• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 783 از 850 نخستنخست ... 283683733773781782783784785793833 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 7,821 به 7,830 از 8497

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #7821

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Pocket PC - SGS3 - SGS5
      شماره كاربري : 29544
      سپاس ها : 1,311
      سپاس از شما 13,635 بار در 2,533 پست
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط REVEYSI
      ممنون وتشکراززحمت شما
      مراحل رو رفتم وکارکرد ولی من برای شبانه یعنی 10 شب تا 8صبح یه اشتراک یک هفته ای گرفتم وعموما از وای فای استفاده میکنم اینم برای تست گرفتم اما الان توی همه زمانه فعال شده وفکرکنم اینجور باشه فردا یه هزینه بالایی برام بیاد
      سیم کارتم دایمی هست ومن میخوام فقط محدود به همون اشتراک باشه
      برای استفاده از اینترنت همراه ، لزومی به خرید بسته اینترنت نیست. در نتیجه فعال شدن یا نشدن معنی نمیده. اگر شما در بازه زمانی بسته شبانه استفاده کنید ، از حجم بسته کم میشه و اگر در زمان های دیگه استفاده کنید هزینه ش به صورت آزاد ، روی قبض خواهد آمد (هر گیگابایت 50 هزار تومان)

2. كاربران زير از شما SAEEDWIZARD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #7822

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : sensation family
      شماره كاربري : 394711
      نام : Kamran
      سپاس ها : 5,523
      سپاس از شما 13,828 بار در 2,924 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SAEEDWIZARD
      برای استفاده از اینترنت همراه ، لزومی به خرید بسته اینترنت نیست. در نتیجه فعال شدن یا نشدن معنی نمیده. اگر شما در بازه زمانی بسته شبانه استفاده کنید ، از حجم بسته کم میشه و اگر در زمان های دیگه استفاده کنید هزینه ش به صورت آزاد ، روی قبض خواهد آمد (هر گیگابایت 50 هزار تومان)
      تشکر ولی اینجوری باشه که به قول شما زیاد اختلافی نداره ولی ازکجا خاطر جمع بود که تعرفه روبراساس بسته شبانه حساب میشه هرگیگ 5 هزارتومان یا 50 هزارتومان

♦♦♦█▓▒░ هیهات اگریاربخواهی و نباشم * ای وای به من گر تو مرا یار ندانی ░▒▓█♦♦♦

♦♦♦█▓▒░ اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ░▒▓█♦♦♦

5. Top | #7823

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Pocket PC - SGS3 - SGS5
      شماره كاربري : 29544
      سپاس ها : 1,311
      سپاس از شما 13,635 بار در 2,533 پست
      کمک مالي به سايت: 100000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط REVEYSI
      تشکر ولی اینجوری باشه که به قول شما زیاد اختلافی نداره ولی ازکجا خاطر جمع بود که تعرفه روبراساس بسته شبانه حساب میشه هرگیگ 5 هزارتومان یا 50 هزارتومان
      اختلاف که زیاد داره. گیگابایتی 50 تومن کجا ، حدودا 10 تومن بسته کجا.
      منظورم از فعال شدن ، فعال شدن اینترنت دیتا بود که ربطی به خریدن یا نخریدن بسته نداره.

6. كاربران زير از شما SAEEDWIZARD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #7824

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 778296
      سپاس ها : 79
      سپاس از شما 134 بار در 66 پست
      جزئيات بيشتر

سلام......

از وقتی که اندروید 5 رو نصب کردم ( که ای کاش نصب نکرده بودم ) دو تا مشکل پیدا کردم .

رام ایران رو هم دانلود و نصب کردم ....!!! چون دیدم تفاوتی با امارات و عربستان نداره .

مشکل اول اینه که درصد باطری از 90 به 50 میرسه ، اون هم در کمتر از یک ساعت در حالی که گوشی رو کناری گذاشته

بودم و هیچ برنامه ای هم در حال اجرا نبود .

مشکل دوم هم مربوط به استفاده از Y..O..U..T..U..B..E هست که ERROR زیر رو میده .

( توی ورژن قبلی اندروید ( 4 ) به راحتی از Y..O..U..T..U..B..E استفاده میکردم بدون از استفاده از هر گونه V....P.....N .

رام های کشورهای مختلفی رو هم استفاده کردم مثل امارات ، انگلستان و.... هیچ گونه مشکلی هم نبود . )

به نظر شما با تعویض رام مشکل حل میشه یا اینکه در همه رام های کشورهای مختلف این باگ ها وجود داره ... ؟
      ویرایش توسط paprika 1 : 01-08-2015 در ساعت 12:50

8. Top | #7825

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : sensation family
      شماره كاربري : 394711
      نام : Kamran
      سپاس ها : 5,523
      سپاس از شما 13,828 بار در 2,924 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      توی این اندورید 5 کجا میشه از مسیج ها بگ آپ گرفت

♦♦♦█▓▒░ هیهات اگریاربخواهی و نباشم * ای وای به من گر تو مرا یار ندانی ░▒▓█♦♦♦

♦♦♦█▓▒░ اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ ░▒▓█♦♦♦

9. Top | #7826

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 536961
      سپاس ها : 69
      سپاس از شما 95 بار در 50 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      گوشیه من بعد تز چند دقیقه از وای فای خارج میشه (s5 g900f) . پیغام sign in wifi میده . چند جا نوشته بود clients3.google.com از طریق مودم ..... کنم درست میشه ولی مودم من همچین چیزی نداره چون اضلا مودم نیست روتر هست من از مودم بیسیم استفاده میکنم به تنظیماتش دسترسی ندارم فکر کنم کار سختی هم باشه اگه دسترسی داشتم . دارم یه رام جدید میگیرم اندروید 5 مالزی شاید با اون درسن بشه ولی اگر نشد واویلا .

10. Top | #7827

شماره كاربري : 722573
      سپاس ها : 396
      سپاس از شما 253 بار در 85 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان چند وقتیه که گوشیم خود به خود ریستارت میشه و وقتی میاد بالا 10 درصد باطری کم میکنه. اینم بگم که گوشیم وقتی استفاده معمولی میکنم داغ میکنه و باطریشم زیاد مصرف میکنه حتی وقتی صفحه خاموشه. وایپ اینا هم انجام دادم ولی فرقی نکرده. حالا مشکل خود باطریه یا گوشی داغون شده؟

11. Top | #7828

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 553496
      سپاس ها : 49
      سپاس از شما 32 بار در 28 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      این مشکل شارژ خالی کردن باتری در حالت استندبای (شب تا صبح بدون استفاده 30 تا 40 درصد شارژ کم میکنه )کسی نفهمید دلیل چی هست
      این بگم که رام عوض کردم باتری سالمه و.... چون این همیشگی نیست گاهی درسته البته 90 مواقع شارژ خالی میکنه

12. Top | #7829

شماره كاربري : 153414
      نام : Ashoor
      سپاس ها : 251
      سپاس از شما 189 بار در 106 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دوستان کسی میدونه کجا درپوش USB این گوشی رو میفروشه و چطوری میشه عوضش کرد؟ کار حودم هست یا باید ببرم بدم تعمیرکار انجام بده؟
      درپوش گوشی من از وسط شکسته یعنی کامل خارج نشده و اول باید قبلی رو خارج کنم و جدید رو جایگزین کنم.
      کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

13. Top | #7830

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 284636
      سپاس ها : 1,380
      سپاس از شما 597 بار در 250 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_aramis
      سلام
      دوستان کسی میدونه کجا درپوش USB این گوشی رو میفروشه و چطوری میشه عوضش کرد؟ کار حودم هست یا باید ببرم بدم تعمیرکار انجام بده؟
      درپوش گوشی من از وسط شکسته یعنی کامل خارج نشده و اول باید قبلی رو خارج کنم و جدید رو جایگزین کنم.
      کسی اگر اطلاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم
      راحتترین کار همینه
      فقط یه پیچ رو باز میکنید و قطعه زیر پیچ رو برمیدارید و درپوش جدید رو جایگزین میکنید و پیچ رو میبندید.همین.الان تعمیرکارای موبایل اکثرشون دارن.ایران نیستم.نمیدونم اونجا چنده.اینجا من 2 دلار گرفتم (که به نظرم بهم انداختن 😃 )

عکسها رو ببینید.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: safely-remove-replace-charging-port-cover-your-samsung-galaxy-s5.w654.jpg
مشاهده: 27
حجم: 60.8 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: safely-remove-replace-charging-port-cover-your-samsung-galaxy-s5.w654 (1).jpg
مشاهده: 27
حجم: 56.5 کیلو بایت  

14. 4 كاربر زير از شما saalehh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع