تبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
 1. #1
  Amin آواتار ها
  درجه
  سوپر مدير انجمن
  بخش
  Java | Symbian | iOS
  گروه
  مدیرگروه ترجمه سایت
  شماره كاربری
  93540
  نام
  --Дмıη--
  نوشته ها
  3,053
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Mar 2007
  محل سکونت
  ورود ممنوع!
  091-092

  پیش فرض قوانین بخش iOS

  مجموعه قوانین و مقررات انجمن IOS


  این مقررات و قوانین تماما جهت : نظم و سهولت و داشتن انجمنی بهتر ، منظمتر و پر محتوی تر تدوین شده است .
  رعایت این قوانین از سوی ما و شما به بهبود و ارتقا سطح کمی و کیفی انجمن کمک شایانی خواهد نمود .
  عدم آگاهی و آشنا نبودن به قوانین زیر توجیه قابل قبولی برای رعایت نکردن مقررات نیست ، فلذا خواهشمندیم قبل از هرگونه ارسال قوانین بخش را مطالعه نمایید زیرا : رعایت قوانین زیر لازم الاجرا و الزامی است

  ماده ی اول) لطفا از ارسال هرگونه مطلب ، موضوع ، برنامه و موارد غیر اخلاقی و سیاسی جدا خوداری کنید . در صورت مشاهده موضوع بلافاصله حذف ، و بسته به تناسب آن کاربر تذکر و اخطار دریافت خواهد کرد و یا آنکه دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی دوم) ما در این بخش برای هر موضوع و مطلبی انجمن و زیر مجموعه های جداگانه ای داریم ، لذا تقاضای درخواست برنامه ها ، سوالات خرابی و مشکلات گوشی و .... را در بخشهای مناسب و مربوط به خود ایجاد و ارسال کنید و لطفا برای هر مطلب و سوال و نکته ای تاپیک جداگانه باز ننمایید . در صورت عدم رعایت این مطلب تاپیک و یا پست مورد نظر برای بار اول به بخش مربوطه انتقال خواهد یافت و در صورت تکرار بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد .

  ماده ی سوم) لطفا از ارسال هرگونه برنامه ، موضوع ، تاپیک و یا پست تکراری خودداری نمایید ، زیرا موضوعات و پستهای تکراری بدون هیچگونه اطلاع قبلی حذف خواهند شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست تکراریٍ حذف شده ی خود نخواهد داشت . در صورت تکرار و تداوم در این مورد با کاربر مربوطه طبق مقررات برخورد خواهد شد .


  ماده ی چهارم) لطفا از ارسال هرگونه هرزنامه و اسپم و پستهای چند کلمه ای و یا پست تشکر خودداری نمایید . پستهایی نظیر : خوب است ، مفید است ، عالی بود ، عجب برنامه ای بود ، خوب نیست ، به درد نمیخورد ، جالب نیست ، عالیه ، دستت درد نکنه ، توپ بود ، و ... بدون هرگونه اطلاع قبلی حذف خواهد شد و در صورت تکرار کاربر اخطار دریافت میکند و در صورت تداوم دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی پنجم) لطفا از ارسال مطالب با تایپ انگلیسی و لاتین و فنگلیسی جددا خودداری کنید و حتما از تایپ فارسی استفاده کنید . عدم رعایت این نکته باعث دریافت تذکر میگردد و در صورت تکرار و تداوم دسترسی کاربر از سایت قطع خواهد شد

  ماده ی ششم) احترام به عقاید ، شخصیت ، و سلایق کاربران و یا مدیران از قوانین الزامی این بخش است . لذا هرگونه بی احترامی ، توهین ، ایجاد بحثهای حاشیه ای ، کل کل ، ایجاد تنش ، کش و قوس دادن موضوعات متفرقه و بی ربط و یا حاشیه ای و هر چیزی که از اصول و رویه ی انجمن خارج باشد ممنوع است و برای مرتبه اول تذکر و در صورت تکرار و تداوم دسترسی کاربر از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی هفتم) ارسال هرگونه تاپیک و یا پست با قصد تخریب و زیر سوال بردن اشخاص و یا سایت ممنوع است و موضوع بلافاصله حذف و کاربر به تناسب اقدام خود اخطار خواهد گرفت و یا دسترسی وی برای همیشه از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی هشتم) کاربران محترم خود مجاز نیستند که در مورد کاربران دیگر تصمیم گیری نمایند و مانند مدیران پست و قوانین را به کاربران تکلیف نمایند و یا آنکه صدور رای نمایند . لطفادر صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را از طریق پیغام خصوصی با مدیران مطرح نمایید و خودتان اقدام به تکلیف و صدور رای برای کاربران ننمایید . عدم رعایت این نکته نیز تذکر و موارد بعدی را مطابق با مقررات سایت برای کاربر خاطی به همراه خواهد داشت .

  ماده ی نهم) چنانچه معتقدید تاپیک و یا موضوعی تکراری است آنرا همراه با لینک و دلیل و احترام ارائه دهید و صرفا اقدام به ذکر این جملات ننمایید : "بابا تکراری است " ، " مال عهد بوق است " و ... و البته تقاضا داریم در اینگونه موارد مدیران را از تکراری بودن مطلب همراه با ذکر دلیل و لینک مربوطه مطلع سازید .
  چنانچه در اینگونه موارد کاربر با بداخلاقی و برخورد تند در مورد تکراری بودن مطلب با کاربران دیگر برخورد کند و چنانچه برخورد کاربر در نزد مدیران برخوردی نامناسب و ناصحیح تشخیص داده شود به کاربر تذکر داده خواهد شد . بدیهی است در صورت تکرار و عدم توجه به تذکر مدیران با کاربر مربوطه طبق مقررات جاری سایت برخورد خواهد شد .

  ماده ی دهم) در ارسال برنامه ها و تاپیکها صرفا به درج توضیحات انگلیسی اکتفا نکنید و درج نام صحیح و کامل و ورژن و توضیحات فارسی و کارایی برنامه همراه با اسکرین شات و نمایی از محیط برنامه ضروری است و تاپیکهایی که گنگ و از این نظر نامفهوم تشخیص داده شوند بسته و سپس حذف خواهند شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی مبنی بر قفل و حذف شدن تاپیک و یا پست مربوطه را ندارد و در صورت تداوم و تکرار مطابق مقررات برخورد خواهد شد .

  ماده ی یازدهم) هرگونه کپی از مطالب دیگر کاربران این سایت ممنوع است و موضوع کپی شده ویرایش و نام منبع و نویسنده اصلی اضافه و یا آنکه بدون اطلاع قبلی بلافاصله حذف و با کاربر خاطی طبق مقررات برخورد خواهد شد .

  ماده ی دوازدهم) گذاشتن هرگونه برنامه ای که به هر نوع تبلیغ وب سایتهای دیگر در موبایلستان محسوب شود و یا قرار دادن برنامه ای که به هر نحو مرتبط با مدیران سابق موبایلستان باشد اکیدا ممنوع هست و تاپیک بلافاصله حذف و کاربر خاطی اخطار می گیرد . در صورت تکرار و تداوم دسترسی کاربر خاطی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی سیزدهم) چنانچه کاربری موضوع و یا مطلبی را از شخص و یا اشخاص دیگری از وبسایت های دیگری بدون ذکر منبع کپی کرده باشد موضوع در انجمن مدیران مطرح و مطابق با مقررات در مورد وی تصمیم گیری و اقدام خواهد شد .

  ماده ی چهاردهم) لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را نسبت به مدیران و کاربران در پیغام خصوصی مطرح سازید تا ما را در پیشبرد و پیشرفت هر چه بهتر سایت خودتان یاری کنید و از باز نمودن تاپیکهای تند انتقادی در انجمن نسبت به مدیران و یا سایر کاربران خودداری نمایید تا زمینه ساز سواستفاده و هرج و مرج و ... نشود . در صورت مشاهده هرگونه تاپیک و موضوعی که باعث بروز و ظهور و سواستفاده دیگران باشد بلافاصله حذف و کاربر برای بار اول تذکر و در صورت تکرار و تداوم دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد . در اینگونه موارد نیز کاربر حق اعتراض به تاپیک و پست حذف شده ی خود را ندارد .

  ماده ی پانزدهم)) هرگونه امر و نهی به کاربران و یا مدیران به هر نحو ممنوع است و کاربران حق تکلیف نمودن امور به دیگر کاربران و یا مدیران را ندارند . در این مورد نیز طبق مقررات با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد .

  ماده ی شانزدهم)) هر کاربر تنها مجاز به استفاده از یک نام کاربری است . ارسال پست و تاپیک با 2 نام کاربری از سوی یک کاربر ممنوع است و در صورت مشاهده دسترسی یک آیدی از سایت قطع خواهد شد و در صورت تداوم و تکرار دسترسی کاربر خاطی به طور کامل از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی هفدهم)لطفا از عناوین و تیترهای مناسب جهت ارسال تاپیکهای خود استفاده کنید . عناوین غیر متعارف نظیر " جون مادرتون کمک کنید " ، " بابا یکی بیاد به دادم برسه " ، " بدبخت شدم نجاتم بدید " ، " اگه نیایی تو نصف عمرت برفناست " و ... از این دست خلاف مقررات سایت است و در ابتدا تذکر و در صورت تکرار طبق مقررات نیز برخورد خواهد شد .

  ماده ی هجدهم) تشکر نمودن از دوستان و زحمات کاربران را فقط با دکمه ی تشکر انجام دهید . پستهای تشکر طبق صلاحدید مدیران بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد ( و یا در هر دوره از پاکسازی) و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست حذف شده را ندارد . در صورت تکرار و تداوم در ارسال پست تشکر به کاربر مربوطه تذکر داده خواهد شد و در صورت عدم توجه و تکرار اخطار دریافت خواهد کرد و در نهایت دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی نوزدهم)درخواست تشکر از کاربران به هر نحو مجاز نیست و پست مربوطه ویرایش خواهد شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست ویرایش شده را ندارد .
  لطفا در تاپیکهای خود از جملات و یا امضاهای نامناسب تشکر جمع کن نظیر : " اگه تشکر نکنی مدیونی " ، " الهی کوفتت بشه اگه تشکر نکنی " ، " تشکر یادت نره " و ... از این دست جدا خودداری کنید و در صورت مشاهده پست و تاپیک مذکور ویرایش و مطابق با قوانین با کاربر خاطی برخورد جدی خواهد شد .

  ماده ی بیستم ) ارسال هرگونه " تاپیک خداحافظی " بدون هماهنگی با مدیران بخش در این انجمن ممنوع است و در صورت مشاهده چنین تاپیکهایی بلافاصله حذف خواهند شد و در صورت تکرار مطابق با قوانین سایت برخورد خواهد شد .

  ماده ی بیست و یکم ) پستهای ارسالی در تاپیک نرم افزارها ، میبایست فقط مربوط به موضوع همان نرم افزار باشد

  ماده ی بیست و دوم ) اسکرین شات تاپیک های معرفی نرم افزار بهتره تو سایت آپلود بشه اما آپلود تمامی اسکرین شاتهای (تصاویر و عکس ها) تاپیک های آموزشی در سایت الزامیست! (به صورت ضمیمه) ، به دلیل مشکلاتی که بعضا" برای سایتهای آپلود عکس پیش میاد (فیـلتـر شدن و ...) و به دلیل اینکه زحمات خودتون هدر نره این قانون اضافه شد و از تاریخ 1388/01/19 لازم الاجراست.

  ماده ی بیست و سوم) قرار دادن برنامه های تریال و آزمایشی و محدود به تست ( از کار افتادنی ) مجاز نمیباشد مگر با هماهنگی مدیران

  ماده ی بیست و چهارم) پستهای بدون بار علمی و کاربردی در تاپیکهایی که عرفا" قدیمی محسوب میشود , حذف خواهد شد و با کاربرانی که عامدا" اقدام به تکرار این عمل نمایند برخورد خواهد شد .

  ماده ی بیست و پنجم) از این پس هر تاپیکی برای معرفی برنامه ایجاد میشه فقط در صورتی دارای صلاحیت برای باقی ماندن در بخش خواهد بود که حتما پس از ایجاد دارای فایل ضمیمه باشه و تاپیکی که اول ایجاد شده باشه و بعدا با ویرایش فایل ضمیمه اش اضافه بشه بلافاصله بعد از مشاهده توسط مدیران حذف خواهد شد و چنانچه دو تاپیک همزمان و حداکثر با اختلاف چند دقیقه ایجاد شده باشند الویت با تاپیکی خواهد بود که فایل زودتر ضمیمه شده باشد.

  ماده بیست و ششم)در صورت مشکل با مدیران و یا همکاران ، از ایجاد هرگونه بحث و بی احترامی به مدیران و یا همکاران ، با کاربر خاطی برخورد شده ، اگر در هر حال انتقادی از مدیران و یا همکاران داشتید فقط مجاز به مراجعه به مدیران ارشد بخش هستید :

  I-Vahied

  Amin

  H.O.S.E.I.N

  تبصره : چنانچه در قوانین فوق مواردی پیشبینی نشده باشد و یا خارج از قوانین فوق مواردی صورت گیرد ، رأی مدیران بخش ، ملاک عمل خواهد بود .


  با احترام
  تیم مدیریتی سایت موبایلستان
  تیم مدیریتی انجمن IOS
  ویرایش توسط Amin : 02-08-2014 در ساعت 13:19مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •