• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 50

آرشیو | Archive

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : عمومی و Symbian OS 9.x/^3 ،GPS
      شماره كاربري : 39820
      نام : ▼~>KiIiN<~▼
      سپاس ها : 2,839
      سپاس از شما 21,549 بار در 3,112 پست
      جزئيات بيشتر

نرم افزار ساین کردن (ایرانی-بدون نیاز به اکانت سایت سیمبین ساین -100% و عالی)

( با مدیریت هماهنگ شده)
      سلام دوستان من برنامه ای نوشته ام که شما بدون نیاز به اکانت سایت سیمبین ساین به راحتی می توانید فایل ها خود را در 3 مرحله (ورود IMIE -ورود فایل ساین نشده - دریافت فایل ساین شده) دریافت کنید و این برنامه به مدت 7 روز مورد تست قرار گرفت و 100% فایل ها را به راحتی و کمتر از 1 دقیقه ساین کرد.
      این تاپیک را زدم تا دوستان و کاربرانی که میل دارند از این برنامه استفاده کنند در این تاپیک اعلام امادگی کنند (با زدن پست جدید یا تشکر از من)
      با توجه به اینکه ما برای این نرم افزار باید یک سرور اختصاصی خریداری شود و هزینه ای ماهانه دارد برای استفاده از این برنامه کافی است شما وارد سایت ما شوید و رایگان در سایت ثبت نام کنید و بعد برنامه را دریافت کنید (غیر فعال) سپس برای فعال کردن می توانید مبلغ 1000 تومان را به صورت انلاین با اکثر کارت های بانکی به حساب ما واریز کنید که به محظ واریز پول در کنترل پنل شما مبلغ نشان داده می شود بعد شما روی کلید update برنامه کلیک می کنید و برنامه با توجه به نام کاربری شما در سایت اگر در اکانت شما موجودی باشد از همان لحظه به مدت 1 ماه برناه برایتان فعال می شود و شما می توانید به راحتی بی نهایت فایل را ساین کنید (2 روش پرداخت بانکی و خودپرداز هم وجود دارد البته داریم روی روشی که شما با کلیک بر روی 30-50 تبلیغ کلیکی این مبلغ را وارد کنید البته داریم روش کار می کنیم
      این برنامه نیازی به اکانت سایت سیمبین ساین ندارد و شما با 10 سرور این برنامه به هیچ مشکلی نمی خورید در ضمن این برنامه فارسی شده است و هم انگلیسی برای خارجی ها که با paypal واریز می کنند و 2 نسخه ازمایشی را به افرادی خارجی دادیم که انها هم ابراز رضایت کردند و تعجب !
      با توجه به هزینه های سرور این تاپیک را زدم تا اگر مینیمم(150-200 نفر) کاربران برای استفاده از این برنامه اعلام امادگی کردند (با تشکر از این پست یا زدن پست) من سرور را راه انداخته و برنامه را در سایت اپ می کنم و نکته دیگر اینکه در این تاپیک شما فقط تمایل خود را برای استفاده می گویید و اگر مینیمم شدید 2 روزه من برنامه را در سایتم قرار می دهم تا استفاده کنید اگرتعداد بیشتر از 200 هم شود هزینه 1000 هم کاهش می یابد
      دوستان و کاربران نظرات خود را قرار دهند
      نکاتی که اقای صادقی درخواست کردن برای اشنایی بیشتر با برنامه قرار دهم
      الف )
      این برنامه هیچ گونه کرکی از سایت سیمبین نیست در اصل این برنامه با 20-30 اکانتی که به طور پیش فرض درون خود دارد مثل GenialSIS وارد سایت سیمبین می شود و همه کارها را انجام می دهد با این تفاوت که در برنامه خارجی شما باید همه مراحل را انجام می دادید و تازه نیاز به اکانت شخصی سیمبین بود که اگر شخصی این اکان را نداشت به دردی نمی خورد ما در این نرم افزار 20-30 اکانت پیش فرض را بطور مخفی گذاشتیم که وارد سایت شده و سرتیفیکت را می گیره و یعنی منو ورود اکانت سیمبین را مخفی کردیم و اکان هایی پیش فرض خودمان را گذاشتیم تویش در ضمن در نمونه خارجی کلی مراحل باید طی می شد که اینجا 3 مرحله و این فارسی است و اگر هم احیانا اکانتی از پیش فرض برنامه مال سایت سیمبین ساین مسدود شد(احتمال فوق العاده کم) یا اینکه به علت ترافیک سایت پشتیبانی تعداد اکانت ها را افزایش می دهد با کلیک کاربر روی گزینه UPDATE برنامه
      از مزیت هایی این برنامه این است که دیگر نیازی به دادن imie موبایل به دیگر افراد و ... و گرفتن سرتیفیکت نیست (قبول دارید دادن IMIE به دیگران کار درستی نیست ) شخص به راحتی این کار را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد در ضمن برنامه مراحل ازمایشی را با موفقیت پشت سر گذاشت حتی نسخه بتا را 1 روزه در سایتی قرار دادیم و مشکلی نبود . این هزینه هم برای کار برنامه نویسی که حدود 2 ماه طول کشید و خرید سرور برای سایت ارائه دهنده این نرم افزار ضروری است و 1000 تومان (یا شاید 500) برای 1 ماه ساین نامحدود زیاد نیست
      من حتی حاضرم 2 روز برنامه را به طور ازمایشی در سایتمان قرار دهیم و بعد اگر راضی بودند بخرند شما اگر لطف کنید و تاپیک را باز کنید تا من ببینم نظر کاربران چیست و ایا مییمم کاربر (150 نفر) حاضرند از برنامه استفاده کنند و .. چون ما برنامه را نوشتیم ولی برای راهندازی باید با سایتمان کار کند یعنی ما باید یک سایت طراحی کنیم و یک هاست 10 GB + دامین + مدیریت محتوا بخریم تا برنامه کار کند این برنامه این طور کار می کند که شما وارد سایت ما می شود به طور رایگان ثبت نام می کنید و برامه را دریافت می کنید بعد حساب مالی خود را که در کنترل پنل 0 است به 1000 می رسانید با پرداخت انلاین بعد روی گزینه UPDATE برنامه کلیلک کرده برنامه با توجه به نام کاربرای شما در سایت (باید قبل از زدن UP اینا ا وارد کنید) چک می کند اگر موجودی باشد برنامه از ان تاریخ به مدت یک ماه فعال می شود
      شما فقط تاپیک را باز کنید تا پیشنهاد های دوستان + اعلام امادگی را ببینم اگر به می نمم رسید سایت را راه انداخته و 2 روز رایگان قرار می دهم (به خاطر گفته شما)
      راستی من تبلیغی نکردم (نه سایت و ...) و کاربران با این برنامه همه کار این را خودشان می کنند و نیازی به دادن imie نیست و...
      راستی اگر کاربران استفاده کنند از برنامه ماهانه زیاد باشد مسلما هزینه ماهانه کم می شود چون هزینه نگداری و ساپورت ماهانه برنامه حدود 150-200 می شود و مثلا اگر 600 نفر ماهانه استفاده کنند می شود ماهی 250 تومان که (فکر کنم زیاد نیست)
      لطفا هر گونه نظر یا پیشنهادی دارید فوری برای من ارسال کنید
      من این برنامه را برای دوستان موبیلستان نوشتم تا دیگر 15000 نروند درخواست فایل CSR و ... از کاربرا کنند و ...

ب)
      1) بنده هم برنامه نویسی بلدم و هم کمی هک و کرک ولی تا امروز ابدا نمی توان بدون اکانت سایت سیمبین ساین کاری کرد مگر در اینده که برنامه ای حالت کیجن نوشته شود که اگوریتم csr را به cer تبدیل کند( شاید)
      2)برنامه کاملا وجو دارد و طراحی شده و مرحله ازمایشی را با موفقیت طی کرده
      3)به دلیل اینکه سرور نداریم و سرور قبلی هم تمام شده نمی توانم نسخه ازمایشی را به شما بدم گفتم تاپیک باز بشه به محض اینکه 200 تا شدن من سایت را راه انداخته و 2 روز مجانی میدهم(به همه در سایت)
      4) الان که نیازی به اکانت نیست و... که نوشتید ) دادن IMIE کاره درستی نیست - مدتی طول می کشد تا فایل key , cer را ارسال کنند - ...
      5) برنامه به راحتی و 3 مرحله این کارا می کنه و نیازی به انتظار یا اموزش خاصی نیست و کاملا فارسی است
      و دلایل دیگر

نکات :
      1) هر چه تعداد کاربران ماهانه بیشتر شود هزینه مصرفی ماهانه پایین می اید ( مثلا 600 نفر > ماهانه 250 تومان)
      2)دوستان هر نکته یا پیشنهادی دارند در تاپیک مطرح کنند

در راهندازی این تاپیک با مدیر هماهنگی شده است

دوستان عزیز فقط با تشکر کردن اعلام آمادگی کنید و اگه نظر خواصی داشتید میتونید اونو به صورت همینجا بگید.
      فقط و فقط با تشکر کردن اعلام آمادگی برای استفاده از برنامه کنی
      د
      ویرایش توسط Sadeghi : 03-02-2008 در ساعت 20:38

===================

2. 240 كاربر زير از شما ™KIAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

2.5.8.14.1.13,8962027,a reza p,a1371,abbasnabizadeh,ahadzadeh,ahoora_f1,ali2580,ali703,aliaa,alialavi456,aliazera,alireza128,alireza6618,alireza_M2,ali_bt,alo0077,amin jalilian,amir.mohamad,Amir.N8,amir22us,amirghs640,an135749155,arash.57,arash858,artoor32,ashkan73n,ashkann,aster,avizoun,a_n_19,™ليلاشGSM,bahahs,baran310,baseri,ba_safa,behdad.s,behroozt,bihoviat,blacking65,blue man2,bozorgzadeh,BSADEGHI,BULENT,cd4011,contra_3330,daly,DAMNED,deldel,Dele_Siahe_Man,dido92705,DKM,doci993,dr.behzad,Dr.jakool,E L ! J A,e4t8,ebrahim_m68,ehilam,ehsan147,ehsanlover2,f8512018,farid.z,farzin2541,fatemeh_a,feri_5700,fk2000,ghanari_110,golpesar.online,gooshi_baz,haamed73,hadi84,hagha,hagi,hamed.goli,hamedkhatar,hamed_amin,HamidZaeri,hamid_flower9,hasan saedinia,hashemi.reza,ha_xenex1362,heftekhari,hoda_2334,HOPER,hosain3000,hossinxp,Hugo44,h_nuri77,ikador,IMAN,imanamirtaheri,imported_hesam_g,Iransetam,JALIL1990,jams,javad1441,jefridav,k123m24,karoline,karrabi,kasra_PC,kaveh khan,KAZEMLU,kermanshah170,keyvan3173,king of mobile,koorosh1353,korn_30t,leo61,ljd,LOOL,Lost boy,love_flower,m.nemati64,m.takhti,m309990,mab124000,MAFIA,mahdi102,mahdibar,mahdimadad,mahdin900,mahdi_mohamad,mahyar.ka,Mahyar.M&T,maisamx,mako,mamaly2008,mamal_69,marilyn_262,masoud908,masoud_hachi,mazar11,ma_z2007,mborzoeey,mbzadegan,mehmit,mehot,mehrdad174,mekam,mhdii,mhrzpb,mirzaabdolah,mjhamed,mn1353,MNSSOFT,moac,moamad,Moco,Mohamad_n73,MOHAMMED,mohsen-unique,Mohsen.sh59,mohsen_nold,momooo,moones,mor5360,moshkal,mostafa6103,mostafard30,Mr.vAhiD.DI,mra,mvm49,MYMEHDY,m_afshar,nadern73,NaviD_Avril,Nimav,nipoto,nokia_n91,O R A C L E,omidkh007,omidsarani,omidsa_596,p.ch,pooria_sn1,pouya-s,pride642002,qais,r-m,R.reza.A,redmile,refah,reza1103,reza524152,rferdosy,romeo,Roozbehy,rozezard,rtmreza,Sadeghi,saeednoori4,saeed_nexus,sajadns,sajjy,salar_zia,saman_rm,samim,sepehr172000,sewo_nim,sghd,shahab2002,shakespeare,shamml,shdwhacker,shiw2006,shm_prospect,siavash888,sinad,sisi01,skhammari,sMR_BOY,soft3,Soheil.DVBHS,sosp30,Switch,Symbian Master,tenexi-taxido,Terorist,toghyani1983,ugdhsnd,UIQ3,موستانگ,پویا_احمدی,vahid an,vahid_bagherani,VAHID_KH,varoojan,Vashi,vaziriahmad,vid_vidi,vxxxv,yaser00897,yazdabadi,yeg86naz,zestwin,zizifora,Zizo,جکسون

3. کسب و کار

4. Top | #2

بخش : انجمن سیمبیان 9.1 , 9.2
      شماره كاربري : 71560
      نام : صادقی
      سپاس ها : 1,427
      سپاس از شما 16,930 بار در 1,494 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان و کاربرانی که این برنامه رو میخوان میتونن اعلام آمادگی کنن تا اگه درخواست کننده گان به تعداد مورد نظر kian2006 عزیز رسیدند برنامه رو به صورت ازمایشی تست کنن و اگه خوششون اومد اونو خریداری کنن که قیمت مناسبی هست.

دوستان عزیز فقط از طریق تشکر از پست اول اعلام امادگی کنید
      ویرایش توسط Sadeghi : 04-02-2008 در ساعت 11:09

5. Top | #3

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 171467
      نام : Mohsen
      سپاس ها : 56
      سپاس از شما 19 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

chi joori begim mikhaim :114:

6. 7 كاربر زير از شما Mohsen_love عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 9231
      نام : حاجی
      سپاس ها : 95
      سپاس از شما 112 بار در 28 پست
      جزئيات بيشتر

دوست عزیز منظورت این برنامه هستش

در قسمت اول برنامه فایل Sis ساین نشده
      در قسمت دوم فایل Cer
      در قسمت آخر key
      و در قسمت پسورد. پسورد فایل key رو بزارید
      و ساین کنید برنامه رو
      پس از ساین شدن عبارت Signed به فایل Sis اضافه میشه
      در ضمن فایل ساین شده در همون جایی قرار می گیره که فایل ساین نشدتون هست:113:

8. 14 كاربر زير از شما hagi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

دوستان همینجا باید اعلام آمادگی کنن

10. 12 كاربر زير از شما Sadeghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

hagi عزیز تو این برنامه که نیاز هست به فایل CER.
      تو برنامه مخصوص این تاپیک دیگه نیازی به ساخت فایل CER نیست و برنامه خودش همه کار رو میکنه

12. 8 كاربر زير از شما Sadeghi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

شماره كاربري : 125257
      سپاس ها : 27
      سپاس از شما 22 بار در 13 پست
      جزئيات بيشتر

من شخصا اعلام آمادگی می کنم.چون نمیتونم برای ساین کردن یک برنامه از چند نرم افزاراستفاده کنم بعد برم تو سایت سیمبیان و اونم حالا اگه بتونم ساینش بکنم.

14. كاربران زير از شما daly عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

شماره كاربري : 71159
      سپاس ها : 33,923
      سپاس از شما 60,833 بار در 11,422 پست
      جزئيات بيشتر

این پست یعنی اعلام آمادگی ایمان برای خرید برنامه

16. 5 كاربر زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

بخش : عمومی و Symbian OS 9.x/^3 ،GPS
      شماره كاربري : 39820
      نام : ▼~>KiIiN<~▼
      سپاس ها : 2,839
      سپاس از شما 21,549 بار در 3,112 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام خدمت همه دوستان عزیز لطفا اعلام امادگی را فقط از طریق تشکر نشان دهید و اگر تمایل به استفاده هستید و نظر خاصی هم دارید انوقت پست بزنید تا من امار دقیق را بدانم (راستی کسانی که اعلام امادگی کنند شاید نسخه 2 روزه را به محض ارسال از طریق مدیران سایت برایشان ارسال کنم که این کار مستلزم تغییر در سورس برنامه است چون قبلا برنامه را طوری نوشتیم که با سایتمان روزها را تعیین کند شاید هم کسانی اعلام امادگی کردن را خودم مبلغ دو روز استفاده را به حسابشان ریختم ) ولی باید کمکم 150-200 نفر تشکر کنند و هر چه بیشتر هزینه استفاده برای دوستان کمتر می شود ( 600 نفر > نفری 250-400 تومان ماهانه)
      از Sadeghi عزیز هم به خاطر کمک به این تا÷یک کمال تشکر را دارم لطفا کمکتان را ادامه دهید (منظورم پاسخ به سوال کاربران است) زیرا به علت مشغله درسی با تاخیر می توانم بیام سایت
      یا علی

===================

18. Top | #10

شماره كاربري : 173464
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 8 بار در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام من هم براي خريد و عضويت اعلام آمادگي ميكنم

19. 8 كاربر زير از شما aliaa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع