• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1153 از 1292 نخستنخست ... 15365310531103114311511152115311541155116312031253 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11,521 به 11,530 از 12915

بخش عمومی WP

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      شماره كاربري : 133862
      نام : ДЪtєєη
      سپاس ها : 18,547
      سپاس از شما 75,852 بار در 9,855 پست
      خريد از فروشگاه: 3 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 4840000 ريال
      جزئيات بيشتر

AumiJang 2004040 تازه ها و مطالب مفید ویندوز فون 8 & 10 (سوال بی ربط به مطالب تاپیک ممنوع)

لطفا دقیقا متن زیر رو بخونین تا متوجه بشین که این تاپیک مربوط به چه چیز هایی میشه... این تاپیک 2 منظورست... اول برای اطلاع رسانی تازه ها و در کنار اون بحث آزاد در مورد اونها :

• هدف اصلی این تاپیک اطلاع رسانی تازه ها در مورد ویندوز فون میباشد.
      • این تاپیک مطلقا برای پرسش و پاسخ ها ایجاد نشده (مظور سوالاتی هست که مربوط به کار کردن با گوشی و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی میشه)
        • و اگر در مورد گوشیتون سوال دارین به بخش تخصصی گوشیتون واقع در بخش های اختصاصی مراجعه کنید
        • اگر در مورد نرم افزار ها و بازی ها سوال دارید مستقیما به بخش نرم افزار بازی مراجعه فرمایید

• برای راحتی شما کاربران عزیز بخش پرسش و پاسخ WP8 ایجاد گردیده تا به راحتی سوالات خودتان رو مطرح کنید و مطمئنا سریعترین راه برای گرفتن پاسخ، مراجعه به تاپیک مناسب در بخش پرسش و پاسخ است

توجه: در مورد مطالب تازه ای که در تاپیک مطرح میشه اگه سوالی بود میتونین همینجا بپرسین یا نظرتون رو بدین ...
      همچنین نظرتون رو میتونین در مورد مسائل مربوط به ویندوز فون بیان کنید...
      ولی فقط در حدی که نظم تاپیک به هم نخوره و مطالب تازه لابه لای پست های اضافه گم نشه مطمئنا سوالات اضافه و پست های نامربوط خلاف قوانین حساب میشن...
      در کل باز هم میگم :
      تخلف اصلی این هست که کسی سوال یا اظهار نظری در این تاپیک پست بکنه که مربوط به بخش پرسش و پاسخ یا نرم افزار و بازی میشه
      .

شرایط و قوانین اطلاع رسانی اخبار:

1.عکس ها باید در سایت آپلود شوند

2.خبر ها حتما باید ترجمه شوند

3.اخبار ویندوز و لوازم جانبی گوشی مربوط به این بخش نمی شوند

4.اگر نرم افزار یا بازی جدید معرفی یا آپدیت شدند ابتدا تاپیک در بخش نرم افزار زده میشه و بعد لینک بخش خودمون داده میشه
      یه تاپیک ساده هم کافیه ویرایش رو همکاران انجام میدن

(خبر برنامه هایی که در آینده منتشر میشن مشکلی نداره)

اخباری که شرایط بالا رو رعایت نکنه بدون اطلاع قبلی حذف میشوند

موفق باشید
      تیم مدیریتی Windows Phone موبایلستان
      ویرایش توسط N.A.J.I : 29-09-2014 در ساعت 08:46

tighoor

2015 - 2007
      MOBILESTAN

2. 147 كاربر زير از شما tighoor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #11521

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 796573
      نام : Former DeRAGON
      سپاس ها : 786
      سپاس از شما 1,356 بار در 141 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط meshk
      سلام ممنون از فید بک،گوشی شما ۱۵۲۰ هستش ؟ فیلمبرداری ۱۲۰ فریم اسلو بهش اضافه شده آیا ؟
      مصرفش نسبت به بیلد قبلی چطوره بیلد قبلی با وای فای خیلی بالا بود این چطوره ؟
      بیرون پریدن تو برنامه ها رو داره هنوز؟
      مشکل نصب برنامه نداره من تو بیلد قبلی برنامه analog clock tile رو نصب کرده بودم ساعت های داخل برنامه رو هر کاری کردم نصب نمیکرد دانلود میشد ولی رو اینستال 0% میموند تو این حل شده ؟
      تو این بیلد هم کلی برنامه باید آپدیت بشه پیش فرض منظورمه تو بیلد های قبلی که اینطور بود ، نمیدونم مایکروسافت چرا خودش آپدیت شدشو قرار نمیده
      ببخشید زیاد شد

Sent from my C6603 using Tapatalk
      آره 1520 ه ولی 120 فریم اضافه نشده همون قبلی هاست ، مصرفش تا حالا که غیر طبیعی نبود درسته ، تا حالا که از جایی بیرون نپرید فقط یه بار بعد عکس گرفتن زدن عکس رو ببینم اومد بیرون ولی از گالری مشکل نداره - نه برنامه ها هم راحت نصب میشن از استور جدید - برنامه ای بعد از آپدیت نصب نشد فقط 22 تا آپدیت داشتم که یکی دوتاش برنامه های خودم بود خواهش میکنم

4. 14 كاربر زير از شما Mostafa.Es عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. کسب و کار

6. Top | #11522

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 365486
      سپاس ها : 7,334
      سپاس از شما 948 بار در 228 پست
      جزئيات بيشتر

سلام یکی از دوستان زحمت بکشه این برنامه رو معرفی کنه واقعا فوق العاده اس
      https://www.windowsphone.com/en-us/s...1-7ec377ae02a5

7. 16 كاربر زير از شما hiddnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #11523

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : معرفی گوشی ها | WP
      شماره كاربري : 240889
      نام : RezA
      سپاس ها : 53,144
      سپاس از شما 112,384 بار در 11,913 پست
      جزئيات بيشتر

خب منم بیلد 10166 رو روی گوشیم 830 نصب کردم.
      اول از همه باید بگم فیلم برداری 120 90 60 فریم واسه 830 اضافه نشد. فکر کنم واسه 1520 هم اضافه نشده. احتمالا هنوز آماده ش نکردن. هنوز امیدواریم فیلمبرداری اسلوموشن روی وضوح های پایین روی اکثر گوشی ها فعال بشه.
      سرعت گوشی به شکل محسوسی بهتر شده.
      هنوزم بعضی وقتا از توی استور جدید و حتی ستینگ میپره بیرون. البته خیلی کم پیش میاد.
      اینترنت اکسپلورر و استور قدیمی به طور کامل و برای همیشه حذف شدن. برنامه های ایکس باکس موزیک و ایکس باکس ویدئو هم نابود شدن. انصافاً نرم افزار جدید موزیک و همچنین ویدئو بسیار عالی و حرفه ای ساخته شدن.
      سرعت دانلود از استور خیلی خوبه. هیچ محدودیتی واسه ایران وجود نداره.
      مرورگر مایکروسافت اج واقعاً عالیه و سرعت فوق العاده ای داره. دانلود منجرش به راحتی کار میکنه.
      یه جورایی به نظر میرسه نصب آفلاین بازی و برنامه قراره اضافه بشه. از توی فایل منجر اگه روی فایل بازی و برنامه کلیک کنین پیغام نصب میاد. حتی برای برنامه ها و بازی های کرک شده هم چنین پیغامی میاد. فایل های appx به راحتی از این طریق نصب میشن. (توی اسکرین شات دوم فایل نصبی اپرا مینی کرک شده رو از توی فایل منجر اجرا کردم و پیغام نصب داد)
      در پایان هنوزم میگم بیلد پیش نمایش فنی واسه استفاده عادی مناسب نیست. حتی با اینکه بیلد 10166 خیلی خوب شده بازم یه مشکلات بسیار ریزی وجود داره که بهتره به عنوان سیستم عامل اصلی ازش استفاده نکنین و تا انتشار نسخه نهایی خبرها، عکس ها و ویدئوهای بیلدهای مختلف رو ببینین.

تعدادی اسکرین شات خدمت شما:

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0019.jpg
مشاهده: 354
حجم: 65.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0018.jpg
مشاهده: 353
حجم: 51.1 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0015.jpg
مشاهده: 350
حجم: 87.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0014.jpg
مشاهده: 350
حجم: 91.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0012.jpg
مشاهده: 355
حجم: 101.4 کیلو بایت  

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0007.jpg
مشاهده: 353
حجم: 79.7 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wp_ss_20150711_0006.jpg
مشاهده: 354
حجم: 96.0 کیلو بایت  

9. Top | #11524

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 243770
      سپاس ها : 414
      سپاس از شما 174 بار در 55 پست
      جزئيات بيشتر

به عنوان یه خبر خوب (اگه اسپم حساب نشه) تو برنامه maps امکان راهنمایی صوتی (البته به زبان انگلیسی) فعاله.حتی اگه مسیر رو اشتباه برید خودش دوباره مسیریابی و راهنمایی می کنه.من نتونستم امکان اضاثه کردن زبان فارسی برای راهنمایی ها را پیدا کنم.دوستان چک کنید ببینین وقتی زبان گوشی فارسیه راهنمایی های صوتی هم فارسی هست؟ من تو رشت امتحان کردم نقشه هاش دقیق بود.شهرهای دیگه با شما

10. Top | #11525

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 662706
      نام : سعید
      سپاس ها : 5,445
      سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
      جزئيات بيشتر

بعد از حدود یک ماه که گوشی با اکانت اینسایدر فعال بود و روی فست هم بود، سه روز پیش با ریکاوری برگشتم به وین 8.1 و واقعا تفاوت این دوتا مشهوده! الان به نظر 8.1 خیلی بچگانه میاد در مقابل 10. امیدوارم بعد از ارائه ورژن نهایی به زودی برای همه گوشی هایی که قابلیتشو دارن بیاد. اینجوری هم که معلوم بود با یکمی از سر و ته زدن برای یه گوشی هایی مثل 520،620 و 720 هم می تونه سیستم عامل مناسبی باشه.
      به طور کلی هم نصب و استفاده از رام های تکنیکال پریویو رو هم به هیچ کدوم از دوستانی که گوشی رو برای استفاده روزمره می خوان توصیه نمی کنم، چون بالاخره یه چیزی هست که مایکروسافت از اینسایدر ها دو بار تعهد می گیره که آقا از این گوشی استفاده روزمره نکن! البته خیلی ها نمی خونن و تایید می کنن.

11. Top | #11526

شماره كاربري : 810666
      سپاس ها : 400
      سپاس از شما 1,771 بار در 305 پست
      جزئيات بيشتر

دوستانی که نصب کردن این بیلد رو و کلا توی اینسایدر هستید! لطفاً فیدبک بدید که این شکل people رو تغییر بدن! کلا زده بهم ریخته نمای ویندوز رو! بعدش یه سوال! دانلود منیحر پیشفرض وین 10 حالت resume داره؟ اگه نداره فیدبک بدید که اضافه بشه! نکته بعدی هم لطفاً فیدبک بدید که اکشن سنتر مثل اندروید قابل شخصی سازی باشه. یعنی گزینه های زیادتری رو تدارک ببینن که قابل کم و زیاد کردن باشه. لطفاً یه فیدبک هم بدید که حالت انتخاب پروفایل (همون سایلنت و اینا) به اکشن سنتر اضافه بشه حتما! و مورد آخر هم یه حالت لاگ آف (توی ویندوز داسکتاپ) و سافت ریبوت (توی اندورید) اگه به بخش منوی پاور گوشی اضافه بشه واقعا عالیه.بی زحمت فیدبک بدید اینم اضافه کنن

12. Top | #11527

شماره كاربري : 131611
      نام : پویا
      سپاس ها : 155
      سپاس از شما 2,069 بار در 313 پست
      جزئيات بيشتر

منم 10166 رو نصب کردم، سرعت رفته بالا، و به طور مشهودی مصرف باتری بهتر شده.

برای من هنوز کاشی People زنده نیست، همینوطر کاشی موزیک
      مشکل استور توی فهمیدن اپدیت برنامه ها و اینکه کدوم برنامه ها نصب شدن به نظر حل شده (قبلا برنامه های نصب شده رو متوجه نمیشد و گزینه اینستال داشتن)
      مشکل شِر کردن عکس حل شده (تو بعضی برنامه ها نمیشد عکس انتخاب کرد و فرستاد ، مثل تلگرام)
      بالاخره برنامه Weather یونیورسال شده خیلی هم شیک و باکلاسه

کماکان مشکل نصب نشدن زبان های اضافی رو دارم من درنتیجه فعلا کرتانا ندارم چون پکیج En-us نمیتونم نصب کنم :|

دیگه اکثر کاشی ها هم شفاف شدن ، کیفیتشون ایکون ها هم بهتر شده.

کماکان نمیشه گلنس رو تنظیم کرد ( اصلا معلوم نیست کجاس، گلنس داره گوشی ولی تغییری نمیشه داد!)

هنوز همه فولدر ها به عنوان البوم دتکت نمیشن توی Photos

نام: wp_ss_20150712_0005.png
مشاهده: 53
حجم: 279.5 کیلو بایت

نام: wp_ss_20150712_0006.png
مشاهده: 40
حجم: 113.1 کیلو بایت

نام: wp_ss_20150712_0007.png
مشاهده: 41
حجم: 82.5 کیلو بایت

نام: wp_ss_20150712_0008.png
مشاهده: 45
حجم: 136.6 کیلو بایت

13. Top | #11528

درجه : عضو نيمه ممتاز
      بخش : نرم افزار میمو
      شماره كاربري : 615716
      نام : مهدی
      سپاس ها : 2,353
      سپاس از شما 2,120 بار در 516 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام خدمت دوستان
      به نظر من مهمترين فيدبكي كه لازمه ارسال بشه اينه كه توي اكشن سنتر گزينه پروفايل واسه سايلنت كردن گوشي اضافه بشه
      واقعاً مهمه. من كه دكمه ولوم كوشيم داغون شد از بس باهاش گوشي رو سايلنت كردم
      با تشكر

14. 14 كاربر زير از شما mnr1459 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #11529

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 176592
      سپاس ها : 424
      سپاس از شما 24 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

لازم نیست برای سایلنت کردن ولوم رو صفر کنید کافیه با یه بار لمس ولوم چه بالا و یا پایین بعد فلش رو به پایین از بالای صفحه رو لمس و روی علامت بلندگو انگشتتون رو بذارید تا سایلنت بشه.

16. 13 كاربر زير از شما reza141 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #11530

درجه : عضو طلایی
      بخش : نرم افزار و بازی WP
      شماره كاربري : 297585
      نام : MILAD--ALONE
      سپاس ها : 16,643
      سپاس از شما 11,385 بار در 1,170 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hiddnn
      سلام یکی از دوستان زحمت بکشه این برنامه رو معرفی کنه واقعا فوق العاده اس
      https://www.windowsphone.com/en-us/s...1-7ec377ae02a5
      سلام دوستان.
      من نبودم تازه از مسافرت اومدم.ایشالا کار معرفی برنامه و بازی رو از فردا شروع میکنم.
      این برنامه پولیه دوست عزیز.

18. 15 كاربر زير از شما MILAD ALONE عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع