× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار خارجی
    شماره كاربري : 544614
    نام : زانیار
    سپاس ها : 3,420
    سپاس از شما 24,588 بار در 2,657 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض انتشار تصاویر و ویدئویی از یک دستگاه آیفون 6 در حال کار!

بنابر آن چیزی که تایمر وب‌سایت شرکت اپل نشان می‌دهد کمتر از دو روز تا رونمایی از آیفون جدید اپل باقی مانده و این روزها ظاهرا سیل تصاویر درز کرده دست بردار نیست اما تصایوری که امروز منتشر شده تفاوت عمده‌ای دارد: اینجا یک دستگاه آیفون در حال کار کردن می‌بینید!بله! در تصاویری که ساعاتی پیش در اینترنت و توسط وب‌سایت چینی cnBeta منتشر شده یک دستگاه (ظاهرا) آیفون جدید را می‌بینیم که این بار کاملا روشن است. این دستگاه که ظاهرا حداقل یکی از دو دستگاه آیفونی است که در مراسم روز سه‌شنبه رونمایی خواهد شد در قاب جلویی چیزی شبیه به یک آیفون 5S است که کمی کشیده شده‌ است.

اما در قاب پشتی تغییرات زیادی دیده می‌شود و یک قاب تمام فلزی را می‌بینیم که دو قسمت بالا و پائین قاب به رنگ دیگری هستند و لنز دوربین هم مطابق تمام تصاویری که تاکنون درز کرده بود در گوشه بالای قاب پشتی در کنار لنز LED دوگانه جا خوش کرده است.

لبه‌های کناری این دستگاه بر خلاف چهار نسل قبلی آیفون کاملا انحنا دارد و دکمه‌های قرار گرفته در کناره دستگاه نیز کاملا سعی شده با قاب و بدنه هم سطح شوند. دستگاهی که در این تصایور می‌بینیم مدل نقره‌ای آیفون بعدیست و احتمالا شاهد آیفون طلایی و خاکستری نیز خواهیم بود.

صفحه هوم و رابط کاربری این دستگاه کاملا شبیه به آیفون 5S است و حالا ظاهرا جا برای ردیف ششم در رابط کاربری باز شده است. سیستم عامل روی دستگاه iOS8 است که به صورت پیش‌فرض بر روی آیفون بعدی نصب خواهد بود.

در ویدئویی که از این دو دستگاه منتشر شده فردی را می‌بینید که با استفاده از سنسور تاچ‌آی‌دی دستگاه را باز می‌کند.

حالا می‌توان گفت که اپل در طراحی دستگاه چیزی برای نمایش دادن ندارد و تنها باید منتظر مشخصات فنی و قابلیت‌های ویژه‌ای باشیم که اپل روز سه‌شنبه با آنها ما را غافلگیر کند.

فارنت
    راهِ زیادی مونده تا خدایِ من...

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 286151
    نام : ™FARSHAD
    سپاس ها : 4,170
    سپاس از شما 1,726 بار در 444 پست
    جزئيات بيشتر

اگه این باشه که باید گفت خداحافظ اپل ...
    فاجعه س ...
    این چه طراحیه آخه ؟ دوربینو نگاه تو رو خدا .... ! :|

3. 10 كاربر زير از شما farshad_222 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 406200
    سپاس ها : 1,990
    سپاس از شما 1,207 بار در 417 پست
    جزئيات بيشتر

اپل با 5S مرزهای هوشمند بودن رو درنوردید ولی الان با این گوشی (اگه واقعی باشه) بزرگترین اشتباه رو مرتکب شد.
    سهولت استفاده با یک دست و زیبایی بی حد که از مشخصه های آیفون بود فدای بزرگی شد!
    جابز بزرگ کجایی که اپل رو نابود کردن

خودم منتظر گوشی 4.3 اینچی و نهایتا 4.5 اینچی از اپل بودم که بخاطر دستای بزرگم میتونم راحت با یه دست باهاش کار کنم
    اما 4.7 اینچ واسه یه دست خیلی دیگه بزرگه

5. 3 كاربر زير از شما reza3soot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 301784
    سپاس ها : 8,191
    سپاس از شما 5,624 بار در 1,638 پست
    جزئيات بيشتر

درود
    کاش حداقل یکم گوشیو زخیم تر میزد هم ظرفیت باتری بالا میرفت هم تو طراحی میتونست مانور بیشتری بده هم اینکه دوربین بیرون نمیزد

send my galaxy's!i!i

7. 5 كاربر زير از شما majidw980 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 34053
    سپاس ها : 705
    سپاس از شما 914 بار در 306 پست
    جزئيات بيشتر

خدا کنه این نباشه
    اما اگر این باشه .....

9. 2 كاربر زير از شما sepehr_sn عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

شماره كاربري : 373757
    نام : ¯/_(ツ)_\¯
    سپاس ها : 24,536
    سپاس از شما 10,613 بار در 1,825 پست
    جزئيات بيشتر

تا جایی ک من توی عکسا دیدم بزلی دور صفحه نیست ، یعنی با صورت بخوره زمین شیشه روی صفحه پودر میشه ، یاقوت کبود اگه باشه ک بدتره !

من نمیفهمم اپل چرا جنون نازک کردن گوشی گرفته ، هر سری نازک تر ! ادم میخواد اسمارت فون بگیره دستش نه کاغذ! بهترین ضخامت به نظر من 8 میلیمتر هست هم کاغذ نیست هم باتری بزرگتری میشه توی گوشی جا داد

اما انصافا صفحش خیلی با کیفیت تر از 5اس به نظر میاد ، چیزی ک برای من از ظاهر گوشی به مراتب با اهمیت تره

11. 7 كاربر زير از شما M0RT3Z4 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #7

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اخبار | HTC HD2
    شماره كاربري : 210412
    نام : ایلیا
    سپاس ها : 16,760
    سپاس از شما 39,084 بار در 5,541 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا سعی می کنم تا سه شنبه نظری ندم، اس 5 سامسونگ هم به نظرم افتضاح اومد اما از نزدیک که دیدم اونقدر که تو عکس ها بد بود یه نظرم نیومد و بهتر بود. امیدوارم دستکم این هم همینطور بشه .. اون دوربین رو چرا اینطور طراحی کرده نمی دونم...

مشکل بزرگ دنیا این است که دانایان به گفته های خود باور کاملی ندارند در حالی که نادانان سرشار از یقین اند....

برتنارد راسل

13. 7 كاربر زير از شما ™EXITMOOD عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #8

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 805635
    سپاس ها : 150
    سپاس از شما 49 بار در 24 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا دوربینش خیلی ضایع است میخاستم 5s بگیرم گفتن یکم صبر کن 6 بگیر ولی طراحی 5s کجا و این کجا

15. Top | #9

شماره كاربري : 373757
    نام : ¯/_(ツ)_\¯
    سپاس ها : 24,536
    سپاس از شما 10,613 بار در 1,825 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™EXITMOOD
    واقعا سعی می کنم تا سه شنبه نظری ندم، اس 5 سامسونگ هم به نظرم افتضاح اومد اما از نزدیک که دیدم اونقدر که تو عکس ها بد بود یه نظرم نیومد و بهتر بود. امیدوارم دستکم این هم همینطور بشه .. اون دوربین رو چرا اینطور طراحی کرده نمی دونم...
    این ک حدس زدنش از همه ساده تره ! سنسور دوربینش بزرگ تر شده (احتمالا برای رزولوشن بالاتر) نتونستن توی اون ضخامت گوشی جاش بدن برجسته شده !

نوت4 هم احتمالا بخاطر ois سنسورش گنده تر شد و باعث شد ضخامت کلی گوشی بشه 8.5

16. 3 كاربر زير از شما M0RT3Z4 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #10

شماره كاربري : 197801
    نام : حسین
    سپاس ها : 17,558
    سپاس از شما 18,033 بار در 2,897 پست
    خريد از فروشگاه: 5 خريد
    جمع مبلغ خريدها: 998000 ريال
    کمک مالي به سايت: 100000 ريال
    جزئيات بيشتر

شاید با این وضعیت دوربین میخواد بگه لنزش خیلی خیلی مقاومه!

تا ۳ شنبه کلی شاید و باید میگیم

18. 4 كاربر زير از شما Artanik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع