• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 727 از 783 نخستنخست ... 227627677717725726727728729737777 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 7,261 به 7,270 از 7828

بخش عمومی

1. Top | #7261

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 817536
      نام : abbas
      سپاس ها : 541
      سپاس از شما 341 بار در 111 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان ببخشید یه سوال:
      چطور میشه مخاطبین رو از M8 به نوکیای ساده انتقال داد؟؟

2. کسب و کار

3. Top | #7262

شماره كاربري : 115359
      نام : مهدی
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 123 بار در 65 پست
      جزئيات بيشتر

باسلام گوشي من دوسيم كارته امروز يه سافت ريست كردم ولي بعد از ريست كه اومد بالا اصلا انتن نداشت انگار كه سيم كارت تو گوشي نيست مجبور شدم هارد ريست كنم بازم نيومد از اونجاييكه مدتها اپديت ٦ رو گوشيم پيام ميداد تصميم گرفتم اپديت كنم حدود يك گيگ دانلود كردم اخرش اپديت نشد و ميره تو ريكاوري بايد بگم چند وقت پيش رام مشكل پيدا كرد بردم شركت ياس با گارانتي رام زد و خوب شد منتهي نميدونم چكار كردن كه اپديت نميشه و ميره تو ريكاوري حالا اين هيچ الان كه انتن ندارم ايا بازم رام خرابه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Top | #7263

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AriaIdeh One
      دوستان ببخشید یه سوال:
      چطور میشه مخاطبین رو از M8 به نوکیای ساده انتقال داد؟؟
      بنظرم ساده ترین راهش کپی مخاطب ها به سیمکارت و گذاشتن سیمکارت در نوکیا و از اونجا کپی کردنشان در حافظه نوکیاست. البته اگر مموری کارت بخوره میشه مخاطبین رو در اون کپی کرد و سپس انتقال داد همچنین میشه به ایمیل ارسال و سپس ایمیل رو در گوشی دوم باز کرد همه اینها در بخش import/export در تنظیمات مخاطب ها هست.

5. 2 كاربر زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #7264

شماره كاربري : 676063
      نام : محمد حسین
      سپاس ها : 18,024
      سپاس از شما 2,424 بار در 705 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان یه سوال چرا این قدر زود الکی مموری گوشی های ام 8 پر میشه ؟ الان دو تا دمه دستمونه جفتش زود پر شدن با اینکه یکیشون اصلا هیچی توش نیست به جز چند تا نرم افزار ساده مثل اینستا و تلگرام ..... دلیل خاصیه ؟

7. Top | #7265

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmhmt
      باسلام گوشي من دوسيم كارته امروز يه سافت ريست كردم ولي بعد از ريست كه اومد بالا اصلا انتن نداشت انگار كه سيم كارت تو گوشي نيست مجبور شدم هارد ريست كنم بازم نيومد از اونجاييكه مدتها اپديت ٦ رو گوشيم پيام ميداد تصميم گرفتم اپديت كنم حدود يك گيگ دانلود كردم اخرش اپديت نشد و ميره تو ريكاوري بايد بگم چند وقت پيش رام مشكل پيدا كرد بردم شركت ياس با گارانتي رام زد و خوب شد منتهي نميدونم چكار كردن كه اپديت نميشه و ميره تو ريكاوري حالا اين هيچ الان كه انتن ندارم ايا بازم رام خرابه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      امروز گوشي رو بردم شركت ياس متاسفانه سريال نامبر گوشي پريده و اين يك اتفاق نادر هست و حدود ٩٠٠ هزارتومن هزينه تعويض برد دارد واقعا برام جالبه بدونم دليلش چيه

8. Top | #7266

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 755585
      سپاس ها : 1,122
      سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M o H o M o
      سلام دوستان یه سوال چرا این قدر زود الکی مموری گوشی های ام 8 پر میشه ؟ الان دو تا دمه دستمونه جفتش زود پر شدن با اینکه یکیشون اصلا هیچی توش نیست به جز چند تا نرم افزار ساده مثل اینستا و تلگرام ..... دلیل خاصیه ؟
      حتما از این چیز میزایی که تو گروها میزارن زیاد میگیرین ! اگه نه من گوشیمو 1 ساله دارم هنوز 5 گیگ ازاد داره !

امروز گوشي رو بردم شركت ياس متاسفانه سريال نامبر گوشي پريده و اين يك اتفاق نادر هست و حدود ٩٠٠ هزارتومن هزينه تعويض برد دارد واقعا برام جالبه بدونم دليلش چيه
      یعنی چی !؟ یعنی با یه ریست سریال نامبر گوشی پرید !!؟ از خود یاس نپرسیدی واسه چی اینجوری شده !؟

9. 2 كاربر زير از شما mohammad200. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #7267

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad200.
      حتما از این چیز میزایی که تو گروها میزارن زیاد میگیرین ! اگه نه من گوشیمو 1 ساله دارم هنوز 5 گیگ ازاد داره !

یعنی چی !؟ یعنی با یه ریست سریال نامبر گوشی پرید !!؟ از خود یاس نپرسیدی واسه چی اینجوری شده !؟
      ميگه ممكنه علتش رام غير اوريجينال باشه گفتم اخه خود شما دي ماه سال گذشته رام برام زدين و حتي نتونستم اپديت ٦ رو نصب كنم چون ميره تو ريكاوري خلاصه موندم واقعا ٩٠٠ تومن هزينه كنم يانه ؟ چون خيلي عجيبه گوشي بدون دليل اينجوري بشه؟

11. كاربران زير از شما mmhmt عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7268

شماره كاربري : 207464
      سپاس ها : 1,589
      سپاس از شما 3,434 بار در 1,449 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmhmt
      ميگه ممكنه علتش رام غير اوريجينال باشه گفتم اخه خود شما دي ماه سال گذشته رام برام زدين و حتي نتونستم اپديت ٦ رو نصب كنم چون ميره تو ريكاوري خلاصه موندم واقعا ٩٠٠ تومن هزينه كنم يانه ؟ چون خيلي عجيبه گوشي بدون دليل اينجوري بشه؟
      همون موقع که گفتید بعد از بردن پیش یاس الان اپدیت رسمی نصب نمیشه گفتم که یه بلایی سرش آوردند باید همون موقع میبردید پیششون. الان هم مگه گارنتی نداره گوشی؟ رام غیر اوریجینال اگه نصب شده باشه که مشخصه باید بوت لودر باز شده باشه شما که میگید اصلا دستکاری نکردید!هزینه اینقدری که مسلمه ارزش نداره چون از ارزش فعلی گوشی بیشتره.

13. كاربران زير از شما arsinnn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #7269

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط arsinnn
      همون موقع که گفتید بعد از بردن پیش یاس الان اپدیت رسمی نصب نمیشه گفتم که یه بلایی سرش آوردند باید همون موقع میبردید پیششون. الان هم مگه گارنتی نداره گوشی؟ رام غیر اوریجینال اگه نصب شده باشه که مشخصه باید بوت لودر باز شده باشه شما که میگید اصلا دستکاری نکردید!هزینه اینقدری که مسلمه ارزش نداره چون از ارزش فعلی گوشی بیشتره.
      والا منم گفتم بهشون كه رام رو شما ريختين و اگر غير اوريجيناله كار خودتونه كه البته با بررسي ميگن رام اوريجيناله به هرحال اتفاق عجيبيه كه دليلش برام مهمه و ديگر اينكه پريدن سريال نامبر يعني مادربرد بايد عوض شود؟

15. كاربران زير از شما mmhmt عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #7270

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 829491
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من از وقتی گوشیم رو به اندروویید شش ابدیت کردم بعضی مواقع مشکل دریافت دیتا از طریق وایفا دارم
      به همه نوع مودم کانکت میشه ولی هیچ دیتایی دریافت نمیکنه
      دوبار هو ریست کردم
      حتی تاریخ گوشی رو هم بالا پایین کردم . چون همیشه اینجور نیست
      ولی فایده نداشته

توضیحاتی درباره این موضوع