• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

Sony Ericsson

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 182806
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض کم شدن سرعت xperia ray بعد از آپدیت اندروید از سایت رسمی سونی

سلام دوستان. من گوشی اکسپریا ری خودم رو از طریق سایت رسمی سونی به اندروید 4.0.4 آپدیت کردم ولی متاسفانه سرعت گوشی من به شکل محسوسی به ویژه در بازی ها پایین اومده. مثلا تو بازی بونس بال مدام تصویر گوشی یه هنگ خیلی گوتاه میکنه و دوباره بازی ادامه پیدا می کنه. مکث در حد چند دهم ثانیه ولی این کار مدام و پشت سر هم اتفاق میفته و اعصاب آدم رو خرد می کنه. چی کارکنم؟ فعلا انیمشین ها رو برداشتم و برنامه های اضافی رو Disabal کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,357
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط amin601
      سلام دوستان. من گوشی اکسپریا ری خودم رو از طریق سایت رسمی سونی به اندروید 4.0.4 آپدیت کردم ولی متاسفانه سرعت گوشی من به شکل محسوسی به ویژه در بازی ها پایین اومده. مثلا تو بازی بونس بال مدام تصویر گوشی یه هنگ خیلی گوتاه میکنه و دوباره بازی ادامه پیدا می کنه. مکث در حد چند دهم ثانیه ولی این کار مدام و پشت سر هم اتفاق میفته و اعصاب آدم رو خرد می کنه. چی کارکنم؟ فعلا انیمشین ها رو برداشتم و برنامه های اضافی رو Disabal کردم. ممنون میشم راهنمایی کنید
      سلام . اینجا به نظرتون بخش جاوا نیست ؟

اینجا بخش جاوا هست و سوالتون مربوط به بخش اندروید ، کلوپ sony ericson و گوشی خودتون . با کاستوم رام شاید درست شه ولی از اندروید

زیاد سرم نمیشه . ایونجا بپرسید حتما پاسخ میدن .

&
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

توضیحاتی درباره این موضوع