× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 129 از 242 نخستنخست ... 2979119127128129130131139179229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,281 به 1,290 از 2417

iPhone 5S

1. Top | #1281

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 390206
    سپاس ها : 194
    سپاس از شما 133 بار در 69 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط parviz.bahri
    لزومی نداره ایشون گوشیشون رو به ریکاوری ببرن ، بدون دردسر بدین طریق عمل کنید:

ریستور با برنامه iTunes :

پیش نیازها:
    جدیدترین نسخه برنامه iTunes را از لینک http://apple.com/itunes دانلود کنید افرادی که در حال حاضر برنامه iTunes را روی دستگاه خود نصب دارند حتما برنامه آیتونز خود را به جدیدترین نسخه آپدیت کنند.

شروع عملیات:

دستگاه خود را با کابل به کامپیوتر وصل کنید و برنامه iTunes را اجرا کنید.
    اگر در ویندوز هستید کلید Shift و اگر در مک هستید کلید option را از روی کیبرد گرفته و روی دکمه Restore بزنید.
    در پنجره باز شده فایل IPSW مربوط به iOS 8 که دانلود کرده اید را انتخاب و روی Open بزنید و صبر کنید تا عملیات ریستور انجام شود. بعد از پایان عملیات iOS 8بر روی دستگاه شما نصب خواهد بود.
    ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال منظورتون از دکمه restore همون Restor iphone توی شکل هستش یا گزینه ای دیگه ای؟

2. Top | #1282

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : نرم افزار سیمبین | نرم افزار IOS
    شماره كاربري : 250004
    نام : پرویز
    سپاس ها : 16,266
    سپاس از شما 16,542 بار در 2,558 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sami.mob
    ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال منظورتون از دکمه restore همون Restor iphone توی شکل هستش یا گزینه ای دیگه ای؟
    بله.

3. Top | #1283

شماره كاربري : 710754
    سپاس ها : 20
    سپاس از شما 94 بار در 62 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان من گوشیم samsung s5 هستش. یه جورایی خوشم از iphone میاد. خواستم ببینم به نظر شما 5s چه مزایایی نسبت به s5 داره

4. Top | #1284

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : نرم افزار سیمبین | نرم افزار IOS
    شماره كاربري : 250004
    نام : پرویز
    سپاس ها : 16,266
    سپاس از شما 16,542 بار در 2,558 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alinumber1
    سلام دوستان من گوشیم samsung s5 هستش. یه جورایی خوشم از iphone میاد. خواستم ببینم به نظر شما 5s چه مزایایی نسبت به s5 داره
    شما تو بخش مشاوره پیگیر این سوالتون باشید و ببینید ملاک هاتون برای داشتن یه گوشی چیا هستش بعد نسبت به خریدش اقدام کنید.

5. كاربران زير از شما parviz.bahri عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #1285

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 594483
    نام : مجید نیازی
    سپاس ها : 253
    سپاس از شما 499 بار در 214 پست
    جزئيات بيشتر

سلام.سیستم مک داشته باشیم میشه بدون جیلبریک همه برنامه هارو نصب کرد ؟ برای کار کردن با آیفون ویندوز بهتره یا مک ؟
    من 5s دارم و برنامه های ky رو با itoolsنصب میکردم ولی آیتیونز رو ای تولز رو اپدیت کردم دیگه نصب نمیکنن. چندبارهم با ky کانفینگ کردم.

7. Top | #1286

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexenmeister
    سلام.سیستم مک داشته باشیم میشه بدون جیلبریک همه برنامه هارو نصب کرد ؟ برای کار کردن با آیفون ویندوز بهتره یا مک ؟
    من 5s دارم و برنامه های ky رو با itoolsنصب میکردم ولی آیتیونز رو ای تولز رو اپدیت کردم دیگه نصب نمیکنن. چندبارهم با ky کانفینگ کردم.
    چون ایتولز با ایتونز ورژن 12 هنوز مچ نشده نمیتونید نصب کنید !
    مک با ویندوز به نظر بنده هیچ فرقی ندارن ولی برای توییک سازی حتما باید به مک دسترسی داشته باشید .
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

8. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #1287

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 821390
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

khoob+bood ■ سوالات و مشکلات عمومی iPhone 5S ■

10. Top | #1288

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 678813
    سپاس ها : 284
    سپاس از شما 16 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان عزيز
    من مشكلي با پخش فايلهاي صوتي دارم من كتاب صوتي گوش مي دهم كه مثلا 30 فايل است قبلا روي اندرويد هميشه موزيك پلير يادش بود كه دقيقا تا كجا پخش كرده ولي با ايفون 5 خيلي وقتها پخش قبلي فايل ها پاك ميشه و ناچارم كلي بگردم تا دوباره پيدا كنم تا كجا فايلها را گوش كرده بودم نمي دونم كسي قبلا با اين مشكل برخورد كرده و يا پلير بهتري سراغ داريد كه اين مشكل را نداشته باشه و بتوانم نصب كنم ممنون از لطف همگي

11. Top | #1289

شماره كاربري : 29978
    نام : رضا
    سپاس ها : 3,463
    سپاس از شما 390 بار در 133 پست
    جزئيات بيشتر

سلام و خسته نباشید
    من چند روز پیش وینندوز کامپیوترم رو عوض کردم ، ولی یادم شد Itunes رو Deauthorize کنم و وقتی الان تو این ویندوز جدید Authorize میکنم و بعد از ساختن پلی لیست جدید میخوام سینک رو بزنم Itunes ارور میده که باید کل فایل هایی که از سیستم قبلی بوده پاک بشه ، الانم که از تو اکانت Deauthorize کردم ویندوز قبلیمو بازم مشکلم حل نشده ....
    کلا به نظرتون برای آهنگ ریختن رو گوشی از همین روش Itunes باید استفاده کرد یا راه بهتر و ساده تری هستش ؟ موزیک پلیر های ios قابلیت ساختن پلی لیست بر اساس Date Created دارن ؟ اگر ممکنه یک موزیک پلیر و البته Free معرفی کنید ....

12. Top | #1290

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 610057
    نام : nima
    سپاس ها : 298
    سپاس از شما 1,907 بار در 589 پست
    جزئيات بيشتر

نمیدونم دوستانی که اینجا راهنمایی میکردن مشکل من یادشون هست یا نه.اما خوب با یکم اینور اونور کردن فهمیدم مشکل اصلی چیه و الان میخوام دوباره بیانش کنم تا اگر احیانا دوستان راه حلی به ذهنشون میرسه بیان کنن.

لطفااااا با دقت بخونید که اگه امکانش بود یه کمکی بکنید.

اقا من اول از سر مبتدی بودن یه اپل ایدی خریدم که ادرسش این بود us50@sibbapp.ir . بعدش چون گیفت کارت خریدم و میخواستم ازش استفاده کنم با پاسخ دادن به سوالای امنیتی ، این اپل ایدی خریداری شده رو شخصی سازی کردم.یعنی ایمیل بازیابی و سوالات امنیتیشو همه اونی که واس خودم بود قرار دادم و حتی آدرس اپل ایدی رو هم به ایمیل خودم zardnima74@gmail.com تغییر دادم.بعدش خوب توی گوشیم هم هم توی آیکلود و هم ایتونز این ایدی تغییر داده شده که در اصل همون اولی بود رو وارد کردم.

حالا من بعدش یه بک آپ از قدیم رو روی گوشیم ریستور کردم که وقتی اینکارو کردم توی آیکلود همون ایدی قبلی (یعنی همون us50@sibapp.ir) هستش.در حالی که عملا این ایدی وجود نداره و تبدیل شده به zardnima74@gmail.com
    .خوب حالا این ایدی بسته شده به دلایل امنیتی و من هیچ راهی ندارم که بتونم توی آیکلودم همین آیدی zardnima74@gmail.comرو وارد کنم.
    دوستان با توجه به این مسائل آیا راه حلی هست> که بتونم این آیکلود رو اوکی کنم تا بتونم رستور کنم؟؟ بخدا دیوونه شدم.

توضیحاتی درباره این موضوع