• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

بخش عمومی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 201458
      نام : آرش
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 476 بار در 126 پست
      جزئيات بيشتر

9 تجربیات و ابهاماتی درباره برنامه بازار (Bazaar)

سلام
      همتون با برنامه بازار که یه مارکت ایرانی اندروید هست آشنایی دارین اما من چندتا نکته رو متوجه شدم که عرض میکنم:
      یه برنامه خریدم آموزش زبان بود اما موقع نصب دیدم نیاز به دسترسی به اینترنت و دوربین و کنتاکت ها داره , نمیدونم برنامه آموزشی رو چیکار به این دسترسی ها؟
      الان برید آخرین ورژن ویــچــت و فــیــســبــوک رو چک کنید هم توی پلی استور هم توی بازار , همشون حجمشون بیشتره از برنامه ای که تو پلی استوره (واسه بعضی از برنامه های مشهور دیگه هم همین قضیه صادقه)
      یه چیز دیگه هم هست مثلا اگه آخرین ورژن منتشر شده ویــچــت توی گوگل پلی 5.1.360 باشه اما توی بازار 5.1.361 هست فــیــســبــوک هم همینجوره کلا ورژنی که بازار گذاشته خیلی بالاتر از ورژن گوگل پلی هس , الان هیچ شرکت و توسعه دهنده ای نمیاد لینک مستقیم دانلود برنامشو توی سایتش بزاره همشون لینک میدن به گوگل پلی که هم تعداد دانلود بره بالا و بازخورد بگیرن و امتیاز بگیرن و این براشون اعتبار حساب میشه , پس مرجع بازار هم همون برنامه های گوگل پلی هست حالا من نمیدونم چرا ورژنی که بازار داره بالاتره و هی پیام بروزرسانی میده
      اگه نظرات کاربرا رو هم بخونید دوتا نکته میبینید یکی اینکه بعضیا گفتن آنتی ویروس گوشیم به بعضی برنامه ها گیر میده , بعضی هم گفتن مثلا بعد از آپدیت Line به ورژن جدید برنامه از کار افتاده , خب از اسم آپدیت معلومه یعنی به روز رسانی و رفع نواقص نه اینکه برنامه ای که روی فلان گوشی کار میکرده الان با اپدیت دیگه کار نکنه
      اینا رو گفتم که اینو بگم که به نظرم بازار داره بعضی برنامه ها رو دستکاری میکنه

اینا همش تجربیات و نظرات منه خوشحال میشم اگه کسی نظری در رابطه با رد یا تایید حرفام داره بشنوم

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 198911
      نام : کاک شاهرخ
      سپاس ها : 21,945
      سپاس از شما 48,006 بار در 7,295 پست
      جزئيات بيشتر

ببین دوست من...من یه برنامه ایرانی که نمیخوام اسمش رو ببرم رو از بازار دانلود کردم...که متاسفانه تو ساعات شبانه وایرلس رو متصل میکرد و دیتا سند و رسیو میکرد...

منم کنجکاو شدم ببینم داره چیکار میکنه....واسه همین یه بیت دیفندر که اتفاقا نمایندگیش پایین پاساژ خودمون هست رو گرفتم با مبلغ 25 هزار تومان بابت لایسنس 1 ساله اون دادم که قویترین آنتی ویروس و دیفندر هستش به نظرم..

بلافاصله یه این برنامه گیر داد و اون رو یه برنامه جاسوسی اعلام کرد و یه آدرس اینترنتی هم داد که دیتا رو ظاهرا به اون جا منتقل میکنه...کلا من زیاد پیگیرش نشدم ولی خوب مشخص بود که یه برنامه جاسوسی تحت اندروید هستش..

اتفاقا تو برنامه بازار به خیلی از برنامه های رایگان گیر میده و اون ها رو تروجان شناسایی میکنه...حتی حتی نسخه تانگو رو هم شدیدا ویروسی اعلام میکنه و اصلا اجازه نصبش رو نمیده...

خلاصه مواظب باشید..ارسال اس ام اس و مخاطبهاتون کلا سر جمع 100000 تا هم باشه 1 مگ نمیشه و خیلی راحت میشه تو یه فایل غیر قابل شناسایی فرستاده بشه...

بهرحال اندروید پر هستش از تروجان...تقریبا 50 درصد برنامه های بازار تروجان مطلق هستن و لاغیر...توصیه من دانلود نسخه های کرک شده از سایتهای ایرانی هستش...که حتی آنتی ویروس هم بهشون گیر نمیده...

4. Top | #3

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مولتی مدیا
      شماره كاربري : 78819
      نام : سید علی
      سپاس ها : 4,385
      سپاس از شما 15,242 بار در 3,516 پست
      جزئيات بيشتر

من از مارکت های دیگه استفاده می کنم ولی بازار اپدیت تره 1 نرم افزار داشتم که نیاز به اپدیت داشت فقط تو بازار اپدیتش اومده بود

5. 7 كاربر زير از شما ALFEX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 661950
      نام : فردین
      سپاس ها : 14,177
      سپاس از شما 8,169 بار در 1,835 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان

اگه از من میشنوید بازار دیگه مارکت نیس شده دست فروش های کنار کوچه خیابان اصلا به درد نمیخوره من چند ماهه که اصلا روی گوشیم بازار ندارم

بهترین و به روز ترین مارکت ایرانی پلازا عالی روان خوشگل همیشه هم اپدیته و من منبع مارکت پلازا رو هم دارم هرکی خواست بگه بهش بدم

بهترین سایت ایرانی که میتونین از اون برنامه های فول کرک پولی رو بگیرین
      apktops.ir هستش واقعا عالیه برین یه سری بزنین متوجه میشین

از بین مارکت های خارجی هم میتونین
      Blackmart و mobogenie استفاده کنین که این ها هم عالی هستن

7. 17 كاربر زير از شما fardin17 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 55806
      سپاس ها : 48
      سپاس از شما 94 بار در 44 پست
      جزئيات بيشتر

منم به بازار شک کردم و از گوشیم خیلی وقت پیش پاکش کزدم

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

9. Top | #6

شماره كاربري : 786463
      سپاس ها : 176
      سپاس از شما 514 بار در 98 پست
      جزئيات بيشتر

بهترین نرم افزار مایکت فارسی هست . بازار هم خوبه.

10. Top | #7

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 747090
      نام : هادی
      سپاس ها : 624
      سپاس از شما 1,131 بار در 441 پست
      جزئيات بيشتر

1+

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

11. Top | #8

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 134202
      سپاس ها : 36
      سپاس از شما 338 بار در 69 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من هم دقیقا همین سوال برام پیش اومده.
      یه سری برنامه ها رو از استور گوگل دانلود کردم، بعد متوجه شدم تو پلازا یا بازار ورژن جدیدترش موجوده!
      چرا؟ سرچ هم کردم اما به نتیجه نرسیدم! همشون تروجانه؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

12. Top | #9

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 656590
      سپاس ها : 390
      سپاس از شما 213 بار در 144 پست
      جزئيات بيشتر

میگن(شایعه) که این ورژنهای بالاتر ورژنهای بتا و آزمایشی هستن.الان ورژنی که فروشگاه اپتوید برای واتس اپ ارایه میده از ورژن واتس اپ در فروشگاه گوگل بالاتره!
      درصورت امکان،فروشگاه گوگل پلی تنها مرجع معتبر هست.

Sent from my K00E using Tapatalk

13. Top | #10

شماره كاربري : 29978
      نام : رضا
      سپاس ها : 3,463
      سپاس از شما 390 بار در 133 پست
      جزئيات بيشتر

من هم خیلی وقته که بازار رو روی گوشی نصب نکردم و به همه ی دوستان و آشنایان هم گفتم این کار رو نکنند .
      پرمیشن هایی که این برنامه موقع نصب می خواد خیلی بیشتر از حد نیازش هست ، حتی دسترسی به لوکیشن رو هم می خواد ، به نظر من هم بازار یک برنامه جاسوسی هست .
      این برنامه همیشه در سیستم در حال اجرا هست ، حتی وقتی Force Close هم میشه باز هم بعد از چند لحظه دوباره اجرا می شه ، این مورد همچنین بابت استفاده از رم و سی پی یو علاوه بر کند کردن گوشی موجب مصرف بیشتر باتری می شه .
      پیشنهاد من اینه که برنامه های شبکه های اجتماعی مثل تانگو ، وایبر ، فیس بوک و ... رو مستقیما از گوگل پلی بگیرید و از هیچ منبع دیگه ای استفاده نکنید .
      برای بقیه اپ ها هم از Apktops می شه استفاده کرد
      موفق باشید .

14. 2 كاربر زير از شما SX1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع