• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

Tools › نرم افزارهای سیستمی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 138149
      سپاس ها : 96,819
      سپاس از شما 28,193 بار در 3,748 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض ICE Unlock Fingerprint Secure v1.0.66 | آنلاک کردن و باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت! (Tools)

ICE Unlock Fingerprint Secure v1.0.66

نیازمند اندروید 4.0 و بالاتر

امتیاز در مارکت: 3.4

آنلاک کردن و باز کردن قفل گوشی تنها با اثر انگشت بدون نیاز به داشتن سنسور اثر انگشت!

این برنامه فقط به یک دوربین برای عکس گرفتن از اثر انگشت شما نیاز دارد
      برخلاف برنامه های دیگه که جنبه سرگرمی دارند، این برنامه واقعا کار میکنه

روش کار به این صورت هست:

در ابتدای اجرای برنامه از شما پین کدی درخواست میکنه تا درصورت بروز هرگونه مشکل قادر به آنلاک کردن گوشی خودتون باشید
      حالا انگشت خودتون رو در فاصله 7 تا 13 سانتی متری از دوربین گوشی قرار بدید
      بر روی صفحه لمس کنید تا از اثر انگشتتون عکس گرفته بشه
      درصورتی که تصویر ثبت شده مناسب نبود با زدن گزینه reshoot مجددا از اثر انگشت خودتون عکس بگیرید
      درغیر اینصورت (مناسب بودن عکس گرفته شده) Verify Fingerprint رو انتخاب کرده و اثر انگشت خودتون رو تایید کنید
      درصورت تایید اثر انگشت، مراحل شناساندن اثر انگشت به اتمام میرسه و بعد از اون میتونید گوشی خودتون رو با اثر انگشت خودتون باز کنید

نکته: در نسخه های 4.1.2 و پایین تر سیستم عامل اندروید، لازم است تنظمیات امنیتی لاک اسکرین بر روی None قرار بگیرد

توجه: اثر انگشت شما به هیچ وجه در اختیار سازندگان برنامه و یا دولت ها قرار نمیگیرد!

توجه: این برنامه به دوربین پشتی همراه با فلش و قابلیت فوکوس خودکار نیازمند است، در نتیجه این برنامه با دوربین هایی که قابلیت فوکوس بر روی انگشت ها ندارند، سازگار نیست!

تغییرات:

• رفع مشکل اجرا شدن برنامه درصورتی که نباید اجرا میشد!

برای نمایش یا مخفی کردن متن زیر، اینجا را کلیک کنید

کد:
      ICE Unlock is a real fingerprint lock screen that locks and unlocks your mobile device securely.
      Most other lock screens don't actually use biometrics to unlock your device. They are just for fun. ICE Unlock is a true biometric lock screen solution.

ICE Unlock is powered by ONYX which allows users to take a picture of their fingerprint using the existing camera. No additional hardware or scanner needed.

ICE Unlock places the power of identity control back where it belongs -- in the hands of the consumer. Pictures of your finger are turned into a template using our proprietary process and then the picture is immediately destroyed. Moreover, fingerprint templates are not transmitted to DFT or any other entity (government or otherwise). The template is stored only within the private application accessible only storage area, meaning it can only be accessed by ICE Unlock.

Quote from Tom's Guide: "Bitdefender's Clueful app, which rates the privacy risks of apps installed to your phone, gives ICE Unlock a "low risk" application, which means it has far less access to your phone's functions than apps such as ........ or Twitter."

USING THE APP - The user places their finger into the rear facing camera field of view. Then, take a picture by tapping the screen and ICE (Identity Control Essentials) UNLOCK processes and matches the image and unlocks your phone.
      FINALLY. TRUE BIOMETRIC SECURITY FOR ANDROID DEVICES .
      ICE Unlock allows you to securely unlock your Android phone or tablet by authenticating with your fingerprint. Using the rear-facing camera on your phone or device, your fingerprint is converted into a template, encrypted, and stored in the secure layer of your mobile device allowing you, and only you, access.

YOUR FINGERPRINT IMAGE ISN'T STORED ANYWHERE.
      When your fingerprint is converted into the template, the image of your fingerprint is immediately discarded. The data stored on your device cannot be used to reverse-engineer your fingerprint.

THE TECHNOLOGY IN ICE UNLOCK REALLY WORKS.
      Unlike almost every other “fingerprint authentication” app we found on the Android Play Store, ICE Unlock actually does what it promises. It isn’t a hoax. It isn’t meant to “fool your friends.” It’s not a fun screensaver. It’s for people who want nothing less than TRUE biometric authentication.

TOUCHLESS FINGERPRINT AUTHENTICATION JUST WORKS BETTER!
      Touch-based sensors, like the one on the iPhone 5s, aren’t as accurate, are subject to wear and tear, and have a tendency to distort your fingerprint due to the pressure applied. The touchless ONYX technology used in ICE Unlock can provide higher levels of accuracy than required by the U. S. Federal Bureau of Investigation.

ICE Unlock – THE FIRST MOBILE APP BUILT ON THE ONYX AUTHENTICATION ENGINE.
      The ONYX Engine is what does all of the behind the scenes processing, encoding, and matching for ICE Unlock. Designed to run mobile, touchless, fingerprint authentication on Android, iPhone/iPad, and Windows mobile devices to bring biometric security to enterprises, ONYX shows its flexibility by also powering applications like ICE Unlock.

- If you are requesting support please include the model of your mobile device.

* ICE Unlock currently has some known workarounds due to the way android devices handle lock screens . ICE Unlock is not intended to be used as a sole source of security. If you require an extremely high level of security we recommend you additionally implement other security measures such as the pin, pattern, voice, or facial recognition lock screens native to the android operating system.

*ICE Unlock requires users running Android versions 4.1.2 and lower to select a "Lock Screen" setting other than "None".
      To learn more about ICE Unlock, please go to http://www.diamondfortress.com/the-app.
      For more information about ONYX, see http://diamondfortress.com.
      Please like us on .........

What's New
      ** NOTE: ICE Unlock requires a rear-facing camera with flash, and the camera has to be able to focus on your finger. Many devices that do not focus on close objects do not work with ICE Unlock, and are marked not compatible.

**Due to the removal of permissions, the app may have to be re-installed to work correctly on update to version 1.0.64 and higher
      -v1.0.66

Fixed issues where ICE Unlock launched when it wasn't supposed to launch.

پ.ن:
      برنامه تست شده و بخوبی کار میکنه!
      حتی وقتی دستم عرق کرده بود، اثر انگشتم رو نشناخت!

ICE Unlock Fingerprint Secure v1.0.66
      Size: 8.03 MB

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image (1).jpg
مشاهده: 247
حجم: 18.0 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image (2).jpg
مشاهده: 241
حجم: 50.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image (3).jpg
مشاهده: 252
حجم: 50.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: image.png
مشاهده: 246
حجم: 12.5 کیلو بایت  

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 216392
      سپاس ها : 6
      سپاس از شما 14 بار در 8 پست
      جزئيات بيشتر

سلام ممنون بابت این برنامه ولی برای من کار نکرد گوشی ام HTCONEهست

4. Top | #3

شماره كاربري : 121683
      نام : arash06
      سپاس ها : 3,904
      سپاس از شما 3,763 بار در 1,237 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

اینو از play store گوگل گرفتم کار میکنه ولی بگیر نگیر داره !!!

البته اینم بگم که با توجه به اینکه از فلاش هم استفاده میکنه (فلاش روشن میشه واسه فوکوس) مصرف باتریش نسبتا بالاست!!!

5. 2 كاربر زير از شما new.man06 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط asia2003
      سلام ممنون بابت این برنامه ولی برای من کار نکرد گوشی ام HTCONEهست
      سلام

دوستان عزیز لطفا هر مشکلی بوجود میاد واضح بیان کنید!

اینکه کار نکرد یعنی چی؟!
      برنامه اجرا نمیشه؟
      برنامه ارور میده؟
      اثر انگشت شناسایی نمیشه؟

لطفا اگه دنبال جواب هستید، مشکلتون رو دقیق مطرح کنید

(دلیلی نداره روی HTC One کار نکنه!)

نقل قول نوشته اصلی توسط new.man06
      سلام

اینو از play store گوگل گرفتم کار میکنه ولی بگیر نگیر داره !!!

البته اینم بگم که با توجه به اینکه از فلاش هم استفاده میکنه (فلاش روشن میشه واسه فوکوس) مصرف باتریش نسبتا بالاست!!!
      سلام

من هم دقیقا فایل رو مستقیم از خود گوگل پلی دانلود کردم (!!) و بعد از تست واسه دانلود گذاشتم

فقط من یه مشکلی دارم، اثر انگشت بقیه انگشت هام رو نمیشناسه، حتما باید با همون انگشت اولی که بهش تعریف کردم، قفل رو باز کنم
      خوب که دقت کردم دیدم اثر انگشت انگشت هام شبیه هم نیست!!!!
      بیچاره حق داشته

ضمنا فکر نکنم روشن شدن 3، 4 ثانیه ای فلش اینقدر که شما میگی روی باتری تاثیر داشته باشه!!
      روشن شدن فلاش واسه فوکوس نیست، واسه مشخص تر شدن شیارهای سر انگشت هست

اگه فاصله با دوربین رعایت شده باشه و انگشت ها هم تغییری توشون داده نشه (مثلا عرق کردن دست که تو پست اول هم گفتم، زخم شدن و . . .) و ترجیحا از همون انگشت ابتدایی هم واسه آنلاک کردن استفاده بشه، نباید مشکلی بوجود بیاد

انگشتتون خرابه!!

البته اینم بگم این برنامه در ابتدای راه خودشه و مسلما در آینده بهبودهای زیادی خواهد داشت

7. 7 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

شماره كاربري : 121683
      نام : arash06
      سپاس ها : 3,904
      سپاس از شما 3,763 بار در 1,237 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HOSSEIN 7

سلام

من هم دقیقا فایل رو مستقیم از خود گوگل پلی دانلود کردم (!!) و بعد از تست واسه دانلود گذاشتم

فقط من یه مشکلی دارم، اثر انگشت بقیه انگشت هام رو نمیشناسه، حتما باید با همون انگشت اولی که بهش تعریف کردم، قفل رو باز کنم
      خوب که دقت کردم دیدم اثر انگشت انگشت هام شبیه هم نیست!!!!
      بیچاره حق داشته

ضمنا فکر نکنم روشن شدن 3، 4 ثانیه ای فلش اینقدر که شما میگی روی باتری تاثیر داشته باشه!!
      روشن شدن فلاش واسه فوکوس نیست، واسه مشخص تر شدن شیارهای سر انگشت هست

اگه فاصله با دوربین رعایت شده باشه و انگشت ها هم تغییری توشون داده نشه (مثلا عرق کردن دست که تو پست اول هم گفتم، زخم شدن و . . .) و ترجیحا از همون انگشت ابتدایی هم واسه آنلاک کردن استفاده بشه، نباید مشکلی بوجود بیاد

انگشتتون خرابه!!

البته اینم بگم این برنامه در ابتدای راه خودشه و مسلما در آینده بهبودهای زیادی خواهد داشت
      منظورم این بود که از اینجا فایلشو نگرفتم وگرنه ورژنش که یکیه فرقی نداره !!!

مگه فلاش روشن میشه واسه فوکوس بهتر روی اثر انگشت نیست؟ پس واسه فوکوسه دیگه !!! من باید مینوشتم فوکوس بهتر که یادم رفت !!!
      البته اگه انگشتتو دقیقا همون جایی بگیری که باید بگیری و مشکل فوکوس نکردن به نزدیکی یا دوری ( نسبت به الگویی که اول میگیره ) پیش نیاد و درست فوکوس بشه و ... اونوقت درسته به سرعت فلاش خاموش میشه و مصرف اونچنانی نداره ولی همون طور که گفتم حداقل واسه من بگیر نگیر داره و بعضی اوقات اذیت میکنه!

9. 2 كاربر زير از شما new.man06 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط new.man06
      منظورم این بود که از اینجا فایلشو نگرفتم وگرنه ورژنش که یکیه فرقی نداره !!!

مگه فلاش روشن میشه واسه فوکوس بهتر روی اثر انگشت نیست؟ پس واسه فوکوسه دیگه !!! من باید مینوشتم فوکوس بهتر که یادم رفت !!!
      البته اگه انگشتتو دقیقا همون جایی بگیری که باید بگیری و مشکل فوکوس نکردن به نزدیکی یا دوری ( نسبت به الگویی که اول میگیره ) پیش نیاد و درست فوکوس بشه و ... اونوقت درسته به سرعت فلاش خاموش میشه و مصرف اونچنانی نداره ولی همون طور که گفتم حداقل واسه من بگیر نگیر داره و بعضی اوقات اذیت میکنه!
      فرقی نمیکنه از کجا دانلود کردید، چون من هم از گوگل پلی گرفتم، پس هر دو تا در واقع یکی اند!! (اگه ورژن هاشون هم یکی باشه)

وقتی میشد گفت واسه فوکوس کردنه که نور کافی و مناسب واسه فوکوس کردن فراهم نباشه ولی تو نور کافی هم فلاش روشن میشه و این هم بخاطر اینه که شیارها و اون ناهمواری های سر انگشت واضح تر تو عکس بیفتن
      بگذریم . . .

در کل فقط اولش جذابیت داره و به قول شما بعضی وقتا هم قاطی میکنه
      مثلا گوشی رو آنلاک میکردم ولی اصلا ازم اثر انگشت نمیخواست!!

همونطور که گفتم هنوز نسخه های ابتداییه برنامه هست، حالا حالاها کار داره تا مناسب استفاده باشه
      من که عـــــطایش را به لـــــــقایش بخشیدم!

11. 5 كاربر زير از شما HOSSEIN 7 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 156508
      نام : Cherik
      سپاس ها : 4,697
      سپاس از شما 1,039 بار در 369 پست
      جزئيات بيشتر

واسه ممنون عین بنز کار کرد.نوت 3

13. كاربران زير از شما behzad00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع