• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 84 از 86 نخستنخست ... 34748283848586 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 831 به 840 از 858

برنامه ها و آموزش های تخصصی

1. Top | #831

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 727029
      سپاس ها : 45
      سپاس از شما 74 بار در 46 پست
      جزئيات بيشتر

با عرض سلام و خسته ناشید خدمت دوستان گلم .
      خواهشن برای نصب busy boxبرای من مبتدی باید چکار کنم که پیغام نصب شدن رو نده.
      با تشکر.در ضمن من گوشبم وباکامپیوتر روت کردم.
      خواهشن من و راهنمایی کنید.
      انشاالاه خدا همیشه پشت و پناهتون باشه.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20160619_084011_426.JPG
مشاهده: 10
حجم: 281.7 کیلو بایت  

2. کسب و کار

3. Top | #832

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 345686
      نام : prince (پرنس)
      سپاس ها : 914
      سپاس از شما 3,354 بار در 1,128 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان من یک گوشی دستم اومده روشن میشه هنگ میکنه نمیتونم بفهمم بوتلودرش چیه چه رامی رو براش بزنم به مشکل نخورم؟

4. Top | #833

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 345686
      نام : prince (پرنس)
      سپاس ها : 914
      سپاس از شما 3,354 بار در 1,128 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان من یک گوشی دستم اومده روشن میشه هنگ میکنه نمیتونم بفهمم بوتلودرش چیه چه رامی رو براش بزنم به مشکل نخورم؟

و اینکه گشی رو بدون باتری که وصل میکنم گوشی هر چند ثانیه ویبره میزنه و فلش تولز نمیناسش

5. Top | #834

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 35250
      سپاس ها : 100
      سپاس از شما 61 بار در 27 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط m123f
      دوست عزیز گوشی من یه سه چهار ماهی بعد از اپدیت کردن به رام 310 به یک باره خاموش شد و فقط ویبره ممتد میزنه ...وقتی دکمه پاور رو میزنم یا به شارژ میزنمش یا به سیستم وصلش میکنم تنها عکس العملش ویبره ممتد هست..بردمش نمایندگی گفت که بریک شده 150 تومن میگیرم انبریکش میکنم بعد از یه هفته گفت که بالا نمیاد و هاردش سوخته و 200 تومنی خرجش هست.. من برا چهار پنج نفر این گوشی رو گرفتم تنها برا من که اپدیت کردم مشکل پیش اومد و تازه من خیلی رعایتش میکنم به هیچ وجه نه توی گوشی بازی دارم و نه ازش کار میکشم و نه تا حالا شارژ ر دیگه ای رو بهش وصل کردم در حالی که بقیه صبح تا شب وقتی گوشی تو شارژ هست باهاش بازی میکنن ...من وقتی گوشیم تو شارژ بود حتی صفحش رو هم روشن نمیکردم..کلا هواوی مشکل هارد زیاد داره مخصوصا برا اونایی که اپدیت کردن ولی گوشی شما چون رام اشتباه ریختی احتمالا بریک شده و روشهای انبریک کردنش هم تو سایت هست اگه خودت نتونستی انبریکش کنی ببرش یه جای مطمئن با فلش کردن ای سی به احتمال خیلی زیاد درست میشه .. ایشالا که چیز مهمی نیست
      نقل قول نوشته اصلی توسط issamasiha
      درست مثل من
      اصلا اپدیت کردن گوشی های با چیپست مدیا تک اشتباهه و اکثرا به مرور با مشکل بریک مواجه میشن و درست کردنشون سخته...من خیلی ازین گوشی خوشم میوم دولی حیف که هاردش سوخت!! مشکلش هم بعد از اپدیتش به مرور به وجود اومد...... نصیحتم اینه که قید اپدیت رو بزنید که ارزشش رو نداره
      سلام گوشی منم تقریبا بعد از 5ماه آپدیت به 310 دیروز هنگ کرد و بعد از رستارت دیگه بالا نیومد و روی آرم هانر گیر کرده.
      دوباره 310 و حتی رام استوک 127 فلش زدم ولی درست نشد.
      حالا هیچ راهی نیست درست بشه؟

6. Top | #835

شماره كاربري : 637784
      نام : farhadkxy
      سپاس ها : 151
      سپاس از شما 297 بار در 29 پست
      جزئيات بيشتر

سلام خسته نباشید
      من برای بازگردانی رام مراحل آموزش رو انجام دادم درایورها هم نصب و رام هم انتقال دادم مطابق آموزش همه چیز درسته ولی بعد از اتصال گوشی بدون باتری این پیغام رو میده؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      گوشی الان فقط روی آرم اولیه میاد ویبره میزنه ریست و دوباره تکرار میشه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: a05.jpg
مشاهده: 37
حجم: 120.7 کیلو بایت

7. Top | #836

شماره كاربري : 637784
      نام : farhadkxy
      سپاس ها : 151
      سپاس از شما 297 بار در 29 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadkxy
      سلام خسته نباشید
      من برای بازگردانی رام مراحل آموزش رو انجام دادم درایورها هم نصب و رام هم انتقال دادم مطابق آموزش همه چیز درسته ولی بعد از اتصال گوشی بدون باتری این پیغام رو میده؟
      ممنون میشم راهنمایی کنید
      گوشی الان فقط روی آرم اولیه میاد ویبره میزنه ریست و دوباره تکرار میشه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: a05.jpg
مشاهده: 37
حجم: 120.7 کیلو بایت
      درست شد مشکل قسمت زیر بود که رعایت نکرده بودم
      نکته مهم:
      *اگر اولین بار هست که برای فلش کردن از برنامه SP Flash Tool استفاده میکنید,یا با خطای #6010 مواجه میشوید,اول باید موارد زیر را انجام دهید:

1-برنامه SPFT رو اجرا کنید و تب [Scatter-loading] رو انتخاب و از قسمت browse پوشه 'UReflash' رو باز کنید.سپس فایل 'mt6582_android_scatter.txt' رو انتخاب و روی 'Open' کلیک کنید.
      2-روی [Download] کلیک کرده و گوشی رو بدون باتری توسط کابل به کامپیوتر وصل کنید.
      3-صبر کنید تا پروسه کامل بشه و سپس میتوانید مراحل زیر را انجام دهید.

8. Top | #837

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 134984
      نام : Peyman
      سپاس ها : 17
      سپاس از شما 4 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دوستان من به یک مشکلی برخوردم اونم اینه که وقتی میخوام کاستوم ریکاوری بریزم گوشی رو که خاموش میکنم و باطری در میارم به کامپیوتر متصل میکنم برنامه فلش تولز گوشی رو نمیشناسه و رو صفحه گوشی علامت شارژ شدن گوشی میاد و در قسمت پایین فلش تولز نوشته searching میزنه و هیچ اتفاقی نمیوفته
      ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
      مدل گوشیمم اینه Honor H30-U10

9. Top | #838

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 111025
      سپاس ها : 39
      سپاس از شما 290 بار در 102 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mokary
      آنلاک بوتلودر گوشی Honor 3C H30-U10 نسخه بین الملل

توجه این اموزش برای گوشی Honor 3C H30-U10 با بوتلودر بسته میباشد
      با انجام این کار گارانتی باطل میشود

فلش تولز را اجرا کنید بر روی [Scatter-loading] کلیک کرده و وارد پوشه Unlock شوید و فایل 'MT6582_Android_scatter.txt را انتخاب و باز کنید.

پارتیشن بندی دقیقا باید عین شکل زیر باشد در صورتی که بیش از دو گزینه تیک خورده باشد دوباره انجام دهید

در منوی Window بر روی گزینه Write Memory کلیک کنید تا تب Write Memory اضافه شود بر روی آن کلیک کنید.

روی Open raw data کلیک کنید و از پنجره باز شده داخل پوشه Unlock فایل preloader_huawei82_wet_jb5.bin را انتخاب کنید بعد ok را بزنین تا به منوی قبل باز گردید.

حال تیک گزینه EMMC را بزنید بعد تو قسمت ادرس دهی مقابل کادر خالی Begin Address to مقدار 0x800 و مقابل Container Length مقدار 0x1B0EC بنویسین دوباره این قسمت را چک کنید بعد روی Write Memory کلیک کنید تا فلش تولز منتظر یک اتصال شود

گوشی را خاموش کرده باطری را در بیاورید و بدون باطری گوشی را به کامپیوتر وصل کنید گوشی شناخته شده و فلش تولز کارش را اغاز میکند در حدود 4 یا 5 ثانیه بعد دایره سبز نشان داده میشود ok را بزنین و گوشی را جدا کنین اما روشن نکنین کار تمام نشده بر روی تب Download کلیک کنید تا به صفحه اول فلش تولز برگردید سپس روی گزینه دانلود کلیک کنید یا F9 را بزنین دوباره فلش تولز منتظر یک اتصال میشود حال دوباره گوشی را بدون باطری وصل کنید گوشی شناخته شده عملیات اغاز میشود

تا امدن دایره سبز منتظر باشین با دیدن دایره سبز گوشی را جدا کرده باطری را جا بزنین

تبریک گوشی شما انلاک شده است
      سلام
      دوست عزیز بنده تمامی مراحل رو کامل انجام دادم ولی گوشی رو بعد از مرحله اول که کامل شد وقتی برای مرحله دوم وصلش کردم شروع کردش به ویبره ممتد و هیچ کاری نمیتونم انجام بدم
      طلفا راهنمایی کنید.
      ممنون

10. Top | #839

شماره كاربري : 827906
      سپاس ها : 1
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان
      نمی دونستم اینو کجا مطرح کنم با عرض پوزش اینجا میگم
      من گوشیم بریک شد و به فلش کردن رام b127 اونو آن بریک کردم و imei هام نبود و بکاپ هم نداشتم بعد گوشیئو آنلاک کردم و ریکاوری نصب کردم و یه کاستوم رام زدم و پچ modem fix رو فلش کردم وولی بازم آنتنم بر نگشت
      و بعد اون هرکاری کردم درست نشد لطفا راهنماییم کنید دوستان

11. Top | #840

شماره كاربري : 93138
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

Moslem b:
      سلام
      من رام رسمی b115 دارم بوت لودر رو آنلاک کردم الان میخوام رام 320 رد نصب کنم نوشته که روی بوت لودر آنلاک نصب نمیشه چیکار کنم

صفحه 84 از 86 نخستنخست ... 34748283848586 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع