× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1051 از 1292 نخستنخست ... 515519511001104110491050105110521053106111011151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,501 به 10,510 از 12915

بخش عمومی WP

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 133862
    نام : ДЪtєєη
    سپاس ها : 18,547
    سپاس از شما 75,852 بار در 9,855 پست
    خريد از فروشگاه: 3 خريد
    جمع مبلغ خريدها: 4840000 ريال
    جزئيات بيشتر

AumiJang 2004040 تازه ها و مطالب مفید ویندوز فون 8 & 10 (سوال بی ربط به مطالب تاپیک ممنوع)

لطفا دقیقا متن زیر رو بخونین تا متوجه بشین که این تاپیک مربوط به چه چیز هایی میشه... این تاپیک 2 منظورست... اول برای اطلاع رسانی تازه ها و در کنار اون بحث آزاد در مورد اونها :

• هدف اصلی این تاپیک اطلاع رسانی تازه ها در مورد ویندوز فون میباشد.
    • این تاپیک مطلقا برای پرسش و پاسخ ها ایجاد نشده (مظور سوالاتی هست که مربوط به کار کردن با گوشی و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی میشه)
      • و اگر در مورد گوشیتون سوال دارین به بخش تخصصی گوشیتون واقع در بخش های اختصاصی مراجعه کنید
      • اگر در مورد نرم افزار ها و بازی ها سوال دارید مستقیما به بخش نرم افزار بازی مراجعه فرمایید

• برای راحتی شما کاربران عزیز بخش پرسش و پاسخ WP8 ایجاد گردیده تا به راحتی سوالات خودتان رو مطرح کنید و مطمئنا سریعترین راه برای گرفتن پاسخ، مراجعه به تاپیک مناسب در بخش پرسش و پاسخ است

توجه: در مورد مطالب تازه ای که در تاپیک مطرح میشه اگه سوالی بود میتونین همینجا بپرسین یا نظرتون رو بدین ...
    همچنین نظرتون رو میتونین در مورد مسائل مربوط به ویندوز فون بیان کنید...
    ولی فقط در حدی که نظم تاپیک به هم نخوره و مطالب تازه لابه لای پست های اضافه گم نشه مطمئنا سوالات اضافه و پست های نامربوط خلاف قوانین حساب میشن...
    در کل باز هم میگم :
    تخلف اصلی این هست که کسی سوال یا اظهار نظری در این تاپیک پست بکنه که مربوط به بخش پرسش و پاسخ یا نرم افزار و بازی میشه
    .

شرایط و قوانین اطلاع رسانی اخبار:

1.عکس ها باید در سایت آپلود شوند

2.خبر ها حتما باید ترجمه شوند

3.اخبار ویندوز و لوازم جانبی گوشی مربوط به این بخش نمی شوند

4.اگر نرم افزار یا بازی جدید معرفی یا آپدیت شدند ابتدا تاپیک در بخش نرم افزار زده میشه و بعد لینک بخش خودمون داده میشه
    یه تاپیک ساده هم کافیه ویرایش رو همکاران انجام میدن

(خبر برنامه هایی که در آینده منتشر میشن مشکلی نداره)

اخباری که شرایط بالا رو رعایت نکنه بدون اطلاع قبلی حذف میشوند

موفق باشید
    تیم مدیریتی Windows Phone موبایلستان
    ویرایش توسط N.A.J.I : 29-09-2014 در ساعت 08:46

tighoor

2015 - 2007
    MOBILESTAN

2. 147 كاربر زير از شما tighoor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #10501

بخش : Windows Phone
    شماره كاربري : 677314
    نام : مـحـمد
    سپاس ها : 15,608
    سپاس از شما 57,945 بار در 4,425 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیزمون خوب گفت،خب الان شما متوجه بازی candy شدید به همین روش اجرا شد?خیلی عالیه این قضیه با بلک بری قضیش به طور کامل فرق داره

4. Top | #10502

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 342240
    سپاس ها : 568
    سپاس از شما 1,399 بار در 335 پست
    جزئيات بيشتر

اقا اگه قرار کد های اینا رو ویندوز پورت شه این شبیه سازی داخلی سیستمی ویندور 10 که گفت نرم افزار های اندرویدی رو ویندوز 10 اجرا شه چیه؟

5. 3 كاربر زير از شما chessmathter عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #10503

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 810666
    سپاس ها : 400
    سپاس از شما 1,771 بار در 305 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD ALONE
    اینکه دیگه امیدواری نداره.یعنی خاک بر سرش کنن.نتونست اصالت خودشو حفظ کنه.آخرش پای آندورید رو باز کرد.میدونست که تا سال دیگه باید فاتحه ی سیستم عاملشو بخونه با این وضع برنامه و بازیاش.برای فرار از شکست اینکارو کرد.ولی خیلی بد شد برا شرکتی مثل مایکروسافت.دیگه ویندوزفونم خاص نیست.
    عزیزم چرا ندونسته برای خودت حرف میزنی؟ اینطوری بقیه هم پستت رو میبینن و فکر میکنن که مایکروسافت گند زده!
    اینطوری نیست که هرکس از خونه قهر کنه بیاد برنامه اندروید رو پورت کنه برای ویندوز 10 ! باید سورس کد رو داشته باشید و اونو توی ویژوال استدیو کامپایل کنید بعدش میتونید توی ویندوز 10 اجراشون کنید. بعدش با توجه به DRM مایکروسافت مثل قبل همه چی باید به تأیید مایکروسافت برسه و بره توی استور و از اونجا نصب کرد برنامه ها رو! اون قابلیتی که بلک بری داره روی خیلی از برنامه ها جواب نمیده. یکی دو تا سایت هم هست که سایدلود میکنه برنامه رو براتون ولی از هر 10 تا 6 تاش مشکل داره! تمام این کارای مایکروسافت برای اینه که وقتی طرف به هر زبانی که بهش بیشتر تسلط داره برنامه رو نوشت بدون هیچگونه اتلاف وقت دیگه ای میتونه همون کدها رو برای ویندوز فون استفاده کنه! نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه؟!

7. Top | #10504

شماره كاربري : 667908
    نام : پویا نوائی
    سپاس ها : 7,026
    سپاس از شما 19,257 بار در 3,600 پست
    جزئيات بيشتر

خب کنفرانس امشب رو دیدم و بسیار امیدوار شدم به این سیاست مایکروسافت. به قول زومیت:

مایکروسافت هوشمندانه‌ترین راه را برای پربار کردن ویندوز استور انتخاب کرده است
    خیلی خوبه که برنامه نویسای دو پلتفرم دیگه بتونن با استفاده از ابزار های جدید و ساده در ویژوال استودیو، برنامه های خود رو برای پلتفرم ویندوز هم آماده سازی کنن.

این قضیه برعکسشم وجود داره. به کاربران اندروید و iOS هم تبریک می گم که .net هم از این به بعد برای اونها هم آزاد شد و اونام می تونن از این قضیه خیلی بهره ببرن.

8. Top | #10505

جزئيات بيشتر

مایکروسافت در حال کار بر روی کاشی های زنده ineractive

رویاهای یک طرح مفهومی که چندی پیش دیده بودیم به واقعیت داره نزدیک میشه

9. Top | #10506

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 669228
    نام : Omid. Jozari
    سپاس ها : 22,467
    سپاس از شما 4,264 بار در 1,026 پست
    جزئيات بيشتر

640XL عزیزم کجایی بابا. متاسفانه چند تا از پست ها بد جور تو ذوقم خورد. منم اولش قبل از کنفرانس نگران این بودم که نکنه راه بلکبری رو پیش بگیره. ولی الان که دیدم چه شده قضیه کلی حال کردم. واقعه شاهکاره کار امشب ماکروسافت. جالب بود برام تمامی API های اندروید رو مشابه شو ساخته و دردسترس قرار داده. متاسفانه یکی دو نفر این رو درک نکردند. یعنی هیچ کپی یا موتور شبیه سازی وجود نداره که برنامه کرش کنه یا کند و الکی باشه. کد و API استفاده شده نیتیو هست و برنامه مثه هلو با حفظ اصالت بر روی پلنفرم اجرا خواهد شد و هیچ کپی کاری و اجرای فایل APK ای در کار نیست. مثلا من یه الگوریتم رو پیاده میکنم برای اندروید و همون الگوریتم رو با این ابزار های جدید ماکروسافت بصورت جداگانه در اخر کار براش خروجی نیتیو کد برای وین فون میگیرم. اینجوری یه بار کد مینیویسم و دو تا خروجی دارم.
    یا حق
    ا. جوذری

10. Top | #10507

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 564252
    نام : swimmer
    سپاس ها : 766
    سپاس از شما 1,672 بار در 234 پست
    جزئيات بيشتر

نمیدونم دوستان مشکلشون با این خبر چیه..مگه تا قبل این برنامه ای که نصب میکردین واستون مهم بود که چطوری نوشته شده که الان از شنیدن این خبر اظهار نگاری میکنین و نا امید شدین از مایکروسافت؟؟مثلا دوست نداشتین لاین زود تر از اینا بهش تایم لاین اضافه میشد؟؟
    یا خبر نا مفهوم بوده یا برداشت غلط بوده یام که فاز دیگه ای تو مدار بوده....

در هر صورت خبر بسیار مهمی هم که اصلا تو اینجا بهش اشاره نشد قابلیت دولوپر آنلاک برای تمام دیوایس های ویندوزی بود که هر کسی میتونه بدون کد یا کار خاصی و تنها با روشن کردن سوئیچ این قابلیت توی تنظیمات ویندوز اون رو فعال کنه..
    تقریبا میشه این امکان رو اینجور تعریف کرد که این قابلیت به شما اجازه میده برنامه هایی که از جایی غیر از استور دانلود شدن رو بدون محدودیت رو گوشی نصب کنین..به تعداد نا محدود..چیزی مثل فعال کردن unknown sorce app توی آندرویید...
    من با این دوتا خبر خیلی حال کردم..

11. Top | #10508

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 669228
    نام : Omid. Jozari
    سپاس ها : 22,467
    سپاس از شما 4,264 بار در 1,026 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_swimmer
    نمیدونم دوستان مشکلشون با این خبر چیه..مگه تا قبل این برنامه ای که نصب میکردین واستون مهم بود که چطوری نوشته شده که الان از شنیدن این خبر اظهار نگاری میکنین و نا امید شدین از مایکروسافت؟؟مثلا دوست نداشتین لاین زود تر از اینا بهش تایم لاین اضافه میشد؟؟
    یا خبر نا مفهوم بوده یا برداشت غلط بوده یام که فاز دیگه ای تو مدار بوده....

در هر صورت خبر بسیار مهمی هم که اصلا تو اینجا بهش اشاره نشد قابلیت دولوپر آنلاک برای تمام دیوایس های ویندوزی بود که هر کسی میتونه بدون کد یا کار خاصی و تنها با روشن کردن سوئیچ این قابلیت توی تنظیمات ویندوز اون رو فعال کنه..
    تقریبا میشه این امکان رو اینجور تعریف کرد که این قابلیت به شما اجازه میده برنامه هایی که از جایی غیر از استور دانلود شدن رو بدون محدودیت رو گوشی نصب کنین..به تعداد نا محدود..چیزی مثل فعال کردن unknown sorce app توی آندرویید...
    من با این دوتا خبر خیلی حال کردم..
    یعنی میشه برنامه کرک شده رو به راحتی و بدون هیچ دردسری نصب و اجرا کرد؟

درست میگم؟؟؟
    ا. جوذری
    یا حق

12. 6 كاربر زير از شما omid.bibak عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #10509

جزئيات بيشتر

مشکل ویندوزفون کمبود برنامه ها نیست, نبود برنامه ها به صورت حرفه ای و کامل هست
    همیشه حس میکردم برنامه بتا هست با یک طرح و تنظیمات ساده
    امشب این خبر واقعا خوشحال کننده بود
    +
    مایکروسافت علاوه بر کار بر روی نرم افزار طبق خبر بالا داره روی کاشی ها کار میکنه و قراره ظاهر این سیستم عامل حرفه ای تر بشه
    +
    فقط میمونه چند امکان جزئی که با اومدن 10 اضافه میشه مثل wifi direct,....

نظر شخصیم این هست با اومدن ساتیا نادلا این گروه داره عالی کار میکنه
    ویرایش توسط N.A.J.I : 30-04-2015 در ساعت 01:07

14. Top | #10510

شماره كاربري : 667908
    نام : پویا نوائی
    سپاس ها : 7,026
    سپاس از شما 19,257 بار در 3,600 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD ALONE
    ختم کلام.
    جوجه رو آخر پاییز میشمارن.

میلاد جان من نمی فهمم دقیقا مشکل شما با این موضوع چیه.

یه مثال برات می زنم. شما میای به من می گی من می خوام یه سفر برم آمل. من میام بهت می گم شما بیا از آزاد راه تهران - رودهن برو چون اولا خلوت تره، در نتیجه زمان مسیرت نصف می شه. هم پیچ و خم کم داره در نتیجه ایمن تر سفر می کنی. هم توی همون زمان کمتر از انتهای رودهن سردرمیاری.

واکنش شما مثل این می مونه که بگی نه. من این آزاد راه رو قبول ندارم. همون جاده قدیم تهران رودهن خیلی بهتره. یه جاده پر پیچ و خم تر. شلوغتر و طولانی تر.

اینم مسئله اش مثل همین می مونه. من جا خوردم به شخصه وقتی دیدم Candy Crush با این روش برای ویندوز فون نوشته شده ( بهتره اصلا از واژه پورت کردن هم استفاده نکنم ). شما آیا تو این مدت طولانی خبری شنیده بودی که این بازی همون نسخه اندرویدیشه که روی ویندوز پورت شده؟ جالب اینه که این همه برنامه نویس تو دنیا هستن، یکیشون نتونست این قضیه رو کشف کنه. این خیلی عالیه اتفاقا اگر برنامه های دیگه رو هم بشه به همین شکل و انقدر تمیز به استور ویندوز آورد

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع