• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 43 12311 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 425

Clash of Clans

1. Top | #1

درجه : مدير كل انجمن ها
      شماره كاربري : 230420
      سپاس ها : 12,857
      سپاس از شما 88,935 بار در 8,018 پست
      جزئيات بيشتر

تاپیک جامع معرفی بهترین مپ های بازی Clash of Clans
      ----------------------------------------------------------------

٪

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 779155
      سپاس ها : 866
      سپاس از شما 2,998 بار در 591 پست
      جزئيات بيشتر

تا حالا کسی پست نزده پس من مپ خودمو برای بار اول رونمایی میکنم
      تاون هال هشت
      نوع مپ:فارمینگ

توضیحات:واقعا مپ عالی هست طوری که لول های هشتاد و نود هم نمیتونن با اتک سبک به جایی برسن و فقط شاید تاون رو بزنن/در مورد اتک با جاینت شش هم مپ بسیار مقاومی هست و به سختی پنجاه میشه/خالی کردن استوریج هام کار بسی دشوار هست.به محل قرار گرفتن تله ها و جاینت بمب ها+کلن کستل و کینگ دقت کنید

4. Top | #3

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 736471
      سپاس ها : 197
      سپاس از شما 623 بار در 260 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان این هم مپ من هست و ازش راضی هستم خدا هم راضی باشه

مپ ها قوی و آنتی هوگ و جاینت هستن...نمیشه گفت بی عیب و ایراد هست..چون پیش اومده که صاف شده باشه .. اما خب با دراگون تا حالا صاف شده..

امروز تو کلم وارز امتحان پس داد و یه لول 9 زد و 2 ستاره شد تو اتکش Golem هم بود

هم فارم هم وار

5. 12 كاربر زير از شما vrp_vahid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : مدير كل انجمن ها
      شماره كاربري : 230420
      سپاس ها : 12,857
      سپاس از شما 88,935 بار در 8,018 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط KING SAJJAD
      تا حالا کسی پست نزده پس من مپ خودمو برای بار اول رونمایی میکنم
      تاون هال هشت
      نوع مپ:فارمینگ

توضیحات:واقعا مپ عالی هست طوری که لول های هشتاد و نود هم نمیتونن با اتک سبک به جایی برسن و فقط شاید تاون رو بزنن/در مورد اتک با جاینت شش هم مپ بسیار مقاومی هست و به سختی پنجاه میشه/خالی کردن استوریج هام کار بسی دشوار هست.به محل قرار گرفتن تله ها و جاینت بمب ها+کلن کستل و کینگ دقت کنید

این مپ یه سری حسن داره و چند مورد هم عیب که اینجا در مورد معایبش میگم البته از نظر من :

1 . این مپ به هیچ وجه آنتی هوگ نیست و باتوجه به لیگی که درش هستید راحت میشه با هوگ این مپ رو 100 زد.

2 . به نظرمن سمت چپ و راست از لحاظ دفاع هوایی بالانس نیست / اگه کسی از راست به این مپ با هیلر و giant اتک بره

مطمئين باشید تا نصف مپ زده میشه و حداقل میتونه نیمی از منابع شما رو غارت کنه / البته این میزات غارت برای زمانی هست که استوریج های خودتون رو بطور کامل ap کنید.

3 . به غیر از mortar ها سایر تجهیزات از الگوی مثلثی در چینش تجهیزات به طور کامل پیروی نمی کنند.

4 . اکسیر و گولد استوریج ها خیلی دم دست هستن ٬ بنابراین خوراک خوبی برای یوزرهای ضعیف تر هستن که معمولا با تعداد بالایی از آرچر حمله میکنند .

و ...

٪

7. 14 كاربر زير از شما HAMED عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 779155
      سپاس ها : 866
      سپاس از شما 2,998 بار در 591 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED
      این مپ یه سری حسن داره و چند مورد هم عیب که اینجا در مورد معایبش میگم البته از نظر من :

1 . این مپ به هیچ وجه آنتی هوگ نیست و باتوجه به لیگی که درش هستید راحت میشه با هوگ این مپ رو 100 زد.

2 . به نظرمن سمت چپ و راست از لحاظ دفاع هوایی بالانس نیست / اگه کسی از راست به این مپ با هیلر و giant اتک بره

مطمئين باشید تا نصف مپ زده میشه و حداقل میتونه نیمی از منابع شما رو غارت کنه / البته این میزات غارت برای زمانی هست که استوریج های خودتون رو بطور کامل ap کنید.

3 . به غیر از mortar ها سایر تجهیزات از الگوی مثلثی در چینش تجهیزات به طور کامل پیروی نمی کنند.

4 . اکسیر و گولد استوریج ها خیلی دم دست هستن ٬ بنابراین خوراک خوبی برای یوزرهای ضعیف تر هستن که معمولا با تعداد بالایی از آرچر حمله میکنند .

و ...

٪
      1.هوگ هوگ هوگ!خخخخخخخ

2.جاینت شش کلا مپای تاون هشت رو میزنه به چینش بستگی نداره ولی تا حالا با جاینت شش و هیلر بیشتر 60 70 درصد نخورده و خوب طبیعتا نیمی از منابع

3.چینش نیمه مثلثی برای ایر و ویز تاور عالی جواب داده

4.گلد و اکسیر استوریج ها زدنشون اساون نیست!شاید در نگاه اول بگی با چنتا بربر جلو و ارچر عقب خالی میشن ولی مورتار ها و ویزتاورها(دمیج گروهی)بصورت کامل نابودشون میکنند بخصوص که جلوشون تسلام هست

و ... مطلب دیگه ای بود خوشحال میشم

9. 7 كاربر زير از شما KING SAJJAD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید | ارتباطات و مخابرات
      شماره كاربري : 657727
      سپاس ها : 18,285
      سپاس از شما 18,232 بار در 4,255 پست
      خريد از فروشگاه: 9 خريد
      جمع مبلغ خريدها: 1990000 ريال
      جزئيات بيشتر

اینم مپ واسه تون حال 9
      بسیار عالی
      انتی هوگ و غول.

ویرایش توسط NIMA : 05-08-2014 در ساعت 21:47

11. 15 كاربر زير از شما NIMA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

بخش : اخبار خارجی
      شماره كاربري : 697938
      نام : Just Clever Master
      سپاس ها : 18,575
      سپاس از شما 82,076 بار در 4,124 پست
      کمک مالي به سايت: 10000 ريال
      جزئيات بيشتر

سلام / اصولا چیزی به اسم بهترین مپ نداریم ، خیلی از مپا هستن که در ظاهر خیلی زیبا و مستحکم بنظر میرسن ولی در باطن براحتی صاف میشن و بالعکس

بعضا دیدم که مپی مثل زمین فوتبال بوده ولی وقتی نیروهاتو پیاده میکنی میفهمی که چقدر بد غافلگیر شدی و تله گذاریها به زیرکانه ترین شکل ممکن بودن :)

در مورد تاون هشت هیچ وقت نباید بحث آنتی هوگ یا دراگ مطرح بشه چون عناصر اصلی برای اینکار یعنی اینفرنو و ایکس بو رو ندارن و لول نیروهای دفاعی نیز در حالت فول آپ چندان بالا نیست

البته میشه از مپای خیلی گسترده هم استفاده کرد که در اونصورت براحتی با جاینت صاف میشه :)

چیزی که مشخصه مپ سجاد یعنی این مپ :

برای تاون هشت خوبه و تعداد خیلی کمی مپ پیدا میشه با این کیفیت ولی مشخصه که در برابر هوگ مثل اکثر مپای تاون هشت آسیب پذیره چون هم متراکمه و هم از جاینت بمب دوبل خبری نیس

جاگذاری فنرهام مناسب هوگ نیست ( دو تا از فنرها عملا هیچ نقشی ندارن )

یه روش خوب واسه زدن این مپ استفاده از هشت هوگ بعلاوه اسپل هیل برای خالی کردن یک ناحیه ( همراه با زدن ایر دیفنس ) و شروع موج دوم اتک با استفاده از جاینت و هیلره ...

مپ برای اتکرهای تاون هشتی خیلی خوبه ولی تاون نهیا میتونن اذیت کنن ، تاون دهیم که اصلا نمیصرفه به تاون هشت اتک بزنه چون لوت اتک تاون ده به هشت نصف اتک تاون هشت به هشته

در حالیکه لوت اتک تاون نه به هشت 0.9 لوت اتک تاون هشت به هشته !!!

مپ وحیدم تقریبا همسطحه مپ سجاده فقط تله گذاریش یکم بهتره ...

در کل برای تاون هشت این دو مپــو به دوستانی که بدنبال مپ مناسب هستن پیشنهاد میکنم ...

مپ مهدیار یعنی :

در ظاهر خوبه ولی با توجه به اینکه تاون نه هست آنچنان که باید و شاید قوی نیست ... برای تاون نه و ده استفاده از مپ چندتیکه به شدت توصیه میشه

مپ چند قسمتی دیفنس رو در برابر هوگ و دراگون به شدن بالا میبره و جاینت هم عملا بلا استفاده میمونه

فقط میمونه اتکای مورچه ای که اگر تله گذاری خوب باشه به سرعت خنثی میشه

این مپ تاون نه خودم بود که به شدت ازش راضی بودم ... البته مپ خیلی معروف و پرطرفداریه و به احتمال زیاد شاید مشابهش رو دیده باشید ( البته اون موقع تازه تاون رو ارتقا داده بودم ، تو تصویرم مشخصه که تاون ده هست )

13. 14 كاربر زير از شما CLEVER MASTER عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 736471
      سپاس ها : 197
      سپاس از شما 623 بار در 260 پست
      جزئيات بيشتر

اینم با کیفیتش :D

البته تو این عکس هنوز XBOW و تسلا جدید رو نساختم .. شما ساختی میتونی وسط مپ کنار CC قرار بدی

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2014-08-09-14-19-38.jpg
مشاهده: 589
حجم: 1.17 مگابایت

15. 3 كاربر زير از شما vrp_vahid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

بخش : اخبار خارجی
      شماره كاربري : 697938
      نام : Just Clever Master
      سپاس ها : 18,575
      سپاس از شما 82,076 بار در 4,124 پست
      کمک مالي به سايت: 10000 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ShnoIT
      داش این مپ تاون 9 که گذاشتی کاملش موجوده بزاری ؟این بعضی جاهاش مشخص نیس و چون تاون 10 شده بعضی چیزا بهش اضافه شده .
      ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط vrp_vahid
      از مپت یه عکس با کیفیت تر داری ؟

و برای TH9 تو قسمت وار یه مپ تپل سراغ داری ؟
      سلام ؛

همون مپی که وحید گذاشته خوب و کامله تقریبا فقط میشه بهترم بشه ...

الان اگه دقت کنید گوبلین بدون هیچ مانعی میتونه بره سراغ استوریجا ، گوبلین لول شیشم یه دزد تمام عیاره :)

واسیه همین از هر طرف دو تا کلکتور یا ماین سر راه استوریجا قرار بدید تا معطل بشن و در این فاصله دیفنسها ( بخصوص ویزارد تاور و مورتار ) بتونن تلفات زیادی ازشون بگیرن

چیدمان دفاع اطراف حتما طوری باشه که بیرون محدوده کستل باشه تا با هوگ یا جاینت بیرون نیاد ( حداقل ساده بیرو نیان نیروها )

جاینت بمب دوبلش تلفات زیادی از هوگها میگیره فقط ایکس بوها حتما هوایی باشه و لول ایرتون رو هم بکشید بالا تا در برابر دراگون ، بالون و مینیون خوب مقاومت کنید

در کل اگه آپها در حد خوبی باشن کمتر پیش میاد که حتی نصفه و نیمه غارت شید

البته این مپ عملکردش با کمی تغییرات در کلن وارها بسیار خوب و غافلگیرکننده تره ...

نقل قول نوشته اصلی توسط *r.E.Z.a*
      سلام
      مهدی جان یه سوال داشتم لول دیوارات خیلی عالیه روزی چند تا اتک میری
      فکر نکنم به صرفه باشه جم بدی دیورا ت
      اپدیت کنی
      رضا خیلی سخت و نفسگیر بوده ، همین الانم اگه از طریق پروفایلا ، میزان لوت گلد منو با خیلی از بچه های چمیپون ( مثلا کلن persian gulf.ir ) مقایسه کنی متوجه میشی که بیش از دو برابر خیلیاشون لوت داشتم ( همینطور اتک ، تقریبا چهار هزار اتک موفق)

جم زدن واسه تامین منابع چهت ارتقا کار هر کسی نیس !!! ( علی الخصوص واسه دیوار ) ، یا باید واقعا از لحاظ سنی یا عقلی بچه باشید یا اینکه مایه دار و بی تفاوت باشید چون نسبا جم به گلدی که میده واقعا بصرفه نیست ...

برای ارتقا دیوار باید سیاست و رویه خاصی پیش بگیرید تا اصن احساس نشه سختیش ، ایشالا تو یه فرصت مناسبتر کامل توضیح میدم ...

17. Top | #10

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : اندروید تبلت | مشاوره تبلت
      شماره كاربري : 515729
      سپاس ها : 15,092
      سپاس از شما 17,777 بار در 5,041 پست
      جزئيات بيشتر

با درود
      من مپ های زیادی تست کردم که به راحتی صد نشم تا به این مپ رسیدم که به مستر رفتنم خعلی کمک کرد و تو بازه گلد تا مستر سه تا اتک موفق و حدود 100+ کاپ گرفتم
      تو مدتی هم که کیک شدم از بازی دوبار اتک زمینی یکی با هوگ 5 یکی جیانت 6 صد نشدم شایدم دوستان بلد نبودن
      دوبارم اتک با بالن 6 شد بهم که یکیش واقعا حرفه ای بود و صد شدم
      تو نگاه اول شاید هیچ نظم و قاعده ای نبینید ولی شاید همین بی نظمی و شلوغ بودن باعث موفقیتش بوده
      خلاصه که برای کاپ گرفتن به نظر من از مپ های موفق هست
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: wao.JPG
مشاهده: 1397
حجم: 207.7 کیلو بایت  

18. 15 كاربر زير از شما POUYA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 43 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع