• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑ ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑
    صفحه 116 از 141 نخستنخست ... 1666106114115116117118126 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,151 به 1,160 از 1401

نرم افزار

1. Top | #1

درجه : مدیر افتخاری
      بخش : نرم افزار، گرافیک و بازی اندروید | بازارچه
      شماره كاربري : 707525
      نام : سالار
      سپاس ها : 40,869
      سپاس از شما 136,062 بار در 15,765 پست
      کمک مالي به سايت: 250000 ريال
      جزئيات بيشتر

12 ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

با تشکر از همـــــکاری دوستان عزیز لطفا در اجرای قوانین هر بخش نهایت دقت رو داشته باشـــــیم تا بخشی منظم داشته باشیم با توچه به آمار بالا مراجـــعه به این بخش ها تایپیک هایی که خلاف قوانین هستن بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد

با تشکر ویژه از همکار بسیار عزیزم HOSSEIN 7 برای تدوین و تکمیل قوانین بخش :

قوانین بخش حل مشکلات نرم افزار اندروید :

» برای حل مشکلات نرم افزارهای اندرویدی، ذکر مدل گوشی، نسخه اندرویــد، نام کامل نرم افزار، نسخه (ورژن) کامل برنامه و درصورت لــزوم روت یا آنروت بودن و رام اصلی یا کاستوم بودن گوشی الزامی است.

» این تاپیک صرفا برای حل مشکلات نرم افزارهای اندرویدی است، لذا از درخواست نرم افزار، پرسيدن سوال در مورد گوشی ها و هر پرسش غیرمرتبط ديگری جدا خودداری کنید.
      درخواست های نرم افزاری خود را در تاپیک "درخواست نرم افزار اندرویــد"، سوالات و مشکلات پیرامون گوشی ها را، در تاپيک پرسش و پاسخ بخش تخصصی همان گوشی و سوالات کلی خود در مورد اندرويد را در تاپیک "پرسش و پاسخ اندرویــد" مطرح کنید.

» از زدن پست های بیهوده، پشت سر هم، تشــکر و . . . اکـیدا خودداری فــرمایید.
      در صورت ارسال این گونه پست ها با فرد خاطی طبق مقـررات برخورد خـواهد شد.

» از بیان مسائلی از برنامه ها که جزو مصــادیق مجــرمانه قرار گرفته، جدا خودداری کنید. (فیلــترشدن نرم افزارها و روش هایی برای حل این مشکل و . . .)
      درصورت مشاهده طبق مقررات با فرد خاطی برخورد خواهد شد.

» در این تاپیک به مشکلات مرتبط با بخش های گرافیک و بازی اندرویــد رسیدگی نمیشود.
      برای حل مشکلات نرم افزارهای گرافیکی (لانچر، ویجت، لایو والپیپر، تم و . . .) به تاپیک "حل مشکلات نرم افزارهای گرافیکی" و برای بازی به تاپیک "حل مشکلات بازی" مراجعه کنید.

» لطفا درصورتی که پاسخی به مشکل شما داده نشد، بعد از 48 ساعت مشکل خودتان را مجددا مطرح کنید. اگر باز هم پاسخی دریافت نکردید، لطفا دیگر مشکل خود را تکرار نکنید، در غیر اینصورت پست شما بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. ( قرار نیست تمام مشکلات راه حلی داشته باشند!)

» از قرار دادن لینک آموزش های مربوط به نرم افزار از سایت های ایرانــی دیگر جدا خودداری کنید.
      درصورت مشاهده پست مربوطه بدون اطلاع قبلی حذف و با فرد خاطی طبق مقررات برخورد خواهد شد.
      ویرایش توسط HOSSEIN 7 : 08-08-2014 در ساعت 01:28

در سایه لطف همه دوستان

ارادتمند همه دوستان موبایلستانی گل

2. Top | #1151

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 448165
      سپاس ها : 33
      سپاس از شما 48 بار در 29 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.گوشی من HTC ONE M8 هست.بیتاک روی گوشیم داشتم یه اکانتم قبلا بن شدو با یه شماره جدید اکانت ساختم که اینم بن شد(البته به علت شیطونی کردن زیاد ) حالا هرکاری میکنم دیگه نمیتونم اکانت بسازم. میگه اکانت شما بن شده حتی با اکانت یکی از دوستام هم خواستم وارد بشم بازم میگه بن شده. نه اکانت جدید میتونم بسازم نه میتونم حتی با اکانت یکی دیگه مثلا دوستم وارد بشم. رو گوشی دوستم اکانت ساختم اما وقتی میخوام وارد بشم میگه بن شده. نرم اقزار رو هم سه بار پاک کردم و از نو نصب کردم اما بازم جواب نداد. امکانش هست بیتاک ای پی گوشیم رو شناسایی کرده باشه و دیگه اجازه استفاده از بیتاک رو روی گوشی من نده؟ لطفا کمک کنید. من بدون بیتاک میمیرم. به قسمت ساپورت بیتاک هم ایمیل زدم اما جواب نداد.

3. کسب و کار

4. Top | #1152

شماره كاربري : 301164
      نام : Mohsen
      سپاس ها : 67
      سپاس از شما 34 بار در 19 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان سلام
      بچه ها کسی تو گوشی با استیکر های تلگرام مشکل داره ؟؟؟
      استیکر هارو نشون نمیده .برنامرو چند بار پاک کردم دوباره نصب کردم .جدیدترین نسخشو گرفتم ولی بازم فایده نداشت . کسی چنین مشکلی داره با این موضوع ؟؟؟
      گوشیم نوکیا x2 هست.استیکر که برام میاد نشون نمیده . اددش که میکنم از همون شکلک های معمول واتس اپ (کله ادمکه ) میاد در صورتی که اصلش چیز دیگه بوده.

5. Top | #1153

شماره كاربري : 301164
      نام : Mohsen
      سپاس ها : 67
      سپاس از شما 34 بار در 19 پست
      جزئيات بيشتر

6

دوستان سلام
      بچه ها کسی تو گوشی با استیکر های تلگرام مشکل داره ؟؟؟
      استیکر هارو نشون نمیده .برنامرو چند بار پاک کردم دوباره نصب کردم .جدیدترین نسخشو گرفتم ولی بازم فایده نداشت . کسی چنین مشکلی داره با این موضوع ؟؟؟
      گوشیم نوکیا x2 هست.استیکر که برام میاد نشون نمیده . اددش که میکنم از همون شکلک های معمول واتس اپ (کله ادمکه ) میاد در صورتی که اصلش چیز دیگه بوده.

6. Top | #1154
      ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 744944
      نام : محمدجواد
      سپاس ها : 315
      سپاس از شما 312 بار در 93 پست
      جزئيات بيشتر

خسته نباشین. اکانت من تو نرم افزار اینستاگرام در قسمت مدیریت اکانت شخصی جایی واسه آپلود عکس نداره.طبق راهنمایی نرم افزار به محل گفته شده( یه چارخونه که داخلش نقطه نقطه س) رفتم اما بازم گزینه آپلود نداره.چیکارکنم؟

Sent from my C5303 using Tapatalk
      ویرایش توسط m.j.y : 19-06-2015 در ساعت 11:49

7. Top | #1155
      ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 304981
      نام : کوروش
      سپاس ها : 6,690
      سپاس از شما 1,103 بار در 229 پست
      جزئيات بيشتر

درود

یکی از دوستان بنده در امارات یه سیم کارت خریده از اپراتور (due) . حالا اومده ایران و وقتی میخوام واتساپش رو براش فعال کنم همش میزنه برو 20 ساعت یا 30 ساعت دیگه بیا و مشکل در فعال سازی هست . میخواستم بدونم دلیلش چیه ؟
      میتونه از این باشه که توی کشور دیگه ای میخوایم فعالش کنیم . البته میگه قبلا تو ایران فعال میکردم واتساپ رو
      از وای فای هم استفاده میکنم برای فعال کردن و ....

وقتی از گوشی خودم میخوام بهش زنگ بزنم ببینم اصلا توانایی برقرار ارتباط داره یا نه یه زنه میگه المطلوب ..... " نفهمیدم چی گفت:دی" / اس ام اس هم باهاش دادم fail شد

8. Top | #1156

شماره كاربري : 107703
      سپاس ها : 132
      سپاس از شما 14 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام : دوستان من این برنامه Smart.AppLock.Premium.App.Protector.6.5.7 را دانلود کردم ولی به صورت یک فایل نصب با پسوند apk نیست !!!
      مثل اینکه نصب شده است چون پوشه و فایل های زیادی توش هست(فولدرassets و com و lib و META-INF و res و lib و فایلهای دیگری داخلشه ) حالا نمیدانم چطوری این نرم افزار ظاهرا از قبل نصب شده را به کدام مسیر در گوشی انتقال بدم. در ضمن ورژن پایین تر یک فایل بود نصبش کردم پیغام میده باید به نت وصل بشی !!!
      در صمن چطوری میتونم سامسونگ اس تری نئو ورژن 4.4 را روت کنم لینک اموزش را قرار بدین ممنون میشم.با تشکر

9. Top | #1157

شماره كاربري : 813609
      سپاس ها : 36
      سپاس از شما 22 بار در 17 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همگی دوستان.قبول باشه طاعات همگی .من گوشیم اچ تی سی وایلدفایرمعمولیه. روش hi-q mp3 rec ریختم .درست ضبط نمیکنه از 2مین 1ونیم مین ضبط میکنه.تنظیم خاصداره ؟؟؟

10. Top | #1158

درجه : مدیر افتخاری
      بخش : نرم افزار، گرافیک و بازی اندروید | بازارچه
      شماره كاربري : 707525
      نام : سالار
      سپاس ها : 40,869
      سپاس از شما 136,062 بار در 15,765 پست
      کمک مالي به سايت: 250000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ax_amiri
      با سلام : دوستان من این برنامه Smart.AppLock.Premium.App.Protector.6.5.7 را دانلود کردم ولی به صورت یک فایل نصب با پسوند apk نیست !!!
      مثل اینکه نصب شده است چون پوشه و فایل های زیادی توش هست(فولدرassets و com و lib و META-INF و res و lib و فایلهای دیگری داخلشه ) حالا نمیدانم چطوری این نرم افزار ظاهرا از قبل نصب شده را به کدام مسیر در گوشی انتقال بدم. در ضمن ورژن پایین تر یک فایل بود نصبش کردم پیغام میده باید به نت وصل بشی !!!
      در صمن چطوری میتونم سامسونگ اس تری نئو ورژن 4.4 را روت کنم لینک اموزش را قرار بدین ممنون میشم.با تشکر
      دوست عزیز اینم فایل با فرمت APK

در سایه لطف همه دوستان

ارادتمند همه دوستان موبایلستانی گل

11. 3 كاربر زير از شما ayhanlove عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #1159
      ๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑ حل مشکلات نرم افزار اندرویــد ๑۩۞۩๑

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 464040
      سپاس ها : 2,676
      سپاس از شما 3,003 بار در 963 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI4T
      سلام به همگی دوستان.قبول باشه طاعات همگی .من گوشیم اچ تی سی وایلدفایرمعمولیه. روش hi-q mp3 rec ریختم .درست ضبط نمیکنه از 2مین 1ونیم مین ضبط میکنه.تنظیم خاصداره ؟؟؟
      با این کار کردم
      اما بهتره easy voice recorder pro نصب کنید و در تنظیمات ضبط گزینه ی sound encoding روی high باشه
      مسیر ذخیره ی فایل رو هم از روی حافظه ی داخلی تغییر ندین

13. Top | #1160

شماره كاربري : 107703
      سپاس ها : 132
      سپاس از شما 14 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام و عرض خسته نباشید : دوستان چندین نرم افزار تا به حال دانلود کرده ام که هیچکدام یک فایل نصبی apk نیستند . به عنوان مثال این تقویم
      تقویم شمسی، قمری، میلادی اوقات شرعی سال 94
      نرم افزار دانلود شده شامل فولدر و فایلهایی مانند تصویر است لطفا راهنمایی کنید در کدام مسیر و فولدر در گوشی باید کپی اش بکنم که کار بکنه . با تشکر و سپاس
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: F_032.jpg
مشاهده: 5
حجم: 11.8 کیلو بایت  

توضیحاتی درباره این موضوع