× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

Clash of Clans

1. Top | #1

درجه : سرپرست سایت
    شماره كاربري : 230420
    سپاس ها : 12,859
    سپاس از شما 88,943 بار در 8,018 پست
    جزئيات بيشتر

Good تاپیک جامع ترفندها و روشهای بهینه دفاع و حمله در بازی clash of clans

تاپیک جامع ترفندها و روشهای بهینه دفاع و حمله در بازی clash of clans
    ---------------------------------------------------------------------------------

٪

2. 14 كاربر زير از شما HAMED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    گروه : پایگاه خبری
    شماره كاربري : 517331
    نام : رضــــــــا
    سپاس ها : 2,615
    سپاس از شما 12,372 بار در 1,671 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    درود بر استارتر تاپیک
    از تمامیه دوستان میخوام تجربیات خودشونو اینجا قرار بدن

من که تجربه چندانی ندارم اما رعایت بععضی نکات میتونه خیلی موثر باشه تو اتک
    وقته حمله باید با توجه به نیروهای خودتون عمل کنید حمله کردن برای دو منظور بیشتره
    گرفتن کاپ
    تو این حمله باید حتما از ترکیب قوی مثل غول 20 تا هیلر2تا والبریک 4تا و 50 تا ارچر یا ویزارد باید استفاده بشه میتونید از اسپل ریچ استفاده کنید که عالی عمل میکنه
    رعایت نکات زیر تو این اتک لازمه
    خالی کردن کستل طرف و عجله نکردن تو خالی کردن غول
    همه غول هارو ی دفه خالی نکنید اول چندتا ارچر بریزید بعد
    بدست اوردن لوت
    تو این نوع اتک باید از ترکیب غول 8 تا والبریک 8 تا گوبلین و ارچر هم به تعدادی که جا دارید ببرید
    تو این نوع اتک بیشتر لوت تو مخازن نیست غولها رو جلو بفرستید و ارچرو و گوبلین پشتش برا خالی کردن ببرید

4. 15 كاربر زير از شما *r.E.Z.a* عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 384197
    سپاس ها : 39
    سپاس از شما 302 بار در 78 پست
    جزئيات بيشتر

یه سری هم من میگم امیدوارم به درد دوستان بخوره

سعی کنید همیشه مخازن طلا و اکسیرتون پر باشه،اینجوری جلو میفتید نزارید وقتی کارگر بیکار شد تازه برید غارت اونم حالا اگر پیدا بشه ! راز موفقیت همینه

سعی کنید همیشه منابع بزنید،اگر میبینید یکی منابع داره ولی منفی میگیرید اصلا یه لحظه هم غفلت نکنید ! کاپ اصلا مهم نیست

بهم ثابت شده که شیلد سرعت آپگرید رو تا حدودی کاهش میده ! سیساســـته بازیه
    ------------------------
    حالا یه ترفند خوب براتون دارم ،کاری ابتکاری

چجوری بازی رو توی بلواستک آنلاین نگه دارید حتی اگر بازی شما رو کیک کنه بازم خودکار ورود میکنه

برنامه اتو کلیک http://download.cnet.com/Free-Mouse-...-75221696.html

این برنامه به صورت خودکار هر چند ثانیه کلیک میکنه(میتوانید مشخص کنید هر چند ثانیه یکبار کلیک کنه)

پس از نصب و اجرای بازی برنامه کلیک خودکار رو نصب و اجرا کنید فقط و فقط گزینه ثانیه رو از 5 به 3 تغییر بدید و بعد استارت کنید،حالا توی بازی روی یکی از کلکتر ها و یا مثلا روی یک دیوار کلیک کنید و همه چیز رو به حال خود رها کنید ! هر 3 تانیه روی اون چیزی که انتخاب کردید کلیک میشه و در نتیجه شما آنلاین محسوب میشوید

------------

برای خود گوشی هم که همون برنامه معروف چینی یا انگلیسی رو میتونید نصب کنید

6. 18 كاربر زير از شما arming00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 779155
    سپاس ها : 866
    سپاس از شما 2,998 بار در 591 پست
    جزئيات بيشتر

Good http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=334247

سلام
    پویای عزیز در مورد نحوه رسیدن به مستر لیگ سوال کرده بودن و من جوابشون رو اینجا میدم تا چار نفر دیگم ببینند شاید بدردشون خورد

من خودم بتازگی به مستر لیگ رسیدم و باید بگم که هر کسی نمیتونه اینکارو انجام بده و کار خیلی سختی هست و پشت کار فراوانی میخاد

من با تاون هشت رفتم و باید بگم خیلی خیلی سخت بود برام.اگه با تاون نه برید به مراتب کارتون راحت تر و اسونتره(لول جاینت شش باشه و هاگ هم چار/ارچر و بربر هم فقط دو لول اخر یعنی پنج و شش)

خوب میرسیم به اصل کار:شما در هر لیگی که هستید برای استارت کار باید به قسمت نامه های اتکی که به خودتون شده برید و اگه مپی رو میبینید که راحته و کاپ بالایی میده ریونج کنید تا کاپتون سریعتر بره بالا که این به اختلاف کاپ شما با فردی که ریونج میزنید بستگی داره.در مرحله بعد اگه به کریستال رسیدید که فبها اگه نرسیدید توصیه میشه فقط تاون بزنید تا به کریستال سه برسید و اینجا تازه کار شما شروع میشه.میتونم بگم کریستال سه تاون بیرون کم گیر میاد و سرچ زیادی میخاد.اگه میخاین تاون بیرون بزنید باید حوصله زیادی داشته باشید و سرچ خورتون ملس باشه ولی اگه حوصله ندارید توصیه میکنم به تاون های هفت و هشت که میتونید صاف کنید خیلی دقت کنید.

تاون هفت که اب خوردنه ولی بعضی تاون هشتیا مشکله زدنشون حتی پنجاه درصد.برای زدن تاون های هشت اپ دقت کنید که اول کستل رو بکشین بیرون.

در مرحله بعد هنگامی که به کریستال دو رسیدید فقط باید به فکر زدن پنجاه درصد حریفان باشید.پنجاه زدن هم بلدی میخاد بعنی همینطوری الکی نمیشه اتک زد و یهو چهل نه در صد میزنی و منفی میخوری!پیشنهاد میکنم تعداد ساختمون هایی که قبل اتک میتونید بزنید رو شمارید اول و ببینید میشه پنجاه زد یا ن.به هیچ وجه به تاون نه و ده اتک نزنید که اصلا پنجاه نمیشن(البته با تاون هشت).در این مرحله میتونید با جاینت شش برید یا بربر و ارچر و پنجاه بزنید.نکته مهم(اسپل فکتوری رو اصلن فراموش نکنید.میتونید اسپل فکتوری رو بوست کنید و متناسب با نوع اتکتون اسپل مناسب ببرید.پیشنهاد میشه از کریستال دو به بعد همیشه اسپل بوست باشه

نکته ی مهم دیگه لول نیروهایی هست که در کستل دریافت میکنید.من بچه ها واقعا زحمت کشیدن و منت نهادن بر سر من و اکثرا جاینت شش و ارچر پنج شش میدادن که خیلی تاثیر زیادی در رسیدن من به مستر لیگ داشت از همین جا ازشون واقعا تشکر میکنم.

حدود کاپ دو چارصد تا دو شش صد خیلی سخت میشه.اکثرا تاون ده هستن و اینفرنو و ایکس با دارن که نمیشه بهشون اتک زد.من در این مرحله با هوگ و ارچر اتک زدم و اکثرا پنجاه میزدم.البته من چهل هزار فیکس دارک داشتم و وقتی به مستر رسیدم فقط ده هزارتاش باقی موند!در این مرحله تاون های نه که ایکس با ندارن یا دوتا لول یک دارن خیلی بدرد میخوره و میتونی با هوگ پنجاه بزنیشون

حدود کاپ دو پونصد تا دو شش صد نهایت سختی کاره و تاون نه به سختی گیر میاد یعنی همه تاون ده و اینفرنو و ایکس با لول بالا دارند و اونایی که اینفرنو دشارز یا ایکس باو غیر مسلح دارن هم زدنشون با هوگ خیلی سخته چون اکثرا تاپ لول دیفنس هستن.دیگه از اینجا به بعد به توانایی و پشتکار خودت بستگی داره

نکته اخر که خیلی مهمه اینه بازی هر شش ساعت یکبار شما رو شوت میکنه بیرون و در این مدت نود نه درصد یکی بهت ریونج میزنه و کاپ زیادی از دست میدی(من دو پونصد نود پنج کاپ داشتم و پنج کاپ دیگه میخاستم اما ریونج شدم و چهل هفت کاپ از دست دادم)!

به تایم شیلد و زمان شکوندش هم خیلی توجه کن

8. Top | #5

شماره كاربري : 748563
    سپاس ها : 4,309
    سپاس از شما 6,191 بار در 719 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    منم چند وقت پیش تونستم برم مستر. گفته های سجاد عزیز کاملا درسته فقط یه نکته رو اضافه کنم
    اینکه حتما با منابع فول (مخصوصا اکسیر) به سمت مسترلیگ برید وگرنه ضدحال خواهید خورد. چون خودم اکسیرم زیر دو میلیون بود که شروع کردم و وقتی کاپم حدود 2560 رسید، اکسیرم ته کشید و مجبور شدم حدود صد و پنجاه تا کاپ کم کنم تا منابعم رو زیاد کنم و بتونم دوباره حرکت کنم.
    در کل باید صبر و حوصلتون زیاد باشه

9. 11 كاربر زير از شما PAEEZAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 697938
    نام : Just Clever Master
    سپاس ها : 18,575
    سپاس از شما 82,075 بار در 4,124 پست
    کمک مالي به سايت: 10000 ريال
    جزئيات بيشتر

اگه با هزار جمی که میده میتونید به کارگر پنجم برسید تو تاون هشت ارزش داره بری وگرنه پیشنهاد میکنم بخودتون سختی ندید و در تاون نه با جاینت شیش برید که کارتون خیلی خیلی ساده تره ...

من خودم که میخواستم برم دو تا باراکو بوست کردم و در عرض همین دو ساعت از گلد دو تا کریستال دو رسیدم ...

در کل تایم استارت تا زمان رسیدنم به مستر به یه روزم نکشید ... واسه تاون نهیا مستر رفتن خیلی خیلی سادس فقط نباید زیاد دیس شید که حتما ریونج میخورید ...

11. 11 كاربر زير از شما CLEVER MASTER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

بخش : اندروید تبلت | مشاوره تبلت
    شماره كاربري : 515729
    سپاس ها : 15,092
    سپاس از شما 17,778 بار در 5,041 پست
    جزئيات بيشتر

اره مهدی جان 5 کارگر میشد.....
    ولی بازی کمرمو شکوند تو یه روز دوتا ریونج خوردم منفی 100 کاپ دگ کلا الان میخام برم سیلور

13. 8 كاربر زير از شما POUYA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

شماره كاربري : 779155
    سپاس ها : 866
    سپاس از شما 2,998 بار در 591 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط POUYA
    اره مهدی جان 5 کارگر میشد.....
    ولی بازی کمرمو شکوند تو یه روز دوتا ریونج خوردم منفی 100 کاپ دگ کلا الان میخام برم سیلور
    من پنج کاپ دیگه میخاستم برسم مستر چهل هفتا منفی خوردم تاون هشت مستر رفتن واقعا سخته و باید همش تو بازی بازی.برا من بین چهار تا پنج روز طول کشید و ریونج های زیادی خوردم ولی میرزید برای کارگر پنجم و پرفایلش!کلا هم تجربت میره بالا تر هم خاک کلش خورده میشی

اگه نتونستی هم فدا سرت بیخیال شو بزار تاون نه با جاینت شش برو راحت تری

15. 8 كاربر زير از شما KING SAJJAD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 58029
    سپاس ها : 464
    سپاس از شما 652 بار در 196 پست
    جزئيات بيشتر

تا 7 اگوست میشه ریسورس ها رو با یک جم بوست کرد..به خاطر تولد supercell

17. 9 كاربر زير از شما Benyaminj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

بخش : اندروید تبلت | مشاوره تبلت
    شماره كاربري : 515729
    سپاس ها : 15,092
    سپاس از شما 17,778 بار در 5,041 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا هر کاری اراده قوی میخاد دیشب داداشم رو سفیدم کرد و با تاون هفت رفت مستر

19. 6 كاربر زير از شما POUYA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع