• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند
    صفحه 284 از 323 نخستنخست ... 184234274282283284285286294 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,831 به 2,840 از 3224

پرسش و پاسخ WP

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      شماره كاربري : 133862
      نام : ДЪtєєη
      سپاس ها : 18,546
      سپاس از شما 75,852 بار در 9,855 پست
      خريد از فروشگاه: 3 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 4840000 ريال
      جزئيات بيشتر

پیش فرض پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

این تاپیک موقتی است... و پس از تکمیل تاپیک های لازم در این بخش و بخش های دیگه این تاپیک حذف خواهد شد...

چنانچه در مورد سوال شما تاپیکی وجود داشته باشد ولی اینجا مطرح بکنید ... پستتون پاک میشه و برخورد خواهد شد.

tighoor

2015 - 2007
      MOBILESTAN

2. Top | #2831
      پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 142289
      نام : امین
      سپاس ها : 176
      سپاس از شما 434 بار در 160 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام
      من 920 دارم.چطوری می تونم ویندوز 10 داشته باشم؟ البته قاعدتا منظورم قبل از اومدن اپدیت رسمی.که اونم معلوم نمیشه برای چه مدل هایی بیاد
      روشی که توی این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=350436
      برای گوشی های مموری خور.غیر از این راهراه دیگه ای هست آیا؟

3. کسب و کار

4. Top | #2832
      پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 323971
      نام : امیررضا
      سپاس ها : 1,799
      سپاس از شما 6,164 بار در 1,261 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminz
      با سلام
      من 920 دارم.چطوری می تونم ویندوز 10 داشته باشم؟ البته قاعدتا منظورم قبل از اومدن اپدیت رسمی.که اونم معلوم نمیشه برای چه مدل هایی بیاد
      روشی که توی این تاپیک http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=350436
      برای گوشی های مموری خور.غیر از این راهراه دیگه ای هست آیا؟
      خیلی سادست فقط کافیه به این لینک برید و Get Started بزنید بعد از وارد شدن به اکانت مایکروسافتتون از گوشی به استور برید و برنامه Windows insider نصب کنید.
      بعد از نصب برنامه یکی از گزینه های Fast or Slow بزنید که فرقشون در زودتر امدن پیش نمایش ها است که در فست سریعتر میاد اما باگ بیشتری داره بعد از انجام اینکار چک اپدیت بزنید و اپدیت کنید.

5. Top | #2833

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 142289
      نام : امین
      سپاس ها : 176
      سپاس از شما 434 بار در 160 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2100
      خیلی سادست فقط کافیه به این لینک برید و Get Started بزنید بعد از وارد شدن به اکانت مایکروسافتتون از گوشی به استور برید و برنامه Windows insider نصب کنید.
      بعد از نصب برنامه یکی از گزینه های Fast or Slow بزنید که فرقشون در زودتر امدن پیش نمایش ها است که در فست سریعتر میاد اما باگ بیشتری داره بعد از انجام اینکار چک اپدیت بزنید و اپدیت کنید.
      خوب اگه قرار به نسخه پیش نمایش باشه، با همون نصب برنامه ی preview for developers نمیشه انجام داد؟ همون روندی که برای گرفتن پیش نمایش 8.1 انجام میشد

6. Top | #2834
      پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 323971
      نام : امیررضا
      سپاس ها : 1,799
      سپاس از شما 6,164 بار در 1,261 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminz
      خوب اگه قرار به نسخه پیش نمایش باشه، با همون نصب برنامه ی preview for developers نمیشه انجام داد؟ همون روندی که برای گرفتن پیش نمایش 8.1 انجام میشد
      اون برنامه برای پیش نمایش 8.1 و قبلش کاربرد داشت برای ویندوز 10 شده اینسایدر

7. Top | #2835
      پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 280993
      نام : DeV!L
      سپاس ها : 550
      سپاس از شما 210 بار در 130 پست
      جزئيات بيشتر

ببخشید اینجا سوالمو میپرسم از ویندوز 10 سوال دارم
      من اپدیت کردم ، ولی تنها مشکلم اینه که وقتی میخوام وارد هوم اسکرین بشم گیر میکنه همون مثلا وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم . باید از اسکرین سنتر برم سیتینگ رنگ تم رو عوض کنم تا ببینم کدوم رنگ اینبار میخونه و هوم اسکرین بالا میاد

8. Top | #2836
      پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 755563
      نام : مسعود
      سپاس ها : 2,245
      سپاس از شما 5,556 بار در 1,741 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من یه لومیا 920 زرد گرفتم
      امروز رفتم اینسایدر و ویندوز ۱۰ دانلود کردم و نصبم کرد ولی دیگه تو ریکاوری گیر کرده و ویندوز بالا نمیاد
      گوشی به شارژ وصل نشدنی یه بار تو محیط ریکاوری میره حدودا ۲۰ثانیه و گوشی خاموش میشه
      تو شارژ شدنی هم پروسه ریکاوری همش تکرار میشه
      چیکار باید کنم؟
      رام گوشیم نمیدونم rm چنده ولی از بخش rm-820 رو زدم دانلود با رنگ سفید
      مشکلی نیست؟

9. Top | #2837

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : پرسش و پاسخ WP8
      شماره كاربري : 148850
      سپاس ها : 33,424
      سپاس از شما 14,604 بار در 2,805 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.ezati
      سلام
      من یه لومیا 920 زرد گرفتم
      امروز رفتم اینسایدر و ویندوز ۱۰ دانلود کردم و نصبم کرد ولی دیگه تو ریکاوری گیر کرده و ویندوز بالا نمیاد
      گوشی به شارژ وصل نشدنی یه بار تو محیط ریکاوری میره حدودا ۲۰ثانیه و گوشی خاموش میشه
      تو شارژ شدنی هم پروسه ریکاوری همش تکرار میشه
      چیکار باید کنم؟
      رام گوشیم نمیدونم rm چنده ولی از بخش rm-820 رو زدم دانلود با رنگ سفید
      مشکلی نیست؟
      دوست عزیز rmخیلی مهمه. اگر میخواید فلش کنید باید حتما rm خودش باشه. رو جعبه زده rmچنده. رنگش مهم نیست اما rmمهمه

10. 2 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #2838

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط DeV!L
      من اپدیت کردم ، ولی تنها مشکلم اینه که وقتی میخوام وارد هوم اسکرین بشم گیر میکنه همون مثلا وقتی گوشی رو خاموش روشن میکنم . باید از اسکرین سنتر برم سیتینگ رنگ تم رو عوض کنم تا ببینم کدوم رنگ اینبار میخونه و هوم اسکرین بالا میاد
      یه سری باگها هست که ممکنه رو هر گوشی ای نباشه. به هر حال نسخه نهایی نیست و مشکل داره. یه سری مشکلات با هارد ریست حل میشه. اگر میتونید یه امتحان بکنید

12. 2 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #2839

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط DeV!L
      یه سری باگها هست که ممکنه رو هر گوشی ای نباشه. به هر حال نسخه نهایی نیست و مشکل داره. یه سری مشکلات با هارد ریست حل میشه. اگر میتونید یه امتحان بکنید

14. 2 كاربر زير از شما mortezasp3 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #2840
      پرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوندپرسش و پاسخ/متفرقه - سوالاتی که مربوط به تاپیک های موجود در این بخش نمیشوند

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 755563
      نام : مسعود
      سپاس ها : 2,245
      سپاس از شما 5,556 بار در 1,741 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezasp3
      دوست عزیز rmخیلی مهمه. اگر میخواید فلش کنید باید حتما rm خودش باشه. رو جعبه زده rmچنده. رنگش مهم نیست اما rmمهمه
      عزیز رو جعبه رو گشتم جایی rm گوشی رو نزده!!!
      سایتی نیست که از imei یا سریال نامبر گوشی بگه rm گوشی چیه؟

ویرایش:پیدا کردم rm-821 هستش
      ممنون از راهنماییت
      لینک دانلود رام rm-821 ندارید دیگه اون پروسه پیدا کردن لینک رو طی نکنم؟
      Sent from my ME173X using Tapatalk

توضیحاتی درباره این موضوع