× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 49 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 481

بخش پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 174013
    نام : امید
    سپاس ها : 2,983
    سپاس از شما 21,546 بار در 5,899 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض پرسش و پاسخ پیرامون گوشی Huawei Ascend G6

سوالات و مشکلات پیرامون این گوشی در این تاپیک مطرح کنید.

2. 3 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

سلام
    دیشب این گوشی رو خریدم رنگ سفید بدون گارانتی ۵۳۵ تومان .
    قبلش قصد خرید جی ۲ مینی رو داشتم ولی اون ۸۵۰ بود و از نظر سخت افزاری. نوع نمایشگر و رزولیشن مثل هم بودن. اما جی ۶ بسیار شیکتر و بدنه بسیار با کیفیتر ی رو داره . از اونطرف.قیمتش عالیه..
    البته خوب اندروید جی ۲ کیت کت هست و.جی ۶ از اندروید ۴.۳ استفاده میکنه و یکم قابلیت های نرم افزاری ال جی بیشتره ولی خب باید براش ۲۲۰ت بیشترم هزینه میکردید ک به نظر من به صرفه نبود...

سوالی بود در خدمتیم..
    مشخصات گوشی رو از لینک زیر میتونید ملاحظه کنید

http://m.gsmarena.com/huawei_ascend_g6-6136.php

4. 3 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

سلام مجدد..

خب توی این ۴ ۵ روز گوشی رو مورد تست و ارزیابی قرار دادم ...

قبل از هر چیزی یکی بزارید از باطریش بگم ..همینطور که میدونید این گوشی ار باطری ۲۰۰۰ میلی امپر استفاده میکنه ک حدود ۲ روز با استفاده متعادل به راحتی دوام میره...
    با استفاده زیاد نزدیک به۲۰ ساعت دوام میاره یعنی طوری که بیشتر از ۶ ساعت نمایشگر گوشی روشن بوده ..حالا دیگه باز به میزان و نوع استفاده شما بستگی داره.

سخت افزار این گوشی از چیپست Snapdragon 400 که در گوشی های مثل جی ۲ مینی هم استفاده شده هست که متشکل از ۴ هسته ۱.۲ GHZ از نوع Cortex A7 و گرافیک Adreno 305 هست . برای تست بازی اسفالت ۸ رو انتخاب کردم که با گرافیک High بسیار روان اجرا شد.
    مقدار رم یا حافظه موقتش ۱گیگ هست که به رابطه کاربری Emotion 2 Lite مجهز شده حدود ۴۷۰ مگ یا نزدیک به ۵۰۰ مگ فری هست در بدترین شرایط باز بودن چندین برنامه و بازی اچ دی ندیدم زیر ۲۵۰ مگ بیاد...
    حافظه داخلی این گوشی ۴ گیگ هست ک حدود ۲گیگ در اختیار شماست. یکی از ویژگی های خوب هواوی اینه که از ستینگ گزینه سویچ بین اس دی کارد وجود داره و با انتخاب اس دی کارد تمامی app ها و دیتای بازی ها رو در مموری نصب و اجرا خواهد شد.

نمایشگر گوشی ۴.۵ اینچ هست از نوع IPS و با رزولیشن qHD که در تراکم پیکسل ۲۵۰ رو در هر اینچ خواهد داشت. نمایشگر کیفیت خیلی خوبی داره نسبت به جی ۲ مینی بهتر به نظر میاد. کارایی نمابشگر زیر نور خورشید هم خیلی خوبه. سنسور تنظیم نور خودکار هم در بالای نمایشگر قرار دارد

از دوربین هم.مطمینن راضی میشید دوربین ۸MP از نوع BSI یا Back Side Illuminated که همراه با فوکوس خودکار و فلش LED هست کیفیت عکسا بسیار به هواوی پی ۶ نزدیکه کلا کیفیت خوبی داره به زودی Back Side Illuminated عکساش قرار میدم.فیلم برداری گوشی هم با رزولیشن HD صورت میگیره. نکته جالب دیگه دوربین جلو یا ویدیو کال این گوشی هست که یک دوربین ۵مگاپیکسلی هست.

بلندگوی گوشی پایین سمت راست هست گوشی به تایید صوتی DTS مجهز هست ک البته در هدفون قابل استفاده هست. صدای گوشی خوبه نه بلند و نه کم کلا رضایت بخشه. .

طراحی گوشی در یک جمله میتونم بگه عالیه. این گوشی فقط ۱۱۵گرم وزن و ۷.۵میلی متر قطر داره و طراحی گوشی شبیه به پی ۶ هست ...

کلا با توجه به سخت افزار مناسبی که داره. نمایشگر با کیفیت. طراحی شیک و با کیفیت. باطری خوب. دوربین خوب و قیمت عالی یعنی ۵۴۰هزار بدون گارانتی بسیار ارزش خریدش بالا هست..
    سوالی بود در خدمتیم

6. 5 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 53355
    سپاس ها : 9
    سپاس از شما 8 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان من این گوشی رو تازه گرفتم چون حافظه داخلی در دسترس کم هست گوشی رو به روش هایی که داخل انجمن هست خواستم روت کنم که به مشکل بر خوردم الان هیچ نرم افزاری از طریق بازار رو گوشیم نصب نمیشه وقتی بازار رو باز میکنم میخوام یه نرم افزار دانلود کنم fail میشه از طریق برنامه Kingo Android Root گوشی رو خواستم روت کنم که fail شد و گوشی روت نشده نرم افزار SuperSU هم توی لیست نرم افزارهام اومده ولی روش کلیک میکنم ارور میده که Unfortunatly , SuperSU has stopped
    دوستان راهنمایی کنن چیکارش کنم

گوشیم رو فکتوری ریست هم کردم ولی الان هیچی نمیتونم دانلود کنم نه با بازار و نه با مرورگر
    ویرایش توسط bahram_eng : 04-08-2014 در ساعت 11:38

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram_eng
    سلام دوستان من این گوشی رو تازه گرفتم چون حافظه داخلی در دسترس کم هست گوشی رو به روش هایی که داخل انجمن هست خواستم روت کنم که به مشکل بر خوردم الان هیچ نرم افزاری از طریق بازار رو گوشیم نصب نمیشه وقتی بازار رو باز میکنم میخوام یه نرم افزار دانلود کنم fail میشه از طریق برنامه Kingo Android Root گوشی رو خواستم روت کنم که fail شد و گوشی روت نشده نرم افزار SuperSU هم توی لیست نرم افزارهام اومده ولی روش کلیک میکنم ارور میده که Unfortunatly , SuperSU has stopped
    دوستان راهنمایی کنن چیکارش کنم

گوشیم رو فکتوری ریست هم کردم ولی الان هیچی نمیتونم دانلود کنم نه با بازار و نه با مرورگر
    سلام....
    اخه داداش,گلم چرا روت!
    این گوشی به صورت پیشفرض قابلیت سویچ حافظه بین حافظه داخلی و اس دی کارد جهت نصب Apps ها داره!
    به ادرس setting برید قسمت Device حالا more و بعدش storage اونجا اس دی کارد رو به عنوان حافظه پیش فرض انتخاب میکنید

گوشی رو خاموش کن. دکمه ولوم بالا و پاور رو نگه دار تا ویبره بزنه یا نمایشگر روشن بشه صبر کن تا وارد ریکاوری بشه. از اونجا فکتوری رست . فول وایپ کنید.

بهتر بود قبل از انجامش اینجا مطرح میکرید...

9. 8 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 744698
    سپاس ها : 21
    سپاس از شما 125 بار در 76 پست
    جزئيات بيشتر

سلام چند تا سوال داشتم.
    1- آپدیت جدید براش اومده ؟
    2- نرم افزار ساخت تم با آموزش کار با آن؟

11. Top | #7

شماره كاربري : 193341
    نام : امین
    سپاس ها : 708
    سپاس از شما 5,090 بار در 1,718 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان اخه وقتی هانر ۳سی هست با قیمت ۵۸۰تومن و رم ۲ کمی ارزش خرید این گوشی میاد پایین
    ۲گیگ رم
    رزولیش ۱۲۸۰×۷۲۰
    ۵اینچ
    باتری قوی
    و دوربین خیلی بهتر

///////////
    مقایسه عملی GPS گوشی های
    نقاط ضعف گوشی های شما
    معرقی بهترین برنامه های اندروید به هم
    /////////

12. 2 كاربر زير از شما aminjpo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط tellmewhy
    سلام چند تا سوال داشتم.
    1- آپدیت جدید براش اومده ؟
    2- نرم افزار ساخت تم با آموزش کار با آن؟
    سلام..
    ۱_هنوز خیر اپدیتی دریافت نشده.. تازه ۲،۳ماهه وارد بازار شده...

۲-تست نکردم ..

14. كاربران زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #9

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo
    دوستان اخه وقتی هانر ۳سی هست با قیمت ۵۸۰تومن و رم ۲ کمی ارزش خرید این گوشی میاد پایین
    ۲گیگ رم
    رزولیش ۱۲۸۰×۷۲۰
    ۵اینچ
    باتری قوی
    و دوربین خیلی بهتر

///////////
    مقایسه عملی GPS گوشی های
    نقاط ضعف گوشی های شما
    معرقی بهترین برنامه های اندروید به هم
    /////////
    سلام..
    درسته تفاوت قیمت این دو مدل زیاد نیست اینجا جی ۶ بدون کارانتی ۵۳۵ و هانر ۳سی بدون گارانتی۶۰۰ هست..و هانر ۳سی رم بیشتر. حافظه داخلی بیشتر. نمایشگر بزرگتر و رزولیشن بالاتر..

اما از نظر طراحی. زیبایی و ظرافت به پای جی ۶ نمیرسه.. هرکی تو دستش میگیره فقط یک جمله میگه :خیلی شیکه...
    البته ۳سی هم ظاهر شیکی داره..

از طرف جی ۶ هم جدیدتره هم از ورژن بالاتر اندروید بهره مند و این مورد شانس بالاتری در ارایه اپدیت کیت کت خواهد داشت.( به خصوص که سخت افزار و طراحیشم عینا مثل پی ۷ مینی هست..

در مورد دوربین ک هردو دوربین ۸ هستند منتهی دوربین جی ۶ از نوع BSI هست که این سنسور ها توسط سونی تاجایی ک میدونم ساخته شده.. و بعید میدونم کیفیت ۳سی بیشتری داشته باشه..

از اونجایی ک دنبال یه گوشی جمع و جور و به صرفه بودم و از گجت های بزرگ و... خسته شده بودم من اینو انتخاب کردم...

الان با وجود گوشی های هواوی در رنج میانه و پایبن واقعا بازار این رنج رو از دست ال جی و سامسونگ گرفته!
    ویرایش توسط maxomid : 06-08-2014 در ساعت 19:24

16. 2 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

جزئيات بيشتر

دوستان این گوشی وقتی میخرید روی خود نمایشگر محافظ زده شده فقط کافیه شما پلاستیک روشو بکنید.

گارد ژله ای این مدل هم به راحتی دربازار یافت میشه من اینو خریدم ۱۰ت خیلی هم خوبه اطراف گوشی رو کاملا میگیره و ظاهر گوشی رو خراب نمیکنه

18. 3 كاربر زير از شما maxomid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 49 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع