• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

اخبار خارجی

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 605972
      نام : محمد
      سپاس ها : 16,702
      سپاس از شما 36,827 بار در 3,153 پست
      جزئيات بيشتر

11 انتشار تصاویری از Sony Xperia Z3

Xperia Z3 گوشی پرچمدار آینده ی سونی در چندین عکس ظاهر شده است. کم و بیش این گوشی با درنظرنگرفتن تغییرات جزئی، شباهت زیادی از نظر طراحی با Z2 دارد.

تصاویر بالا، گوشی را از تمامی زاویه های ممکن به ما نشان می دهد. به نظر می رسد که اطراف Z3 در مقایسه با طراحی صاف Z2، خمیده شده است. این ممکن است جوابی به شکایت های مبنی بر قرارگیری نامناسب Z2 در دست باشد.

از دیگر تغییرات جزئی میتوان به منتقل شدن دریچه ی اسپیکر کمی به طرف چپ گوشی اشاره کرد. به نظر می رسد که اسپیکر ثانویه ای در عکس ها وجود ندارد ؛ پس به این نتیجه میرسیم که Z3 برخلاف برادر قبلیش از اسپیکر استریو بهره نمی برد اما همچنان هیچ چیز تصدیق نشده است.

پورت های اتصال (رابط) مغناطیسی، microSD, micro SIM و micro USB، به ترتیب در سمت چپ و راست گوشی قرار گرفته اند. دکمه اختصاصی دوربین همچنان حفظ شده است و به نظر می رسد مجهز به دوربین 20.7 مگاپیکسلی با سنسور Exmor RS و لنز های G می باشد.

GSMArena
      -----------------------------------
      کپی برداری و درج مطلب بلامانع می باشد

2. کسب و کار

3. Top | #2

شماره كاربري : 127940
      نام : M.Shadows
      سپاس ها : 16,746
      سپاس از شما 17,933 بار در 4,984 پست
      جزئيات بيشتر

چند روزه از Z3 عکس میزارن بعد میان میگن نبوده .

اینم چرت هست به دلایلی که حس توضیح دادنش نیست .
      ویرایش توسط mehdimghi : 12-07-2014 در ساعت 18:28

4. 3 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : گرافیک اندروید
      شماره كاربري : 280518
      سپاس ها : 17,179
      سپاس از شما 79,246 بار در 7,085 پست
      جزئيات بيشتر

مثل اینکه دیگه باید کم کم باور کنیم که Z3 همینه !
      اگه اینو بفرسته تو بازار وضعیت فروش Z2 خیلی خوب میشه
      عجب حاشیه های خوشگلی هم داره

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 8686.jpg
مشاهده: 194
حجم: 51.4 کیلو بایت  

6. 8 كاربر زير از شما EMPREX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

شماره كاربري : 198911
      نام : کاک شاهرخ
      سپاس ها : 21,945
      سپاس از شما 48,006 بار در 7,295 پست
      جزئيات بيشتر

الان دقیقا فرق این و زد2 چیه خوب؟

لااقل یه تغییرات عمده ایی میداد...ولی احتمال 99 درصد زد3 درکار نیست یا مثل اس5 نسخه 2k فقط برای بازار ژاپن باشه...

بعید میدونم زد2 ایی که هنوزم جاشو تو بازار پیدا نکرده بخواد سر سه ماه براش جانشین بیاد...ولی خوبی سونی اینه که لااقل افت قیمتش خیلی سریعه..من اولین باری که زد2 رو دیدم فقط از روی صفحه نمایش فهمیدم زد2 هستش...هیچ تفاوتی با زد1 نداشت(البته تو ظاهر جزیی بود تا حدی)..

ولی این طرح خمیده من رو یاد گالاکسی اس ادونس میندازه...خیلی بی ریخت میشه گوشی..بعید میدونم این باشه..

مشکل سونی الان فقط دست بردن تو اندروید خام هستش..ال جی و سامسونگ تنظیمات اختصاصی دارن..حتی هواوی و لنوو هم همینطور..ولی سونی تا حد زیادی همون شکل اندروید خام رو حفظ کرده..باید یه انقلابی تو رابط کاربری راه بندازه..نه مثل سنس6 !!! که معلوم نیست چیکار کرده واقعا !!

8. 11 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط EMPREX
      مثل اینکه دیگه باید کم کم باور کنیم که Z3 همینه !
      اگه اینو بفرسته تو بازار وضعیت فروش Z2 خیلی خوب میشه
      عجب حاشیه های خوشگلی هم داره
      این گوشی Z3 نخواهد بود .

در مورد حاشیه سعید جان برو فیلم جدید باز کردن Z2 رو نگاه کن جای سوزن انداختن توش نیست .

و الا سونی میتونه مثل ZL یه گوشی با حاشیه خیلی خیلی کم بسازه . فعلا حاشیه های آیفون رو نگاه کن از 2007 تا 2014 .!! یا بالا و پایین m8 که توازن نداره . ضدآب هم نیستن .

من تعجبم سر حاشیه های گوشی های غیر ضدآب سونی هست که زیاده . دلیلشو نمیفهمم چرا سونی این کارو میکنه .

بزرگترین تغییر Z3 هم تغییر در رابط کاربری ( هر چند هیچ چیزی کم نداره و مواردی مثل مدیا و کیبرد بهتری نسبت به بقیه داره . الانم به نظرم ظاهرش بد نیست .) و خود گوشی گفتن هست . البته معلوم نیست . میگن میخواد از شیشه استفاده نکنه .

ولی اگه تغییر کنه اصلا جالب نیست چون لوکس بودنشو از دست میده . در مورد فروش Z2 هم بگم مشکلی پیش نمیاد همین الان خیلی ها Z و Z1 میخرن با اینکه Z2 اومده .

10. 9 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 788584
      سپاس ها : 1,626
      سپاس از شما 1,715 بار در 501 پست
      جزئيات بيشتر

فکر کنم این فبلته چون هم اندازه ی نوت 3 هستش

Sent from my LG-E988

12. 4 كاربر زير از شما یارالی عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

بخش : گرافیک اندروید
      شماره كاربري : 280518
      سپاس ها : 17,179
      سپاس از شما 79,246 بار در 7,085 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimghi
      این گوشی Z3 نخواهد بود .

در مورد حاشیه سعید جان برو فیلم جدید باز کردن Z2 رو نگاه کن جای سوزن انداختن توش نیست .

و الا سونی میتونه مثل ZL یه گوشی با حاشیه خیلی خیلی کم بسازه . فعلا حاشیه های آیفون رو داشته باش از 2007 تا 2014 .!! یا بالا و پایین m8 که توازن نداره . ضدآب هم نیستن .

من تعجبم سر حاشیه های گوشی های غیر ضدآب سونی هست که زیاده . دلیلشو نمیفهمم چرا سونی این کارو میکنه .

بزرگترین تغییر Z3 هم تغییر در رابط کاربری و خود گوشی گفتن هست . البته معلوم نیست . میگن میخواد از شیشه استفاده نکنه .

ولی اگه تغییر کنه اصلا جالب نیست چون لوکس بودنشو از دست میده . در مورد فروش Z2 هم بگم مشکلی پیش نمیاد همین الان خیلی ها Z و Z1 میخرن با اینکه Z2 اومده .
      من یه جایی خونده بودم قراره Z3 رو مثل Arc بصورت خمیده و تا حدودی با همون شکل و شمایل تولید کنه
      ولی اگه قرار باشه Z3 به این شکل باشه و اون تغییرات ظاهری اساسی فقط تغییر دادن لبه های گوشی باشه واقعا نا امید کنندست
      کسی که میخواد گوشی رو بخره زیاد براش مهم نیست چیدمان قطعه های داخل گوشی چطوریه
      مشتری چیزی که در ظاهر گوشی میبینه براش مهمه و حاشیه های بالا و پایین Z2 رو اصلا نمیشه دوست داشت !
      سونی قابلیت تولید گوشی بدون حاشیه ای مثل ZL رو داره ولی همین بدون حاشیه بودن ZL باعث شده 9.8mm ضخامت داشته باشه

14. 7 كاربر زير از شما EMPREX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط EMPREX
      من یه جایی خونده بودم قراره Z3 رو مثل Arc بصورت خمیده و تا حدودی با همون شکل و شمایل تولید کنه
      ولی اگه قرار باشه Z3 به این شکل باشه و اون تغییرات ظاهری اساسی فقط تغییر دادن لبه های گوشی باشه واقعا نا امید کنندست
      کسی که میخواد گوشی رو بخری زیاد براش مهم نیست چیدمان قطعه های داخل گوشی چطوریه
      مشتری چیزی که در ظاهر گوشی میبینه براش مهمه و حاشیه های بالا و پایین Z2 رو اصلا نمیشه دوست داشت !
      سونی قابلیت تولید گوشی بدون حاشیه ای مثل ZL رو داره ولی همین بدون حاشیه بودن ZL باعث شده 9.8mm ضخامت داشته باشه
      به نظرم باید شبیه t3 یا c3 باشه پشت و کنارش .

درسته Z2 و Z1 رو میشد توی اندازه Z جا داد . اما خیلی چیزا هست که ما نمیدونم . وقتی جا نیست چکار کنه !! البته درسته مردم فقط ظاهر رو میبینن .

حاشیه های سونی Z1 رو قبول دارم ظاهر گوشی رو افتضاح کرده اما Z2 و Z اصلا ظاهر رو خراب نکرده .

در هر صورت من میخوام Z3 یا Z4 رو بخرم . امیدوارم گند نزنه و الا میرم سمت htc مگر اینکه سامی کلیدهاشو برداشته باشه .

16. 4 كاربر زير از شما mehdimghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 813462
      سپاس ها : 83
      سپاس از شما 73 بار در 40 پست
      جزئيات بيشتر

به نظر من احمقانه هست چون من الان z1 compact دارم و واقعا هیچ کم و کسری نداره در حالی که z2 به سر و گردن بالاتره پس این نميتونه z3 باشه اونم بدون هیچ تغییری

18. 3 كاربر زير از شما crackberry عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

بخش : عمومی|فریمور|نرم افزار و بازی iOS
      شماره كاربري : 758860
      نام : Mammad Amin
      سپاس ها : 12,535
      سپاس از شما 17,307 بار در 3,495 پست
      جزئيات بيشتر

دیگه واقعا شورشو دراورده
      هر سال همین Z رو یکم دستکاری میکنه یه عددم میذاره کنارش ب عنوان محصول جدید میزنه (البته اگه این Z3 باشه)
      نمیدونم چرا سونی ذره ای خلاقیت ب خرج نمیده تو محصولاتش
      دقیقا هم این موضوع از زمانی شروع شد ک sony ericsson شد SONY و تفاوت گوشی ها رو میتونین تو این دوره ها مشاهده کنید
      واقعا شاهکار بودن گوشی های دوره سونی اریکسون
      ب شخصه من خودم وقتی Arc S داشتم واقعا عاشقش بودم چونکه خیلی عالی و طراحی زیبایی داشت و بر عکس اصلا از Xperia S خوشم نمیومد و بنظرم خیلی کمتر روی طراحیش کار شده بود ب نسبت گوشیهای سونی اریکسون
      "فروم به این معناست که یک نفر بپرسد و بقیه پاسخ دهند, نه اینکه همه بپرسند و یک نفر پاسخ دهد"
      خرید برنامه از اپ استور بطور رسمی و به ریال با برنامه ی ویترین سیبچه

20. 2 كاربر زير از شما AMINEDGE عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع