• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 732161
      سپاس ها : 3,637
      سپاس از شما 12,759 بار در 2,805 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaгo
      Touch bloatwiz

پ. ن:سر اپدیت نکردن گلکسی اس به اندروید ۴ هم همین داستانا بود نمیدونم چرا عادت نمیکنین

Sent from My Beloved NEXUS 4
      اپدیت نشدن به اندروید 4 بخاطر بلوت بودن تاچ ویز نبود! اصولا اون موقع تاچ ویز جزو رابط های نیمه سبک بود

اندروید 4 از اندروید 2.3 خیلی سنگین تر بود و مصرف رم بیشتری داشت بخاطر همین به هیچ وجه نمیشد رو 512 مگ اجراش کرد تو رزولوشن 800*480!! البته اگه رم gpu و کرنل و رادیو رو کم کنیم فقط 350 مگ در دسترس کرنل هست. الان خودتون حساب کنید چطوری تو 350 مگ اندروید 4 رو جا داد.

من همین الان رو کیت کت با اس پلاس ک 512 مگ رم داره با zram و swap و کلی بدبختی به زور 20 مگ خالی دارم.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

2. 9 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

برادر علیرضا ... کمپانیهای دیکه با رم 512 به ICS آپدیت کردند! (البته بعضیهاشون مثل سونی اریکسون سابق گند هم زدند!)

سامسونگ خدای Bloat-ware هست! شما قبول نمیکنی اما تو فضای وب بگردید میبینید خود دارنده های گوشیهای سامسونگ همین لقب BloatWiz رو بهش دادند! من تا همین 10 ماه پیش خودم تاچویز داشتم (تاچویز ندیده نیستم! سه سال بی وقفه فقط تاچویز کار کردم با یک مدت کمتر از 9 ماه سنسیشن) اولین کاری که میکردم روت کردن و قلع و قم این نرم افزارهای اضافه سامسونگ بود (کلی نرم افزار سیستمی بود که uninstall میشود و هیچ مشکلی هم برای گوشی پیش نمی آورد!)

نمیدونم چرا فکر میکنید من دشمن تاچویزم!؟ کاربردش زیاده اما نیمی از کاربردش بی مصرف هست... حتی نوت4 هم سنت BloatWiz بودن خودش رو حفظ کرده!!! امکاناتی داره که براش از قدیم اپ در استور بوده! یک نمونه مد عکاسی GIF در نوت4 نمونه اش در استور GIF.Me و خیلی از امکانات دیگه (این تفاوت نکسوسها با تاچویز هست! ترغیب ملت به استفاده از اپهای توسعه دهنده ها با کم کردن امکانات نرم افزاری پیشفرض! به این شکل استور اندروید همیشه رو به جلو و غنی میمونه و برای کسب سود توسعه دهنده مشتاق تر میشه! در واقع هر کاری که G2 و Note3 میکنند من با Nexus4 و با اپ جانبی و یا کرنل انجام دادم!!! سامسونگ تبر گرفته ریشه اندروید رو بزنه - فکر میکنم دقیقاً با قصد قبلی bloat ware اضافه میکنه! - ولی فکر نکنم موفق بشه!!! )

5. 7 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

بخش : Google Nexus
      شماره كاربري : 645336
      نام : بهمن
      سپاس ها : 2,274
      سپاس از شما 9,907 بار در 2,498 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط _ANONYMOUS_
      اپدیت نشدن به اندروید 4 بخاطر بلوت بودن تاچ ویز نبود! اصولا اون موقع تاچ ویز جزو رابط های نیمه سبک بود

اندروید 4 از اندروید 2.3 خیلی سنگین تر بود و مصرف رم بیشتری داشت بخاطر همین به هیچ وجه نمیشد رو 512 مگ اجراش کرد تو رزولوشن 800*480!! البته اگه رم gpu و کرنل و رادیو رو کم کنیم فقط 350 مگ در دسترس کرنل هست. الان خودتون حساب کنید چطوری تو 350 مگ اندروید 4 رو جا داد.

من همین الان رو کیت کت با اس پلاس ک 512 مگ رم داره با zram و swap و کلی بدبختی به زور 20 مگ خالی دارم.

به هیچ وجه که نه. گلکسی اس تا همین کیت کت ساپورت ‌شده شاید واسه اندروید ال بشه گفت به هیچ وجه

هم وقتی برند های دیگه اپدیت کردن البته به جز کلک رشتی سونی هم وقتی دیدم اندروید ۴ بدون بلوتور های سامسونگ چقدر راحت روی گلکسی اس ران ‌شد علت دیگه ای جز بلوت بودن نمیبینم

7. 2 كاربر زير از شما Kaгo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaгo
      به هیچ وجه که دیگه نه. گلکسی اس تا همین کیت کت ساپورت ‌شده شاید واسه اندروید ال بشه گفت به هیچ وجه

هم وقتی برند های دیگه اپدیت کردن البته به جز کلک رشتی سونی هم وقتی دیدم اندروید ۴ بدون بلوتور های سامسونگ چقدر راحت روی گلکسی اس ران ‌شد علت دیگه ای جز بلوت بودن نمیبینم

دوست عزیز اندروید L هم مطمئن باشید برای L پورت میشه , اما از اندروید 4 به بعد کافیه برید رم خالی رو نگاه کنید به زحمت به 50 مگ میرسه اونم روی اندروید خالص که خیلی سبک هست. البته روی اندروید 4.3 به 10-20 مگ هم خواهد رسید!! کلا اون اندروید بلااستفاده هست, فقط میشه گفت بوت میشه.
      این چیزی ک من میگم تجربه ی روزانه ی منه, روی گوشی گلکسی اس پلاسم اندروید 4.4 هست با 65 مگ zram و swap ولی بخاطر رم 512 باز کردن بعضی اپ ها تا 10 ثانیه هم طول میکشه, انلاک کردن گوشی 5 ثانیه طول میکشه, موقع تایپ کردن گوشی 2-3 کلمه از شما عقب تره, رفتن به هوم 3-4 ثانیه طول میکشه و .....

9. 4 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
      برادر علیرضا ... کمپانیهای دیکه با رم 512 به ICS آپدیت کردند! (البته بعضیهاشون مثل سونی اریکسون سابق گند هم زدند!)

سامسونگ خدای Bloat-ware هست! شما قبول نمیکنی اما تو فضای وب بگردید میبینید خود دارنده های گوشیهای سامسونگ همین لقب BloatWiz رو بهش دادند! من تا همین 10 ماه پیش خودم تاچویز داشتم (تاچویز ندیده نیستم! سه سال بی وقفه فقط تاچویز کار کردم با یک مدت کمتر از 9 ماه سنسیشن) اولین کاری که میکردم روت کردن و قلع و قم این نرم افزارهای اضافه سامسونگ بود (کلی نرم افزار سیستمی بود که uninstall میشود و هیچ مشکلی هم برای گوشی پیش نمی آورد!)

نمیدونم چرا فکر میکنید من دشمن تاچویزم!؟ کاربردش زیاده اما نیمی از کاربردش بی مصرف هست... حتی نوت4 هم سنت BloatWiz بودن خودش رو حفظ کرده!!! امکاناتی داره که براش از قدیم اپ در استور بوده! یک نمونه مد عکاسی GIF در نوت4 نمونه اش در استور GIF.Me و خیلی از امکانات دیگه (این تفاوت نکسوسها با تاچویز هست! ترغیب ملت به استفاده از اپهای توسعه دهنده ها با کم کردن امکانات نرم افزاری پیشفرض! به این شکل استور اندروید همیشه رو به جلو و غنی میمونه و برای کسب سود توسعه دهنده مشتاق تر میشه! در واقع هر کاری که G2 و Note3 میکنند من با Nexus4 و با اپ جانبی و یا کرنل انجام دادم!!! سامسونگ تبر گرفته ریشه اندروید رو بزنه - فکر میکنم دقیقاً با قصد قبلی bloat ware اضافه میکنه! - ولی فکر نکنم موفق بشه!!! )
      بله اپدیت کردند ولی اونایی که رابط کاربریشون خیلی سبک بود مثه سونی و ... . حتی htc هم نکرد.
      درضمن همین گوشی هایی که اپدیت شدن تو اندروید 4.0 با 20-10 تا اپ نصب کردن, بالای 50 مگ رم خالی واقعی ندارند. هر اپ متوسط تو اندروید 4.4 حدود 20-40 مگ مصرف داره!!! الان من swap رو خاموش کنم دیگه نمیتونم حتی گوشیم رو انلاک کنم.

در اون مورد, بله من قبول دارم bloat داره ولی اینا تاثیر خیلی زیادی تو رم ندارن, بیشتر برمیگرده به سرویس های در حال اجرا تو رام های سامسونگ. البته به شخصه هیچ وقت حاظر نمیشم اون مود ها رو نصب کنم چون دوست ندارم پایداری رام رو بخاطر چند مگ فضای بیشتر تو پارتیشن سیستم از دست بدم.

11. 6 كاربر زير از شما _ANONYMOUS_ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 522467
      نام : داریوش
      سپاس ها : 743
      سپاس از شما 608 بار در 233 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
      رم I9300 فقط 1 گیگ هست وگرنه برای نسخه LTE آپدیت 4.4.2 رو داده!
      من نسخه LTE دارم ولی هنوز خبری از 4.4.2 نیستا....
      کسی دیده؟؟؟

13. Top | #17

شماره كاربري : 523054
      نام : mr.GX
      سپاس ها : 4,791
      سپاس از شما 28,154 بار در 4,292 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط _ANONYMOUS_
      در اون مورد, بله من قبول دارم bloat داره ولی اینا تاثیر خیلی زیادی تو رم ندارن, بیشتر برمیگرده به سرویس های در حال اجرا تو رام های سامسونگ. البته به شخصه هیچ وقت حاظر نمیشم اون مود ها رو نصب کنم چون دوست ندارم پایداری رام رو بخاطر چند مگ فضای بیشتر تو پارتیشن سیستم از دست بدم.

سرویسها که بعله... هر سرویسی کشی هم داره و فضایی از رم رو نیز اشعال میکنه! بسیاری از سرویسهای سامسونگ سرویس موازی هستند برای مثال گوگل درایو هست اما دراپ باکس هم هست! مارکت سامسونگ هست پلی استور هم هست! مثالهای زیاد دیگه ای از این نوع سرویسها موجوده!!! من هم مود نصب نمیکنم (Xposed رو کدوم احمقی ساخته!؟ مودی که حتی نکسوس رو هم لگ دار میکنه!) به پارتیشن سیستم هم کار ندارم! اپ نصبی این کارها رو میکنه!!!

در ضمن خودم احساس میکنم سامسونگ دهن کجی به گوگل میکنه! (یک خبر تو پورتال xda هست بخون!) دائماً سعی داره خط خودش رو جدا کنه! اما خوشحالم که تایزنش اون چیزی نبود که باید باشه! (هرچند روون تر اجرا میشه یا من حس میکنم روونتر هست! حالا واقعاً این شکلی هست یا نه من مقایسه side-by-side از pure android 4.4.4 و Tizen 2.2 ندیدم!)

14. 4 كاربر زير از شما GenomeX عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #18

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 628472
      نام : حسام الدين
      سپاس ها : 13,725
      سپاس از شما 228 بار در 80 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به همه ی دوستان
      کسی این آپدیت بیس BOE3 را دانلود و نصب کرده ؟
      چون گفته میشد در بعضی از بیس های 4.4.4 برای این گوشی دارای مشکل بریک و Off شدن گوشی میشد !؟!
      کدام بیس های این گوشی مورد ذکر شده را ندارد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع