× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 556218
    نام : سورنا
    سپاس ها : 105
    سپاس از شما 29 بار در 19 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض راهنمایی برای خرید گوشی با سیستم عامل اندروید بین 500 تا 600

اولویت هام برای یه گوشی خوب :
    1)هنگ و داغ نکنه
    2) تو اجرای برنامه ها سرعت بالایی داشته باشه مخصوصا سر اجرای برنامه های همزمان
    3)باتریش عمر نسبتا خوبی داشته باشه
    4)کیفیت صفحه تصویرش خوب و شفاف باشه

تنها گوشی خوبی که تا حالا تو این رنج قیمت پیدا کردم هوایی جی 610 (البته اگه هوایی سخت افزار خوبی باشه)هستش
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    مرسی

2. 2 كاربر زير از شما anzalichi181 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    گروه : مشاوره
    شماره كاربري : 690135
    سپاس ها : 3,500
    سپاس از شما 3,904 بار در 1,117 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط anzalichi181
    اولویت هام برای یه گوشی خوب :
    1)هنگ و داغ نکنه
    2) تو اجرای برنامه ها سرعت بالایی داشته باشه مخصوصا سر اجرای برنامه های همزمان
    3)باتریش عمر نسبتا خوبی داشته باشه
    4)کیفیت صفحه تصویرش خوب و شفاف باشه

تنها گوشی خوبی که تا حالا تو این رنج قیمت پیدا کردم هوایی جی 610 (البته اگه هوایی سخت افزار خوبی باشه)هستش
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    مرسی
    بنظر منم همون جی610 خوبه
    سخت افزار چهارهسته ای
    رم1 گیگ
    صفحه نمایش 5 اینچ باکیفیت

ولی میتونید به اکسپریا ال هم فکرکنید که گزینه خوبیه ولی کیفیت صفحه نمایشش به جی610 نمیرسه

Sent from my C6603 using Tapatalk

4. 5 كاربر زير از شما M.i.L.@.D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

شماره كاربري : 298955
    نام : rEzA
    سپاس ها : 14,491
    سپاس از شما 13,512 بار در 3,979 پست
    جزئيات بيشتر

نظرمن هم جی 610 هواوی هست
    صفه نمایش با کیفیت
    سحت افزار خوب
    باتری مناسب

6. 4 كاربر زير از شما reza0421 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 423338
    نام : مهدی
    سپاس ها : 20,791
    سپاس از شما 48,201 بار در 9,883 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من هم تو این بذزه قیمتی بهترین گزینه هواوی جی۶۱۰ هست.
    واقعا نسبت به قیمت امکانات خوبی داره چهار هسته ای هست با رم ۱ گیگ که بخوبی از پس سنگین ترین بازی ها بر میاد.
    صفحه نمایش بزرگ و مناسبی داره
    دوربین ۵
    و...

8. 5 كاربر زير از شما PARS M عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

شماره كاربري : 756216
    نام : .:: محمد ::.
    سپاس ها : 17,187
    سپاس از شما 7,042 بار در 2,076 پست
    جزئيات بيشتر

منم با دوستان موافقم
    جی 610
    صفحه نمایش ۵ اینچ با کیفیت خوب
    سخت افزار قوی
    دوربین متوسط
    باطری خوب
    کیفیت ساخت مناسب

Sent from my LT25i using Tapatalk

10. 5 كاربر زير از شما black 3un عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

ممنون از دوستانی که لطف کردن و راهنماییم کردن.مرسی از همتون
    دوستان مشخصات این گوشی تو این رنج قیمت خیلی خوبه ولی وقتی تو تاپیک های مربوط به این گوشی رفتم به نکته برخوردم (البته شاید بخاطر عدم آشنایی من به سیستم عامل باشه)
    1) دوستان تو تاپیک مروبط به هواوی سوال پرسیده بودن آیا خبر از آپدیت این گوشی به اندروید بالاتر نیست چون رام کاستروم رامی براش نیومده ؟ دوست دیگه ای جواب دادن هواوی برای این گوشی ها آپدیت بیرون نمیده(جی 525)
    و تو تاپیک جی 700 کسی پرسید واسه این گوشی کیت کت(نمیدونم چیه) میاد و دوست دیگه تو جوابشون نوشتن هیچ وقت نمیاد و نباید انتظار آپدیت برای گوشی های رده متوسط هواوی رو داشته باشی
    راستی حتی یه تاپیک هم برای گوشی جی 610 نبود و این احساس خوبی به آدم نمیده چون اگه دوستان زیادی از این گوشی داشتن میشد از نظرات اونا برای بهتر کردن گوشی استفاده کرد

حالا میخواستم بدونم اینا معایب نیستن؟
    اگه اینا معایب هستن لطفا بگین تا گوشی دیگه ای رو مد نظر داشته باشم هر چند قیمتش بیشتر باشه

12. Top | #7

شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

ممنون از دوستانی که لطف کردن و راهنماییم کردن.مرسی از همتون
    دوستان مشخصات این گوشی تو این رنج قیمت خیلی خوبه ولی وقتی تو تاپیک های مربوط به این گوشی رفتم به نکته برخوردم (البته شاید بخاطر عدم آشنایی من به سیستم عامل باشه)
    1) دوستان تو تاپیک مروبط به هواوی سوال پرسیده بودن آیا خبر از آپدیت این گوشی به اندروید بالاتر نیست چون رام کاستروم رامی براش نیومده ؟ دوست دیگه ای جواب دادن هواوی برای این گوشی ها آپدیت بیرون نمیده(جی 525)
    و تو تاپیک جی 700 کسی پرسید واسه این گوشی کیت کت(نمیدونم چیه) میاد و دوست دیگه تو جوابشون نوشتن هیچ وقت نمیاد و نباید انتظار آپدیت برای گوشی های رده متوسط هواوی رو داشته باشی
    راستی حتی یه تاپیک هم برای گوشی جی 610 نبود و این احساس خوبی به آدم نمیده چون اگه دوستان زیادی از این گوشی داشتن میشد از نظرات اونا برای بهتر کردن گوشی استفاده کرد

حالا میخواستم بدونم اینا معایب نیستن؟
    اگه اینا معایب هستن لطفا بگین تا گوشی دیگه ای رو مد نظر داشته باشم هر چند قیمتش بیشتر باشه
    اگر میخوای نظرات کاربران این گوشی رو بدونی بهتره به سایت .... بری اینطوری بهتره ولی بگم تا حالا ندیده بودم کاربران یه گوشی انقدر ازش راضی باشن و به نظرم اکثر میان رده ها خیلی بیشتر از این مشکلات دارند (ابن گوشی بیشتر از پولی که میدی امکانات میده) نزدیک ترین رقیبش xperia c هست که دقیقا مشخصات یکسانی داره و فقط دوربین بالاتری داره و با این حال حدود 100 تومن اختلاف قیمت دارند به نظرم این گوشی از هر نظر عالیه (به نسبت پولی که میدی)
    ویرایش توسط JABER : 13-04-2014 در ساعت 17:44

13. 2 كاربر زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_r143
    اگر میخوای نظرات کاربران این گوشی رو بدونی بهتره به سایت ... بری اینطوری بهتره ولی بگم تا حالا ندیده بودم کاربران یه گوشی انقدر ازش راضی باشن و به نظرم اکثر میان رده ها خیلی بیشتر از این مشکلات دارند (ابن گوشی بیشتر از پولی که میدی امکانات میده) نزدیک ترین رقیبش xperia c هست که دقیقا مشخصات یکسانی داره و فقط دوربین بالاتری داره و با این حال حدود 100 تومن اختلاف قیمت دارند به نظرم این گوشی از هر نظر عالیه (به نسبت پولی که میدی)
    رفیق اگه واسه این گوشی آپدیت نیاد مشکل خاصی بوجود نمیاد؟(من واقعا اطلاعاتی در این زمینه ندارم) مثلا اگه مشکل نرم افزاری داشته باشه بنظرتون نیاز نداره تا سازنده گوشی با آپدیت یا همون آپگرید مشکلات احتمالیش رو حل کنه؟
    اگه بدونم آپدیت چیز خاصی نیست که همین گوشی رو میگیرم ولی اگه ببینم آپدیت لازمه خب مثلا 100 تومن بیشتر میدم و همین اکسپریا زد رو میگیرم
    ویرایش توسط JABER : 13-04-2014 در ساعت 17:44

15. Top | #9

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 423338
    نام : مهدی
    سپاس ها : 20,791
    سپاس از شما 48,201 بار در 9,883 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_r143
    اگر میخوای نظرات کاربران این گوشی رو بدونی بهتره به سایت ****.ir بری اینطوری بهتره ولی بگم تا حالا ندیده بودم کاربران یه گوشی انقدر ازش راضی باشن و به نظرم اکثر میان رده ها خیلی بیشتر از این مشکلات دارند (ابن گوشی بیشتر از پولی که میدی امکانات میده) نزدیک ترین رقیبش xperia c هست که دقیقا مشخصات یکسانی داره و فقط دوربین بالاتری داره و با این حال حدود 100 تومن اختلاف قیمت دارند به نظرم این گوشی از هر نظر عالیه (به نسبت پولی که میدی)
    Tip | نکته

گذاشتن لینک از سایتهای دیگه خلاف قوانینه لطفا رعایت کنید.

16. 3 كاربر زير از شما PARS M عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

رفیق اگه واسه این گوشی آپدیت نیاد مشکل خاصی بوجود نمیاد؟(من واقعا اطلاعاتی در این زمینه ندارم) مثلا اگه مشکل نرم افزاری داشته باشه بنظرتون نیاز نداره تا سازنده گوشی با آپدیت یا همون آپگرید مشکلات احتمالیش رو حل کنه؟
    اگه بدونم آپدیت چیز خاصی نیست که همین گوشی رو میگیرم ولی اگه ببینم آپدیت لازمه خب مثلا 100 تومن بیشتر میدم و همین اکسپریا زد رو میگیرم
    اگر گوشی مشکل اشته باشه بله اپدیت لازمه ولی با توجه به اینکه این گوشی با همین ورژن اندروید مشکلی نداره پس نیازی هم نمیشه

18. 2 كاربر زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع