• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 850 از 850 نخستنخست ... 350750800840848849850
    نمایش نتایج: از 8,491 به 8,497 از 8497

مقالات آموزشي | سوالات و مشكلات

1. Top | #8491

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 97686
      سپاس ها : 82
      سپاس از شما 233 بار در 57 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      گوشی مدل ژاپن رو دارم که اندرویدش 4.4 هست و میخوام به 6 آپ کنم ولی متاسفانه آنتنم میره کسی رام 6 میشناسه برای این مدل که مشکل آنتن رو نداشته باشه؟
      ممنونم

2. کسب و کار

3. Top | #8492

جزئيات بيشتر

سلام
      گوشی s5 g900j مدل ژاپن رو دارم که اندرویدش 4.4 هست و میخوام به 6 آپ کنم ولی متاسفانه آنتنم میره کسی رام 6 میشناسه برای این مدل که مشکل آنتن رو نداشته باشه؟
      ممنونم

4. Top | #8493

جزئيات بيشتر

کسی نیست راهنمایی کنه؟

5. Top | #8494

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : SAMSUNG
      شماره كاربري : 754999
      نام : امیر
      سپاس ها : 20,364
      سپاس از شما 30,407 بار در 6,103 پست
      کمک مالي به سايت: 10000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saeednot
      سلام
      گوشی s5 g900j مدل ژاپن رو دارم که اندرویدش 4.4 هست و میخوام به 6 آپ کنم ولی متاسفانه آنتنم میره کسی رام 6 میشناسه برای این مدل که مشکل آنتن رو نداشته باشه؟
      ممنونم
      با سلام
      پوشه ی efs شما آسیب دیده چون رام صحیح رو فلش نکردین.

از samsung-updates رام مربوط به گوشیتون رو دانلود و فلش کنین ممکنه که درست بشه.
      AWSOME

6. كاربران زير از شما A.M.I.R N.O.T.E عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #8495

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 34608
      سپاس ها : 563
      سپاس از شما 198 بار در 102 پست
      جزئيات بيشتر

سلام خدمت دوستان و اساتید
      من یک s5برد سوخته داشتم sm G900Hکه یکسالی بود داشت خاک می خورد یکی از دوستا زحمت کشید برام از خارج از کشور بردش رو اورد ولی مدل SM G900Iبرد رو نصب کرد همه چی عالی ولی اولین مشکل ارور دوربین می داد همه کارهای که لازم بود رو کردم اخر هم رفتم ریکاوری مود وایپ ها انجام دادم باز نشد البته رام این برد 4.4.2 بود من هم رام تک فایل 6.01 گوشی رو دانلود کردم با اودین فلش کردم البته هیچ بکاپی هم نگرفتم رام بدون هیچ اروری پس شد گوشی ری استارت شد بالای بیست دقیقه صبر کردم ولی رو لگوی اول موند بعد یک صفحه ابی اومد با دوتا چرخ دنده که نوشتبود اندروید ابگرید خط لود پر شد باز نزدیک به سی دقیقه صبر کردم فایده نداشت گوشی بالا نیومد باز یک رام 6دیگه دانلود کردم فلش کردم همین مشکل بود البته تو ریکاوری مود هم رفتم وایپ ها رو انجام دادم باز گوشی بالا نیومد این هم بگم بعد ده دقیه یک ویبره میزنه از اون ویبره های که رام می خواد بیاد بالا برای اولین بار ولی باز صبر کردم چیزی نشد گوشی هم داغ میکنه تو این حالت الان سر کار هستم یک رام ۴فایله دانلود کردم با یک رام تک فایل 4 که هنوز فلاش نکردم گفتم نظر اساتید رو بپرسم ببینم چی میشه کرد
      اگه امکان داره کامل من رو راهنمایی کنید درضمن رام رو برحسب مدل دستگاه درست انتخاب کردم.

8. Top | #8496

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط camel_60
      سلام خدمت دوستان و اساتید
      من یک s5برد سوخته داشتم sm G900Hکه یکسالی بود داشت خاک می خورد یکی از دوستا زحمت کشید برام از خارج از کشور بردش رو اورد ولی مدل SM G900Iبرد رو نصب کرد همه چی عالی ولی اولین مشکل ارور دوربین می داد همه کارهای که لازم بود رو کردم اخر هم رفتم ریکاوری مود وایپ ها انجام دادم باز نشد البته رام این برد 4.4.2 بود من هم رام تک فایل 6.01 گوشی رو دانلود کردم با اودین فلش کردم البته هیچ بکاپی هم نگرفتم رام بدون هیچ اروری پس شد گوشی ری استارت شد بالای بیست دقیقه صبر کردم ولی رو لگوی اول موند بعد یک صفحه ابی اومد با دوتا چرخ دنده که نوشتبود اندروید ابگرید خط لود پر شد باز نزدیک به سی دقیقه صبر کردم فایده نداشت گوشی بالا نیومد باز یک رام 6دیگه دانلود کردم فلش کردم همین مشکل بود البته تو ریکاوری مود هم رفتم وایپ ها رو انجام دادم باز گوشی بالا نیومد این هم بگم بعد ده دقیه یک ویبره میزنه از اون ویبره های که رام می خواد بیاد بالا برای اولین بار ولی باز صبر کردم چیزی نشد گوشی هم داغ میکنه تو این حالت الان سر کار هستم یک رام ۴فایله دانلود کردم با یک رام تک فایل 4 که هنوز فلاش نکردم گفتم نظر اساتید رو بپرسم ببینم چی میشه کرد
      اگه امکان داره کامل من رو راهنمایی کنید درضمن رام رو برحسب مدل دستگاه درست انتخاب کردم.
      با تشکر از دوستان
      من رام 4.4.2 با مشخصات G900IZTU1ANI3_G900IZZT1ANI3_G900IZTU1ANI1_HOME.tar رام بالا اومد
      رام تایوان هست الان می خوام رام 6 رو بریزم چیکار باید بکنمدضمن هنوز مشکل ارور دوربین رودارم

9. Top | #8497

جزئيات بيشتر

دوستان کسی نیست به من کمک کنه

توضیحاتی درباره این موضوع