• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑ ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑
    صفحه 1 از 141 1231151101 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 1401

نرم افزار

1. Top | #1

درجه : مدیر افتخاری
      بخش : نرم افزار، گرافیک و بازی اندروید | بازارچه
      شماره كاربري : 707525
      نام : سالار
      سپاس ها : 40,869
      سپاس از شما 136,062 بار در 15,765 پست
      کمک مالي به سايت: 250000 ريال
      جزئيات بيشتر

12 ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

با تشکر از همـــــکاری دوستان عزیز لطفا در اجرای قوانین هر بخش نهایت دقت رو داشته باشـــــیم تا بخشی منظم داشته باشیم با توچه به آمار بالا مراجـــعه به این بخش ها تایپیک هایی که خلاف قوانین هستن بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد

با تشکر ویژه از همکار بسیار عزیزم HOSSEIN 7 برای تدوین و تکمیل قوانین بخش :

قوانین بخش حل مشکلات نرم افزار اندروید :

» برای حل مشکلات نرم افزارهای اندرویدی، ذکر مدل گوشی، نسخه اندرویــد، نام کامل نرم افزار، نسخه (ورژن) کامل برنامه و درصورت لــزوم روت یا آنروت بودن و رام اصلی یا کاستوم بودن گوشی الزامی است.

» این تاپیک صرفا برای حل مشکلات نرم افزارهای اندرویدی است، لذا از درخواست نرم افزار، پرسيدن سوال در مورد گوشی ها و هر پرسش غیرمرتبط ديگری جدا خودداری کنید.
      درخواست های نرم افزاری خود را در تاپیک "درخواست نرم افزار اندرویــد"، سوالات و مشکلات پیرامون گوشی ها را، در تاپيک پرسش و پاسخ بخش تخصصی همان گوشی و سوالات کلی خود در مورد اندرويد را در تاپیک "پرسش و پاسخ اندرویــد" مطرح کنید.

» از زدن پست های بیهوده، پشت سر هم، تشــکر و . . . اکـیدا خودداری فــرمایید.
      در صورت ارسال این گونه پست ها با فرد خاطی طبق مقـررات برخورد خـواهد شد.

» از بیان مسائلی از برنامه ها که جزو مصــادیق مجــرمانه قرار گرفته، جدا خودداری کنید. (فیلــترشدن نرم افزارها و روش هایی برای حل این مشکل و . . .)
      درصورت مشاهده طبق مقررات با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

» در این تاپیک به مشکلات مرتبط با بخش های گرافیک و بازی اندرویــد رسیدگی نمیشود.
      برای حل مشکلات نرم افزارهای گرافیکی (لانچر، ویجت، لایو والپیپر، تم و . . .) به تاپیک "حل مشکلات نرم افزارهای گرافیکی" و برای بازی به تاپیک "حل مشکلات بازی" مراجعه کنید.

» لطفا درصورتی که پاسخی به مشکل شما داده نشد، بعد از 48 ساعت مشکل خودتان را مجددا مطرح کنید. اگر باز هم پاسخی دریافت نکردید، لطفا دیگر مشکل خود را تکرار نکنید، در غیر اینصورت پست شما بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. ( قرار نیست تمام مشکلات راه حلی داشته باشند!)

» از قرار دادن لینک آموزش های مربوط به نرم افزار از سایت های ایرانــی دیگر جدا خودداری کنید.
      درصورت مشاهده پست مربوطه بدون اطلاع قبلی حذف و با فرد خاطی طبق مقررات برخورد خواهد شد.
      ویرایش توسط HOSSEIN 7 : 08-08-2014 در ساعت 01:28

در سایه لطف همه دوستان

ارادتمند همه دوستان موبایلستانی گل

2. کسب و کار

3. Top | #2
      ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

ســـلام

یه نکته ای یادم اومد که تو پست قبل هم گفته نشد!

دوستانی که با نرم افزارها مشکل دارند خواهشا مشکلشون رو فقط توی یه تاپیک مطرح کنند

یعنی اگه برنامه تو خود سایت معرفی شده و تاپیکش موجود هست، یا مشکلشون رو تو خود تاپیک برنامه مطرح کنند یا تو این تاپیک!!

اینجور نباشه که تو هر دو تا تاپیک سوالشون رو بپرسن
      فرقی نمیکنه تو کدوم تاپیک باشه، فقط خواهشا یه جا بپرسید

این تاپیک بیشتر عمومیت داره و ممکنه دوستان بیشتری به اینجا سر بزنن
      با اینحال سوال های تخصصی تر بنظـــرم بهتره تو تاپیک خود برنامه باشه تا اینجا

هــمین! عـــرض دیگه ای نــدارم!

مــوفق باشــید ;

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 238039
      نام : امیدرضا
      سپاس ها : 119
      سپاس از شما 121 بار در 48 پست
      جزئيات بيشتر

سلام. من یه گوشی lg optimus l5 II dual دارم. آندروید 4.1 به صورت پیشفرض روش نصبه. چند هفته پیش دو تا آپدیت از طرف خود الجی روی گوشی اومد که با وایفای آپدیت کردم ولی یه مشکلی پیش اومده. چند هفته پیش متوجه شدم که گوشی زمانی که در حال شارژ شدنه cpu روی ماکزیمم فرکانس خودش داره کار می کنه به خاطر همین شارژ کامل گوشی چیزی حدود 4 ساعت طول میکشه. این اتفاق زمانی میفته که صفحه در حالت شارژ خاموش باشه والا اگر روشن باشه روی مینیمم کار می کنه ولی به محض اینکه صفحه خاموش میشه میره روی ماکزیمم فرکانس cpu. اول فکر کردم باید باگ آپدیت جدید باشه ولی الان دو روزه یه مشکل دیگه هم اضافه شده و اونم اینه که گوشی بعد از یه مدت که استفاده نشه مثلا از شب تا صبح، صفحه نمایش خودش روشن میشه و روشن باقی می مونه و اینطوری شارژ گوشی رو خالی می کنه. گوشی رو که قفل می کنی بعد چند ثانیه دوباره صفحه گوشی روشن میشه. این مشکل موقتا با ریستارت حل میشه اما بعد چند ساعت دوباره شروع میشه. احتمالش هست که گوشی ویروسی شده باشه؟ و اگر ویروسی شده چطوری باید از شر این ویروس خلاص بشم? ممنون میشم اگر هرچه سریعتر کمکم کنید چون مشکلش واقعا آزاردهنده هست. اگر نتونم مشکلش رو حل کنم مجبورم گوشی رو factory reset کنم.

5. Top | #4

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : اخبار خارجی
      شماره كاربري : 697938
      نام : Just Clever Master
      سپاس ها : 18,575
      سپاس از شما 82,076 بار در 4,124 پست
      کمک مالي به سايت: 10000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrezag
      سلام. من یه گوشی lg optimus l5 II dual دارم. آندروید 4.1 به صورت پیشفرض روش نصبه. چند هفته پیش دو تا آپدیت از طرف خود الجی روی گوشی اومد که با وایفای آپدیت کردم ولی یه مشکلی پیش اومده. چند هفته پیش متوجه شدم که گوشی زمانی که در حال شارژ شدنه cpu روی ماکزیمم فرکانس خودش داره کار می کنه به خاطر همین شارژ کامل گوشی چیزی حدود 4 ساعت طول میکشه. این اتفاق زمانی میفته که صفحه در حالت شارژ خاموش باشه والا اگر روشن باشه روی مینیمم کار می کنه ولی به محض اینکه صفحه خاموش میشه میره روی ماکزیمم فرکانس cpu. اول فکر کردم باید باگ آپدیت جدید باشه ولی الان دو روزه یه مشکل دیگه هم اضافه شده و اونم اینه که گوشی بعد از یه مدت که استفاده نشه مثلا از شب تا صبح، صفحه نمایش خودش روشن میشه و روشن باقی می مونه و اینطوری شارژ گوشی رو خالی می کنه. گوشی رو که قفل می کنی بعد چند ثانیه دوباره صفحه گوشی روشن میشه. این مشکل موقتا با ریستارت حل میشه اما بعد چند ساعت دوباره شروع میشه. احتمالش هست که گوشی ویروسی شده باشه؟ و اگر ویروسی شده چطوری باید از شر این ویروس خلاص بشم? ممنون میشم اگر هرچه سریعتر کمکم کنید چون مشکلش واقعا آزاردهنده هست. اگر نتونم مشکلش رو حل کنم مجبورم گوشی رو factory reset کنم.
      سلام امیدجان ؛

این تاپیک فقط مخصوص مشکلات در رابطه با نرم افزارهای اندروید هست و نه مشکلات مرتبط با گوشیها ،

ضمنا حسین اشاره داشت که :
      دوستانی که با نرم افزارها مشکل دارند خواهشا مشکلشون رو فقط توی یه تاپیک مطرح کنند
      این پست شما در بخش عمومی L5 هم عنوان شده و واقعا لزومی نداره که در جاهای دیگر سایت که اصلا مرتبط با موضوع نیست مطرح بشه /

--------------------------------------------------------------

فرضیه ویروسی شدن گوشی شما کلا باطله /

در کل مشکلتون خیلی مبهمه :)

اگر صفحه نمایش خود به خود روشن میشه پس چطوری وقتی نمایشگر خاموشه چار ساعت فول شارژش طول میکشه ؟!

--------------------------------------------------------------

مشکل اول ( عملکرد بالای cpu در حین شارژینگ ) بخاطر رامه دستگاهه که احتمالا یکی از سنسورهای دستگاه رو درگیر میکنه / مطمئنا باگ داره .

مشکل دوم ( روشن شدن ناگهانی صفحه نمایش ) میتونه ناشی از عملکرد برنامه ای خاص یا همون رامه دستگاه باشه /

در کل بهترین پیشنهادم نصب یه رامه دیگس / اگر اندروید 4.2.2 میخواید میتونید از کاستوم رام استفاده کنید یا به همون رام 4.1 برگردید /

موفق باشید .

6. 12 كاربر زير از شما CLEVER MASTER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5
      ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

شماره كاربري : 305130
      سپاس ها : 31,363
      سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidrezag
      به نظرم اگر گوشی رو روت کنید و از نرم افزار های کنترل cpu استفاده کنید مشکلتون حل بشه مطمئنا مشکل از رامه البته میتونید خاموش هم شارژ کنید

8. 3 كاربر زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

دوستان میگن ورژن اخر coco مشکل انتخاب عکس پروفایل توش حل شده ولی تو گوشی من (سولا ) موقعی که عکس انتخاب میکنم فورس کلوز میده و از نرم افزار میاد بیرون کسی راه حلی داره؟ (بقیه هم چنین مشکلی دارند؟)

10. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_r143
      دوستان میگن ورژن اخر coco مشکل انتخاب عکس پروفایل توش حل شده ولی تو گوشی من (سولا ) موقعی که عکس انتخاب میکنم فورس کلوز میده و از نرم افزار میاد بیرون کسی راه حلی داره؟ (بقیه هم چنین مشکلی دارند؟)
      کسی نمیخواد جواب ما رو بده؟

11. Top | #8

شماره كاربري : 174937
      سپاس ها : 84
      سپاس از شما 133 بار در 79 پست
      جزئيات بيشتر

برنامه call master را نصب کردم pro keyانو هم از مارکتapotide گرفتم نصب کردم ولی باز اون اخطار اولش و دایم میده چکارش کنم؟
      برنامه root call blocker را هم با لاکی پچ کردم ولی هرچند وقت گیر میده چکارکنیم

12. Top | #9
      ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

شماره كاربري : 308107
      نام : saman
      سپاس ها : 290
      سپاس از شما 128 بار در 89 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان بعد از نصب نرم افزار fl studio وانتقال پوشه دیتا به مسیر obb با این خطا مواجهه میشم برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uploadfromtaptalk1391599511617.jpg
مشاهده: 78
حجم: 81.5 کیلو بایت

گوشی 9005 نت 3 رام 4.3 امارات بدون روت

فرستاده شده از SM-N9005ِ من با Tapatalk

13. Top | #10

شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

کسی نمیخواد جواب ما رو بده؟
      امیررضا جان سوال شما رو باید دوستانی جواب بدن که از این برنامه استفاده میکنند
      ولی ظاهرا دوستان خیلی طرفدار این برنامه نیستند!!

شاید هم اصلا سوال شما رو ندیدن، شاید هم دیدن و جوابی براش نداشتن

به هرحال تنها راه تو این حالت صبر کردنه

ولی . . . اکثـــــــر این فورس کلوزها و بیرون پریدن ها بخاطر سازگار نبودن اون برنامه با رام گوشی هست
      باید ببینید کسی که گوشی و رام مشابه شما رو داره آیا با این برنامه مشکلی داره یا نه

و اینکه آیا از همون فایلی که دوستان گفتن مشکلی نداره استفاده میکنید یا از جای دیگه گرفتید؟!
      (با توجه به اینکه تو بخش خودمون نیست!)

شما این دو مورد رو اول چک بفرمائید تا بعد!

نقل قول نوشته اصلی توسط fantasticangle
      برنامه call master را نصب کردم pro keyانو هم از مارکتapotide گرفتم نصب کردم ولی باز اون اخطار اولش و دایم میده چکارش کنم؟
      برنامه root call blocker را هم با لاکی پچ کردم ولی هرچند وقت گیر میده چکارکنیم
      دوست عزیز تو پست اول هم گفته شد

ورژن برنامه، نوع گوشیتون، نسخه اندروید . . . چیه؟!

بعد میگید "همون اخطار اولش رو میده"، خب من یا بقیه از کجا بدونیم اخطار اولش چیه؟!!!

متن ارور رو اینجا قرار بدید یا درصورت امکان ازش عکس بگیرید (ریسایز کردن عکس فراموش نشه!)

خیلی از این برنامه ها نیاز به گوگل پلی مد شده دارند
      بعد از نصب گوگل پلی مد شده، دوباره برنامه رو با لاکی پچر پچ کنید، ببینید باز مشکلی داره (قبلش برنامه رو Clear Data کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط jojobaba
      دوستان بعد از نصب نرم افزار fl studio وانتقال پوشه دیتا به مسیر obb با این خطا مواجهه میشم برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: uploadfromtaptalk1391599511617.jpg
مشاهده: 78
حجم: 81.5 کیلو بایت

گوشی 9005 نت 3 رام 4.3 امارات بدون روت

فرستاده شده از SM-N9005ِ من با Tapatalk
      من اینا رو بر اساس ارور میگم:

اول اینکه حافظه تون فضای خالی داره؟
      (چون ظاهرا بعد از نصب یه سری فایل رو تو حافظه اکسترکت میکنه)

مطمئن هستید دیتا رو درست و کامــــل منتقل کردید؟

اگه امکان داره یه بار دیتاش رو پاک و دوباره کپی کنید

اگه نشد مجبورم خودم تست کنم!

14. 5 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 141 1231151101 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع