• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 783 از 783 نخستنخست ... 283683733773781782783
    نمایش نتایج: از 7,821 به 7,828 از 7828

بخش عمومی

1. Top | #7821

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : HTC One|Desire|Sensation Family
      شماره كاربري : 767015
      سپاس ها : 10,420
      سپاس از شما 16,768 بار در 3,947 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط wavea
      دوست عزیز طلبکار نیستم ، عرف این انجمن برای پاسخ دهی رو بلدم ، بار اولم نیست که سوال میپرسم ، معمولا باید 48 ساعت صبر کنم اگه کسی پاسخ نداد دوباره سوال بپرسم یا اطلاع بدم
      من 5 روز صبر کردم کسی پاسخی نداد ، دقیقا دیشب که اعتراض کردم چرا کسی پاسخ نمیده جواب دادین ، فکر کنم مجددا اطلاع رسانی نمیکردم برای سوالم تا 5 روز دیگم پاسخی نمیدیدم !

--------------------------

من یه سوال دیگه فقط دارم اونم اینکه من گوشیم m8q هست ،میتونم رام های کاستوم ام8 که برای بیلدنامبر اروپا 401 هست نصب کنم ؟ چون بیلد گوشی من 720
      سلام

متوجه هستم اما همونطور که میدونی اینجا شده تالار ارواح! چه اعتراض میکردی چه نه من به محض دیدن پرسش شما پاسخ دادم

---

در مورد سوالت باید بگم که گوشیت یه مزیت خوبی داره اینه که s-off هست! ینی می تونی به CID اروپا تغییر بدی و رام رسمی اروپا ینی 401 رو روش نصب کنی / آموزش های بخش U رو بروز کردم نگاه کن سوالی داشتی همینجا بپرس

موفق باشی

(Sensation (Sold)/Sensation XL
      (Sold)/Desire X (Sold)/One X (Sold)/M7 (Sold)/M8 (Sold)/M9 (Sold)/10 (Sold

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

لطفا سوالات و مشکلاتتون رو در بخش هایی که به این منظور قرار داده شده مطرح کنید

مدیران بخش HTC

MORTEZA | Mozilla Firefox | Farshadvh | LEO | ramtin_26084

برای حمایت از من از لینک های زیر استفاده کنید

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

2. كاربران زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #7822

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 785671
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 1,473
      سپاس از شما 2,761 بار در 1,272 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshadvh
      سلام

متوجه هستم اما همونطور که میدونی اینجا شده تالار ارواح! چه اعتراض میکردی چه نه من به محض دیدن پرسش شما پاسخ دادم

---

در مورد سوالت باید بگم که گوشیت یه مزیت خوبی داره اینه که s-off هست! ینی می تونی به CID اروپا تغییر بدی و رام رسمی اروپا ینی 401 رو روش نصب کنی / آموزش های بخش U رو بروز کردم نگاه کن سوالی داشتی همینجا بپرس

موفق باشی

بله حق باشماس ، من تقریبا دوساله نیومدم اینجا فکر میکردم عین سابق ! درکل معذرت میخوام

من رام کاستوم Android_Revolution_HD رو از سایت XDA اخرین نسخه یعنی 6 رو نصب کردم خیلی جالب نبود ، نسخه 5 اش رو که برپایه رام رسمی 5 اروپا هست رو نصب کردم فعلا خیلی راضیم !
      شما زمانی که ام8 داشتید ، کلا از اندروید 5 بیشتر راضی بودین یا 6 ؟ از لحاظ پایداری و سرعت و باطری
      به نظر شما رام های کاستوم 8 که الان به پایداری رسیدن نصب کنم ؟ توی اونا ویژگی های گوشی مثل افکت بوم ساند فعالن ؟

من یه مشکل همیشه با فست بوت دارم ! هیچ وقت نتونستم با فست بوت گوشی فلش کنم یا چیزی نصب کنم !
      طبق اموزش توی بخش اموزش پیش رفتم و پوشه ADB هم گرفتم و توش شیفت گرفتم و وارد windows powershell شدم و چیزی که گفته بودین رو تایپ کردم ولی فلش نخورد و یه اروری داد توش !
      فقط یه سوال من چون توی ویندوزم CMD نداشتم وارد powershell شدم ، درسته دیگ ؟ همونه؟

من الان میخوام ریکاوری ورژن 3.2.2 فلش کنم نمیتونم ! مثل اینکه تنها راهشم با فست بوت ! قبلا برای گوشی های دیگه ریکاوری رو میشد از طریق فلش زدن توی ریکاوری هم ارتقا داد که برای این گوشی من همچین چیزی ندیدم متاسفانه

5. Top | #7823

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 52557
      سپاس ها : 10
      سپاس از شما 14 بار در 11 پست
      جزئيات بيشتر

کسی اموزش نصب نصب ریکاوری TWRP هر کاری می کنم نصب نمی شه ؟؟
      FAILED (remote: image error! (BootMagic check fail))
      finished. total time: 1.772s

6. Top | #7824

جزئيات بيشتر

بله حق باشماس ، من تقریبا دوساله نیومدم اینجا فکر میکردم عین سابق ! درکل معذرت میخوام

من رام کاستوم Android_Revolution_HD رو از سایت XDA اخرین نسخه یعنی 6 رو نصب کردم خیلی جالب نبود ، نسخه 5 اش رو که برپایه رام رسمی 5 اروپا هست رو نصب کردم فعلا خیلی راضیم !
      شما زمانی که ام8 داشتید ، کلا از اندروید 5 بیشتر راضی بودین یا 6 ؟ از لحاظ پایداری و سرعت و باطری
      به نظر شما رام های کاستوم 8 که الان به پایداری رسیدن نصب کنم ؟ توی اونا ویژگی های گوشی مثل افکت بوم ساند فعالن ؟

من یه مشکل همیشه با فست بوت دارم ! هیچ وقت نتونستم با فست بوت گوشی فلش کنم یا چیزی نصب کنم !
      طبق اموزش توی بخش اموزش پیش رفتم و پوشه ADB هم گرفتم و توش شیفت گرفتم و وارد windows powershell شدم و چیزی که گفته بودین رو تایپ کردم ولی فلش نخورد و یه اروری داد توش !
      فقط یه سوال من چون توی ویندوزم CMD نداشتم وارد powershell شدم ، درسته دیگ ؟ همونه؟

من الان میخوام ریکاوری ورژن 3.2.2 فلش کنم نمیتونم ! مثل اینکه تنها راهشم با فست بوت ! قبلا برای گوشی های دیگه ریکاوری رو میشد از طریق فلش زدن توی ریکاوری هم ارتقا داد که برای این گوشی من همچین چیزی ندیدم متاسفانه
      سلام

در مورد کاستوم رام باید بگم باعث استهلاک میشه یه مدت روونه اما بخاطر قابلیت های زیاد و گاه کم کاربرد مصرف باتری ار حالت عادی خارج میشه / اما اگه علاقه داری رامی داشته باشی که بتونی یکم دستکاریش کنی من بهت MaximusHD رو پیشنهاد میدم ضمن اینکه بازم بهت پیشنهاد می کنم برگردی به استوک / در مورد نسخه اندروید باید بگم که تو نسخه 6 من روون تر شدن و مصرف متعادل تر رو تجربه کردم (بهبود نه البته) نکته دیگه هم بروز رسانی امنیتی خود اندروید برام مهم بود

برای کار با فستبوت باید پیش نیاز ها رو مثل نصب بودن درایور و کابل درست حسابی و پورت USB2 (یا USB3) که اتصال مستقیم باشه رو داشته باشی / در مورد Powershell هم کافیه تایپ کنی cmd تبدیل میشه به cmd / برای نصب ریکاوری باید از راه فستبوت اقدام بشه / حتما از خطا هایی که میگیری برام تصویر بزار بتونم بهتر راهنمایی کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nokia 3250
      کسی اموزش نصب نصب ریکاوری TWRP هر کاری می کنم نصب نمی شه ؟؟
      FAILED (remote: image error! (BootMagic check fail))
      finished. total time: 1.772s
      نصب ریکاوری رو در بخش توضیح دادم مطالعه کن حتما (قسمت آموزش)

در مرود خطایی که گرفتی باید بگم که ممکنه فایل zip رو داری فلش میزنی که باید فایلی با پسوند img رو فلش بزنی / یا ممکنه فایل دانلودی مشکل داشته باشه یا اصلا برای گوشی شما نباشه (لینک فایلتو برام بزار بررسی کنم)

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

مدیران بخش HTC

بهترین خدمات نرم افزاری : http://shop.parandco.com/index.php/refer_code/35951811

7. 2 كاربر زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #7825

جزئيات بيشتر

سلام

در مورد کاستوم رام باید بگم باعث استهلاک میشه یه مدت روونه اما بخاطر قابلیت های زیاد و گاه کم کاربرد مصرف باتری ار حالت عادی خارج میشه / اما اگه علاقه داری رامی داشته باشی که بتونی یکم دستکاریش کنی من بهت MaximusHD رو پیشنهاد میدم ضمن اینکه بازم بهت پیشنهاد می کنم برگردی به استوک / در مورد نسخه اندروید باید بگم که تو نسخه 6 من روون تر شدن و مصرف متعادل تر رو تجربه کردم (بهبود نه البته) نکته دیگه هم بروز رسانی امنیتی خود اندروید برام مهم بود

برای کار با فستبوت باید پیش نیاز ها رو مثل نصب بودن درایور و کابل درست حسابی و پورت USB2 (یا USB3) که اتصال مستقیم باشه رو داشته باشی / در مورد Powershell هم کافیه تایپ کنی cmd تبدیل میشه به cmd / برای نصب ریکاوری باید از راه فستبوت اقدام بشه / حتما از خطا هایی که میگیری برام تصویر بزار بتونم بهتر راهنمایی کنم

نصب ریکاوری رو در بخش توضیح دادم مطالعه کن حتما (قسمت آموزش)

در مرود خطایی که گرفتی باید بگم که ممکنه فایل zip رو داری فلش میزنی که باید فایلی با پسوند img رو فلش بزنی / یا ممکنه فایل دانلودی مشکل داشته باشه یا اصلا برای گوشی شما نباشه (لینک فایلتو برام بزار بررسی کنم)

امشب دوباره اقدام میکنم و از ارور عکس میدم خدمتتون

من قبلا که رام رسمی 5 داشتم از داخل گوشی اپدیت کردم و وقتی گوشی ریست که اپدیت رو نصب کنه روی ریکاوری موند و چیزی نصب نشد !
      علت این چیه ؟ بخاطر اینه که ریکاوری TWRP نصب کردم روش ؟ یا ربطی به انلاک بودن و اس آف داره ؟

من اگه بخوام یه رام مناسب گوشیم نسخه 6 دانلود کنم باید از کجا بگیریم ؟ ظاهرا داخل انجمن فقط 5 بود
      من از نسخه 5 اندرویدم بکاپ فول دارم

9. Top | #7826

جزئيات بيشتر

امشب دوباره اقدام میکنم و از ارور عکس میدم خدمتتون

من قبلا که رام رسمی 5 داشتم از داخل گوشی اپدیت کردم و وقتی گوشی ریست که اپدیت رو نصب کنه روی ریکاوری موند و چیزی نصب نشد !
      علت این چیه ؟ بخاطر اینه که ریکاوری TWRP نصب کردم روش ؟ یا ربطی به انلاک بودن و اس آف داره ؟

من اگه بخوام یه رام مناسب گوشیم نسخه 6 دانلود کنم باید از کجا بگیریم ؟ ظاهرا داخل انجمن فقط 5 بود
      من از نسخه 5 اندرویدم بکاپ فول دارم
      سلام

اگه آنلاک بوده و ریکاوری کاستوم زده بودی بله مشکل از همونه / بزار بگردم ببینم هست / اگه بکاپ داری و ریکاوری استوک داری نصب ریستور کن بعد ریکاوری استوک رو فلش بزن بعد ریلاک کن بعد هم از خود گوشی اقدام به آپدیت کن

(Note 5 (Sold) / S8 (Now

(iPhone 6s (Sold

مدیران بخش HTC

10. كاربران زير از شما Farshadvh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7827

جزئيات بيشتر

سلام

اگه آنلاک بوده و ریکاوری کاستوم زده بودی بله مشکل از همونه / بزار بگردم ببینم هست / اگه بکاپ داری و ریکاوری استوک داری نصب ریستور کن بعد ریکاوری استوک رو فلش بزن بعد ریلاک کن بعد هم از خود گوشی اقدام به آپدیت کن

سلام مجدد ، از بکاپ رام های سایت xda استفاده کردم و چند روزه رام 6 رسمی نصب کردم روی گوشی ولی نتونستم همچنان گوشیمو با فست بوت به لبتاب کانکت کنم و ریکاوری غیررسمی دارم همچنان و گوشیم انلاک

میشه لطف کنی تمام پیش نیاز هایی که برای کانکت شدن با فست بوت نیاز هست رو بگی ؟
      من وقتی چک میکنم دستگاهم با فست بوت وصله یا نه و دستوری میدم مینویسه
      Waiting for device

راستی مشکل کالیبره باطریمم برطرف نشده متاسفانه و بازم روی درصد های پایین خاموش میشه ! مثلا بعضی مواقع 8 درصد و بعضی مواقع 20 درصد

12. Top | #7828

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 116935
      سپاس ها : 440
      سپاس از شما 138 بار در 62 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      گوشی اچ تی سی دارم که به علت یه مشکل اقدام کردم به فلش(گوشی روت اینا نیست ) . حالا ضاهرا فایل فلش که دانلود کردم ناقص بوده ! مثلا حجمش که باید ۱/۶۸ باشه این فایل ۱/۶۷ بوده (یا دانلود ناقص شده)اینو بعد از به مشکل برخورد فهمیدم
      از طریق رم گوشی و در محیط FASTBOOT اقدام به فلش کردم
      حالا اصلا گوشی بالا نمیاد و مکرر ریسیت میشه !خبری از قست ریکاوری اینا نیست . حتی وقتی که فکتوری ریسیت میزنم یه ریسیت ریز میزنه بعد برمیگرد به همون قسمت FASSTBOOT
      سری گوشی هم UL -401
      فایل که دان کردم اینه. و از طریق فلش من هم اقدام کردم بازم همونه
      0P6BIMG_M8_UL_M60_SENSE70_MR_HTC_Europe_6.12.401.4 _Radio_1.29.214500021.12G_20.72.4196t.01_release_4 64360_signed

ممنون میشم راهنمایی کنید

توضیحاتی درباره این موضوع