• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• آموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dual

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

آموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dual آموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dual
    صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 45

بخش آموزشها و برنامه های تخصصی

1. Top | #31

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Sony
      شماره كاربري : 733403
      سپاس ها : 29,847
      سپاس از شما 48,022 بار در 10,094 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad.
      با سلام وتشکر مجدد
      فرموده بودید که
      آیا علت خاصی داره؟آیا میتونم الان که با vrootروت هست با روشهای دیگه ای فول روت کنم.
      از نظر امنیتی زیاد قابل اطمینان نیست
      زبانش هم که چینیه!
      بله میتونید فول روت کنید

الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ
      إلا بِإذنِهِ یَعلَمُ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم* لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَةِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ* الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ

خداى یکتا که جز او کسی شایسته ستایش نیست او همیشه زنده ی پا برجای است .
      (پس) هیچ گاه خواب سبک و سنگین او را فرا نمی گیرد . آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است در سیطره مالکیّت و فرمانروایى اوست . مگر می شود کسی شفاعت کند(مردم را) بدون اجازه ی او . ایشان به پیدا و پنهان آگاه است . وایشان ذرّه ای از دانش او را احاطه ندارند مگر به آنچه او بخواهد . دامنه تخت (سلطنت) او آسمانها و زمین است . نگهداری اینها برایش کاری نیست . و او بلند مرتبه ترین و بزرگ مطلق است * در دین اجباری نیست . فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است . پس آن کس که طغیانگر بود . به خدا ایمان آورد . به بهترین دستاویز نجات (از پرتگاه) رسیده است . که پاره شدنی نیست . و خدا شنوا و دانا است*
      خدا پشتیبان افراد باایمان است . آنها را از تاریکیها بیرون می آورد و به طرف نور می برد . به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند.
      چنان که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد . آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود .

2. 3 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #32
      آموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dual

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 285064
      نام : حمید
      سپاس ها : 199
      سپاس از شما 91 بار در 51 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان
      لینک فایل supersu.zip خرابه .یعنی میگه فایل حذف شدهواگه لینک جدید دارین ممنونتون میشم

5. Top | #33

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nagi 1
      سلام دوستان
      لینک فایل supersu.zip خرابه .یعنی میگه فایل حذف شدهواگه لینک جدید دارین ممنونتون میشم

UPDATE-SuperSU-v2.16.zip

منبع
      بسم الله الرحمن الرحیم

الله لا اله إ لاّ هوَ الحیُّ القیُّومُ لا تَا خذُهُ سِنَهٌ وَ لا نَومٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الأَرضِ مَن ذَا الَّذی یَشفَعُ عِندَهُ
      إلا بِإذنِهِ یَعلَمُ ما بَینَ أَیدِیهمِ وَ ما خَلفَهُم وَ لا یُحیطونَ بِشَی ءٍ مِن عِلمِهِ إلا بِما شاءَ وَسِعَ کُرسِیُّهُ السَّماواتِ و الأرض وَ لا یَؤدُهُ حِفظُهُما وَ هوَ العَلیُّ العَظیم* لا إکراهَ فِی الدَّین قَد تَبَیَّنَ الرُّشدُ مِنَ الغَیَّ فَمَن یَکفُر بِالطَّاغوتِ وَ یُؤمِن بِالله فَقَد استَمسَکَ بِالعُروَةِ الوُثقی لاَنفِصامَ لَها و الله سَمِیعٌ عَلِیمٌ* الله وَلِیُّ الَّذین آمَنوا یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلی النُّور وَ الُّذینَ کَفَروا أولیاؤُهُمُ الطَّاغوتُ یُخرِجُونَهُم مِنَ النُّور إِلَی الظُّلُماتِ أُولئِکَ أصحابُ النَّارِ هُم فِیها خالِدُونَ

(پس) هیچ گاه خواب سبک و سنگین او را فرا نمی گیرد . آنچه در آسمان ها و آنچه در زمین است در سیطره مالکیّت و فرمانروایى اوست . مگر می شود کسی شفاعت کند(مردم را) بدون اجازه ی او . ایشان به پیدا و پنهان آگاه است . وایشان ذرّه ای از دانش او را احاطه ندارند مگر به آنچه او بخواهد . دامنه تخت (سلطنت) او آسمانها و زمین است . نگهداری اینها برایش کاری نیست . و او بلند مرتبه ترین و بزرگ مطلق است * در دین اجباری نیست . فرق میان پیشرفت و سقوط بیان شده است . پس آن کس که طغیانگر بود . به خدا ایمان آورد . به بهترین دستاویز نجات (از پرتگاه) رسیده است . که پاره شدنی نیست . و خدا شنوا و دانا است*
      خدا پشتیبان افراد باایمان است . آنها را از تاریکیها بیرون می آورد و به طرف نور می برد . به همان صورت به کسانی که طغیان کردند کمک میکند.
      چنان که آنها را از نور بیرون آورده به درون تاریکی ها می برد . آنهایند اهل آتش جهنّم و همیشه در آن خواهند بود .

6. 4 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #34

شماره كاربري : 601693
      سپاس ها : 57
      سپاس از شما 45 بار در 25 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من گوشی xperia M Dual با رام 4.3 و بیلد نامبر A.1.5 دارم میخواستم بدونم این روش روت کردن با towel root برای این گوشی جواب میده؟ آیا امکان بریک شدن هست؟ نمیخوام این گوشی جدیدم به سرنوشت x8 دچار بشه!! خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

8. Top | #35

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farid_mcmxcii
      سلام من گوشی xperia M Dual با رام 4.3 و بیلد نامبر A.1.5 دارم میخواستم بدونم این روش روت کردن با towel root برای این گوشی جواب میده؟ آیا امکان بریک شدن هست؟ نمیخوام این گوشی جدیدم به سرنوشت x8 دچار بشه!! خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
      بله جواب میده
      خیر تا به حال هیچ گوشی ای با این برنامه بریک نشده
      بسم الله الرحمن الرحیم

9. 4 كاربر زير از شما JIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #36

شماره كاربري : 601693
      سپاس ها : 57
      سپاس از شما 45 بار در 25 پست
      جزئيات بيشتر

آقا خیلی ممنون دستت درد نکنه خیالمو راحت کردی. فقط یه سوال دیگه یه جایی گفتید تو مرحله آخر از remountrebootfix استفاده کنیم ولی تو پست اول اینو نگفتین، لازمه اینو هم نصب کنم؟ یا فقط تو شرایط خاص اینو نصب میکنین؟

11. Top | #37

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 288710
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 2 بار در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

من چنتا مشکل دارم ... رو گوشیم روشهای مختلف روت چک کردم ... الان به نظر روت شده است ...متاسفانه برنامه روت چکر نسب نمی شه که تست کنم ... فقط می دونم برنامه هایی که نیاز به روت دارن کار می کنن ... چگونه مطمین بشم گوشیم روت هست و فول روته یا نه ؟

مشکل بعدی اینکه من مموری رو که پارتیشن بندی می کنم به محض فعال شدن تو گوشی بهم پیغام می ده که مموری در خطر هستش و ازم می خواد فرمت کنم
      کجای کارم مشکل داره
      ممنون می شم راهنماییم کنید

اندرویدم اخرین اپ دیت رسمی برا c2005 هستش

12. Top | #38

شماره كاربري : 179597
      سپاس ها : 43
      سپاس از شما 12 بار در 8 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      آقا من با گوشی های سامسونگی و نکسوسی زیاد کار کردم، اما از این سونی ها سر در نمیارم !
      میخوام واسه اکسپریا ام دوستم سیانوژن نصب کنم.
      توی آموزش های کلی همه چیز بود، بجز "نصب" ریکاوری cwm.
      واسه نصب سیانوژن چیکارا باید بکنم ؟ بوت لودر باید باز بشه ؟
      فکر کنم راحتترین راه نصب سیانوژن نصب cwm و فلش زدن با اون باشه ؟
      یه مسیر کلی واسه نصب سیانوژن از اول بهم بگین ممنون میشم !

13. Top | #39
      آموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dualآموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dualآموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dual

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 49193
      نام : میلاد
      سپاس ها : 4,125
      سپاس از شما 1,937 بار در 683 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط JIMA
      برای انتقال برنامه های نصب شده به حافظه خارجی، می توانید از برنامه های Link2sd یا AppMgr Pro III یا ... استفاده کنید.

پیش نیاز استفاده از این برنامه ها

- روت بودن گوشی
      - پارتیشن بندی مموری

* گوشی های M , M dual از پارتیشن های Ext پشتیبانی نمی کنند، بنابراین، در برنامه Minitool Partition و طبق این آموزش، بعد از اینکه پارتیشن اول را ایجاد کردید(با فرمت FAT32) پارتیشن دوم را نیز بجای Ext2 از نوع FAT32 انتخاب کنید(در واقع مموری خارجی را به دو پارتیشن با فرمت FAT32 ، پارتیشن بندی کنید)

برنامه Link2sd را که اجرا کنید، پیغام زیر را مشاهده میکنید، که باید فرمت پارتیشن ثانویه مموری که FAT32 است را انتخاب کنید:

سپس پیغام زیر ظاهر می شود که باید Reboot device را انتخاب کنید تا گوشی ریستارت شود:

بعد می توانید برنامه هایی که می خواهید را، با گزینه Create Link به مموری خارجی منتقل کنید:

اگر موقع استفاده از این برنامه ها، گوشی خود بخود ریستارت می شود، برای حل این مشکل، گوشی را باید بصورت زیر، Full Root کرد:

برنامه Busybox X را دانلود و روی گوشی نصب کنید(لینک گوگل پلی برنامه)

برنامه را اجرا کنید و روی دکمه Install کلیک کنید، بعد از مدت زمانی، پیغام موفقیت نصب نمایان می شود

حال برای حل مشکل ریستارت شدن، برنامه RemountRebootFix را دانلود و اکسترکت کنید(در هر جائی از PC)

فایل install.bat را اجرا کنید

در حالی که USB debugging و Unknown sources فعال است، گوشی را به PC وصل کنید

عدد 1 یا همان SuperSU را وارد و اینتر بزنید و طبق دستوراتی که برنامه میدهد عمل کنید تا نصب به پایان برسد.

با این کار گوشی با موفقیت Full Root خواهد شد.

سلام وقتتون بخیر
      من گوشیمو با kingo root روت کردم با روت چکر هم تست کردم گوشیم روت شدست
      اما مموری رو طبق آموزش به دو بخش تقریباً یکسان با فرمت Fat32 تقسیم کردم
      در حالتی که گوشی روشن باشه مموری رو جا میزنم گوشی مموری رونمیشناسه
      خاموش جا میزنم گوشی بالا میاد ولی مدام و پشت سر هم اخطار توقف System UI میده
      ازطرف دیگه کامپیوتر هم فقط یه پارتیشن مموری رو نشون میده! یعنی نیمی از مموری رو!
      مشکل کجاست؟
      ویرایش توسط milad-x : 05-07-2015 در ساعت 11:19

14. Top | #40
      آموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dualآموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dualآموزش های تخصصی و گام به گام گوشی های Xperia M & M dual

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 49193
      نام : میلاد
      سپاس ها : 4,125
      سپاس از شما 1,937 بار در 683 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط milad-x
      سلام وقتتون بخیر
      من گوشیمو با kingo root روت کردم با روت چکر هم تست کردم گوشیم روت شدست
      اما مموری رو طبق آموزش به دو بخش تقریباً یکسان با فرمت Fat32 تقسیم کردم
      در حالتی که گوشی روشن باشه مموری رو جا میزنم گوشی مموری رونمیشناسه
      خاموش جا میزنم گوشی بالا میاد ولی مدام و پشت سر هم اخطار توقف System UI میده
      ازطرف دیگه کامپیوتر هم فقط یه پارتیشن مموری رو نشون میده! یعنی نیمی از مموری رو!
      مشکل کجاست؟
      کسی جواب منو نمیده؟!!!!!

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع