بگشایید…

فهرست مطالب:
      مقدمه
      بخش اول- شیوه های تجلی توانگری
      فصل اول- چشم دل بگشا
      فصل دوم- پالایش ذهن برای توانگری
      فصل سوم-آفرینش توانگری ذهنی از طریق نوشتن
      فصل چهارم- آفرینش توانگری ذهنی از طریق تصاویر
      فصل پنجم- آفرینش توانگری ذهنی از طریق کلام
      فصل ششم- راز توانگری پایدار
      بخش دوم- سایر راههای تجلی توانگری
      فصل هفتم- تجلی توانگری از طریق طرح الهی
      فصل هشتم- تجلی توانگری از طریق فرزانگی
      فصل نهم- تجلی توانگری از طریق عشق
      فصل دهم- تجلی توانگری از طریق بازگشت الهی

دانلود با لینک مستقیم:

5. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی چهل نامه ی کوتاه به همسرم – نادر ابراهیمی

• نويسنده: نادر ابراهیمی
      • راوي:لاله هَفشِجانی

زمان کل: ۳ ساعت و ۸ دقیقه

نادر ابراهیمی کتاب چهل نامه ی کوتاه به همسرم را زمانی نوشته است که به تمرین خطاطی می پرداخته است. چنانچه خودش در آغاز کتاب چنین می نویسد: آن روزها که تازه تمرین خطاطی را شروع کرده بودم، حدود سال های ۶۳-۶۵، به هنگام نوشتن، در تنهایی – در فضایی که بوی تلخ مرکب ایرانی در آن می پیچید و صدای سنتی قلم نی، تسکین دهنده ی خاطرم می شد که گرد ملالی چون غبار بسیار نرم بر کل آن نشسته بود – غالبا به یاد همسرم می افتادم – که او نیز همچون من و شاید نه همچون من اما به شکلی، گهگاه و بیش از گهگاه، دلگرفتگی، قلبش را خاکستری رنگ می کرد – و می کوشیدم که به جستجو در به امید رسیدن به ریشه های گیاه بالنده و سرسخت اندوه، و دانستن اینکه این روینده ی بی پروا از چه چیزها تغذیه می کند، و شناختن شرایط رشد و دوامش آن را نابود کنم بل زیر سلطه و در اختیار بگیرم. پس، یکی از خوب ترین راه های رسیدن به این مقصود را در این دیدم که متن تمرین های خطاطی ام را تا آنجا که مقدور باشد اختصاص دهم به نامه ی کوتاهی به همسرم. . .

دانلود با لینک مستقیم:

7. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی روی ماه خدا را ببوس – مصطفی مستور

• نويسنده: مصطفی مستور
      • راوي:رضا مقدم

زمان کل: ۳ ساعت و ۱۷ دقیقه

این رمان هجده بار تجدید چاپ شده است و موفق به کسب جایزه برگزیده ی جشنواره ی قلم زرین به عنوان بهترین رمان سال های ۱۳۷۹ و ۱۳۸۰ شده است. کاش یک تکه سنگ بودم. یک تکه چوب. مشتی خاک. کاش یک سپور بودم. یک نانوا. یک خیاط. دستفروش. دوره گرد. پزشک. وزیر. یک واکسی کنارِ خیابان. کاش کسی بودم که تو را نمی شناخت. کاش دلم از سنگ بود. کاش اصلا دل نداشتم. کاش اصلا نبودم. کاش نبودی. کاش می شد همه چیز را با تخته پاک کن پاک کرد. آخ مهتاب! کاش یکی از آجرهای خانه ات بودم. یا یک مشت خاک باغچه ات. کاش دستگیره اتاقت بودم تا روزی هزار بار مرا لمس کنی. کاش چادرت بودم. نه، کاش دستهایت بودم. کاش چشمهایت بودم. کاش دلت بودم. نه، کاش ریه هایت بودم تا نفس هایت را در من فرو ببری و از من بیرون بیاوری. کاش من تو بودم. کاش تومن بودی. کاش ما یکی بودیم. یک نفر دوتایی!

دانلود با لینک مستقیم:

9. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی هیچ کس مثل تو مال اینجا نیست – میراندا جولای

• نويسنده: میراندا جولای
      • مترجم: فرزانه سالمی
      • راوي:مرجان

زمان کل: ۱ ساعت و ۴۶ دقیقه

بریده هایی از کتاب : من هرگز عشق واقعی را نشناختم. ایا با ما همدردی میکرد؟ ایا میدانست این چه حسی است؟اکثر مردم میدانند. ادم دائم حس مسکند توی این دنیا تنهاست و بقیه با هم لیلی و مجنونند، اما واقعا این طور نیست. عموما ادم ها خیلی همدیگر را دوست ندارند. / گاهی وقت‌ها توی رختخواب دراز می‌کشم و سعی می‌کنم بفهمم واقعا کدام دوستانم برایم اهمیت دارند و همیشه هم به یک نتیجه می‌رسم: هیچ‌کدام. همیشه فکر می‌کردم دوستان فعلی‌ام یک‌جور دست‌گرمی‌اند و سر و کله‌ی دوست‌های واقعی بعدا پیدا می‌شود. اما نه. همین‌ها دوستان واقعی‌ام هستند… / همهٔ ما فکر می‌کنیم فقط دنبال عشق رمانتیک هستیم اما چیزی که باعث می‌شود زندگیمان را بالاخره یک جوری ادامه بدهیم این است که هر جور عشقی را می‌پذیریم و از آن انرژی می‌گیریم. / اکثر مردم دوست دارند با آدم‌هایی که هم قد و اندازهٔ خودشان باشند دوست شوند، چون این طوری گرد‌نشان اذیت نمی‌شود. / البته اگر بحث عشق و عاشقی در میان باشد موضوع فرق می‌کند چون در آن حالت، تفاوت سایز خیلی هم به نظر طرفین جذاب می‌رسد. معنی‌اش این است: من همه جوره با تو کنار می‌آیم….

دانلود با لینک مستقیم:

11. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی عطر سنبل عطر کاج – فیروزه جزایری دوما

• نويسنده: فیروزه جزایری دوما
      • مترجم: محمد سلیمانی نیا
      • راوي:فتانه حیدر پور

زمان کل: ۵ ساعت و ۴۲ دقیقه

این کتاب، نخست به زبان انگلیسی در آمریکا با نام Funny in Farsi:Memoires of Growing Up Iranian in America منتشر شد و به وسیلهٔ محمد سلیمانی‌نیا به فارسی ترجمه شد و با نام عطر سنبل، عطر کاج در ایران منتشر شد. این کتاب، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا در چند سال اخیر بوده‌است. همچنین این کتاب، یکی از ۳ نامزد نهایی جایزهٔ تربر در سال ۲۰۰۵ و همچنین نامزد جایزهٔ پن در بخش آثار خلاقهٔ غیرتخیلی شد.این کتاب توسط محمد سلیمانی‌نیا و با عنوان عطر سنبل، عطر کاج (عطر سنبل نماد نوروز و عطر کاج نماد کریستمس) به فارسی برگردانده شده‌است.

دانلود با لینک مستقیم:

13. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #17

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی عاشق – مارگریت دوراس

• نويسنده: مارگریت دوراس
      • مترجم: قاسم رومی
      • راوي:سامسارا

زمان کل: ۳ ساعت و ۴۹ دقیقه

مارگریت دنادیو با نام هُنری مارگریت دوراس (۱۹۱۴ – ۱۹۹۶) نویسنده و فیلمسازفرانسوی است. بر خی از منتقدان ادبی لقب «بانوی داستان‌نویسی مدرن» را به او داده‌اند. دوراس در ۴ آوریل ۱۹۱۴ در خانواده‌ای فرانسوی در ویتنام جنوبی زاده شد و پس از دبیرستان برای ادامه تحصیل در رشته علوم سیاسی به دانشگاه سوربن در فرانسه رفت اما به نویسندگی روی آورد. مدتی نیز به عضویت حزب کمونیست فرانسه درآمد و بعد از آن جدا شد دوراس جایزه ادبی گنکور را در سال ۱۹۸۴ به دلیل نوشتن رمان عاشق دریافت کرد، رمان «عاشق» او بسیار پرفروش شد و به ده‌ها زبان زندهٔ دنیا ترجمه شد. مدراتو کانتابیله و فیلمنامهٔ هیروشیما، عشق من (فیلم برگزیده جشنواره فیلم کن) نیز از اوست.

دانلود با لینک مستقیم:

15. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #18

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی یک عاشقانه آرام – نادر ابراهیی

زمان کل: ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه
      یک عاشقانه ی آرام در مورد گیله مردی مبارز و سیاسی است که عاشق عسل دختر آذری زیبا و سیاسی مسلکی می شود .کل کتاب روند و مراحل و برنامه ریزی های زندگی مبتنی بر عشق این دوست . با زبانی شاعرانه بیان عشقی شاعرانه و زیبا .عاشقانی که سعی می کنند در لحظه لحظه با هم بودن عاشق هم باشند و نگذارند عشقشان به رخوت و عادت کشیده شود .عاشقانی که با زمان مبارزه می کنند،قوت اصلی کتاب همان لحن و بیان فوق العاده زیبای نادر ابراهیمی است .

دانلود با لینک مستقیم:

17. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #19

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی بار دیگر شهری که دوست می داشتم – نادر ابراهیمی

• راوي:لاله هَفشِجانی

زمان کل:۲ ساعت و ۲۳ دقیقه

این کتاب شامل سه بخش : باران رویای پاییز ، پنج نامه از ساحل چمخاله به ستاره آباد و پایان باران رویا است که می توان عاشقانه ترین بخش آن را باران رویای پاییز دانست.این کتاب در کنار کتاب ” یک عاشقانه آرام ” از زمره عاشقانه ترین کتاب های نادر ابراهیمی است که با توجه به حجم کمی (۱۱۰صفحه) که دارد از تاثیرگذاری چشمگیری برخوردار است.بار دیگر شهری که دوست می داشتم ، داستان عاشقی پسر مردی کشاورز است که سخت دلباخته دختر خان شده است و هنگامی این داستان را روایت می کند که عشقش (هلیا) پس از گذر روزها از فرارشان از شهری که در آن کودکی خود را به دست جوانی سپرده بودند ، او را تنها رها کرده و به خانه بازگشته بود.مرد عاشق به شهری باز می گردد که روزگاری به خاطر عشقش از آن گریخته بود و از آن طرد شده بود.به شهری که دوستش می داشت…و می گوید هیچ عشقی ماندگارتر از عشق به خاک نیست…حتی عشقی که برایش از خاکت بگذری !

19. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #20

جزئيات بيشتر

کتاب صوتی مو لای درز فلسفه – رضا عطار پور

• نويسنده: رضا عطار پور
      • راوي:سامسارا

• زمان کل: ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه

کتاب مو لای درز فلسفه یکی از معدود کتاب های ایرانی جذاب در مورد فلسفه است. اردلان عطارپور روزنامه نگار تقریبا سیاسی است که از قوه طنز خوبی برخوردار است و از همین طنز در نگارش این کتاب کمک گرفته است. او با کنایه زدن به جملات فیلسوفان بزرگی همچون نیچه ، دکارت و ۱۹ فیلسوف دیگر عقاید آنها را به خواننده میاموزد و حتی به صورت کاملا محسوس به مشکلات جامعه امروزی نیز می پردازد. کتاب های فلسفی معمولا خشک و سنگین نوشته می شوند و نوجوانان ناخواسته نمی توانند علاقه ای نسبت به این موضوع شیرین داشته باشند. این کتاب با بیان ساده و نثر روان می تواند مقدمه ی خوبی برای علاقمند کردن نوجوانان و جوانان باشد.

21. 2 كاربر زير از شما Mahdiyeh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع