× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

Networks & Modems

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : HTC One & Butterfly Family | Other Devices
    شماره كاربري : 739908
    نام : احسان
    سپاس ها : 8,493
    سپاس از شما 26,910 بار در 5,281 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض [تاپیک مرجع] پرسش و پاسخ مسائل مربوط به شبکه و مودم

در این تاپیک میتونید سوالات خودتون رو در زمینه شبکه و مسایل مربوط به مودم(مشکلات،مشاوره برای خرید و...) مطرح کنید

2. 4 كاربر زير از شما ™LEO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 620244
    نام : محمد
    سپاس ها : 43
    سپاس از شما 46 بار در 27 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض درخواست راهنمایی

با سلام خدمت دوستان گرامی

آیا مودم ADSL وایرلس در حدود 100 تومانی داریم که بتواند بدون اینکه کامپیوتر روشن باشد و به سیستم وصل باشد خود مودم به صورت مستقل دیوایس هایی که به مودم وصل هستند رو برای هر دیوایس محدودیت در ترافیک اینترنت قرار دهد . در صورت وجود مدل هایی متفاوتی از مارک Dlink یا TPlink یا zyxelرا معرفی نمایید .

برای مثال :اینترنتی با سرعت یک مگ داریم و به مودم تعریف نماییم که اگر با وایرلس لپ تاپ یا گوشی به مودم وصل شدیم ترافیک لپ تاپ یا گوشی حداکثر در 128 کیلو قرار دهد و و بیشتر از اون اجازه ندهد و محدودیت در ترافیک را اعمال نماید.

4. كاربران زير از شما araan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط araan
    با سلام خدمت دوستان گرامی

آیا مودم ADSL وایرلس در حدود 100 تومانی داریم که بتواند بدون اینکه کامپیوتر روشن باشد و به سیستم وصل باشد خود مودم به صورت مستقل دیوایس هایی که به مودم وصل هستند رو برای هر دیوایس محدودیت در ترافیک اینترنت قرار دهد . در صورت وجود مدل هایی متفاوتی از مارک Dlink یا TPlink یا zyxelرا معرفی نمایید .

برای مثال :اینترنتی با سرعت یک مگ داریم و به مودم تعریف نماییم که اگر با وایرلس لپ تاپ یا گوشی به مودم وصل شدیم ترافیک لپ تاپ یا گوشی حداکثر در 128 کیلو قرار دهد و و بیشتر از اون اجازه ندهد و محدودیت در ترافیک را اعمال نماید.
    این قابلیت اسمش IP QoS – Efficient Bandwidth Control هست که 70 درصد مودم ها دارن.
    با افزایش بودجه میتونید مودم tp-link 8968 ورژن 2 رو بخرید.این مودم این قابلیت رو داره.حدودا 110-130 تومن هست

6. 5 كاربر زير از شما ™LEO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 620244
    نام : محمد
    سپاس ها : 43
    سپاس از شما 46 بار در 27 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™LEO
    این قابلیت اسمش IP QoS – Efficient Bandwidth Control هست که 70 درصد مودم ها دارن.
    با افزایش بودجه میتونید مودم tp-link 8968 ورژن 2 رو بخرید.این مودم این قابلیت رو داره.حدودا 110-130 تومن هست

ممنون آقا احسان

متاسفانه پست شما را بعد از خرید مودم D-Link دیدم . مدل مودم من 2750U می باشد حالا تو این مدل یه همچنین ویژگی وجود دارد یا نه؟

8. 2 كاربر زير از شما araan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط araan
    ممنون آقا احسان

متاسفانه پست شما را بعد از خرید مودم D-Link دیدم . مدل مودم من 2750U می باشد حالا تو این مدل یه همچنین ویژگی وجود دارد یا نه؟
    به احتمال 95 درصد نداره چون منم توی مشخصاتش ندیدم.
    فکر نمیکنم داشته باشه

10. 3 كاربر زير از شما ™LEO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 353761
    سپاس ها : 219
    سپاس از شما 191 بار در 86 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیز و بزرگوار نماز و روزه هاتون قبول باشه
    من به مودم بی سیم از مخابرات گرفتم به مگ اکثر مواقع با گوشی وصل میشم اوایل سرعتش خیلی خوب بود تو ترافیک شبانه با موبایل تو 5 ساعت با نرم افزار ADM هزار و دویست مگابایت دانلود کردم ولی بعد دو سه روز کند شد و هر روز کندتر از دیروز اول گفتم شاید شب به علت رایگان بودن شلوغ شده و سرعت پایینه ولی تو روز هم اینطوری بود با همه نرم افزاری هم امتحان کردم حتی تو آپديت نرم افزارا با بازار و موبوجین هم سرعت خیلی پایین بود ده مگابایت رو تو به ساعت دانلود کرد!!!!!!ولی با سامسونگ اپس خیلی سریع برنامه دانلود و آپديت پیشه حالا خواستم بدونم مشکل چه چرا اینطور شده راهی برای حلش هست
    ببخشید طولانی شد از لطف تون ممنون

12. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 135529
    سپاس ها : 833
    سپاس از شما 346 بار در 158 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    دوستان من یه مودم می خوام که علاوه بر قابلیت کنترل بر سرعت و پهنای باند دستگاه های وایرلس های متصل به مودم ، قابلیت دانلود بدون کامپیوتر رو هم داشته باشه واگه بتونه 3G , 4G رو هم ساپورت کنه که عالی میشه . ارزونترین مدل و برند چیه؟ راستی برای استریم فیلمهای HD هم مشکلی نداشته باشه .

13. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط opticman
    سلام
    دوستان من یه مودم می خوام که علاوه بر قابلیت کنترل بر سرعت و پهنای باند دستگاه های وایرلس های متصل به مودم ، قابلیت دانلود بدون کامپیوتر رو هم داشته باشه واگه بتونه 3G , 4G رو هم ساپورت کنه که عالی میشه . ارزونترین مدل و برند چیه؟ راستی برای استریم فیلمهای HD هم مشکلی نداشته باشه .
    ماشالله شما همه چیز رو با هم میخواین
    این مودم رو مشخصاتش رو ببینسد چطوره
    Asus DSL N55U

14. كاربران زير از شما ™LEO عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع