× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

FM Transmitter & Walky Talky & Bluetooth & NFC

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 76987
    جزئيات بيشتر

صد در صد غیر قانونی چون من در این باره تحقیق کردم

2. Top | #12

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 310334
    نام : geeky
    جزئيات بيشتر

آقا کسی میدونه که تاکی واکی نوکیا که روی گوشی نوکیا هستش کار میکنه تو ایران یا نه؟

3. Top | #13

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 751736
    نام : Orbit
    جزئيات بيشتر

پیش فرض بیسیم دستی(واکی تاکی)

نقل قول نوشته اصلی توسط حجت5
    صد در صد غیر قانونی چون من در این باره تحقیق کردم
    سلام
    طبق قانون مصوب وزارت ارتباطات سازمان تنظیم مقررات رادیویی ایجادهرنوع ایستگاه رادیویی یااستفاده ازفرستنده های رادیویی وبیسیم بابردبیشتراز600مترمجوزنیاز اره تمام این بیسیم های دستی(واکی تاکی)کنوود3107کنوود3207وموتور لا5118وموتورولاام تی777وپوکسینگ328 وپوکسینگ777وپوکسینگ888و...ییو چ اف ا4وات هستندیاوی اچ افا5وات ودرفضای بسته مثل مرکزکلان شهرهابردی حدود3-5کیلومتردارن ودرفضای باز15-25کیلومتر.
    من خودم یک جفت موتورولا5118ویک جفت موتورولا ام تی777(یواچ اف)ویک جفت پوکسینگ777(وی اچ اف)درحدآکبنددارم وضعیت قاب وباطری هم ایده آله برای موتورولا ام تی777 یاپوکسینگ777 یک جفت کیف چرمی کمری جداهم میذارم(حمایل) بعلاوه آنتن تلسکوپی برای افزایش بردوکیفیت بهترصدا.
    کسانی که قصدخریددارن برای راهنمایی ازطریق یاهوبامن تماس بگیرن درخدمتشون هستم چون حدود2-3ماهی میشه که ستادفیلترینگ وپلیس فتاجلوی فروش وتبلیغ این چندمدل بیسیم رادراینترنت گرفته حتی بانام واکی تاکی وخیلی سخت وباترس ولرزمیشه پیداکرد.
    درضمن بردهر3این مدال هاتقریباباهم برابرهستندیا4وات هستندیا5وات که ازتلفن بیسیم سنائوهم بیشتره فقط تلفن بیسیم سنائوونوکیایک خوبی داره که میتونی شماره هم بگیری باهاش درضمن شکل گوشی تلفنه که اگه مامورببینه سردرنمیاره امااین هادقیقانمونه های بازارمشترک بیسیم های نظامی هستندوفقط به دردشهرستان یاکارخانجات میخوره چون درصورت محاکمه شدن دردادگاه هم تلفن بیسیم سنائو وهم این بیسیم دستی هاهر2مصادره میشه واز100هزارتومان تا5میلیون تومان جریمه نقدی(شایدهم حبس تعذیری)تعیین میشه بستگی به نوع جرم داره که شایدکسی بصورت عمدی برای یک ارگان یانهادتداخل رادیویی ایجادکرده باشه یامثلادرخیابان مامورتقلبی یاهمان مامورنماشده باشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع