• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1245 از 1292 نخستنخست ... 245745114511951235124312441245124612471255 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 12,441 به 12,450 از 12915

بخش عمومی WP

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      شماره كاربري : 133862
      نام : ДЪtєєη
      سپاس ها : 18,546
      سپاس از شما 75,852 بار در 9,855 پست
      خريد از فروشگاه: 3 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 4840000 ريال
      جزئيات بيشتر

AumiJang 2004040 تازه ها و مطالب مفید ویندوز فون 8 & 10 (سوال بی ربط به مطالب تاپیک ممنوع)

لطفا دقیقا متن زیر رو بخونین تا متوجه بشین که این تاپیک مربوط به چه چیز هایی میشه... این تاپیک 2 منظورست... اول برای اطلاع رسانی تازه ها و در کنار اون بحث آزاد در مورد اونها :

• هدف اصلی این تاپیک اطلاع رسانی تازه ها در مورد ویندوز فون میباشد.
      • این تاپیک مطلقا برای پرسش و پاسخ ها ایجاد نشده (مظور سوالاتی هست که مربوط به کار کردن با گوشی و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی میشه)
        • و اگر در مورد گوشیتون سوال دارین به بخش تخصصی گوشیتون واقع در بخش های اختصاصی مراجعه کنید
        • اگر در مورد نرم افزار ها و بازی ها سوال دارید مستقیما به بخش نرم افزار بازی مراجعه فرمایید

• برای راحتی شما کاربران عزیز بخش پرسش و پاسخ WP8 ایجاد گردیده تا به راحتی سوالات خودتان رو مطرح کنید و مطمئنا سریعترین راه برای گرفتن پاسخ، مراجعه به تاپیک مناسب در بخش پرسش و پاسخ است

توجه: در مورد مطالب تازه ای که در تاپیک مطرح میشه اگه سوالی بود میتونین همینجا بپرسین یا نظرتون رو بدین ...
      همچنین نظرتون رو میتونین در مورد مسائل مربوط به ویندوز فون بیان کنید...
      ولی فقط در حدی که نظم تاپیک به هم نخوره و مطالب تازه لابه لای پست های اضافه گم نشه مطمئنا سوالات اضافه و پست های نامربوط خلاف قوانین حساب میشن...
      در کل باز هم میگم :
      تخلف اصلی این هست که کسی سوال یا اظهار نظری در این تاپیک پست بکنه که مربوط به بخش پرسش و پاسخ یا نرم افزار و بازی میشه
      .

شرایط و قوانین اطلاع رسانی اخبار:

1.عکس ها باید در سایت آپلود شوند

2.خبر ها حتما باید ترجمه شوند

3.اخبار ویندوز و لوازم جانبی گوشی مربوط به این بخش نمی شوند

4.اگر نرم افزار یا بازی جدید معرفی یا آپدیت شدند ابتدا تاپیک در بخش نرم افزار زده میشه و بعد لینک بخش خودمون داده میشه
      یه تاپیک ساده هم کافیه ویرایش رو همکاران انجام میدن

(خبر برنامه هایی که در آینده منتشر میشن مشکلی نداره)

اخباری که شرایط بالا رو رعایت نکنه بدون اطلاع قبلی حذف میشوند

موفق باشید
      تیم مدیریتی Windows Phone موبایلستان
      ویرایش توسط N.A.J.I : 29-09-2014 در ساعت 08:46

tighoor

2015 - 2007
      MOBILESTAN

2. 147 كاربر زير از شما tighoor عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12441

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 78509
      نام : سعید
      سپاس ها : 348
      سپاس از شما 982 بار در 223 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Fantome
      منطقا هم نباید انتظار داشته باشیم که وقتی خورشید از پشت سرمون می تابه بتونه به راحتیه بقیه وقتا کار کنه، چون شما تو اون سنسور یه سیلوئت دیده میشید که برای این که بتونه به اون شرایط غلبه کنه کارش سخت میشه. انصافا هر چیز لومیا های جدید، کنجکاوری برانگیز نباشه، این یکی خیلی برام جالبه. ضمن این که من نقد خوب هم ازش خوندم! مثلا تو GSMArena ازش بد نگفته بود.
      درود فراوان

من هم با شما هم عقیده هستم ...استفاده از این تکنولوژی حس تغییر و نسل جدید تکنولوژی رو کاملا انتقال میده... الان دیگه حسگر اثر انگشت به چشمم نمیاد حتی خیلی ها با دیدن این تکنولوژی قافلگیر میشن...
      اما همون سایت gsmarena هم کاملا غیر منصفانه و حتی باید گفت مغرضانه بررسی دوربین ها رو قرار داده... انقدر تفاوت کیفیت عکس ها ی لومیا با بقیه زیاده که من چیزی نمیگم خودتون ببینید.

http://www.gsmarena.com/galaxy_note5...eview-1364.php

4. 11 كاربر زير از شما "SAEED" عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. کسب و کار

6. Top | #12442

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 447031
      نام : رفیق
      سپاس ها : 2,004
      سپاس از شما 915 بار در 414 پست
      جزئيات بيشتر

ميگم دوستان ي سوال فني دارم ك خيلي ذهنمو مشغول كرده!!!
      آيفون الان تا گوشيه ٤اس هم داره آپديت ميده!!!
      از اونجايي ك قديما اچ دي ٧ داشتم و ديگه بهش آپديت نداد!!!بنظرتون الان گوشياي قديميشم آپديت ميكنه؟؟؟
      مثلا ١٥٢٠،٩٣٠،٨٣٠ و...البته در جريانم ك وين ١٠ واسه همشون اومده....ميخواستم بدونم خبري در اين ضمينه از ماكروسافت دوستان ندارن؟؟؟؟
      اگر اينجا پرسيدم چون دنبال اخبارشم ولي چيزي دستگيرم نشده و ميدونم شما دوستان منابع بهتر و قويتري دارين!!!

7. 2 كاربر زير از شما abdollah007 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #12443

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 82714
      نام : پوریا
      سپاس ها : 2,989
      سپاس از شما 92 بار در 39 پست
      جزئيات بيشتر

9. 6 كاربر زير از شما pooria_sn1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #12444

بخش : پرسش و پاسخ WP . عمومی WP
      شماره كاربري : 755410
      سپاس ها : 4,742
      سپاس از شما 4,235 بار در 437 پست
      جزئيات بيشتر

1

نقل قول نوشته اصلی توسط abdollah007
      ميگم دوستان ي سوال فني دارم ك خيلي ذهنمو مشغول كرده!!!
      آيفون الان تا گوشيه ٤اس هم داره آپديت ميده!!!
      از اونجايي ك قديما اچ دي ٧ داشتم و ديگه بهش آپديت نداد!!!بنظرتون الان گوشياي قديميشم آپديت ميكنه؟؟؟
      مثلا ١٥٢٠،٩٣٠،٨٣٠ و...البته در جريانم ك وين ١٠ واسه همشون اومده....ميخواستم بدونم خبري در اين ضمينه از ماكروسافت دوستان ندارن؟؟؟؟
      اگر اينجا پرسيدم چون دنبال اخبارشم ولي چيزي دستگيرم نشده و ميدونم شما دوستان منابع بهتر و قويتري دارين!!!
      قبلا تو خبر هایی که از طرف خود مایکروسافت و خبر گزاری های دیگه به نقل از مایکروسافت منتشر شد گفته شده بود که "همه گوشی های ویندوزفون 8 لومیا" ویندوز 10 موبایل رو دریافت می کنند .

با توجه به لینکی که دوست عزیزمون گذاشته میشه امیدوار بود همه گوشی هایی که نسخه پیشنمایش ویندوز 10 موبایل رو دریافت می کنند نسخه نهایی رو هم دریافت کنند !!

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria_sn1

11. 10 كاربر زير از شما h_kh_1367 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #12445

شماره كاربري : 735542
      سپاس ها : 106
      سپاس از شما 519 بار در 92 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من گوشی 640 XL گزفتم. متوجه شدم رامش مال خاورمیانه هست. میخوام یه رام خوب روش نصب کنم. اگه میشه لینک اموزش عوض کردن رام و اینکه رام چه کشوری رو بریزم که اپدیت ها رو زودتر بگیرمسلام من این گوشی رو گزفتم. متوجه شدم رامش مال خاورمیانه هست. میخوام یه رام خوب روش نصب کنم. اگه میشه لینک اموزش عوض کردن رام و اینکه رام چه کشوری رو بریزم که اپدیت ها رو زودتر بگیرم و کلا رام خوبی باشه. ممنونو کلا رام خوبی باشه. ممنون

13. كاربران زير از شما bas_ir70 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #12446

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 662706
      نام : سعید
      سپاس ها : 5,445
      سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bas_ir70
      سلام من گوشی 640 XL گزفتم. متوجه شدم رامش مال خاورمیانه هست. میخوام یه رام خوب روش نصب کنم. اگه میشه لینک اموزش عوض کردن رام و اینکه رام چه کشوری رو بریزم که اپدیت ها رو زودتر بگیرمسلام من این گوشی رو گزفتم. متوجه شدم رامش مال خاورمیانه هست. میخوام یه رام خوب روش نصب کنم. اگه میشه لینک اموزش عوض کردن رام و اینکه رام چه کشوری رو بریزم که اپدیت ها رو زودتر بگیرم و کلا رام خوبی باشه. ممنونو کلا رام خوبی باشه. ممنون
      سلام، مبارک باشه. من بهتون توصیه می کنم خودتون رو درگیر این تعویض رام و این چیزا نکنید. این که میگن فلان رام خوبه همش داستانه. تقدم آپدیت ها هم همیشه روند ثابتی نداره. من 520 که خریدم وین8 بود با رام عراق. سر آپدیت امبر خیلی طول کشید تا برای رام عراق رلیز بشه. منم شاکی شدم رامش رو تغییر دادم به مالزی، بعد از اون بلک ارائه شده که داستان به کل برعکس شده! برای رام عراق زودتر اومد!!

15. 8 كاربر زير از شما Fantome عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #12447

شماره كاربري : 735542
      سپاس ها : 106
      سپاس از شما 519 بار در 92 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Fantome
      سلام، مبارک باشه. من بهتون توصیه می کنم خودتون رو درگیر این تعویض رام و این چیزا نکنید. این که میگن فلان رام خوبه همش داستانه. تقدم آپدیت ها هم همیشه روند ثابتی نداره. من 520 که خریدم وین8 بود با رام عراق. سر آپدیت امبر خیلی طول کشید تا برای رام عراق رلیز بشه. منم شاکی شدم رامش رو تغییر دادم به مالزی، بعد از اون بلک ارائه شده که داستان به کل برعکس شده! برای رام عراق زودتر اومد!!
      کلا من یک سرچی هم توی نت زدم ظاهرا برنامه nokia از گوشی های مایکروسافت پشتیبانی نمیکنه. یعنی من حتی اگه بخوام هم نمیتونم رام گوشیم رو تغیر بدم ؟

17. 2 كاربر زير از شما bas_ir70 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #12448

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 135496
      سپاس ها : 420
      سپاس از شما 98 بار در 42 پست
      جزئيات بيشتر

سلام. یه گوشی 1520 دارم که باتریش مشکل پیدا کرده. میخواستم ببینم باتریش رو میتونم خودم عوض کنم؟ اگر نه چیکار کنم؟ تهران جایی میشناسید که باتری رو داشته باشه و عوض کنه؟

Sent from my PRO 5 using Tapatalk

19. 3 كاربر زير از شما mzn2000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #12449

بخش : پرسش و پاسخ WP . عمومی WP
      شماره كاربري : 755410
      سپاس ها : 4,742
      سپاس از شما 4,235 بار در 437 پست
      جزئيات بيشتر

1

نقل قول نوشته اصلی توسط bas_ir70
      کلا من یک سرچی هم توی نت زدم ظاهرا برنامه nokia از گوشی های مایکروسافت پشتیبانی نمیکنه. یعنی من حتی اگه بخوام هم نمیتونم رام گوشیم رو تغیر بدم ؟
      برای فلش زدن گوشیتون باید از Windows Device Recovery Tools استفاده کنید .

بهتره خودتون رو درگیر مسائلی مثل تغییر رام نکنید .

برای مطرح کردن اینطور سوال ها هم به بخش پرسش و پاسخ مراجعه کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mzn2000
      سلام. یه گوشی 1520 دارم که باتریش مشکل پیدا کرده. میخواستم ببینم باتریش رو میتونم خودم عوض کنم؟ اگر نه چیکار کنم؟ تهران جایی میشناسید که باتری رو داشته باشه و عوض کنه؟

تهران که نه ، ولی تو همین انجمن میتونید به EsyMankan مراجعه کنید .

21. 12 كاربر زير از شما h_kh_1367 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

22. Top | #12450

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 131611
      نام : پویا
      سپاس ها : 155
      سپاس از شما 2,069 بار در 313 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mzn2000

1520 من باتریش یک مدت پیش خراب شده بود، (تو شرایط بدی ود یه مدت بیچاره به شدت گرما دیده بود) خلاصه ازونجایی که خودم ادم فنی بودم تصمیم گرفتم یه باتری بخرم و باتری رو عوض کنم (باتری رو از آمازون خریدم) به همراه یه پک باز کننده گوشی (پیچگوشتی خورشیدی سایز کوچیک و پد برادروردن قاب، باز کردن گوشی خیلی اسونه، گوشی رو باز کردم و رسیدم به بورد و باتری ، یه پیچ ریز دیگه هم باید باز کنی تا فلت السیدی و زیرش اتصال باتری به بورد رو هم دربیاری، تا اینجا ساده بود. بار کردم اینجا بود که خواستم باتری درارم دیدم ای دل غافل زیر باتری به شدت پر از چسبه و محکم به اون محفظش چسبیده. ازونجایی که نمیخواستم به گوشی اسیب برسه و مادون قرمز هم برا حرارت دادن اون چسب نداشتم خیلی کار برام سخت شد، با یه پد پلاستیکی اروم اروم باتری رو اوردم بالا و چسب زیرش رو جدا کردم تا بلاخره تونستم باتری رو دربیارم ، انقدر چسب محکمی بود که از باقیموندش برا چسبوندن باتری جدید استفاده کردم و گوشی رو بستم و الانم مثل ساعت کار میکنه :دی

این ها رو گفتم که بگم اگر تجربه فنی ندارید و وسایل کافی هم ندارید احتمال صدمه دیدن گوشی زیاده و خودتون دست به کار نشید.

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع