× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | پرتال |MaemO | MeeGo
    گروه : تخصصی پرتال
    شماره كاربري : 407187
    نام : Farzadi
    سپاس ها : 33,261
    سپاس از شما 80,406 بار در 11,796 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض محصولات متنوع و جديد از نوکيا در راه است

براساس اعلام eveleaks، شرکت نوکیا درحال کار برروی تعداد زیادی محصول جدید و متنوع است. این دستگاهها درحال حاضر با کدنام های Nokia Ara, Leo, Moonraker, Onyx, Peridot, Superman, Tesla و Vantage شناخته می شوند.در ادامه مطلب با گجت نیوز همراه باشید

این شرکت فنلاندی در مراحل نهایی قرارداد خرید با کمپانی مایکروسافت می باشد. هنوز مشخص نیست که این دستگاههای نوکیا جز کدام سری از محصولات نوکیا (آشا یا لومیا) به حساب می آیند و آیا در پشت این دستگاهها لوگوی نوکیا حک خواهد شد یا خیر.

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 466273
    سپاس ها : 1,292
    سپاس از شما 253 بار در 90 پست
    جزئيات بيشتر

به شدت منتظر اوج گیری دوباره نوکیا هستیم.

3. 2 كاربر زير از شما oslob22 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 198911
    نام : کاک شاهرخ
    سپاس ها : 21,945
    سپاس از شما 48,006 بار در 7,295 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط oslob22
    به شدت منتظر اوج گیری دوباره نوکیا هستیم.

من منتظر سقوطش هستم بابا این نوکیا x چی بود جان من...دیروز وقتی باهاش کارکردم جدی تعجب میکردم که چرا اصلا نوکیا اندروید رو روش گذاشته !!!!!!!!

همون جاوا میزد خیلی معقول تر بود...الان این رابط کاربری اختصاصی بود؟ این تنظیمات گوشی چه ربطی به اندروید داره اصلا؟ بماند که نسبتا کند عمل میکرد تو دستورات...

نهایتا دوباره میره سمت وین فون...انصافا سخت افزار اون کجا و این کجا...یعنی فقط اندروید رو برای تمسخر روی این گوشیهاش ریخت..

بازم یه بازار یابی غلط...چرا؟ چون کسی که نوکیا x بخره و یه مدت باهاش کار کنه مطمئنا و 100 درصد به دوستانش پیشنهاد نمیده که دیگه نوکیا بخرن...چون نمیدونه که تو وین فون واقعا گوشیهاش معرکه ن...مشت رو نمونه خروار میبینه..

استفاده از 4 هسته a5 هم بازم تو اندروید کندی به همراه داره چه برسه به دوتا اونم با 512 رم ؟؟!! نمیگم قیمتش بالاست ولی میگم تنها نمونه اندرویدی نوکیاست...چون اگه سامسونگ بود میگفتی خوب بذار روش یه مدل بالاتر رو بخر...

5. 12 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو ممتاز
    بخش : LG optimus 4x HD
    شماره كاربري : 345810
    نام : რoнλммαď
    سپاس ها : 30,963
    سپاس از شما 4,646 بار در 1,137 پست
    کمک مالي به سايت: 50000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط S.H.A.H.R.O.K.H
    من منتظر سقوطش هستم بابا این نوکیا x چی بود جان من...دیروز وقتی باهاش کارکردم جدی تعجب میکردم که چرا اصلا نوکیا اندروید رو روش گذاشته !!!!!!!!

همون جاوا میزد خیلی معقول تر بود...الان این رابط کاربری اختصاصی بود؟ این تنظیمات گوشی چه ربطی به اندروید داره اصلا؟ بماند که نسبتا کند عمل میکرد تو دستورات...

نهایتا دوباره میره سمت وین فون...انصافا سخت افزار اون کجا و این کجا...یعنی فقط اندروید رو برای تمسخر روی این گوشیهاش ریخت..

بازم یه بازار یابی غلط...چرا؟ چون کسی که نوکیا x بخره و یه مدت باهاش کار کنه مطمئنا و 100 درصد به دوستانش پیشنهاد نمیده که دیگه نوکیا بخرن...چون نمیدونه که تو وین فون واقعا گوشیهاش معرکه ن...مشت رو نمونه خروار میبینه..

استفاده از 4 هسته a5 هم بازم تو اندروید کندی به همراه داره چه برسه به دوتا اونم با 512 رم ؟؟!! نمیگم قیمتش بالاست ولی میگم تنها نمونه اندرویدی نوکیاست...چون اگه سامسونگ بود میگفتی خوب بذار روش یه مدل بالاتر رو بخر...
    درود.من حس میکنم که فقط با اینکارش میخواست که با نشان دادن رابط کاریری وینفون بچه های اندروید رو به سمت وینفون بکشونه.
    به طور مثال اگه بنده ایی که اندروید استفاده میکنم بیام نوکیا اندروید بگیرم و از رابط کاربریش خوشم بیاد میرم سمت وین فون که این از نظر نوکیا براش موفقیت حساب میشه،حتی اگه یک نفر باشه.
    و
    از یک جهت داره میگه آی ملت ببینید من همین سخت افزار رو روی وین فون میذارم ببینید چه رونه ولی روی اندروید چه کندی و لگی داره.

7. 8 كاربر زير از شما Labkh4nd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M.salimi
    درود.من حس میکنم که فقط با اینکارش میخواست که با نشان دادن رابط کاریری وینفون بچه های اندروید رو به سمت وینفون بکشونه.
    به طور مثال اگه بنده ایی که اندروید استفاده میکنم بیام نوکیا اندروید بگیرم و از رابط کاربریش خوشم بیاد میرم سمت وین فون که این از نظر نوکیا براش موفقیت حساب میشه،حتی اگه یک نفر باشه.
    و
    از یک جهت داره میگه آی ملت ببینید من همین سخت افزار رو روی وین فون میذارم ببینید چه رونه ولی روی اندروید چه کندی و لگی داره.

دوست من...سخت افزار وین فون کرایت a9 هستش با ادرنو 305 ...تقریبا 2 برابر و بیشتر از نسخه اندروید قویتر هستش که با ادرنو 203 عرضه میشه...

کسی از اون رابط کاربری خوشش بیاد ؟؟؟!!!! والا بعید میدونم....چون 90 درصد ملت نخوردن نون گندم ولی دیدن دست مردم آقا همه رابط کاربرهای زیبای اندروید رو روی گوشیهای مختلف دیدن...چطور ممکنه از اون خوششون بیاد ؟؟!!!!

9. 5 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 440502
    نام : بصیر
    سپاس ها : 4,166
    سپاس از شما 1,860 بار در 382 پست
    جزئيات بيشتر

منکه با رابط کاربری ویندوزفون حال میکنم
    این گوشیا اینقد روونووو اینقد نرمن که ادم .... :)
    خداییش دیگه با اومدن 8.1 خیلی ترکوندن.

11. 3 كاربر زير از شما basiiiii عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط basiiiii
    منکه با رابط کاربری ویندوزفون حال میکنم
    این گوشیا اینقد روونووو اینقد نرمن که ادم .... :)
    خداییش دیگه با اومدن 8.1 خیلی ترکوندن.
    شاهرخ جان بیا اولیش

13. 4 كاربر زير از شما Labkh4nd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M.salimi
    شاهرخ جان بیا اولیش
    بازم متوجه نشدید ایشون روون بودن وین فون رو به پای رابط کاربریش گذاشته و واسه همین هم ازش خوشش میاد..

در صورتی که لزومی نداره واقعا تو اندروید اینقدر سادگی به خرج داد...همین سنس6 و تاچ وایز جدید و رابط جدید سونی و ال جی من کوچکترین لگی توشون مشاهده نکردم..

در ثانی ...من میتونم رابط کاربری وین فون رو روی اندروید تجربه کنم...ولی آیا میشه روی وین فون هم اینکارو کرد ؟؟!!!

15. 7 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 312873
    نام : محمد
    سپاس ها : 4,103
    سپاس از شما 1,045 بار در 345 پست
    جزئيات بيشتر

با اجازه ی اقایون
    تنها دلیلی که باعث میشه من طرف وینفون نرم همین رابط کاربریشه چیه اخه ادمو یاد حموم میندازه مگه کاشی کمه دور وورمون

17. 3 كاربر زير از شما bager_60 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bager_60
    با اجازه ی اقایون
    تنها دلیلی که باعث میشه من طرف وینفون نرم همین رابط کاربریشه چیه اخه ادمو یاد حموم میندازه مگه کاشی کمه دور وورمون
    سلیقه ها متفاوته.
    ولی بنده هم از استایل و رابط کاربری وین فون زیاد به دلم نمیچسبه.
    یادمه یه سافت پلیر به نام Vplayer اگه اشتباه نکنم ربختم رو اندروید که کلا شبیه به اینترفیش وین فون بود.
    حقیقا فونت ها خیلی بزرگ و مثل فونت Arial بود و نامنظم که به دلم ننشست.
    ولی میخوام در کنار اندروید حتما وینفون رو هم داشته باشم.ولی فعلا نه.

19. كاربران زير از شما Labkh4nd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع