× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 55

مقالات مربوط به گوشی های همراه

1. Top | #1

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض چرا نوکیا سیمبین رو پشتیبانی نکرد ؟

سلام

امروز میخوام برای دوستان مقاله ای شرح بدم و بگم که آیا نوکیا میتونست پیشرفت کنه و یا خیر !

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

قضیه برمیگرده به اون موقعی نوکیا n95 وارد بازار شد و همه ما میدونیم که نوکیا n95 مثل توپ صدا کرد ، مثلا خود نوکیا ترسیده بود که گوشی های دیگرش به فروش نمیرن

و میدید که هر روز و هر روز بر فروش نوکیا n95 افزوده میشد و هر روز تلاش میکرد که ساخت این گوشی رو ببره بالا چون مپلا اقوام خودم ؛ اقوام تهرانی رو نگم بهتره چون

اونایی که تهران بودن اصلا نمیشد جلوشونو گرفت ، چون اینقدر از این گوشی خوششون اومده بود که نمیتونستن جلو خودشون رو بگیرن و هر کدوم دو تا خریده بودن

واقعا مثل توپ تو همه جا صدا کرد ؛ اقوام خودم در اراک شدن 5 نفر و رفتن با هم 6 عدد گرفتن ، حتما میپرسید چرا یه دونه اضافه گرفتن ، یکی از اقوام زیاد سرو کار داره با

گوشی خرد کردن و میترسید اینو بشکنه و دومی رو خرید که اگر شکست دیگه ناراحت نشه و از بعدی استفاده کنه

---------------------------------------------------------------------------------

گوشی بعدی نوکیا که مثل توپ صدا کرد و نوعی کمرا فون خیلی عالی بود ، NOKIA N8 بود ؛ اونم مثل توپ صدا کرد همون تهرانی ها که میگفتم اولین روزی که n8 رسید به تهران

همون موقع گوشی هاشون رو بردن همگی فروختن و بعد نوکیا n8 رو خریدن ، چرا چون واقعا خیلی گوشی توپی بود ؛ هم از نظر روانی سیستم عامل و هم از نظر دوربین

واقعا گوشی عالی بود و حرف نداشت و طوری بود که کاملا میتوانست نیازات یه کاربر رو برآورده کنه ، خوب میگفتیم این تهرانی ها رفتن هر کدوم یه n8 خریدن و این اراکی ها

سه نفرشون از n95 خیلی راضی بودن و اصلا قصد عوض کردنش رو نداشتن ، چون میدونید دیگه نوکیا n95 یکی از بهترین دوربین های دنیا با اون لنز دوربین کارل زایسش بود

ولی اون دو نفر سریع بلا فاصله که نوکیا n8 هم اومد ، رفتن تهران و نوکیا n8 رو خریدن ، بماند که نوکیا n95 رو به حدی دوست داشتن که قصد فروش اون رو نداشتن و

رفتن با هم خریدن و برگشتن ، گوشی یکیشون که سری اول نوکیا بود ، LCD یکم ایراد داشت ، یکم زیادی سیاه بود ، که اینقدر گوشی رو دوست داشت ، که بیخیال اون شد

تا طی چند همشون از گوشی راضی بودن تا یکشون خسته شد از n95 و اون رو فروخت و فقط از n8 استفاده میکرد .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوکیا 500

نوکیا 600

نوکیا 603

نوکیا 700

نوکیا 701

نوکیا 808 PureView

اینا سری گوشی های عالی نوکیا بود که گوشی رو از cpu 680 مگاهرتز رسوند به 1 گیگاهرتز و بعد رسوندش به 1.3 ، که خیلی پیشرفت بود ، این کار نوکیا هم مث توپ صدا کرد

خوب داشتیم داستانمون رو تعریف میکردیم یکی از همون دوتا اراکیا بود ، یکیشون خیلی 808 رفته بور رو مخش ، دوربین 41 مگاپیکسل ، کی فکرش رو میکرد ؟

خود نوکیا هم گفته بود که ما سخت ترین کاری که کردیم روی نوکیا 808 بود که میخواست با تک هسته یه همچین دوربینی رو بده ، که به سختی ما رو GPU نوکیا 808

کار کردیم و خوشبختانه تونستیم به حداکثر تفکیک پذیری یعنی 38 مگاپیکسل برسونیم ، خوب این کار هم کردیم و موفق بودیم ؛

خوب داشتم میگفتم ، یکی از اون دوتا گوشی n8 رو داد به خواهرش ، و بعد خودش رفت تهران و بعد نوکیا 808 رو خرید ، راستی تهرانی ها بیشترشون کوچ کردن به سیستم عامل

اندروید ، و ما دیگه باهاشون صحبتی نداشتیم ، خوب نوکیا 808 اومد و رفتیم دیدیم ، کف بر شدیم با این گوشی ، گوشی واقعا عالی ، خوب یکی از اقوامی که از گوشی اصلا

سر درنمیوورد ، از بنده درخواست کرد که یه گوشی خفن و توپ براش بگیرم ، که بنده 808 رو بهش پیشنهاد دادم ، که هنوز هم داره ، و بسیار از این گوشی راضی هست

و هنوز هم خودش قبول داره رو دست دوربینش هیچ دوربینی به جز nokia lumia 1020 نیومده .

-----------------------------------------------------------------------------

میرسیم به خودم خودم اولین گوشی نوکیای خودم نوکیا n85 بود که خیلی ازش راضی بودم ، تا اینکه فلتش خراب شد و بردم تعویض کردم ، که دیگه به دلم ننشست

خراب شد بعد یه مدت ، کلی با 1200 خودمون گذروندیم تا این که پول رسید به دستم و رفتم نوکیا 500 خریدم ، یکی از علایق من ، نقشه های نوکیا بود که واقعا

معرکه بودن ، بعد دیدم نوکیا مپ ، بالاترین ورژنش برای 500 ، 3.6 هست که خیلی دلم شکست ، چون وقتی میدیدم اون دو تای بالا ورژن 3.9 رو دارن ، دلم میخواست

منم عشق نقشه نوکیا بودم دیگه و خیلی دوست داشتم که داشته باشم ، گذشت و گذشت تا دوباره پول رسید دستم و 603 گرفتم ؛ از اینا خیلی راضی بودم ها

بعد 701 گرفتم و بعد که خواستم 808 بگیرم ، دیدم نوکیا اصلا دیگه پشتیبانی نمیکنه ، و پارسال اول تابستون بود میخواستم نوکیا 808 بگیرم که دیدم نوکیا گفت دیگه

از گوشی های نوکیا پشتیبانی نمیکنیم و من بسیار ناراحت شدم ، و یک ماه اصلا گوشی نگرفتم و ناراحت بودم .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا با این اوصاف ؛ آیا نوکیا میتونست پیشرفت کنه یا نه ؟ این همه فروش ، ایا نمیتونست بیشتر روی گوشی هاش کار کنه که فروش بره بالا ، نمیتونست گوشی دو هسته ای که

الان داره تولید میکنه ؛ اون موقع هم تولید میکرد ؟ قبل از اینکه کار برسه فروشش به ماکروسافت و ویندوز فون ؟

مثلا خود من به کل هوادار نوکیا بودم ، هر کجا از نوکیا بد میگفتن ، طرف رو از تجربه و فروش گوشی های نوکیا آگاه میکردم .

دوست داشتم خود نوکیا میدید اینا رو و الان هنوز پشتیبانی نوکیا میبود و الان همون نوکیای سابق حکومت میکرد .

حال دوست دارم نظرات شما رو بدونم در مورد شرکت نوکیا و گوشی های نوکیا و آیا حرف های من غلطه یا واقعا میتونست پیشرفت کنه؟ !
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 3327
    سپاس ها : 1,995
    سپاس از شما 578 بار در 225 پست
    جزئيات بيشتر

محافظه كاري و عدم رغبت نوكيا به اندرويد كار دستش داد. يا بايد يك سيستم عامل بهتر طراحي ميكرد يا اندرويد رو استفاده ميكرد. همون طور كه سامسونگ با اندرويد به اوج رسيد. اما لجاجت اين شركت سر اين قضيه نابودش كرد.

3. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Google Nexus
    شماره كاربري : 687579
    سپاس ها : 1,377
    سپاس از شما 2,969 بار در 1,246 پست
    جزئيات بيشتر

چند تا نکته.

اول اینکه به دلایلی که دقیقا نمی دونم چیه برنامه نویس ها تمایل بیشتری به اندروید و آی او اس دارن...شاید از نظر برنامه نویسی راحت تره یا دستشون باز تره.

دوم نبود یه فروشگاه متمرکز نظبر اپ استور یا پلی استور ضربه زد. پیدا کردن برنامه دلخواه سیمبین یه داستانی بود اون موقع.

سوم اینکه وجود سرویسهای با کیفیت بالا مثل نقشه گوگل و جیمیل و کیپ و مهمتر از اون سینک شدن همه اینها با یه اکانت گوگل، خیلی جذابیت بیشتری به اندروید داده نسبت به سیمبین( آی او اس هم شرایطش تقریبا مشابه اندروید هست).

4. 18 كاربر زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifclass
    محافظه كاري و عدم رغبت نوكيا به اندرويد كار دستش داد. يا بايد يك سيستم عامل بهتر طراحي ميكرد يا اندرويد رو استفاده ميكرد. همون طور كه سامسونگ با اندرويد به اوج رسيد. اما لجاجت اين شركت سر اين قضيه نابودش كرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط malkemid
    چند تا نکته.

اول اینکه به دلایلی که دقیقا نمی دونم چیه برنامه نویس ها تمایل بیشتری به اندروید و آی او اس دارن...شاید از نظر برنامه نویسی راحت تره یا دستشون باز تره.

دوم نبود یه فروشگاه متمرکز نظبر اپ استور یا پلی استور ضربه زد. پیدا کردن برنامه دلخواه سیمبین یه داستانی بود اون موقع.

سوم اینکه وجود سرویسهای با کیفیت بالا مثل نقشه گوگل و جیمیل و کیپ و مهمتر از اون سینک شدن همه اینها با یه اکانت گوگل، خیلی جذابیت بیشتری به اندروید داده نسبت به سیمبین( آی او اس هم شرایطش تقریبا مشابه اندروید هست).
    نظریات شما کاملا درسته ، ولی نوکیا هم به اندازه خودش خوب بود ، مثلا همین فروشگاه نوکیا بسیار عالی بود و میشه گفت خیلی ازش راضی بودیم ولی یه مقدار دیر

به این فروشگاه رسیدگی کرد و دیر به دیر آپدیت میکرد ، ولی همونطور که گفتم نقشه عالی نوکیا بود که خیلی خوب روش کار کرده بود .

در مورد برنامه نویسی هم فکر میکنم از همه راحتر اندروید بود بعد سیمبین ، ios هم به نظرم یه عده اون زمان به خاطر پز میخردینش

6. Top | #5

درجه : سرپرست بخش
    بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
    شماره كاربري : 686386
    نام : حمیدرضا
    سپاس ها : 54,581
    سپاس از شما 8,568 بار در 1,932 پست
    جزئيات بيشتر

عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    و تشکر از علیرضای عزیز بابت مقاله

با اجازه همگی یه نظر/قسمت هم بنده اضافه کنم:

حالا اگه بیایم دو گوشی خاص N900 و N9 رو هم به لیست اضافه کنیم و راجع به مشخصاتشون بگیم دیگه ...

اگه به آدرس (مرجع برای N900 و N9)
    مراجعه کنین، می بنین که دولاپرها هنوز که هنوزه دارن از این دو گوشی و سیستم عاملشون پشتیبانی می کنن (گر چه خیلی کم شده اما شکر خدا هنوز ادامه داره)، مخصوصاً حساب کنین برای N900 چند سال می شه؟
    چه شاهکارهایی بودن این دو گوشی؟
    در مورد N900 که عزیزان MaemO بهتر می تونن توضیح بدن، در حد اطلاعات بنده:
    - واسش Nitdroid (اندروید) پورت شد.
    - می شه روش MeeGo (البته هارماتان که مال N9 هست نه، اما Nemo Mobile که بسیار نزدیک هست) ریخت.
    - می شه روش انواع نسخه های لینوکس با معماری Arm رو اجرا کرد (دبیان، اوبونتو، بـکــــ تــرکـــ و ...)
    - با DosBox می شه یه سری از بازی ها و برنامه های تحت داس و ویندوز و حتی یه ورژن ویندوز رو اجرا کرد.
    - اورکلاک خودش گوشی تو MaemO و نیتدروید (اشتباه نکنم تا 1.3 گیگ) انجام شده.
    - با MeeColay می شه یه سری از برنامه های N9 رو توی خود MaemO اجرا کرد.
    - ...
    خلاصه اپن سورس ترین گوشی و سیستم عامل بود و هست که عزیزان لینوکس کار هر کاری بخوان می تونن باهاش بکنن.

در مورد N9 هم که می شه گفت:
    - در مورد ظاهر و زیبایی که اولین و تنها گوشی بدون کیبورد روی صفحه (از گوشی های سری جدید با سه دکمه مجازی رو صحفه که بگذریم) پدر طراحی سری لومیا.
    - امکان نصب نیتدروید (اندروید پورت شده)
    - با وجود برتری سخت افزاری تنها ضغفش نسبت به N900 این بود که نوکیا روش یه سیستم محافظتی به اسم Aegis گذاشت که خیلی دست رو نسبت N900 بسته می کرد و باعث شد تا زمانی که بشه ازش گذر کرد، خیلی عقب بیوفته و ضمناً همون اول هم که نوکیا با تصمیم به پیوستن به مایکروسافت قطع پشتیبانی ازش رو اعلام کرد.
    - موارد نصب انواع لینوکس و ... هم در مورد این گوشی صادقه منتها به دلیل بالا کسی نسخه نهاییش رو ارائه نداد (بجز یه نسخه از دبیان)
    - اورکلاک CPU یک گیگیش تا 1.3 به راحتی و بدون مشکل انجام شده.
    - قطع پشتیبانی اولیه و سیستم Aegis باعث شد که در کل خیلی از کارها برای این گوشی دیر شروع بشن و زود هم قطع بشن که در نتیجه کمترین پیشرفت رو براش به ارمغان آورد.

خلاصه مطلب اینکه به نظر این حقیر نوکیا می تونست به راحتی با تمرکز بر روی نسخه های جدید سیمبین مثل آنا و بل و سومی که نیومد برای گوشیهای رده پایین و میانی و با تمرکز بر روی سیستم عامل های لینوکس محور مثل MaemO و MeeGo برای گوشی های رده بالا و میانی نزدیک به رده بالا و پشتیبانی از دولاپرها و ... غوغا کنه.

ضمناً یه نکته هم که خیلی از عزیزان ممکنه در جریانش نباشن:
    Information | اطلاعات

می دونستین که نوکیا اولین تبلت لمسی رو قبل اپل تولید کرد اما به دلیل اعلام بازاریاب ها مبنی بر آماده نبودن بازار اون رو ارائه نکرد!؟
    اطلاعات بیشتر در:

حالا این رو هم حساب کنین که اگه از همون اول نوکیا این تبلت رو ارائه کرده بود و روی پیشرفتش کار کرده بود شاید الان این دنیای دیجیتال و نوکیا و ... یه جور دیگه بود.
    اما این نکته رو فراموش نکنیم که:
    Tip | نکته

شرکت هایی مثل نوکیا و ... خیلی بهتر از ما از برنامه های آتی خودشون، وضعیت مالیشون و ... خبر دارن و هدفشون و تعریفشون از پیشرفت و سود و ... الزاماً اون چیزی نیست که ما دوست داریم؛ و البته این رو هم فراموش نکنیم که شروع نوکیا با گوشی همراه نبود که پایانش هم پایان گوشی هاش باشه به عنوان مثال:
    با مراجعه به این صفحه:

میبینین که نوکیا رسماً اعلام می کنه که گوشی ها دیگه بخشی از مایکروسافت هستن.

با مراجعه به این صفحه

Tip | نکته

هم شعار جدید نوکیا رو می بینین:
    Nokia reinvented

Nokia’s goal is to be a technology leader in a world where everybody and everything will be connected.

آخرش هم چیزی نمی شه گفت جز اینکه:
    صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    حتی اگه در حقیقت به ضررشون باشه و نمونه هاش رو هم در تاریخ سرزمین های قدیم زیاد دیدیم :(

السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
    لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
    اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
    حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
    «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
    تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
    ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
    با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
    آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
    ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
    .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

7. Top | #6

جزئيات بيشتر

خیلی مچکرم ازت حمید رضای عزیز ، درسته ، اونا هنوز دارن توسط دولاپر ها پشتیبانی میشن ولی اگر سیمبین هم پستیبانی میشد خیلی عالی تر میشد

و هنوز خیلی ها شادتر میبودن .

8. Top | #7

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Lumia 920 | نرم افزار بازی WP
    شماره كاربري : 262774
    نام : علی محمدزاده
    سپاس ها : 29,468
    سپاس از شما 59,263 بار در 6,419 پست
    جزئيات بيشتر

اونموقع ها کاربران از یکنواختی نوکیا با سیستم عاملش گلایه داشتند!

موقعی هم که نوکیا خواست تغییرات بده نسخه های Anna و belle معرفی کرد ولی چه موقع؟

وقتی که بیشتر کاربران رفته بودند طرف آندروید و ios

اگه زودتر دست به آپدیت های بزرگ زده بود هیچ وقت مشتری ها رو از دست نمیداد!

9. Top | #8

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 86385
    نام : رسول
    سپاس ها : 8,383
    سپاس از شما 1,553 بار در 566 پست
    جزئيات بيشتر
    قبل ازاینکه کارنوکیابه کاهش شدیدمحبوبیت وسودو...برسه من توهمین سایت نوشتم که نوکیایه راه نجات داره واونم ساخت یه گوشی 2 هسته ای اندرویدباصفخه نمایش سوپرآمولد5 اینچی و2 گیگ رم وگرافیک بالاودوربین 12 مگی بافلش وبدنه فلزی زیباهست...اون موقع این مشخصات ازاس 2 سامسونگ بالاتربودومطمئنم نوکیابه راحتی توانش روداشت که بسازه ولی خب یامدیران این شرکت دچاراختلافات شدیدشده بودن یاسرمایه گذارش حمایت نمیکردیابه احتمال خیلی کم مدیرانش ازوضعیت بازاروخواست مشتریان غافل بودندکه همه این احتمالات ازغولی بنام نوکیاخیلی بعیدبود...یعنی یه بچه بیشترازایناسیاست داشت!
    منتهادیدیم که بالاخره به زمین سردش کوبیدن...البته تازگیاداره گوشی اندرویدمیزنه ولی بازم گوشی شاخخخخ نمیزنه که این موردکشته منوبخدا!!
    خب لامصبا مگه چشاتون سامسونگ واچ تی سی وسونی و...رونمیبینه؟؟؟ بابا این هوآوی نوپا هم ازایناعاقلتره وقشنگ داره درمسیربازارقدم برمیداره وخیلی هم محبوب شده
    ببخشیدطولانی شد...دلم ازاین نوکیای منجمدومتحجرپربودآخه قبلامیپرستیدمش.

10. 17 كاربر زير از شما RASSOOL عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #9

درجه : سرپرست بخش
    بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
    شماره كاربري : 686386
    نام : حمیدرضا
    سپاس ها : 54,581
    سپاس از شما 8,568 بار در 1,932 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifclass
    با این قسمت فرمایشتون کاملاً موافقم و این کار رو هم با طراحی MaemO و MeeGo انجام داد اما متأسفانه ادامه نداد و پشتیبانی نکرد (تو پست قبلی کمی بیشتر در موردش صحبت شد که البته بعد از پست شما بود) عزیزانی که با MeeGo و سایر سیستم عامل ها کار کرده باشن (فقط دیدن نه، مدتی کار کرده باشن، گرچه شاید با دیدن هم بشه حسش کرد) هیچ وقت منکر روونی (بدون لگ واقعی) و سایر مزایا مثل حجم کم برنامه ها (منظور استفاده کاملاً بهینه و کمترین نیازمندی هست به نسبت سیستم عامل پر مصرف اندروید در مقایسه با خود MeeGo که نمونه اش رو هم میتونین تو هنگام کارکرد با MeeGo و نیتدروید به خوبی ببینین و مقایسه کنین) ... و برتریش به بقیه نمی شن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط malkemid
    چند تا نکته.

در مورد نکته اول: اگه اشتباه نکنم در مورد برنامه نویسی اگه بر مبنای QT باشه، اصل کار یکی هست، فقط پورت نهاییش برای SDK های مختلف فرق می کنه، اما نکته اینه که برنامه نویس می خواد برنامه اش مطرح و استفاده بشه. اگه رایگان باشه، فقط همینا کافیه و اگه پولی باشه هم که تحت همین موارد براش کسب درآمد می شه. در زمان حاضر دو سیستم عامل نام برده شده بیشترین کاربرد/طرفدار رو دارن در نتیجه برنامه ای که برای اونا باشه هم شامل مورد بیان شده می شه (ببخشید که خدمت اساتید اظهار فضل شد).

در مورد این نکته هم کاملاً باهاتون موافقم که شاید الان خیلی از عزیزان به دلیل نداشتنش تجربه اش نکرده باشن:
    به شخصه توسط برنامه "نوکیا سوئیت" تمام شماره ها و مشخصات تقویم و دفترچه تفلنم رو به اکانت اوت لوک فرستادم و مشابه اون کاری که گفتین قابل انجام هست که البته به خاطر هدف کوچ دادن کاربرای سایر سیستم عامل های نوکیا به وین فون انجام شده، اما حساب کنین اگه همچین همکاری ای زودتر و با همون هدفی که فرمودین انجام شده بود ...

بگذریم، دفتری هست که بسته شد :(

البته در مورد خودم عرض کردم، شما عزیزان ادامه بدین
    السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
    لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
    اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
    حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
    «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
    تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
    ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
    با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
    آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
    ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
    .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

12. Top | #10

جزئيات بيشتر

ولی حمید رضا میتونست اون دفتر باز بمونه ، همون belle بعدش میخواست carla و doona بیاد ، توی doona میخواست گوشی دو هسته ای تولید کنه ولی نمیدونم

یادش رفت یا پشیمون شد و با اجازه ندادن ، خیلی ها هم گفتن که نوکیا باید بیخیال carla بشه و باید برای پیشرفت حتما بیاد doona تولید کنه تا بتونه بازار رو

دوباره بدست بگیره ولی گوش نکرد که نکرد که الان شد این ولی میتونست به قول دوستانمون بهتر عمل کنه که نکرد .

13. 15 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع