• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 718 از 850 نخستنخست ... 218618668708716717718719720728768818 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 7,171 به 7,180 از 8497

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #7171

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 79564
      سپاس ها : 1,441
      سپاس از شما 681 بار در 288 پست
      جزئيات بيشتر

سلام. دوستان یک برنامه به نام Smart Screen Off رو گوشیم نصب شده! که اصلا یادم نمیاد خودم نصب کرده باشم!! نه پاک میشه و نه میشه فورس استاپش کرد. چه کارش کنم پاک بشه؟

2. کسب و کار

3. Top | #7172

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Pocket PC - SGS3 - SGS5
      شماره كاربري : 29544
      سپاس ها : 1,311
      سپاس از شما 13,635 بار در 2,533 پست
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط archp
      بله بسیار مختصر و مفید (((:
      پس اونهمه فول وایپ و official romیا رام 4فایله و اینا چی میشن!!!!!!!
      کشک
      بی اثر
      غیر ضروری

4. كاربران زير از شما SAEEDWIZARD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #7173

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 824943
      سپاس ها : 2
      سپاس از شما 43 بار در 37 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEEDWIZARD
      کشک
      بی اثر
      غیر ضروری
      خب شما که اینجوری میگی حداقل زودتر میگفتی رو گوشیم ناکس نمیافتاد(((:
      باور کردن این صحبت شما بت وجود اینهمه اموزش برای پیت و فول وایپ و.......البته من از یه تعمیراتی پرسیدم که مشکلات گوشیا بیشتر با 4فایله 100 درصد حل میشه ممکنه با تک فایله نشه
      خلاصه یه کلاس توجهی بزارید یا یه توضیح یا مقاله با دلیل که حرفتونو قبول کنیم
      البته اگه جدی گفته باشین!

6. Top | #7174

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Pocket PC - SGS3 - SGS5
      شماره كاربري : 29544
      سپاس ها : 1,311
      سپاس از شما 13,635 بار در 2,533 پست
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط archp
      خب شما که اینجوری میگی حداقل زودتر میگفتی رو گوشیم ناکس نمیافتاد(((:
      باور کردن این صحبت شما بت وجود اینهمه اموزش برای پیت و فول وایپ و.......البته من از یه تعمیراتی پرسیدم که مشکلات گوشیا بیشتر با 4فایله 100 درصد حل میشه ممکنه با تک فایله نشه
      خلاصه یه کلاس توجهی بزارید یا یه توضیح یا مقاله با دلیل که حرفتونو قبول کنیم
      البته اگه جدی گفته باشین!
      مدیرای این بخش همگی علمشون از من بیشتره. من نظر (و تجربه) شخصیمو گفتم. من بیشتر توی XDA میچرخم و اومجا تقریبا هیچ کسی حرفی از رام 4 فایل نمیزنه. توی ایران خیلی مد شده متاسفانه این رام 4 فایله.
      این وایپ و رام چهار فایله زمان گلکسی اس 1 و 2 خیلی مد بود. اما بعدش مشخص شد تاثیر خاصی نداره و کم کم از رده خارج شد. ولی متاسفانه توی این سایت ، هر بخش جدیدی که زده میشه چند تا تاپیک روتین زده میشه از جمله مواردی مثل وایپ . فایل پیت هم برای رامی که لازم باشه ، لازمه و اصلا بدون فایل پیت ، رام نصب نمیشه. اما رامی که بدون پیت نصب میشه ، دیگه استفاده از پیت بی معنیه.
      بگذریم...

7. كاربران زير از شما SAEEDWIZARD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #7175

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 375748
      سپاس ها : 86
      سپاس از شما 114 بار در 37 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان.
      یک سوال.
      میخواستم بدونم اگر ناکس 0 باشه و گزینه "Reactivation lock" فعال باشه، در صورت ربوده شدن گوشی، میشه با کاستوم رام اون رو فلش و دوباره استفاده کرد؟
      تنها دلیلی که من تا به امروز گوشیم رو روت نکردم به همین دلیل بوده اما ظاهرا اشتباه میکردم و میشه گوشی رو فلش کرد.
      آخه Reactivation lock باید از فعال کردن گوشی جلوگیری کنه!
      حالا اگر این کار رو میکنه که چه بهتر، در غیر این صورت میخوام گوشی رو روت کنم که دیگه خیلی سخت شده بدون روت بودن!
      پیشاپیش ممنونم.

9. Top | #7176

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 683835
      سپاس ها : 9
      سپاس از شما 35 بار در 25 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان من امروز می خواستم دو برنامه nfc retag و tasker رو با هم رو گوشی نصب کنم اما هر وقت یکیو نصب می کنم می خوام دونی رو نصب کنم برنامه رو نصب نمی کنه می گه app not install رو گوشی های دیگه امتحان کردم نصب شد گشیم آندروید 5 هست می خواستم بدون کسی دیگه با این مشکل برنخورده آگه راحلیک دارم ممنون می شم راهنمایی کنید

10. Top | #7177

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 61899
      سپاس ها : 635
      سپاس از شما 2,115 بار در 981 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Baby.Boy
      سلام دوستان.
      یک سوال.
      میخواستم بدونم اگر ناکس 0 باشه و گزینه "Reactivation lock" فعال باشه، در صورت ربوده شدن گوشی، میشه با کاستوم رام اون رو فلش و دوباره استفاده کرد؟
      تنها دلیلی که من تا به امروز گوشیم رو روت نکردم به همین دلیل بوده اما ظاهرا اشتباه میکردم و میشه گوشی رو فلش کرد.
      آخه Reactivation lock باید از فعال کردن گوشی جلوگیری کنه!
      حالا اگر این کار رو میکنه که چه بهتر، در غیر این صورت میخوام گوشی رو روت کنم که دیگه خیلی سخت شده بدون روت بودن!
      پیشاپیش ممنونم.
      دوست عزیزم reactivation lock ربطی به روت و این حرفا نداره
      در صورتی که روشن باشه فقط میشه رام رسمی نصب کرد.
      برا نصب رام کاستوم باید ریکاوری کاستوم داشته باشن که با روشن بودن اون گزینه به هیچ وجه نمیشه ریکاوری کاستوم ریخت
      روت هم نمیشه کرد از محیط دانلود مود.
      خلاصه کلام در صورت روشن بودن اون گزینه و ریکاوری رسمی خود سامی هیچ چیزی نصیب سارق نمیشه جز قطعاتش

11. كاربران زير از شما arh_5464 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7178

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 325436
      سپاس ها : 270
      سپاس از شما 295 بار در 138 پست
      جزئيات بيشتر

من این رام g900hxxu1b0ad نصب کردم الان همه مخاطبین بر عکس نشون داده میشه چیکار کنم ؟

13. Top | #7179

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 58401
      سپاس ها : 115
      سپاس از شما 22 بار در 15 پست
      جزئيات بيشتر

با درود به همه دوستان

من گوشی g900 fd که روت بود . دیروز بطور اتفاقی فایل super su رو از گوشیم پاک کردم .الان با روت چک که نصب کردم میگه دستگاه من روت نیست

مجدد که فایل روت رو میریزم دیگه super su اضافه نمیشه و همچنان دستگاه من آنروت باقی مونده . آیا راهی داره بتونم دوباره روت کنم؟؟؟؟؟

وقتی هم super su رو دستی نصب میکنم پیام میده که هیچ باینری روتی نصب نکردید ..

14. Top | #7180

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Galaxy S Family
      شماره كاربري : 737641
      نام : Ahmad
      سپاس ها : 22,891
      سپاس از شما 19,879 بار در 5,919 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEEDWIZARD
      مدیرای این بخش همگی علمشون از من بیشتره. من نظر (و تجربه) شخصیمو گفتم. من بیشتر توی XDA میچرخم و اومجا تقریبا هیچ کسی حرفی از رام 4 فایل نمیزنه. توی ایران خیلی مد شده متاسفانه این رام 4 فایله.
      این وایپ و رام چهار فایله زمان گلکسی اس 1 و 2 خیلی مد بود. اما بعدش مشخص شد تاثیر خاصی نداره و کم کم از رده خارج شد. ولی متاسفانه توی این سایت ، هر بخش جدیدی که زده میشه چند تا تاپیک روتین زده میشه از جمله مواردی مثل وایپ . فایل پیت هم برای رامی که لازم باشه ، لازمه و اصلا بدون فایل پیت ، رام نصب نمیشه. اما رامی که بدون پیت نصب میشه ، دیگه استفاده از پیت بی معنیه.
      بگذریم...
      البته سعید جان استاد ما هستن ولی این موارد تو اس3 و اس4 و نوت2 و نوت3 هم بوده
      اما ظاهرا تو اندروید 5 میشه دانگرید کرد و مشکلی برای هیچ گوشی سامسونگی پیش نمیاد حتی دوستان تو بخش اس4 و نوت3 هم دانگرید کردن در صورتی که تو نوت3 حتی دانگرید به بیس پایینتر تو اندروید 4.4.2 هم باعث پریدن سریال و آنتن گوشی شده!
      البته طبق چیزی که خودشون میگن بوتلودرشون دانگرید نمیشه بعد از رفتن رو بیس 4.4.2
      کلا اگه گرفتن بکاپ از efs به کسی توصیه میشه برای احتیاطه الان تو خود xda هم برای اس6 یه تاپیک بکاپ گیری از efs زده شده
      ​​

15. كاربران زير از شما paprika 1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع