• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 87 از 100 نخستنخست ... 3777858687888997 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 861 به 870 از 995

Clash of Clans

1. Top | #861

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 736471
      سپاس ها : 197
      سپاس از شما 623 بار در 260 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط poyyesh
      بسیار عالی و جامع

فقط این ایکس مود خطری نیست که مثلا فکر کنن ( سازنده های بازی) شما بازیو هک کردین و اکانتتونو به دیار باقی بفرستن ؟

و اگه اکیه لطفا لینک اصلی اخرین ورژنشو که دقیق کار میکنه بزارین دانلوذ کنیم

اخرین ورژنش رو از سایتش باید دانلود کنین..
      http://www.xmodgames.com/

نه شما چیت نمیزنین که خطر داشته باشه..همه دارن مشکلی نداره

2. 2 كاربر زير از شما vrp_vahid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #862

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 301784
      سپاس ها : 8,190
      سپاس از شما 5,622 بار در 1,636 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط superb boy
      مواظب جملاتی که تو صحبتاتون بکار میبرید باشید،اینجا بخش اخبار خارجی نیست هرچی از دهنتون دراومد بار بقیه کنید بقیه هم وایسن نگات کنن
      تبلیغات کلن هم تا جاییکه من میدونم اینجا ممنوعه
      اینکه کلن شما چیه و چیکار میکنه اصلا هیچ ربطی به ما نداره این چیزها رو تو گلوبال تایپ کنید نه اینجا

مورد بعد صحبت من کلی بود و وارها رندوم بصورت ضعیف و قوی میفتن،صحبت من سر وارهایی هست جلو تاون نه ،ده میفته و اینطورم نیست هرکسی بتونه با تاون نه یه ده که خوب چیده رو ۷۰ کنه(بازم دقت کن صحبتم کلیه و بصورت عمومی اگرنه بله کلن چینی هست اینفرنو سه و ایکس بوهای چهار با چیدمان خیلی خوب رو هم صد کرده)
      در گفتارت هم ادب رو رعایت،تو گلوبال کلش او کلنز نیستی
      شما نیاز نیست بمن یاد بدید که چطور صحبت کنم!
      تو عکس میبینی کلن پره نیازی به تبلیغالتم نداره در جواب حرف خودت که گفتی 140 تا وار وون دارید توضیح دادم
      بقیه ی موارد هم نیازی به توضیح نمیبینم چیزیایی که باید میگفتمو گفتم

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

5. Top | #863

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : نرم افزار، گرافیک و بازی اندروید | بازارچه
      شماره كاربري : 707525
      نام : سالار
      سپاس ها : 40,869
      سپاس از شما 136,062 بار در 15,765 پست
      کمک مالي به سايت: 250000 ريال
      جزئيات بيشتر

دوستان نوشته هاتون زیر نظر من است لطفا در لحن بیان هاتون دقت نمایید
      با تشکر

در سایه لطف همه دوستان

ارادتمند همه دوستان موبایلستانی گل

6. 3 كاربر زير از شما ayhanlove عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #864

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 814870
      سپاس ها : 33
      سپاس از شما 54 بار در 24 پست
      جزئيات بيشتر

به شخصه نظرم اینه که تاون نهی فول بشه بعد خونشو اپ کنه خیلی بهتره
      خیلی از کلنای گنده رو دیدم چه امریکایی چه چینی و چه ایرانی که همشون هم حرفه ای هستن و لولاشون 119 و 120 هست ولی هنوز تاون نه موندن و هیرو و دیواراشون رو اپ میکنن بنظرم این کار خیلی خوبه . البته این یه بازیه و هر کس دوس داره هر کاری میتونه بکنه
      یکی از بچه ها تو یه کلن امریکایی بود میگفت همه تاون نهی بودن و هیروها هم سی و تو وار فقط بر اساس تعداد دیوار بالا پایین میشدن:)

8. Top | #865

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : اخبار خارجی
      شماره كاربري : 697938
      نام : Just Clever Master
      سپاس ها : 18,575
      سپاس از شما 82,076 بار در 4,124 پست
      کمک مالي به سايت: 10000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mOr_uSe
      سلام..خوبی مهدی.....من همین النم تو کربستال 3 بازی میکنم...تقریبا روزی 5 ساعت بازی میکنم.......

مپمو ک دیدی واست فرستادم......ب نظرت برم 10 با دیوار 8 خوبه نه؟
      سلام ، مرسی مرتضی ، خوبم ...

حسابی تاپیکو بهم ریختیا با این سؤالت :)))))

-------------------------------------------

ببین مرتضی جان اینکه کی بری تاون بعد بهیچ وجه تابع قانون خاصی نیست که واسه همه عمومیت داشته باشه ...

بقیه مواردم همینطوره مثل نحوه آپ کردن دیوار و هیروها ...

همه چیز به خودت و هم کلنیات بستگی داره ... کلنی که هستی وار واسش مهمه ؟ یا اگه مهمه همه واقعا واسش دلسوزی دارن؟ ...

تقریبا تمام بچه هایی که نظر دادن یه مدت پیش من بودن مرتضی از جمله ...

vrp_vahid
      Esmi Ghele
      superb boy
      majidw980
      و ......................

خودت نظراتــو خوندی .. حتما متوجه شدی که فقط نظر عادل با من یکی بود ... کلش دقیقا همینه ...

خودت با هر کی هم نظرته راحت تری .. ببین خودت چیه نظرت اصلا ...

وحید حدود یه ماهی که پیشم بود فقط بعضا ماین کالکتوراشو خالی میکرد و فکر میکرد که کاپش زیاد باشه کافیه ... وار اولیم که تو ترکیب بود اتکاشو نزد و کیک شد ...

مجیدم وقتی بهش گفتم تو کلن زیر 1600 کاپ نداریم گفت من فقط تو سیلور میتونم بازی کنم ، منم گفتم قانون قانونه ... یکی بره سیلور بقیم میرن دنبالش و کلن تنبل بار میاد ... چون بنظرم پلیر تا تو لیگای بالاتر نباشه آب دیده نمیشه ....

اون یکی دوستمونم با دوستش یکی دو روز بود که وقتی وار استارت شد و حریفو دید اول دوستش گفت من برم جایی بیام بعدشم خودشون گفتن منم برم دوستمو واسه وار بیارم ... رفتنــو پشت سرشونم نگاه نکردن ....

فقط تنها کسی که خیلی مسلط و کلا هماهنگ با کلن بازی میکرد بنظرم عادل بود که تازه اونم کلن اصلیش جای دیگه بود ... چنتا وار پیشم بود وظیفشم تمام کمال انجام داد و خیلی راحتم خداحافظی کرد ....

اینارو گفتم تا بدونی کلا همه چیز به پلیر ربط داره ...

من اگه صد بار دیگم از اول شروع کنم هیچ وقت واسه فول آپ هیرو و دیوار تاون نه نمیمونم .... چون سبک بازیه خودمو خوب میشناسم ...

میدونم که وار واسم خیلی اولویت داره واسه همینم شیش ماه کلا هیروهامو بخاطر کلن و وارش آپ نکردم درحالیکه اکثر بچه ها هیرو آپ میکرن بخاطر همینم ضربه خوردم و با وجود اینکه لول 163 هستم با احتساب هر هفته یک لول ارتقا هیرو ، حدود چار ماهی کار دارم تا چهل بشن ...

پلیرا کلا دو دستن ... اونایی که علاقه به فول کردن دیوار و هیرو دارن ... اگرم دقت کنین اکثرا اتک زدن وار بارشون نیست ... چون مدت طولانی با آرچر بربر اتکم میرن ... کارشون فقط پر کردن مخازن و خالی کردنشه

یه سری پلیرام هجومی هستن ...بیشتر آپ نیرو ، کمپ ، هیرو واسشون تو اولویته تا دیوار و بقیه چیزا ... دنبال لذت بازین تا عادت و ...

نمونش همین حمید گرافیست ... با اینکه تو وار معمولا آخرای مپه و از لحاظ دیوار و نیرو خیلی قوی نیست معمولا خوب اتک میزنه و تو صد کردن تاون هشت فول و دو زدن تاون نهایی که شماره های بالاترش نتونستن بزنن موفقه ...

یا داش سالار که کلا هجومیه محضه و همیشه تو وار از بهترینا بود و تازه لول 130 یادش افتاد دیوار و دیفنس آپ کنه ...

من خودم از اتک زدن با ارچر بربر نفرت دارم البته الانم که دیگه گرون شدن و از لحاظ اکسیرم همچین کم نیستن ... 240 تا ارچ 120 هزار اکسیر میخواد ...

هر موقع اتک میرم بجای اینکه جای گلد ماین و کلکتورا و دریلا رو دقت کنم همیشه اول محل ایر ، ویز تاور و مورتارارو نگاه میکنم تا وال بریکرام .... نشن و هیلرمم تا وسطای اتک دووم بیاره ...

با وجود اینکه لوت گلد و اکسیرم تو پروفایل به 2 میلیارد رسیده ( مثل مورچه ای زنا :) ولی تو 11000 اتک 8300 تا XBow و 2000 تا اینفرنو زدم

بعضا هم واسه تنوع میرم چمپیون یه مدت میمونم برمیگردم ...

مرتضی زمان ما کلا کسی اینقدر رو حساب کتاب بازی نمیکرد .. ده نفر بودیم سر کل کل و رقابت پشت بند هم تاون آپ میکردیم ... هر کی تاونش زودتر آپ میشد قویتر بود :))))

من خودم تاون نه خیلی موندم با اینکه شیش ماه موندم آخرشم با دیوار هشت رفتم تاون ده ، دیگه خودت حساب کن تاون هفت و هشت چی بوده مپم

ایر دیفنسای لول یک و دو ... تسلا یک ... ویزتاور سه چار و ...

سختم نبود واسم چون یه کله اتک میزدم ... تو تاون ده آپ کردن دیوارا به ده کلا دو ماهم نشد ... الانم چنتایی دیوار مونده 11 بشه و تمام ...

اکثر پلیراییم که میرن تاون ده کلا یه جور حس تلقینی دارن که لوتشون خیلی خراب شده و گلایه میکنن ولی همش بخاطر عادت نداشتن به شرایط تاون 10 هست

بعد یه مدت واسه همه بازی عادی میشه و کلا یادتون میره حتی تو تاون 9 بودید یه زمانی !!!

از نظر کلن هم عادل اشاره کرد که تاون نه مکس تو وار به شدت شرایطو سخت میکنه ...

یه تاون نه مکس در برابر یه تاون ده پنج اسپله با کمپ 240 تایی نیروی مناسب برای صد زدن مثل لاوا بالون یا هوگ گولم داشته باشه فقط ضرر خالصه ... براحتی صد میشه در حالیکه خیلی شانس بیاره میتونه تاون ده متوسط یا تاون نه فول رو دو بزنه و کمتر پیش میاد صد بزنه ...

همونطورم که گفتم چون اکثرا کلا با آرچر بربر میزنن خلاقیت تهاجمیه چندانی ندارن ...

هر چی دیوار هیروهم داشته باشن خیلی راحت با اتک هوایی چهار لاوا میخورن بخصوص با اومدن اسپلای سرعت و پویزن که کارو خیلی راحت کرده تو اتک هوایی ...

یه سری از دوستانم گفتن که کلا اکسپت کردن تاون ده ضرره ... اصلا اینطوری نیست چون در کنار وار لازمه که نیم نگاهی به کاپ و میانگین لول کلن داشت و بمرور سطح کلنو بالا برد ، نمیشه که سر وار همه تاون هشت و نه بمونن ... بالاخره همون تاون نه مکسم یه زمانی تاون ده جدید میشه که اینفرنو نداره :) ...

تاون ده باید اکسپت شه ... حالا دو حالت داره یا فعاله و تو دونات کلن کمک میکنه یا اینکه علاقه به وار داره ... اکثرنم میگن وار بعد منو بذار ...

منم خیلی راحت میگم برای هماهنگ شدن با سیستم وار کلن و بچه ها وارای اول نیستی ، یا میگه خداحافظ و میره که چه بهتر ... بنظرم مهمترین فاکتور نشون دهنده حرفه ای بودن پلیر آرامش و صبرشه ... پلیریکه نتونه یکی دو تا وار صبر کنه تا تو ترکیب بیاد قطعا خوب و موندنی نیست ...

بعدشم که اومد تو وار با همون اتک اولش همه چیز کاملا مشخص میشه ( معمولا هر وار فقط یک یا دو عضو جدید میان تو ترکیب تا در صورت عدم کفایتشون بشه جبران کرد گندکاریاشونو )

هیچ چیزی مثل یه پلیر تاون ده شجاع و مسلط به سود کلن نیست ... متأسفانه تو کلن خودم شرایط این جور نیست و بجز خودم و یکی دوتا دیگه از تاون دهیا بقیه قدرت زدن تاون ده فول رو ندارن ، برای همین شماره 1 و 2 رو خودم میزنم

پلیر تاون دهی که به سیستم اتک منقطع با گولم ویز ویچ تسلط داشته باشه خیلی راحت میتونه تو هر واری عصای دست باشه

مثلا نفر شماره شیش ما توی یه وار بعد از زدن هم شماره خودش تارگت شماره سه رو که نفرات سه و چهار ما نتونستن ستاره ازش بچینن رو دو زد و همین عامل برد کلن شد ...

اگه تاون دهیا خوب اتک اول رو بزنن میتونن تو اتک دومشون خیلی راحت تاون نه صد بزنن و برد وار رو قطعی کنن مثل کاری که کلنای وارزن شرقی توش مهارت خاصی دارن و با همون اتک اول تکلیف تاون دهیای حریفو یکسره میکنن ، بعدشم شروع میکنن از پایین صاف کردن

تاون هشت که فقط نقشش آسون تر کردن حریفه که خیلی وقتام نمیگیره و حریف سخت میخوره به کلن ... براساس تجربیات منم خیلیاشون بدلیل عدم تسلط در اتک با هوگ نمیتونن تاون هشت مکسو غالبا صد کنن و از جاینت بمب دوبل میترسن :)))

اون کلنیم که دونات میکنن اکثرا کار باته و خیلی راحت میتونه بر اساس رک نیروی مناسبو بده ، باز بسازه ... بوست کنه و حتی بعد از دونات کیک کنه !!!

ترتیب نفراتم که همه میدونن لول تاون ، دیوار تو اولویته و بعدشم لول هیروها و نیرو و دیفنسا

-------------------------------

لامصب این کلش خودش اندازه یه عنوان با چنتا کتاب قطور مطلب داره :))))

پوکیدم اینقدر نوشتم .... فعلا موفق باشید ...

9. 6 كاربر زير از شما CLEVER MASTER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #866

بخش : اخبار
      شماره كاربري : 207201
      سپاس ها : 39,728
      سپاس از شما 39,128 بار در 8,509 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط CLEVER MASTER
      سلام ، مرسی مرتضی ، خوبم ...

حسابی تاپیکو بهم ریختیا با این سؤالت :)))))

-------------------------------------------

ببین مرتضی جان اینکه کی بری تاون بعد بهیچ وجه تابع قانون خاصی نیست که واسه همه عمومیت داشته باشه ...

بقیه مواردم همینطوره مثل نحوه آپ کردن دیوار و هیروها ...

همه چیز به خودت و هم کلنیات بستگی داره ... کلنی که هستی وار واسش مهمه ؟ یا اگه مهمه همه واقعا واسش دلسوزی دارن؟ ...

تقریبا تمام بچه هایی که نظر دادن یه مدت پیش من بودن مرتضی از جمله ...

vrp_vahid
      Esmi Ghele
      superb boy
      majidw980
      و ......................

خودت نظراتــو خوندی .. حتما متوجه شدی که فقط نظر عادل با من یکی بود ... کلش دقیقا همینه ...

خودت با هر کی هم نظرته راحت تری .. ببین خودت چیه نظرت اصلا ...

وحید حدود یه ماهی که پیشم بود فقط بعضا ماین کالکتوراشو خالی میکرد و فکر میکرد که کاپش زیاد باشه کافیه ... وار اولیم که تو ترکیب بود اتکاشو نزد و کیک شد ...

مجیدم وقتی بهش گفتم تو کلن زیر 1600 کاپ نداریم گفت من فقط تو سیلور میتونم بازی کنم ، منم گفتم قانون قانونه ... یکی بره سیلور بقیم میرن دنبالش و کلن تنبل بار میاد ... چون بنظرم پلیر تا تو لیگای بالاتر نباشه آب دیده نمیشه ....

اون یکی دوستمونم با دوستش یکی دو روز بود که وقتی وار استارت شد و حریفو دید اول دوستش گفت من برم جایی بیام بعدشم خودشون گفتن منم برم دوستمو واسه وار بیارم ... رفتنــو پشت سرشونم نگاه نکردن ....

فقط تنها کسی که خیلی مسلط و کلا هماهنگ با کلن بازی میکرد بنظرم عادل بود که تازه اونم کلن اصلیش جای دیگه بود ... چنتا وار پیشم بود وظیفشم تمام کمال انجام داد و خیلی راحتم خداحافظی کرد ....

اینارو گفتم تا بدونی کلا همه چیز به پلیر ربط داره ...

من اگه صد بار دیگم از اول شروع کنم هیچ وقت واسه فول آپ هیرو و دیوار تاون نه نمیمونم .... چون سبک بازیه خودمو خوب میشناسم ...

میدونم که وار واسم خیلی اولویت داره واسه همینم شیش ماه کلا هیروهامو بخاطر کلن و وارش آپ نکردم درحالیکه اکثر بچه ها هیرو آپ میکرن بخاطر همینم ضربه خوردم و با وجود اینکه لول 163 هستم با احتساب هر هفته یک لول ارتقا هیرو ، حدود چار ماهی کار دارم تا چهل بشن ...

پلیرا کلا دو دستن ... اونایی که علاقه به فول کردن دیوار و هیرو دارن ... اگرم دقت کنین اکثرا اتک زدن وار بارشون نیست ... چون مدت طولانی با آرچر بربر اتکم میرن ... کارشون فقط پر کردن مخازن و خالی کردنشه

یه سری پلیرام هجومی هستن ...بیشتر آپ نیرو ، کمپ ، هیرو واسشون تو اولویته تا دیوار و بقیه چیزا ... دنبال لذت بازین تا عادت و ...

نمونش همین حمید گرافیست ... با اینکه تو وار معمولا آخرای مپه و از لحاظ دیوار و نیرو خیلی قوی نیست معمولا خوب اتک میزنه و تو صد کردن تاون هشت فول و دو زدن تاون نهایی که شماره های بالاترش نتونستن بزنن موفقه ...

یا داش سالار که کلا هجومیه محضه و همیشه تو وار از بهترینا بود و تازه لول 130 یادش افتاد دیوار و دیفنس آپ کنه ...

من خودم از اتک زدن با ارچر بربر نفرت دارم البته الانم که دیگه گرون شدن و از لحاظ اکسیرم همچین کم نیستن ... 240 تا ارچ 120 هزار اکسیر میخواد ...

هر موقع اتک میرم بجای اینکه جای گلد ماین و کلکتورا و دریلا رو دقت کنم همیشه اول محل ایر ، ویز تاور و مورتارارو نگاه میکنم تا وال بریکرام .... نشن و هیلرمم تا وسطای اتک دووم بیاره ...

با وجود اینکه لوت گلد و اکسیرم تو پروفایل به 2 میلیارد رسیده ( مثل مورچه ای زنا :) ولی تو 11000 اتک 8300 تا XBow و 2000 تا اینفرنو زدم

بعضا هم واسه تنوع میرم چمپیون یه مدت میمونم برمیگردم ...

مرتضی زمان ما کلا کسی اینقدر رو حساب کتاب بازی نمیکرد .. ده نفر بودیم سر کل کل و رقابت پشت بند هم تاون آپ میکردیم ... هر کی تاونش زودتر آپ میشد قویتر بود :))))

من خودم تاون نه خیلی موندم با اینکه شیش ماه موندم آخرشم با دیوار هشت رفتم تاون ده ، دیگه خودت حساب کن تاون هفت و هشت چی بوده مپم

ایر دیفنسای لول یک و دو ... تسلا یک ... ویزتاور سه چار و ...

سختم نبود واسم چون یه کله اتک میزدم ... تو تاون ده آپ کردن دیوارا به ده کلا دو ماهم نشد ... الانم چنتایی دیوار مونده 11 بشه و تمام ...

اکثر پلیراییم که میرن تاون ده کلا یه جور حس تلقینی دارن که لوتشون خیلی خراب شده و گلایه میکنن ولی همش بخاطر عادت نداشتن به شرایط تاون 10 هست

بعد یه مدت واسه همه بازی عادی میشه و کلا یادتون میره حتی تو تاون 9 بودید یه زمانی !!!

از نظر کلن هم عادل اشاره کرد که تاون نه مکس تو وار به شدت شرایطو سخت میکنه ...

یه تاون نه مکس در برابر یه تاون ده پنج اسپله با کمپ 240 تایی نیروی مناسب برای صد زدن مثل لاوا بالون یا هوگ گولم داشته باشه فقط ضرر خالصه ... براحتی صد میشه در حالیکه خیلی شانس بیاره میتونه تاون ده متوسط یا تاون نه فول رو دو بزنه و کمتر پیش میاد صد بزنه ...

همونطورم که گفتم چون اکثرا کلا با آرچر بربر میزنن خلاقیت تهاجمیه چندانی ندارن ...

هر چی دیوار هیروهم داشته باشن خیلی راحت با اتک هوایی چهار لاوا میخورن بخصوص با اومدن اسپلای سرعت و پویزن که کارو خیلی راحت کرده تو اتک هوایی ...

یه سری از دوستانم گفتن که کلا اکسپت کردن تاون ده ضرره ... اصلا اینطوری نیست چون در کنار وار لازمه که نیم نگاهی به کاپ و میانگین لول کلن داشت و بمرور سطح کلنو بالا برد ، نمیشه که سر وار همه تاون هشت و نه بمونن ... بالاخره همون تاون نه مکسم یه زمانی تاون ده جدید میشه که اینفرنو نداره :) ...

تاون ده باید اکسپت شه ... حالا دو حالت داره یا فعاله و تو دونات کلن کمک میکنه یا اینکه علاقه به وار داره ... اکثرنم میگن وار بعد منو بذار ...

منم خیلی راحت میگم برای هماهنگ شدن با سیستم وار کلن و بچه ها وارای اول نیستی ، یا میگه خداحافظ و میره که چه بهتر ... بنظرم مهمترین فاکتور نشون دهنده حرفه ای بودن پلیر آرامش و صبرشه ... پلیریکه نتونه یکی دو تا وار صبر کنه تا تو ترکیب بیاد قطعا خوب و موندنی نیست ...

بعدشم که اومد تو وار با همون اتک اولش همه چیز کاملا مشخص میشه ( معمولا هر وار فقط یک یا دو عضو جدید میان تو ترکیب تا در صورت عدم کفایتشون بشه جبران کرد گندکاریاشونو )

هیچ چیزی مثل یه پلیر تاون ده شجاع و مسلط به سود کلن نیست ... متأسفانه تو کلن خودم شرایط این جور نیست و بجز خودم و یکی دوتا دیگه از تاون دهیا بقیه قدرت زدن تاون ده فول رو ندارن ، برای همین شماره 1 و 2 رو خودم میزنم

پلیر تاون دهی که به سیستم اتک منقطع با گولم ویز ویچ تسلط داشته باشه خیلی راحت میتونه تو هر واری عصای دست باشه

مثلا نفر شماره شیش ما توی یه وار بعد از زدن هم شماره خودش تارگت شماره سه رو که نفرات سه و چهار ما نتونستن ستاره ازش بچینن رو دو زد و همین عامل برد کلن شد ...

اگه تاون دهیا خوب اتک اول رو بزنن میتونن تو اتک دومشون خیلی راحت تاون نه صد بزنن و برد وار رو قطعی کنن مثل کاری که کلنای وارزن شرقی توش مهارت خاصی دارن و با همون اتک اول تکلیف تاون دهیای حریفو یکسره میکنن ، بعدشم شروع میکنن از پایین صاف کردن

تاون هشت که فقط نقشش آسون تر کردن حریفه که خیلی وقتام نمیگیره و حریف سخت میخوره به کلن ... براساس تجربیات منم خیلیاشون بدلیل عدم تسلط در اتک با هوگ نمیتونن تاون هشت مکسو غالبا صد کنن و از جاینت بمب دوبل میترسن :)))

اون کلنیم که دونات میکنن اکثرا کار باته و خیلی راحت میتونه بر اساس رک نیروی مناسبو بده ، باز بسازه ... بوست کنه و حتی بعد از دونات کیک کنه !!!

ترتیب نفراتم که همه میدونن لول تاون ، دیوار تو اولویته و بعدشم لول هیروها و نیرو و دیفنسا

-------------------------------

لامصب این کلش خودش اندازه یه عنوان با چنتا کتاب قطور مطلب داره :))))

پوکیدم اینقدر نوشتم .... فعلا موفق باشید ...
      چاکریم....

یه چند نفری باهم دعوا دارن.....عادیه تو موبایلستان.....

اقا باریکلا...بیا من کارت پایان خدمتتو امضا کنم زود بری واس ارتشی شدن.....

چقدر فلسفه داره این بازی خدایی......

منم وارو دوست دارم....لوتم دوست دارم...کلا با همه چی موافقم....کلن ما هم وار میزنیم اما از 5 تا 3 تاشو جدی میگیریم...بقیه شوخیه...

کلا با خوندن مطالب دوستان..من تصمیم گرفتم یه چنتا وال بیارم بالا...همزمان هیرو کالکتورم بزنم....بعد کارگر بیکارم زیاد شد میرم 10

وسط داستانو گرفتم...

خلاصه اینکه مرسی انقد بابت سوال من وقت گذاشتین...من یه بازیکن معمولیم...حرفه ای نیستم و لی گلیمو از اب بیرون میکشم.....

دم همتون گرم خدایی

ایشالله مزاحم کانت میشم:دی

11. 7 كاربر زير از شما mOr_uSe عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #867

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 301784
      سپاس ها : 8,190
      سپاس از شما 5,622 بار در 1,636 پست
      جزئيات بيشتر

درود
      بنظرم مرتضی اگه همون اول میگفت من وقت بازیم کمه و جدی بازی نمیکنم نظر منم با دوستان یکی بود حق با مهدی هست این بازی هزار جور نکته داره و هر پلیر بسته به شرایط خودش بازی میکنه!
      منم که الان موندم 9 تا مکس شم هم بخاطر شرایط کلنها هست که کلا الان بیشتر اینجور میپسندن و خودمم بد اخلاقم یکم همونطور که مهدی گفت یک بار بمن تو کلن تذکر دادن بابت تروفی من واقعا بهم برخود و لفت دادم البته مهدیم بی تقصیر نبود و خیلی بد لحن گفت خلاصه که هرچی بود من لفت دادم و تموم شدم رفت :-/
      البته اون موقع تون 6 بودم که زود اپ کرده بودم اومده بودم به تون حال 8 و واقعا شرایط موندن تو لیگ بالای 1600 رو نداشتم و بیشترین صدمه رو اون موقع خوردم و بعدشم از هشت به نه با اینکه فکر میکردم دفاعی مکس شه خوبه اونجور که باید میبود نبود برام حالا هم با توجه به وقت کمم تو بازی و وسواس زیادم و اخلاق گندم موندم تون 9 مکس شم هرچند اینجایی که هستم جا افتادم ولی ترجیح میدم ی مدتی استراحت کنم و از قید بند بازی بیام بیرون تا بعد دوباره خودمو بندازم تو دف اپ کردن شرایط برام واقعا سخت شده تو بازی و اینقدر فشار زندگی و کارو هزار جور مسئله دارم که با توجه به همه اینها تصمیم گرفتم بمونم تو 9 تا حداقل عرصه بهم تنگ نشه بازیو کلا بذار کنار و الان یمدتی تا وال و هیرو و لابراتواری برسه استراحتی میکنم تا بعد ی استارت خوب بزنم برا 10 ولی بازم این شرایط من بود حالا من با توجه به شرایط خودم این تصمیمو گرفتم حالا شما هم مرتضی جان شرایطت رو بسنج و تصمیم نهاییتو بگیر.
      در اخر اگه خدای نکرده جوش اوردم چیزی گفتم که کسی بهش برخورد معزرت خواهی میکنم بخصوص عادل جان ( بوس بوس عزیزم ) گفتم که یکم بد اخلاق و زود جوش هستم
      موفق باشید

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

13. 5 كاربر زير از شما majidw980 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #868

بخش : اندروید تبلت | مشاوره تبلت
      شماره كاربري : 515729
      سپاس ها : 15,092
      سپاس از شما 17,777 بار در 5,041 پست
      جزئيات بيشتر

به نظر من اگ دوستانی ک 9 رو فول میکنن و بازم میمونن بخاطر اپ هیرو و وال اگه هر دو اتک ستاره کامل بگیرن مشکلی تو وار ایجاد نمیشه اما اگه بخاد بمونه و یک بزنه و خودشم سه بشه دگ وجودش ضرره

15. 4 كاربر زير از شما POUYA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #869

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 814870
      سپاس ها : 33
      سپاس از شما 54 بار در 24 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط POUYA
      به نظر من اگ دوستانی ک 9 رو فول میکنن و بازم میمونن بخاطر اپ هیرو و وال اگه هر دو اتک ستاره کامل بگیرن مشکلی تو وار ایجاد نمیشه اما اگه بخاد بمونه و یک بزنه و خودشم سه بشه دگ وجودش ضرره
      بله حرف شما درسته ولی الزاما شاید هرکسی نتونه دوتا اتکش رو هر وار سه ستاره بزنه بخاطر بد شانسی یا بد زدن و ... و یا شاید یکی دو بار یا بیشتر سه ستاره بشه بالاخره هر مپی با یه روشی میخوره و هیچ مپی بی نقص نیس ، همچنین کسی که تو وار روبروی شماست مثه خودتون یه تاون نهی مکس هست بعضی وقتام امکان داره روبروتون تاون دهی باشه
      برای مثال چند باری شده روبرو خودم تاون دهی افتاده ولی تاون دهی بوده که اینفرنو و ایکس بو یک یا دو داشته و باقیه دفاعیاش ضعبف بوده
      که خب بعضیاشون دو ستاره شدن بعضیاشون هم با اتک پنج لاوا سه شدن در ضمن وقتی روبرو شما تاون دهی میفته خب طبیعتا نیروهاشم زیاد قوی نیس
      چون معمولا کسایی هستن که زود تاون اپ کردن و مثلا گولمشون یک یا دو هست که معمولا وقتی اتک میزدن بعضی وقتا صفر یا یک میزدن بعضی وقتا هم دو ستاره

ولی درکل کسایی که این همه مدت بازی میکنن و تا تاون نه میان بالا به دو دسته تقسیم میشن:
      یه عده تاون نه میمونن و فول میشن و یه مدت هم وار میزنن بعدش یواش یواش میان تاون ده این افراد معمولا یا کسایی هستند شاید فعلا وقت کافی ندارن بیان تاون ده چون اپدیتا سنگینه مخصوصا همون اول که باید خیلی چیزا اپ کنی
      یا هم اینکه معتقدن باید فول رفت تاون ده و یه مدت هم میمونن وار میزنن و اتفاقا هم تعداد ستاره های وارشون هم خوبه

یه عده هم هستن که طبق شرایط معمولی کمی بعد از فول شدن میرن تاون ده و خوب مثه بقیه دف ها و نیروها رو طبق اصول اپ میکنن و تمام ...
      خلاصه تعداد زیادی هستن که هم جزء پلیرهای دسته اول هستن و هم دسته دوم ، هرکسی هم دلایلی داره واسه خودش
      موفق باشید

17. كاربران زير از شما Esmi Ghele عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #870

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 651713
      نام : پارسا
      سپاس ها : 387
      سپاس از شما 188 بار در 102 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      x mod میگه
      please kill game and relaunch it in x mod یعنی چی ؟؟ پاک کردم بازم نصب کردم درست نشد
      گوشیم iphone

صفحه 87 از 100 نخستنخست ... 3777858687888997 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع