× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

Networks & Modems

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 796752
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 2 بار در 2 پست
    جزئيات بيشتر

6 Wireless USB Adabter مشکل با وصل شدن اینترنت

سلام من امروز یه USB Wireless adabter خریدم (همون سخت افزار وایرلس لبتاب برا کامپیوتر)

بعد کامل نصبش کردم و از رو یه آموزش که تو همین سایت بود یه Wireless Network ساختم ولی گوشیم شناساییش نمیکنه !!!
    البته بعد ازینکه نرم افزار Connectify رو نصب کردم و از توش یه HotSpot ساختم گوشیم شناساییش کرد و علامت وصل شدن وای فای بالای گوشیم اومد ولی تو هیچ سایتی نمیرفت رو یه گوشی دیگه هم امتحان کردم همینجوری بود البته این نشون دهنده اینه که usb wireless درسته و درایورشم نصبه پس مشکل یا از گوشیمه یا از ویندوز...

در ضمن من گوشیم اندروید 4.2.1 و ویندوزمم 7 64بیته...

اینوهم بگم که یه جا نوشته بود باید دستور ("all/..." یه همچین چیزی بود)تو cmd بزنم و بعد وارد گوشی کنم که من زدم و یه سری نوشته اورد که نمیدونستم آدرس آی پیشو کجای گوشی باید وارد کنم؟!!!
    و همچنین یه جای دیگه هم نوشته بود که اگه اندرویده باید روت بشه !!!(ک فکر نکنم اینجوری باشه)
    چون من به دلیل باطل شدن گارانتی نمیتونم گوشیمو روت کنم!

خواهشاً هرچه زودتر کمکم کنید...
    منتظرم!

2. كاربران زير از شما myoyo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

پیش فرض کمک

یعنی تو انجمن به این بزرگی هیچکس نیست کمک کنه؟

فقط بگید گوشیمو باید روت کنم یا نه؟

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

دوستان شما که کمک نکردید ولی من جوابمو تو سایتای خارجی پیدا کردم که اینجا مینویسم

کلا اینترنتی که از لبتاب یا کامپیوتر دارای آداپتر وایرلس توسط نرم افزارهیی مثل Connectify یا به صورت دستی به اشتراک گذاشته میشن از نوع Adhoc هستند که گوشی های اندروید در حالت معمولی ازون پشتیبانی نمیکنن (ولی ios و بیشتر سیستم عامل های دیگه پشتیبانی میکنن)

فقط اینو بگم که برای این کار گوشی اندرویدتونو باید روت کنین و با روت منیجر یه سری تغییرات توش ایجاد کنید یعنی یک فایل که مربوط به تنظیمات وایرلس اندروید هست رو باید دانلود و با فایل اصلی عوش کنید...

به هرحال اگه کسی این مشکلو داشت همینجا سوالشو مطرح کنه تا من جواب بدم.

5. كاربران زير از شما myoyo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع