• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 709 از 783 نخستنخست ... 209609659699707708709710711719759 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 7,081 به 7,090 از 7828

بخش عمومی

1. Top | #7081

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 679509
      نام : MoRteZa
      سپاس ها : 1,239
      سپاس از شما 2,563 بار در 499 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amhs
      خیلی ممنون از کمکتون. فقط اگر این آپدیت رو انجام بدم، برای دستگاه مشکلی ایجاد نمی شه؟ چون یک بار یک آپدیتی بود اون رو که انجام دادم دستگاه روی لوگو htc گیر کرده بود و حتی وارد منوی hboot هم نمی شد!!!
      با یک بدبختی دوباره hboot اومد و تونستم آندروید رو دوباره نصب کنم.
      سلام اگر firmware مربوط به رام گوشی رو دانلود کرده باشید مشکلی پیش نمیاد. ببینید این فایل زیپ که دانلود کردید داخلش ریکاوری، hboot و ... هست کا اگر اکسترکت کنید به صورت جداگانه هم میشه فلش کرد رو گوشی. ولی برای هماهنگی تمام اجزا به صورت فایل زیپ که کلی آپدیت صورت میگیره.

2. كاربران زير از شما text1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #7082

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

خیلی ممنون از راهنماییتون. این ریکاوری استوک رو من از یک سایت دانلود کردم ولی به نظرم اشتباه هست. چون توی منوی hboot بعد از فلش ریکاوری وقتی که میزنم وارد ریکاوری بشه، وارد فست بود میشه و وارد ریکاوری نمیشه.
      میشه ریکاوری استوک رو از داخل همین فایلی که دانلود کردم استخراج کرد؟ کجاش هست؟
      در ضمن بکاپ رو که برگردوندم، گوشی آنروت شد. البته من خودم ریلاک هم کردم. لازم بود این کار رو انجام بدم یا باید میزاشتم همون آنلاک بمونه؟
      برای وایپ ها هم وقتی که ریکاوری استوک ای که دانلود کرده بودم رو فلش زدم دیگه وارد ریکاوری نمی شد تا بخوام وایپ هارو انجام بدم. راهی دیگه ای برای وایپ ها هست؟
      اصلا راهی هست که بشه با فایل ota به صورت دستی و از طریق فست بوت یا مثل اینها آپدیت کرد؟
      ریکاوری رو از داخل ota هم میتوانید استخراج کنید داخل فولدر فریمور هست. ریلاک بکنید هم مشکلی نیست ولی ضروری نبود. برای ورود به ریکاوری اصلی پس از انتخاب اون از منو فست بوت و دیدن مثلث قرمز روی صفحه گوشی دکمه پاور رو نگه دارید و ولوم بالا up رو تک کلیک بکنید.

5. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #7083

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 269483
      سپاس ها : 380
      سپاس از شما 210 بار در 107 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
      ریکاوری رو از داخل ota هم میتوانید استخراج کنید داخل فولدر فریمور هست. ریلاک بکنید هم مشکلی نیست ولی ضروری نبود. برای ورود به ریکاوری اصلی پس از انتخاب اون از منو فست بوت و دیدن مثلث قرمز روی صفحه گوشی دکمه پاور رو نگه دارید و ولوم بالا up رو تک کلیک بکنید.
      باتشکر از راهنماییتون. اما برای من مثلث قرمز رنگ و اینها رو نمیاره؛ از منو hboot وقتی که گزینه ریکاوری رو انتخاب می کنم، میره توی فست بوت و اونجا هم محیطش عین فست بوت هست و مثلث قرمز رنگی نمی بینم.
      فقط دو تا سوال دیگه باقی موند: یکی اینکه راهی هست تا همین فایل ota رو به صورت دستی روی گوشی فلش بزنم تا اون کارهای آنروت و ....، رو نخواد انجام بدم؟ چون چند بار دارم مرحله به مرحله همه کارهارو انجام میدم ولی بازم آپدیت نمی شه.
      سوال دوم اینکه اگر من که الان اندرویدم نسخه پایین تر هست اگر به جای ریکاوری استوک خود رام اصلیم، ریکاوری این رام رو که یک نسخه بالاتر هست و استوک هست رو فلش بزنم مشکلی پیش نمیاد؟

7. Top | #7084

جزئيات بيشتر

باتشکر از راهنماییتون. اما برای من مثلث قرمز رنگ و اینها رو نمیاره؛ از منو hboot وقتی که گزینه ریکاوری رو انتخاب می کنم، میره توی فست بوت و اونجا هم محیطش عین فست بوت هست و مثلث قرمز رنگی نمی بینم.
      فقط دو تا سوال دیگه باقی موند: یکی اینکه راهی هست تا همین فایل ota رو به صورت دستی روی گوشی فلش بزنم تا اون کارهای آنروت و ....، رو نخواد انجام بدم؟ چون چند بار دارم مرحله به مرحله همه کارهارو انجام میدم ولی بازم آپدیت نمی شه.
      سوال دوم اینکه اگر من که الان اندرویدم نسخه پایین تر هست اگر به جای ریکاوری استوک خود رام اصلیم، ریکاوری این رام رو که یک نسخه بالاتر هست و استوک هست رو فلش بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
      در مورد ریکاوری اصلی که عرض کردم میتوانید از اپدیت جدید استخراج کنید و فلاش کنید اشکال نداره از رام ورژن بالاتر باشه .اگه بخواهید انروت نکنید اگر ruu آندروید شش بیلد نامبر خودتون رو پیدا کنید چون بوت لودر هم ریلاک کردید میشه خیلی راحت اون رو بزنید در واقع اگر گوشی بالا نیومد بهتره همین کارو بکنید. .ولی ota رو حتما باید قبلش انروت کرده باشید چون اگر اینکار رو نکنید احتمال مشکل برخوردن زیاده.

8. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #7085

شماره كاربري : 393577
      نام : سینا
      سپاس ها : 3,267
      سپاس از شما 3,067 بار در 1,006 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیز...منم یه زمانی این گوشیو داشتم و به ظرز عجیبی عاشق این گوشیم...متاسفانه به دلایلی ک عرض میکنم گوشیم به فنا رفت...
      یه توصیه به دوستان اینه که گوشیو به وسیله ی کابل های مخصوص به ظبط ماشین واسه پخش اهنگ نزنن....نمیدونم شاید ضبط ماشین من مشکل داره اما من با این کار هم ام8 و هم گوشی ام 7 الانم تاچشون قسمت بالاشون از کار افتاد...نمیدونم دقیقا چرا ...اما خب گفتم مواظب باشین...
      دوست دارم مجددا m8 بگیرم اگه شد..راستی قیمتش حدودا چنده الان تو بازار؟؟

10. كاربران زير از شما gamer3000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7086

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : بخش Galaxy Note 5
      شماره كاربري : 344905
      نام : سید حسن
      سپاس ها : 15,733
      سپاس از شما 10,782 بار در 2,457 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozilla Firefox
      فست شارژ فکر کنم کلا M8 نداره ./
      با سلام

اینکه گزینه فست شارژ رو نداره در جریانم فقط میخواستم بدونم با شارژر سریع به مشکل که نمیخورم

چون یه مطلب خوندم در مورد اسنپدراگون از 800 به بالا این قابلیت رو داره و ایرادی پیش نمیاد و منم برا احتیاط اینجا عنوان کردم

باز هم ممنون به خاطر پاسخگوئی

12. Top | #7087

شماره كاربري : 122727
      سپاس ها : 73
      سپاس از شما 63 بار در 50 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط poetry
      برای بیلد 4.34.401.1 آپدیت اومده?
      لااقل بگین از کجا خودم میتونم چک کنم؟؟؟

13. Top | #7088

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط H.A.S.S.A.N
      با سلام

اینکه گزینه فست شارژ رو نداره در جریانم فقط میخواستم بدونم با شارژر سریع به مشکل که نمیخورم

چون یه مطلب خوندم در مورد اسنپدراگون از 800 به بالا این قابلیت رو داره و ایرادی پیش نمیاد و منم برا احتیاط اینجا عنوان کردم

مشکلی نداره زمان عرضه گوشی اعلام شد که قابلیت فست شارژ رو داره اما شارژ رو در صورت نیاز باید جداگانه خرید. البته با شارژ خودش هم پنجاه درصد اول باتری خیلی سریع تر شارژ میشه اما پنجاه درصد دوم آهسته نهایت هم حدود 2/5ساعت فول میشه.

14. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #7089

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 819082
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 9 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط H.A.S.S.A.N
      با سلام

دوست عزیز من از شارژ سریع استفاده میکنم حدود یک سالی میشه شارژرش از نمایندگی خود HTC گرفتم حدود چهل دقیقه شارژ میشه تا حالا که با هاش مشکلی نداشتم

16. 3 كاربر زير از شما abbas9760 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #7090

شماره كاربري : 255486
      سپاس ها : 147
      سپاس از شما 186 بار در 65 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام خدمت دوستان.این اپدیت امنیتی که اومده حدود 30مگ هست نصب که میکنم گوشی بالا نمیاد میتونه بخاطر روت و xposed و اینا باشه؟؟؟
      کسی اپدیت کرده؟؟

توضیحاتی درباره این موضوع