• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• شارژ گوشی با شارژر های متفرقه

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

شارژ گوشی با شارژر های متفرقه شارژ گوشی با شارژر های متفرقه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

بخش عمومی

1. Top | #1

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 687579
      سپاس ها : 1,377
      سپاس از شما 2,969 بار در 1,246 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض شارژ گوشی با شارژر های متفرقه

سلام
      خیلی وقتها پیش میاد جایی هستیم و دسترسی به شارژر اوریجینال گوشی مون نداریم.
      تو شارژر ها هم در خروجی، ولتاژ و آمپراژ متفاوت داریم. این تفاوت ها آیا باعث آسیب به باتری میشه؟
      اگر کسی از دوستان تخصصی بلده لطفا توضیح بده ممنون میشم

2. کسب و کار

3. Top | #2

بخش : حل‌مشکلات‌نرم‌افزار|‌نرم‌افزاراندروید
      شماره كاربري : 355011
      نام : :|
      سپاس ها : 52,780
      سپاس از شما 26,262 بار در 4,577 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      لطفا سالات عمومی رو در تاپیک زیر سوال کنید !

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86952

البته خیلی عمومی تر این حرفا هست سوالتون !

بله 100 درصد ولتاژ و بخصوص آمپر خروجی بسیار تاثیر گذار هست و اگر بیش از حد یا کمتر از حد باشه مشکلات جدی برای گوشی و باتری میاره و یا خدایی نکرده حتی برای خودتون

پیشنهاد من خرید یه پاوربانک متناسب با نیازتون هست تا وقتی میرید جایی گوشی رو با اون شارژ کنید . اگر مارک استاندارد و جنس خوبش رو بگیری هیچ تفاوتی با شارژر اصلی نداره

قیمت هم از بالای 40-50 شروع میشه به بالا . بستگی به مدل و امکانات و مقدار ظرفیت باتری داخلی پاوربانک متفاوت هست

موفق باشید
      Wonderland - ts 1989

We found Wonderland, you and I got lost in it
      And we pretended it could last forever
      We found Wonderland you
      And life was never worse but never better

4. 9 كاربر زير از شما HF273 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3
      شارژ گوشی با شارژر های متفرقه

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 55683
      سپاس ها : 16
      سپاس از شما 82 بار در 38 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HF273
      سلام
      لطفا سالات عمومی رو در تاپیک زیر سوال کنید !

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=86952

البته خیلی عمومی تر این حرفا هست سوالتون !

بله 100 درصد ولتاژ و بخصوص آمپر خروجی بسیار تاثیر گذار هست و اگر بیش از حد یا کمتر از حد باشه مشکلات جدی برای گوشی و باتری میاره و یا خدایی نکرده حتی برای خودتون

پیشنهاد من خرید یه پاوربانک متناسب با نیازتون هست تا وقتی میرید جایی گوشی رو با اون شارژ کنید . اگر مارک استاندارد و جنس خوبش رو بگیری هیچ تفاوتی با شارژر اصلی نداره

قیمت هم از بالای 40-50 شروع میشه به بالا . بستگی به مدل و امکانات و مقدار ظرفیت باتری داخلی پاوربانک متفاوت هست

موفق باشید
      سلام

ببخشید مگه خروجی این پاور بانک ها ثابت نیست؟

اونوقت گوشی من که HTC هست با گوشی سونیZ1 یا سامسونگ S5 شارژر هر کداممان یک آمپر متفاوتی داریم.
      یا اینکه نه استاندارد آمپر خروجی یو اس بی کامپیوتر شارژ می شه؟

همین سوالی که دوستمون داشت را من در مورد شارژ با کامپیوتر دارم.
      آمپر خروجی پورت یو اس بی مگه یکسان نیست؟
      بعد صد در صد با خروجی آمپر شارژرمون فرق می کنه (که خیلی بیشتر طول می کشه زمان شارژ شدن با کامپیوتر)
      آیا این مورد ضرری نداره؟

6. Top | #4

بخش : حل‌مشکلات‌نرم‌افزار|‌نرم‌افزاراندروید
      شماره كاربري : 355011
      نام : :|
      سپاس ها : 52,780
      سپاس از شما 26,262 بار در 4,577 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saei592
      سلام

ببخشید مگه خروجی این پاور بانک ها ثابت نیست؟

اونوقت گوشی من که HTC هست با گوشی سونیZ1 یا سامسونگ S5 شارژر هر کداممان یک آمپر متفاوتی داریم.
      یا اینکه نه استاندارد آمپر خروجی یو اس بی کامپیوتر شارژ می شه؟

همین سوالی که دوستمون داشت را من در مورد شارژ با کامپیوتر دارم.
      آمپر خروجی پورت یو اس بی مگه یکسان نیست؟
      بعد صد در صد با خروجی آمپر شارژرمون فرق می کنه (که خیلی بیشتر طول می کشه زمان شارژ شدن با کامپیوتر)
      آیا این مورد ضرری نداره؟
      سلام
      پاوربانک ها یه خروجی استاندارد خاص دارن و ثابت هست و نهایت داخل گوشی های مختلف در زمان شارژ شدن گوشی تفاوت داره !
      ولتاژ هم که ثابت هست و باید متناسب گوشی باشه

آسیب وقتی اتفاق می افته که استاندارد نباشه شارژر ، شما براحتی میتونی با شارژر اصلی مثلا زد 1 گوشی htc رو شارژ کنید چون کیفیت ساخت خوب و استاندارد هست - این مسئله در مورد پاروبانک هم صادق هست

شارژ با کامپیوتر رو میسپارم به دوستم بیاد براتون توضیح بده

@Kamy-R
      Wonderland - ts 1989

We found Wonderland, you and I got lost in it
      And we pretended it could last forever
      We found Wonderland you
      And life was never worse but never better

7. 2 كاربر زير از شما HF273 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 687579
      سپاس ها : 1,377
      سپاس از شما 2,969 بار در 1,246 پست
      جزئيات بيشتر

چیزی که مهمه ولتاژ باید حتما استاندارد باشه که برای اکثر گوشی ها ۵ ولت هست. در مورد آمپراژ مشکلی ایجاد نمی کنه اگه متفاوت باشه..گوشی آمپر مورد نیاز خودش رو می کشه و در واقع این گوشیه که تعیین کننده حداکثر آمپر هست. فقط زمان شارژ تغییر می کنه.

9. 2 كاربر زير از شما malkemid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6
      شارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقه

درجه : عضو طلایی
      بخش : نرم افزارهای GPS و نقشه ها
      شماره كاربري : 1102
      سپاس ها : 7,239
      سپاس از شما 7,946 بار در 1,572 پست
      جزئيات بيشتر

من یه پاور بانک خریدم برای اس 5 و 2 تا خروجی یک وات و 2 وات داره
      معمولا گوشی های قدیمی باید با خروجی 1 وات شارژ بشند
      برای شارز اس 5 حتما باید از خروجی 2 وات استفاده کرد و حتی شارژر برق خود اس 5 هم خروجی 2 وات است
      خودم هم این اطلاعات رو زمانی که پاور بانک رو خریدم از فروشنده گرفتم و چون از اشنا خریدم دنبال پاور بانک های مختلف نگشتم و نمیدونم همشون با 2 خروجی هستند یا نه

11. 2 كاربر زير از شما shahriar4000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7
      شارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقه

شماره كاربري : 362731
      سپاس ها : 14,313
      سپاس از شما 21,616 بار در 3,611 پست
      کمک مالي به سايت: 600000 ريال
      جزئيات بيشتر

ببخشید دیر شد!
      در پاور بانک ها بستگی به جنس داره. جنس خوب ثابت هست و تا حدی برای گوشی قابل اطمینان!
      البته منظور من این نیست که متغیر داریم. ولی بنا به یه سری دلایل وقتی نوسان داشته باشه خود به خود گوشی ورودی کمتری طلب میکنه و معمولا به 100 میلی آمپر کفایت میکنه. در بعضی گوشی ها مثل سیمبین مرحوم و LG پیغام low power charging هم میاد.
      نوع شارژر یه ور داستانه. سیم مورد استفاده هم یه ور داستانه. بعضی سیم ها هستن، تا یه حدی بیشتر نمیتونن رد کنن. مثل کابل افزایش طول کیفیت پایین! اگر این کابل هارو بین کابل USB اصلی گوشیتون و شارژرتون با خروجی بالای 1 آمپر بزنید، در بعضی موارد نه تنها گوشی شارژ نمیشه بلکه از همون شارژ داخل باتری هم کم میشه. پس سیم هم مهمه.

خروجی USB کامپیوتر هم در هر صورت شما جون به جونش کنی بیشتر از 500mah نمیره! با همین حسین تست کردیم! به جز حالت USB 3.0 که به حدود 1 آمپر سید. در بعضی مواقع که از خروجی های جلوی کیس استفاده کنید یا کابل مشکل داشته باشه یا به هر دلیلی از دید گوشی کیفیت شارژ مطلوب نباشه ورودی به گوشی کاهش پیدا میکنه. چنین چیزی در اغلب شارژر ماشین های ارزون قیمت به وفور دیده میشه. با یه سری کلک میشه این محدودیت برداشته شه و حتی با وجود کیفیت شارژ پایین، بیشترین توان خروجی از شارژر کشیده بشه. ولی به مرور زمان و استفاده زیاد از این وضعیت ممکنه به گوشی آسیب جدی برسونه

@HF273 اگر موردی جا مونده بگو اصلاح کنم

13. 4 كاربر زير از شما Kamy-R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8
      شارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقهشارژ گوشی با شارژر های متفرقه

شماره كاربري : 301784
      سپاس ها : 8,190
      سپاس از شما 5,622 بار در 1,636 پست
      جزئيات بيشتر

درود
      در مورد پاور بانکها من تجربه ی خودمو در اختیار دوستان میذارم.
      از اونجا که پاور بانک نوعی باتری باظرفیت بالا و همون ولتاژ 5 ولت هستند و نوسان و نویز درش تغییرات ایجاد نمیکنه قابل اطمینان هستند و مثل شارژرهای متفرقه نیستن که تو خروجیشون نوسان داشته باشه و یا تلرانسشون بالا باشه ولی ی مسعله ی خیلی مهمی وجود داره که اکثرا از دو خروجی یکی 1 امپر ساعت برای شارژ گوشی و یکی 2.1 امپر ساعت برای شارژ تبلت!
      دوستانی که پاور بانک استفاده میکنن به هیچ عنوان برا گوشی از خروجی 2.1 امپر ساعتی استفاده نکنن چون توان خروجی بیش از حد موجب اسیب سخت افزاری گوشی میشه و همون 1 امپر ساعت کاملا کارشونو راه میندازه و خردجی 2.1 برای تبلته و اصلا برا استفاده در گوشی طراحی نشده حتی دوستانی که شارژر گوشیشون 2 امپر ساعتی هست!
      از اونجایی که در پاور بانکها مسعله ی زمان هم مطرح نیست پس حتی حدالامکان برای تبلت هم از همون خروجی 1 امپر ساعتی استفاده کنن بهتره.
      خروجی 2.1 امپرساعتی هم به خود پاور بانک فشار زیادی تحمیل میکنه و موجب گرم شدنش میشه هم دستگاه رو تحت فشار قرار میده خودم تست کردم گوشی 1 ساعتو 20 دقیقه شارژ میشه ولی بشدت هر جفتشون داغ میشدن رو این حساب اصلا دیگه ریسک نکردم و متوجه این موضوع شدم که خروجی 2.1 اصلا برای شارژ گوشی طراحی نشده.
      موفق باشید.
      send my galaxy's!i!i

15. 3 كاربر زير از شما majidw980 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 836328
      سپاس ها : 157
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

اگر گوشی رو شب بزنیم تو شارژ تا صبح برای گوشی های جدید مشکلی پیش میاد؟

17. Top | #10

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 838414
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

After the release of the Oppo Find 7 a few years ago, people are just unable to forget how amazing this Oppo flagship model is in terms of price and performance. Since then, many are eagerly expecting for the next Oppo Find series phone. So far, Oppo has not released any official word on its next flagship model. Despite this, there is a new rumor that gave interesting information about this Oppo phone.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع