× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 805607
    سپاس ها : 1
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض کمک!!نصب رام برا کسی که همین الان ویندوزفون خرید!!

دوستان من تمام مسائل مربوط به تغییر ورژن رو خوندم اما این چیزای که دوستان گفتن برا کسیه که یه اطلاعاتی داره.من تازه hd7 خریدم و میخوام این رام که فولدر با عنوان Dynamics_HD7_2_00_Western 7.8 8858 که دارم رو تو گوشیم نصب کنم.
    تو فولدرش یه فایل با پسونده nbh و اسم RUU_signed و حجم 365مگابایت و یه فایل application به اسم 1stGenAdvancedRUU-1.0.3 هست.
    zune و sdk7.1 هم نصب کردم و گوشیم ساین میشه به سیستمم.
    حالا از اول لطفا بگید چیکار کنم؟!!!
    لطفا لینک ندین چون همه ی لینکای مربوطه رو خوندم و خیلی کلی توضیح دادن.
    دوباره میگم که من تازه این گوشی رو خریدم و هیچی نمیدونم در باره ویندوزفون و کلیدهایی که برای رفتن به بوت و... وجود دارن.

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : نرم افزار و بازی ویندوز فون
    شماره كاربري : 410247
    نام : احسان زمانی
    سپاس ها : 45,083
    سپاس از شما 27,454 بار در 5,563 پست
    کمک مالي به سايت: 100000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin__AM
    دوستان من تمام مسائل مربوط به تغییر ورژن رو خوندم اما این چیزای که دوستان گفتن برا کسیه که یه اطلاعاتی داره.من تازه hd7 خریدم و میخوام این رام که فولدر با عنوان Dynamics_HD7_2_00_Western 7.8 8858 که دارم رو تو گوشیم نصب کنم.
    تو فولدرش یه فایل با پسونده nbh و اسم RUU_signed و حجم 365مگابایت و یه فایل application به اسم 1stGenAdvancedRUU-1.0.3 هست.
    zune و sdk7.1 هم نصب کردم و گوشیم ساین میشه به سیستمم.
    حالا از اول لطفا بگید چیکار کنم؟!!!
    لطفا لینک ندین چون همه ی لینکای مربوطه رو خوندم و خیلی کلی توضیح دادن.
    دوباره میگم که من تازه این گوشی رو خریدم و هیچی نمیدونم در باره ویندوزفون و کلیدهایی که برای رفتن به بوت و... وجود دارن.
    اول از همه اینکه اینجا جای سوالتون نبود و باید تو کلوپ مربوط به گوشیتون میپرسیدید
    دوم شما طبق توضیحات و لینکهایی که میزارم پیش برید
    تو هر یک از تاپیکها که چیزی متوجه نشدید همونجا بپرسید تا راهنماییتون کنیم

شما اول برید تو setting--->about--->more info اگر ورژن بوتلودر زیر 4 بود از تاپیکهای زیر که معرفی کردم 2تای اول رو بیخیال شو در غیر این صورت قسمت firmware revision number رو چک کن یه عدد هست به این شکل 5.12.401.01 عددی که قرمز نشون دادم اگه همین بود رام اروپا هست اگه 707 بود آسیا بعد میری بخش مربوط به گوشیت رام اورجینال مخصوص گوشیت رو دانلود میکنی و طبق آموزش های زیر بقیه مراحل رو انجام میدی.
    کل مطالب رو با دقت بخون بعد به ترتیبی که گذاشتم انجام بده

Information | اطلاعات

آموزش ساخت گلد کارت برای wp7
    آموزش : دانگرید بوتلودر ورژن 4و 5 گوشی های htc در wp7
    بعد از دانگرید رام کاستوم مخصوص گوشیتون رو از بخش اختصاصی گوشیتون دانلود کنید پیشنهاد میکنم 7.8 باشه
    HSPL/RSPl گوشی های ویندوز فون HTC
    آموزش نصب رام کوک شده(custom rom)

فروش ویژه تعداد محدود گوشی های بورس بازار با قیمت مناسب

Information | اطلاعات

برای رفع مشکل قعط و وصل شدن دانلود از مارکت ویندوز فون و فعال کردن وایبر و واتس آپ پ.خ بدید تا براتون ارسال کنم

توضیحاتی درباره این موضوع