× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 304970
    سپاس ها : 62
    سپاس از شما 21 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض راهنمای برای خرید گوشی بین z1 htc one max note 3

با سلام خدمت دوستان گرامی و تبریک سال نو و خسته نباشید خدمتون بابت سایت خوبتون من یه گوشی می تا رنج قیمتی 1900 2
    چیزایی که می خوام خوب باشه اول صفحه نمایشش چون بیشتر عادت دارم فیلم سریال تو گوشی بیبینم
    دوم اینکه دوربینش خوب باشه یعنی عالی باشه
    زیادم اهل بازی اینا نیستم
    ولی برنامه یا بازی خوب اجرا کنه
    باطریشم خوب باشه لا اقل 1 روز نگه داره
    در مورد آپ دیتشم و ساپورت نرم افزاری از طرف سامسونگ و اچ تی سی یا سونی خوب باشه
    ییعنی نشه تو این رنج قیمت بیام بگیرم 1.5 2 سال دیگه
    ممنون میشم سریعتر دوستان بزرگوار پاسخ بدهند چون تا اخر هفته قرار بگیرم
    من عذر خواهی می کنم اشتباهی تو قسمت تبلت اینو گذاشتم

2. 4 كاربر زير از شما kouhsar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #11

شماره كاربري : 304970
    سپاس ها : 62
    سپاس از شما 21 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

بازم ممنون ولی خوب اگر صبر کنم تا چند وقت در حدود note 3 میاد پایین z2 آیا می ارزه و سوال بعدی اینکه اگر بخوام بخرم الان بین دو مدل 9000 و 9005 کدوم بهتره ؟

4. كاربران زير از شما kouhsar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 298955
    نام : rEzA
    سپاس ها : 14,491
    سپاس از شما 13,512 بار در 3,979 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kouhsar
    بازم ممنون ولی خوب اگر صبر کنم تا چند وقت در حدود note 3 میاد پایین z2 آیا می ارزه و سوال بعدی اینکه اگر بخوام بخرم الان بین دو مدل 9000 و 9005 کدوم بهتره ؟
    خواهش
    اره زد2پردازندش یه نسل جدیدتره.گوشی کلا یه نسل جدیدتر حساب میشه و ساپورت بهتری خواهد داشت
    دوربین بهتری داره.باتری هم گویا بسیار خوب نگه میداره
    البته نوت3 هم گزینه خوبیه بازم میگم
    بین این دو 9005 بهتر میدونم.اگزینوس هنوز با اسنپ دراگون با تجربه فاصله داره
    4کی اگه اشتباه نکنم در مدل 9005 هست
    و این مدل کمتر داغ میکنه و مصرف باتری بهتری داره

6. 3 كاربر زير از شما reza0421 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #13

شماره كاربري : 813957
    نام : komes
    سپاس ها : 17
    سپاس از شما 66 بار در 28 پست
    جزئيات بيشتر

نوت 3 کار کردم خوشم نیمود بدنش خیلی بد بود
    سرعتش خیلی خیلی خیلی کمه وقتی برنامه ها رو پشت سر هم باز میکردی
    حالا من میخوام از z1 یا g2 بگم
    بزار یه توضیح کلی برات بدم و مزایا و معایب جفتشون بهت بگم
    ببین عزیز از لحاظ سخت افزار که هر 2 تا گوشی در یک سطح هستن و نمیشه گفت که کدوم بهتره!
    از لحاظ رابط کاربری هم که کاملا سلیقه ایه و بستگی به خودت داره.رابط کاربری LG رنگ و بارنگ تره و رابط کاربری sony هم شیک و سنگین هستش و به قول معروف کلاسیک تره!
    توی دوربین هم هر دو گوشی راضی کننده هستن...کیفیت عکس هایی که با z1 ثبت میشه بهتره ولی G2 توی فیلم برداری بهتره!
    در کل قدرت اسپیکر z1 یه ذره بیشتره و در عوض باتری G2 عملکرد بهتری داره و شرایط مختلف!
    درمورد صفحه نمایش هم که باید بگم کیفیت صفحه نمایش G2 یه سرو گردن بالاتره و رنگ ها رو با نشاط تر و با کیفیت تر نشون میده.
    در کل از نظر ظاهر و طراحی z1 بهتره و شیک تره و همینطور یه برتری دیگه هم نسبت به G2 داره و اونم مقاومت در برابر آب و ضربه هستش
    z1 یکی از بهترین دوربین ها رو داره که نوت 3 و جی 2 اصلا همچین دوربینی ندارند
    این مورد هم رو یادتون باشه که هیچوقت توی خرید یک موبایل، با مقایسه کردن اون‌ها گزینه‌های خوبتون رو از انتخاباتون حذف نکنید!
    نکسوس5، مدل بسیار خوبی برای شما هست. شما با ظاهر جی2 کنار نمیاید، و زد1 هم براتون مشکلاتی داره. اما نکسوس5 علاوه بر زیبایی، خوش دستی جی2 و حتی بیشتر هم داره. اندروید خام ارائه میده و شدیداً سریع تر از جی2 هست. پشتیبانی بسیار قوی تری داره، بدنش رو دو بار تکرار میکنم چون مورد مهمی هست.
    نمایشگرش هم، برتری هایی داره. تنها مشکلش اینه اگه کاربر خیلی خیلی پرمصرف باشید، باتریش به اون صورت یاری نمیکنه اما در حالت عادی، مشکلی نیست.

8. كاربران زير از شما komeils عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع